forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:43 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 3:11 am 
Първолет Стаматов написа:
Не носиш късмет, не пускай теми :smt006


Insomnia ВЪН :boisw :boisw :boisw


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 3:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Синя Душа написа:
Гонзо трябва да ги накаже публично всичките 14 с по една заплата, а тия с червените картони по две. А батков Господ да го накаже.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 3:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
STALKER написа:


Какво ще рече това (ш) след цеца и (н) сле миньОРК?

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 3:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Благодаря виновникО за загубата в Ловеч. Утре очаквай на специална пресконференция Батьо да обяви, че са взети мерки за лошото представяне на отбора, а именно че ти повече нЕма да пускаш теми :smt003

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 4:24 am 
цирк


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 8:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Инсомнията, ако пусне пак тема за мач, лайна да яде :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Инсомния - продавай!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
Жал ми е жал ми е за хората които........ехехехехехе не се издържа,кому беше нужно да ни наказва с такъв президент и футболери-ВСИЧКИ СТАРИ И МЛАДИ ФЛАНЕЛКОНОСЦИ И ОРДЕНОНОСЦИ В ПИЧКАТА НА СФИНЯТА АЛАХОВА

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 10:43 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
Едно момче от Цингаморец, мисля че капитана им каза след победата им над нас "Не ми е сладка победа това не е Левски, а футболисти със сини фланелки". Тия думи могат да обощят целият сезон.Не съм бройл коя загуба е ама мисля че с ЕКТ и купа България стават към 15.От как съм фен на Левски 15 години вече аз такова чудо не съм и сънувал камо ли да видя.Какво да кажа думи не ми идват, хвали се че давал по милион месечно, пък селекцията ни свободни агенти.Къде са парите от Зе, Живко и наема на Матъла тва е към МилИон Евро.Никога няма да стигнем Ботев каквото и да става ,Левски винаги ще се намери кои да го купи, ПутяФ си е един местен селски отбор нищо повече.
Селекцията е Оникална Просто Зе за заместник на Мечо и след 2 години Мечо за заместник на Зе с Рабех и Топчо е същата работа

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
YambolESin написа:
Никога няма да стигнем Ботев каквото и да става ,Левски винаги ще се намери кои да го купи, ПутяФ си е един местен селски отбор нищо повече.



Те и папагалите така си мислеха...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 10:48 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 11:22 pm
Мнения: 13
мъка,мъкааааааааааа
ама кво да правиш....орисия....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тъжно ми е да го кажа,но аз по-очаквана и по-закономерна загуба на Левски в българското първенство,не съм гледал

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
kosyo написа:
за пореден път (просто се уморих да ги броя вече) бяха възложение празни надежди на Йовов

не може да очакваш точно той, че ще отбележи ако има по-малко от 10 положения
ясно бе, че с/у латекса ще има най-много 3 (както и стана) и ще ги изпорти....

няма как да искаме ТОЙ да завършва атаките с удар и гол - колсална грешка просто...

да не говорим, че цяла седмица в съблекалнята и на разбори се говори само за 1 футболист на латекс-а - Дока (на майка му в) Мадурейра-та

как не трябва да му се дава да навлиза от фланга пред наказателното поле, как трябва да се "респоектира" и т.н - и какво разбрахме от това ? сърмата и мечо го гледат как отива да си я нагласи за 1вия гол....

всеки път става така (и при Ратко основно) - говори се разбираме уж и после ХОП точно обратното на терена...


на всички, дето виждат в йовов големият проблем на Левски, ще задам дежурния си въпрос
- като Ицо е тъй слаб, а другите тъй по-добри, защо все Ицо се оказва на голови положения? Защо Еньо нямаше нито едно? (подсказка- защото , за да имаш положение в такъв мач трябва да имаш поне минимална идея от футболна тактика, а бате ви Ицо по тоя показател е 15 обиколко пред останалите ни нападатели)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 11:07 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 6:08 am
Мнения: 67
Местоположение: София,Велика България
МОМЧЕТАТА НЕ СА ВИНОВНИ...ТОЛКОВА СИ МОГАТ...АЗ ПИТАМ ДОКОГА ЩЕ ИМА ХОРА,КОИТО ЗАЩИТАВАТ БАТКОФФ?!?!!? ВСИЧКИ ЗНАЕМ КОИ СА..ТОЯ ПЕДЕРАСТ Е ВРЕДЕН ЗА ЛЕВСКИ...ОЩЕ ПРЕДИ ТАМПЕРЕ МОЖЕШЕ ДА КУПИ 2 3 КАЛСНИ ИГРАЧИ И НЯМАШЕ ДА СЕ СТИГНЕ ДОТУК..СЕГА ЩЯХМЕ ПОНЕ ДА СМЕ ИГРАЛИ 2 3 ПЪТИ ПОРЕД В ШАМПИОНСКА ЛИГА..."150 ЛИРИ ЛИ СА ВИ ПО-ВАЖНИ ИЛИ ВЕЧЕН ЖИВОТ"-В.ЛЕВСКИ! СМЪРТ! ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!УМРИ БАТКОФФ! :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw

_________________
...After all that you really do have to ask yourself if it was a worth it? ...Course it fuckin'! http://www.vbox7.com/play:57fe9cbd


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
най-големият ташак е, че с Кокала далеч немаше да сме такава трагедия :lol: сега чекам тея дето организираха кампанията срещу него да му се извинят, щото за тях нали най-важното било Левски да върви, без значение кой е собственик :smt005

а Гонзо ако иска най-накрая да свърши нещо полезно за Левски да излезе и да каже "Батков-вън. Аз сядам в сектор Б, който иска свинята да се маха да идва при мен" - главата си режа ако нема 15 хиляди на стадиона


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Подходящ резултат в подходящо време.
1. На Батков трябва да му е ясно, че Гонзо към този момент не става за треньор. Всеки един с 10-годишен стаж в Б група ще се справи по-добре.
2. Не е достатъчно хитър да бъде добър треньор.
3 . Прекалено много стари играчи се събраха. Литекс имаше един (Кишишев) и той им беше най-голямата дупка. Ние имахме цели 4 или 5. Няма как да стане. Кривия, Топчо и Мечу са вече бити карти. Йовов и той. Може да влизат за по 15-20 мин., но не повече. Ако се задържат още някоя година, ще станат карикатури, което няма да е добре и за самите тях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Футбол се играе с търчане, а не с приказки. И Кривия, и Мечу, и Топчо са играчи, които са дали много на Левски, имена са в синята история, но рано или късно и тяхното време идва.
Ако бяхме докопали някакъв приемлив резултат, самозаблудата щеше да продължи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 11:23 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
Следващите 4 мача 0 точки, Ганя Подарява отбора на "Церезит" и почват всенародни тържества.Датата 4 април става Национален Празник на България с решение на Народното Събрание, и след 2 години Вземаме Лига Европа щото парите от Шампионска Лига не Ни Трябват Казах! Край! Така да бъде!

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Boyo написа:

а Гонзо ако иска най-накрая да свърши нещо полезно за Левски да излезе и да каже "Батков-вън. Аз сядам в сектор Б, който иска свинята да се маха да идва при мен" - главата си режа ако нема 15 хиляди на стадиона



И от сектора ше му се пее - Гонзо звездата... :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 1:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
ами не се ядосвам защото знаех че няма класа в отбора но винаги сме измъквали мачовете с дух сега вече е време за промяна на всички нива вижда се ясно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
Уникално отвратителен мач и отвратително представяне на трибуните, където можеше и да отворят още една "клетка" за 500 души, а да не се топлим като пингвини гъз до гъз! Кур за тия олигофрени от Ловеч, на които им се досвидя явно тока и не позволиха да се пуска уредба!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
отвориха още една клетка :wink:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 6:16 pm
Мнения: 371
Местоположение: в жилището на Батков
изключително слабо откъм пеене ,цял мач ли ще се кара на тея скандирания ?На всеки мач се дават листчета с новите песни ,кога ще се изпеят ,кога ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 1:36 pm 
не отвориха клетка , а една врата която водеше до към допълнителни 100-тина места . то друга клетка нямаше ... къде видяхте други клетки


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
искам да кажа, че можеше и да ни отстъпят още места(на брой колкото една клетка - т.е. около 500)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
ivayllo написа:
не отвориха клетка , а една врата която водеше до към допълнителни 100-тина места . то друга клетка нямаше ... къде видяхте други клетки



Имаше опити да се отвори една друга клетка в посока към феновете на латекс :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 2:40 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
на кале написа:
изключително слабо откъм пеене ,цял мач ли ще се кара на тея скандирания ?На всеки мач се дават листчета с новите песни ,кога ще се изпеят ,кога ?

Закво ти е да се пеят новите песни?! Имаме такива хубави скандирания като "Умрете селяни", "Умрете помаци", "Вратарче курво", "Кишишев курво", "Ловеч е село..." :smt007 Просто чудна картинка :smt001


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 3:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Boyo написа:
kosyo написа:
за пореден път (просто се уморих да ги броя вече) бяха възложение празни надежди на Йовов

не може да очакваш точно той, че ще отбележи ако има по-малко от 10 положения
ясно бе, че с/у латекса ще има най-много 3 (както и стана) и ще ги изпорти....

няма как да искаме ТОЙ да завършва атаките с удар и гол - колсална грешка просто...

да не говорим, че цяла седмица в съблекалнята и на разбори се говори само за 1 футболист на латекс-а - Дока (на майка му в) Мадурейра-та

как не трябва да му се дава да навлиза от фланга пред наказателното поле, как трябва да се "респоектира" и т.н - и какво разбрахме от това ? сърмата и мечо го гледат как отива да си я нагласи за 1вия гол....

всеки път става така (и при Ратко основно) - говори се разбираме уж и после ХОП точно обратното на терена...


на всички, дето виждат в йовов големият проблем на Левски, ще задам дежурния си въпрос
- като Ицо е тъй слаб, а другите тъй по-добри, защо все Ицо се оказва на голови положения? Защо Еньо нямаше нито едно? (подсказка- защото , за да имаш положение в такъв мач трябва да имаш поне минимална идея от футболна тактика, а бате ви Ицо по тоя показател е 15 обиколко пред останалите ни нападатели)


Че в Йовов има повече футбол от колкото в Миро Антонов и Еньо взети заедно спор няма, но това не го прави добър реализатор или човек на когото можем да разчитаме, че в трудна ситуация ще ни издърпа.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 3:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 03, 2010 8:35 pm
Мнения: 2
Boyo написа:
а Гонзо ако иска най-накрая да свърши нещо полезно за Левски да излезе и да каже "Батков-вън. Аз сядам в сектор Б, който иска свинята да се маха да идва при мен" - главата си режа ако нема 15 хиляди на стадиона

Боли го фара Гонзо за тебе и деградиралите типове в сектор Б, нали и той е човек, взема заплата, ако направи това, което смяташ че е правилно, ти ли после ще му поддържаш тоя стандарт на живот, на който е свикнал? Някои ще ти дава няколко хиляди за да се правиш на маймуна пред камерите след мач, е ще свиваш уши и ти и ще прибираш у джоба, няма да ти е лошо, вЕрвай ми :D Ох, колко сте заблудени... Всичко опира до пари, юнаци! Все пак благодаря ви, че ви има, карате ме да се чувствам добре :) Наистина миналата неделя се прибрах от мача с развалено настроение, но причината не бяхте вие, а един свиркаджия на име А. Ангелов, ама усещам че всеки следващ ваш мач ще ме кара да се чувствам все по-добре :) И недейте веднага с триенето на мнения и обидите, не мисля че по-горе казах нещо, което не е вярно :) Знам, че не ми е работа да пиша тук, но не се стърпях като гледам какви наивници сте... Поздрави от Перник :) Все така да ни радвате :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
Селяните така и не умрЕха. :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com