forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 9:43 am 
мач ли има бе :roll:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
За Черноморец разпети петък е утре!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 12:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 8:58 pm
Мнения: 5
Какво ли да се очаква от разглезените фенчета от София.. на няколко пъти бе намекнато за прословутото 7-8 часово захождане с влак. Ау шок и ужас. 7 часа с влак. Ами ние дето до София ходим да гледаме любимия отбор и пътуваме по толкова?
Та прогнозирам за мача тоя път 20 човека от Поморие агитка, може и повече, те повечето поморийци само за мача в Бургас ходят. Едно стотина фена местни и от Ултра Варна, колкото дойдат.. се файда е. Несебърлии са няколко коли момчетата. Ямбол мошно с влак. Кво повече искате. От София квото дойде, дойде. Екстра. Тамън мача почва в 19:30. Навреме за нощния Бургас - София. В 22:40 май беше, трябва да се провери. И сте за Великден в столицата свежарки.. в 5 и половина на сточна.
Играта на нашите не ме интересува, интересува ме какво става по трибуните...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 03, 2008 1:14 am
Мнения: 1197
Местоположение: СофЯ
Батков това отдавна го е приел :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
nashiq написа:
Какво ли да се очаква от разглезените фенчета от София.. на няколко пъти бе намекнато за прословутото 7-8 часово захождане с влак. Ау шок и ужас. 7 часа с влак. Ами ние дето до София ходим да гледаме любимия отбор и пътуваме по толкова?
Та прогнозирам за мача тоя път 20 човека от Поморие агитка, може и повече, те повечето поморийци само за мача в Бургас ходят. Едно стотина фена местни и от Ултра Варна, колкото дойдат.. се файда е. Несебърлии са няколко коли момчетата. Ямбол мошно с влак. Кво повече искате. От София квото дойде, дойде. Екстра. Тамън мача почва в 19:30. Навреме за нощния Бургас - София. В 22:40 май беше, трябва да се провери. И сте за Великден в столицата свежарки.. в 5 и половина на сточна.
Играта на нашите не ме интересува, интересува ме какво става по трибуните...



Понеже си далече, на трибуната стана цирк, който се опитват да прикрият, но той е факт. Сектора е разделен, според точните хора, само в този форум. :lol: А понеже разглезените фенчета и т.н. спомена. Логично, хората от София са сърцето на тази агитка. Когато пронижеш някой в сърцето, положението става трагично. И то е такова. Когато виждам, че отборът се раздава, играе със сърце, съм готов и сам да тръгна и не 8 часа, а 40 с влак да пътувам и сам. Отбора е подкрепян по всевъзможни точки на Европа. Не питай как сме пътували до Беларус и къде сме спали. В момента отбора не заслужава подобна подкрепа и напълно разбирам този бойкот. Този отбор не заслужава да носи тези екипи, да доиграят сезона с жълтите. Аз сигурно ще присъствам на този мач, защото вероятно ще съм в Бургас, но да се вдигна само за него от София- НИКОГА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
nashiq написа:
Какво ли да се очаква от разглезените фенчета от София.. на няколко пъти бе намекнато за прословутото 7-8 часово захождане с влак. Ау шок и ужас. 7 часа с влак. Ами ние дето до София ходим да гледаме любимия отбор и пътуваме по толкова?
Та прогнозирам за мача тоя път 20 човека от Поморие агитка, може и повече, те повечето поморийци само за мача в Бургас ходят. Едно стотина фена местни и от Ултра Варна, колкото дойдат.. се файда е. Несебърлии са няколко коли момчетата. Ямбол мошно с влак. Кво повече искате. От София квото дойде, дойде. Екстра. Тамън мача почва в 19:30. Навреме за нощния Бургас - София. В 22:40 май беше, трябва да се провери. И сте за Великден в столицата свежарки.. в 5 и половина на сточна.
Играта на нашите не ме интересува, интересува ме какво става по трибуните...

Не е като да не сме се изсипвали масово по морето, скапани от път, за някое тъпо 0:0 и все пак доволни от чувството, че сме били там заради Левски... При сегашното положение на трибуните е абсурд просто да отидат много хора от София (да не казвам, че е възможно и никой да не тръгне точно по това време) :smt002


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 2:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3679
Напълно нормално е хората, които живеят в провинцията и около Бургас да бъдат в пъти по-надъхани от тези в София :smt006 Друг е въпроса, че е крайно смешно такива, като "нашия" да дават акъл...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 3:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 8:58 pm
Мнения: 5
Смешно наистина..
Какви сте тогава, ако не разглезени? При няколко стотин хиляди фена в столицата да ходите по 2 бона на мач. Че стадиона ви е на 5 спирки с трамвай, не на 5 часа с влак..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7138
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Ако си мислиш, че проблема е в разстоянието... :smt006

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
YambolESin написа:
Предварително се извинявам за off- topica, просто не знам в коя тема му е мястото, но си заслужава

http://retrosport.net/levski/championsh ... -cska-1993


Вечна класика! Забележете как агитката на свинете все още е 3 файтона... Изравняването на агитките започна откакто дербито се премести на клубните стадиони, който от ЛЕВСКИ се е съгласил на тази простотия искам да му бъркам с нажежено желязо в мръсната пу**а!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
nashiq написа:
Смешно наистина..
Какви сте тогава, ако не разглезени? При няколко стотин хиляди фена в столицата да ходите по 2 бона на мач. Че стадиона ви е на 5 спирки с трамвай, не на 5 часа с влак..



Toзи сезон съм бил на 11 от 15 загуби на Левкси. Нечувано досега. 11 загуби на живо не съм гледал за последните 5 години. :boisw Дали ми пречи разстоянието? Будапеща да не бе по-близо? И освен играта на отбора има далеч по-неприятна причина доста хора да се отказват да ходят на мачове. Говоря главно за агитката.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 7:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 8:58 pm
Мнения: 5
Не говоря за конкретен човек от форума, говоря за публиката като цяло. Не ми се правете на ощипани моми.. та чак се и обиждате. Бил съм на повече от 20 мача, въпреки че живея на 400км от София... както съм и на повече от 15 години. И к'во правим сега?.. трамвайо? Ше си мерим пишките кой къде е ходил ли? Искаш ли, а? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 7:25 pm 
По-добре замълчи :smt006 :smt006


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
Що бе, отдавна не се бяхме карали по темата София - Провинция. :smt005 И без това всичко друго си ни е наред, дайте да поспорим малко за тренинг, че ще си забравим доводите, ако продължава това затишие. :smt006

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 7:54 pm 
Абе няма ли скоро да почиваме, бе!? :? Само един мач с Ботев ли имаме на полусезон.Кога ще отпочинат момчетата за важните двубои от лятната подготовка!
Перука, курва на ТИТАН :idea:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 8:26 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2832
1312 написа:
lal написа:
1312 написа:
idvame 300 taxita i 20 reisa goveda ot sofia, zagazvate akuli :idea:
:boisw

+1 vlaK


+4 samoleta, 2 podvodnici, 15 helikoptera, 300 4oveka s kolela, 50 s motori, nekolko tanka (sig 3-4)... i vsi4ko tova samo ot Stolicata :!:

+ hora idvashti pesha ot sofia(are az trugvam da stigna na vreme)

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
nashiq написа:
Не говоря за конкретен човек от форума, говоря за публиката като цяло. Не ми се правете на ощипани моми.. та чак се и обиждате. Бил съм на повече от 20 мача, въпреки че живея на 400км от София... както съм и на повече от 15 години. И к'во правим сега?.. трамвайо? Ше си мерим пишките кой къде е ходил ли? Искаш ли, а? :smt006



Аз също говоря като цяло, а не специално за мен. :smt006 И наистина по-добре замълчи, че явно не си зЪпознЪт.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 02, 2010 10:12 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
nashiq за какво са ти софиянци не мога да разбера? Като искаш да правиш нещо го правиш на мач не се отива по задължение на мач се отива по сърце.Утре ще си викаме "Ко е Морето и "Кфи са очите на Апостола" и ще ни е яко.Не мога да приема да даваш акъл на хора с по 15 години стаж в сектора, и обиколили цяла Европа с Левски.Убеден съм, че Бургас ти е на не повече от час път и за това си толкова силен.По твоята логика като има мач в Своге и те могат да почнат да говорят за феновете от дълбоката провинция защо ги няма и че са разглезени айде със здраве:)

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 9:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
пеят, скачат цаците! Пеят, скачат цаците! Пейте, скачайте, миризливи лайна!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49331
Местоположение: ШОПландия
Makedonija написа:
Перука, к.рва на ТИТАН :idea:

Курвите не са верни само на един, Маке :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
аз още се чудя...да тръгвам ли към Лазур или в сектор "Т" :roll:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 1:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 9:36 pm
Мнения: 126
В последния момент ми се провали пътуването... :evil: Като гледам ако има 200 човека ще е добре...

_________________
Изображение
ПО ПРИМЕР ОТ МОСКВА,
СЪЗДАДЕ ВИ ВЛАСТТА,
СЛОЖИ ВИ ЕМБЛЕМА -
ПОЛУМЕСЕЦ И ЗВЕЗДА,
А БЪЛГАРИЯ ЗАПЯ
КУР ЗА Ц(*КА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
targovishte написа:
аз още се чудя...да тръгвам ли към Лазур или в сектор "Т" :roll:

аз съм сектор "D" :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
pisha ot centara na Stara Zagora,kupuvam kozunak s rodata,zadigam to4nata karu4ka,izdirvam SZ_FEN i nahluvame kym Burgas,poklon Otrepki!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
В момента съм на 1 час път от Бургас, като вече ми предложиха и място в една кола, но мощно им правя бойкот на нашите кокони и ще си ритам с приятели на добрата стара полянка, където сме ритали сума ти години :smt006 след това ще си седна пред телевизора с бира и пържени картофи и ще изгледам поредния резил, за който дори снощи ми подшушнаха че е твърда единица :smt006 Поне ако нещата в сектора бяха наред щях с желание да ида и да си оставя гласа(независимо от путките на терена)...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Srax_v_okeana,my4no mi e,4e po4ti vsi4ki,koito si ostavqt dushata na stadiona gi e obxvanala apatiqta.Kratune,da ne me baMnesh,pisha ot gsma pod Aqzmoto


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 4:49 pm
Мнения: 914
Местоположение: София
Победата е сигурна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
vrah_v_okeana написа:
поредния резил, за който дори снощи ми подшушнаха че е твърда единица :smt006


Това пък какво значи? Каква е врътката да даваме на Цингаморец? Т.е. да загубим с игра би било напълно в рамките на нормалното, за какво им е на цаците са взимат победата по "другия" начин?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 4:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
И да му шушнат, и да не му шушнат, тия играят на новия си терен срещу пълни трибуни, а нашите на тоя стадион нямат победа от 2004-2005 някъде, ако не греша. :roll:

Отделно, че сме в една прекрасна форма и нямаме гол в два поредни мача.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 4:54 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
angeloff написа:
И да му шушнат, и да не му шушнат, тия играят на новия си терен срещу пълни трибуни, а нашите на тоя стадион нямат победа от 2004-2005 някъде, ако не греша. :roll:

Отделно, че сме в една прекрасна форма и нямаме гол в два поредни мача.

ние нямаме голово положение в два поредни мача ти чак гол :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com