forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Георги Иванов хвърлил оставка след резила в Ловеч, Батков я отхвърлил

Мениджърът на Левски Георги Иванов е подал оставка след загубата в Ловеч, научи Гонг. Бившият нападател е уведомил собственика на тима Тодор Батков, че е готов да поеме отговорността за тежката загуба от „оранжевите”, която на практика изхвърли Левски от борбата за титлата.

Според източници на Гонг, адвокатът категорично е отказал да приеме подадената от Гонзо оставка. Очевидно Батков продължава да разчита на Георги Иванов.

На „Герена” понесоха тежко поражението от Литекс, което влоши ситуацията на Левски в класирането. Припомняме, че на софиянци им предстои изключително тежка поредица от мачове. Левски играе поред със Славия, Локомотив София и лит(*кс-етрополе.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 4:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Гонзаки всяка неделя да се прибираш с развалено настроение в пещерата. :smt006

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:14 am
Мнения: 33
Gonzaki,ние пък се радваме, че те има теб,и такива като теб,за да затвърдиш мнението ,че първо мразите ЛЕВСКИ,след това цялата си рода,защото не знаете кой чичо или вуйчо е баща ви ,и накрая си обичате отборчето,въпреки съмненията ми дали изобщо има нещо положително във вас!Когато репертоарът ви в даден мач започва с признателност към отборчето ви,а не с ... за ЛЕВСКИ,както е и при чорбата и четата на МЕЦЕНАТО от ловяч,тогава си манифестирай по чуждите форуми и раздавай оценки!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
Gonzaki написа:
Boyo написа:
а Гонзо ако иска най-накрая да свърши нещо полезно за Левски да излезе и да каже "Батков-вън. Аз сядам в сектор Б, който иска свинята да се маха да идва при мен" - главата си режа ако нема 15 хиляди на стадиона

Боли го фара Гонзо за тебе и деградиралите типове в сектор Б, нали и той е човек, взема заплата, ако направи това, което смяташ че е правилно, ти ли после ще му поддържаш тоя стандарт на живот, на който е свикнал? Някои ще ти дава няколко хиляди за да се правиш на маймуна пред камерите след мач, е ще свиваш уши и ти и ще прибираш у джоба, няма да ти е лошо, вЕрвай ми :D Ох, колко сте заблудени... Всичко опира до пари, юнаци! Все пак благодаря ви, че ви има, карате ме да се чувствам добре :) Наистина миналата неделя се прибрах от мача с развалено настроение, но причината не бяхте вие, а един свиркаджия на име А. Ангелов, ама усещам че всеки следващ ваш мач ще ме кара да се чувствам все по-добре :) И недейте веднага с триенето на мнения и обидите, не мисля че по-горе казах нещо, което не е вярно :) Знам, че не ми е работа да пиша тук, но не се стърпях като гледам какви наивници сте... Поздрави от Перник :) Все така да ни радвате :)

Саруман ти ли си ,да ти еба майката!?

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Gonzaki написа:
Boyo написа:
а Гонзо ако иска най-накрая да свърши нещо полезно за Левски да излезе и да каже "Батков-вън. Аз сядам в сектор Б, който иска свинята да се маха да идва при мен" - главата си режа ако нема 15 хиляди на стадиона

Боли го фара Гонзо за тебе и деградиралите типове в сектор Б, нали и той е човек, взема заплата, ако направи това, което смяташ че е правилно, ти ли после ще му поддържаш тоя стандарт на живот, на който е свикнал? Някои ще ти дава няколко хиляди за да се правиш на маймуна пред камерите след мач, е ще свиваш уши и ти и ще прибираш у джоба, няма да ти е лошо, вЕрвай ми :D Ох, колко сте заблудени... Всичко опира до пари, юнаци! Все пак благодаря ви, че ви има, карате ме да се чувствам добре :) Наистина миналата неделя се прибрах от мача с развалено настроение, но причината не бяхте вие, а един свиркаджия на име А. Ангелов, ама усещам че всеки следващ ваш мач ще ме кара да се чувствам все по-добре :) И недейте веднага с триенето на мнения и обидите, не мисля че по-горе казах нещо, което не е вярно :) Знам, че не ми е работа да пиша тук, но не се стърпях като гледам какви наивници сте... Поздрави от Перник :) Все така да ни радвате :)

Ти не ни давай акъл.Подкрепяй си твойто отборче с високо вдигната кирка.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Положението вече е толкова безнадеждно, че съм на път изобщо да спра да се интересувам от чисто спортно-техническите неща около Левски. На този етап победа или загуба в даден мач - пък бил той срещу селтекс, орките, че дори и враговете на земята от Панчарево - съвсем не променя цялостната ситуация, в която е клубът... Снощи даже не ме беше яд като обикновено, гледайки едва движещите се по терена мърди в синьо - защо да стреляме по пианиста, като той толкова си може?
В тоя мач срещу селяците, както и миналата седмица срещу орките и изобщо в последните вече 2-3 години, за пореден път лъсна истината и се надявам, че той път вече всички са я видяли - все така ще е, докато мустака е начело, или поне докато не разбере как точно се управлява клуб като Левски. Че трябва план, клубна политика, чистка в ръководството, привличане на добър треньор и специалисти, инвестиции в школата, селекция. Защото не може вече толкова години по цял свят във футбола да се работи по начините, които съвременната действителност налага и съответно да се постигат резултати, а само тук, в Левски, да си стоим на нивото от 1995 г. и да си мислим, че ще хванем маймуни с трици и че нещата стават само с "левскарския дух" и себеотрицанието на старите пушки и младите сини лъвчета, дето на всичкото отгоре им е през хуя за Левски...
Ебати, снощи средната възраст на отбора при всички случаи беше около 30 години, а може би и повече, при което половината състав издъхна на полувремето. Вратарят ни за пореден път беше надупчен с голове от средна дистанция стотина метра, защитата демонстрира брауново движение, халфовете ни по старата рецепта само си цъкаха пасчета на по три метра без никаква градивна идея - поне веднъж - за шут от далечно разстояние или пък някакъв извеждащ пас. Нападението пък беше някакъв апотеоз на цялата жалка картинка, която Левски представлява към момента - Енчо пак беше като муха без глава, а свогенската ДЕВЯТКА си показа всичките качества, когато излезе на стрелкова позиция и се уплаши да ритне топката във вратата, та подаде на намиращото се в засада леке Хичо... Селяните ни надраха така, както не помня скоро някой да ни е бил в единствения мач за тоя сезон, когато можехме да покажем, че не сме абсолютни нещастници, а сме поне бойко посредствено отборче, като е било и друг път в такива кризи... Не би. И защо? Щото малкото, дето ставаха за нещо бяха продадени, като в замяна - ей така, за парлама - бяха привлечени двама-трима смешници за без пари, за да се спести непосилната цена от 100-тина хиляди лева за един Иво Иванов примерно... Щото кадърен треньор не ще и да помирише пост на "Герена", тъй като знае, че нито ще може да си изпълнява длъжностите като хората, нито ще му се плаща както трябва... Щото вече никой не бръсне най-популярния клуб за нищо, та съдийте съвсем спокойно могат да си се гаврят и да получават отлични оценки... Е докога?!?!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
на кале написа:
изключително слабо откъм пеене ,цял мач ли ще се кара на тея скандирания ?На всеки мач се дават листчета с новите песни ,кога ще се изпеят ,кога ?


супер готина картинка е сектора .......тотален монопол на запада ..

а за пееене няма смисъл да говорим,че дори през 90те години без мегафони и пр. бяхме много по-добре от колкото сега..
до сега не помня да съм пял с цел да се чуем за да не станем за срам..а то се оказа, че като се чуем пък какво пеем ставаме за още по-голям срам.....

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Не съм си мислел ,че ще го кажа някога ,но приключих със стадиона ,докато Ганьо се гаври ,а в 86-тата минута на мача от "Сектора " се чува " Умрете ,селяни ".

П.С. Благодаря на 4-та около мен в рейсО,помогнаха ми да стигна до София без да съм в тотална депресия.Плевенската "Магия" си знае :)


Айде със здраве.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
абе бива ли на такива идиоти да се дава да тартор на агитката. Само псуване срещу противника втори мач поред. Отиваме да се подкрепяме отбори , а не да псуваме. Бати идиотщината.

То е ясно, че сме мн зле , ама само за едно се моля. Срещу Славия да няма 1000 човека. Да не ставаме за чорбарите да се отричаме от отбари си след провалите. Сега е времето е да подрепяме отбора на стадиона , а не по форумите и телевизора.

Поклон през хората, които биха път до Ловеч.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
WEST FRONT написа:
на кале написа:
изключително слабо откъм пеене ,цял мач ли ще се кара на тея скандирания ?На всеки мач се дават листчета с новите песни ,кога ще се изпеят ,кога ?





супер готина картинка е сектора .......тотален монопол на запада ..

а за пееене няма смисъл да говорим,че дори през 90те години без мегафони и пр. бяхме много по-добре от колкото сега..
до сега не помня да съм пял с цел да се чуем за да не станем за срам..а то се оказа, че като се чуем пък какво пеем ставаме за още по-голям срам.....

Тогава се е пеело с желание ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2817
ИнтервиОто на селянина И.П. кърти отсекЪде :smt005 .

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:14 am
Мнения: 33
В този овцедушен момент да направиме в събота,КОЛКОТО И МАЛКО ДА СМЕ,едно бирено парти зад сектор б по време на мача,ЗАЩОТО,СТРУВА МИ СЕ , МОМЧЕТАТА НЯМАТ НУЖДА ОТ ПОДКРЕПА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2817
gazza написа:
В този овцедушен момент да направиме в събота,КОЛКОТО И МАЛКО ДА СМЕ,едно бирено парти зад сектор б по време на мача,ЗАЩОТО,СТРУВА МИ СЕ , МОМЧЕТАТА НЯМАТ НУЖДА ОТ ПОДКРЕПА!

Направи си сам :smt006

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
Аз едно не разбрах, защо някой като не пеят на стадиона изобщо идват :smt002


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
щото иначе няма как да пеят в рейса :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
Стига с тия глупости това,че се събрахме толкова много хора(рекорд) е показателно за нещо прекрасно.Аз съм горд,чe бях на Село.
Нашата сила обединява победители
Нашата мизерия обединява чорбарщината

Обичам Левски София

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
баси мъмъта, сега гледах и репортажа, боже господи :shock:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 9:42 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Интересно ще ми бъде да видя статистиката от мача...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Kryten написа:
баси мъмъта, сега гледах и репортажа, боже господи :shock:


къв репортаж ве майна?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
по ринК има обзор на кръга, до сега не бях гледал кадри от мачО

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 10:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
casual написа:
Аз едно не разбрах, защо някой като не пеят на стадиона изобщо идват :smt002

Аахахха стига бе м8, някои хора толкова ли ви е трудно да го осъзнаете, че на хората не им се пее за селяни, помаци и вратарчета? Вчера, както и с орките имахме потенциала, а и желанието да разцепим въздуха от викане, но уви, to4niq 4ovek отново разпя to4nite pesni :smt007 А, и да добавя, след като накрая вече никой не пееше, започна всяването на респект: "Аре пейте бе помияри", "Ей селяни, аре викайте бе" :smt001 Господ да ни отърве от Борат и подлогите му час по-скоро. Аз май ще сменям сектора


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Вярно и мен някакси не ми е приятно от мегафона някакъв "високопоставен" ( Не момчето, което обикновено ни разпява) от София-Запад да ни крещи " пейте бе лайнари ". Обаче е факт, че сектора се напълни с такива дето идват само щото е модерно, да се снимат на фона на терена с нинджата и да погледат лошо :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 16, 2010 1:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Някой преди мача гледал ли е коефициентите....Казаха ми,че единицата за Литекс рязко спаднала а двойката за Левски станалата 3.80 :shock: .Това при всички положения означава,че са сложни много пари на Литекс....

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 16, 2010 3:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
gl007 написа:
Някой преди мача гледал ли е коефициентите....Казаха ми,че единицата за Литекс рязко спаднала а двойката за Левски станалата 3.80 :shock: .Това при всички положения означава,че са сложни много пари на Литекс....


Нищо чудно, всеки нормален човек осъзнаваше, че нещета клонят здрават към 1-ца.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 16, 2010 8:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
http://sportni.bg/index.phtml?tid=20&oi ... alid=24553

"It's not only football for long ago" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 16, 2010 8:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Т'ва знаме е поне на 12 години :smt006 Само дето не съм много сигурен дали е на билкарите или некой друг :smt002


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 16, 2010 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Какъв е тоя транспарант "Смърт за курвите" :roll:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 16, 2010 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
gl007 написа:
Някой преди мача гледал ли е коефициентите....Казаха ми,че единицата за Литекс рязко спаднала а двойката за Левски станалата 3.80 :shock: .Това при всички положения означава,че са сложни много пари на Литекс....


коеф. бяха
1 - 1.90
Х - 3.20
2 - 4.00 !!!

мисля, че на букитатата им е било много ясном че НЕ МОЖЕ да победиме в тоя мач...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 16, 2010 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
ДипломатО написа:
Т'ва знаме е поне на 12 години :smt006 Само дето не съм много сигурен дали е на билкарите или некой друг :smt002


Знамето съм го виждал на снимки от мачовете с Хайдук-там. И е доста старичко :wink: На кого е нямам представа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 16, 2010 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
Защо никой не пя против Боратино? Кофти наистина много кофти вместо да се тресе сектора от викане ние се излагаме, да не говорим че и двамата с мегафоните незнаят кво пеят


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com