forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Май 14, 2024 7:04 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
На мен най ми харесаха Бардон, Алекс Кривие, Жо и Петраш... другите кръгла нула :smt006

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
STALKER написа:
blue order написа:
STALKER написа:
Интересно ми е кви ше бъдат коментарите, ако другата седмица в Ловеч ни заковат нас с една такава дузпа в 90 мин. :smt002

Не си ли усещаш малко,че го играеш мазохист с тази самокритичност,сам ли си събу обувката щоколада или онзи циганин го настъпи и препъна преди да замахне за топката :idea: малко мислете бе!!!!!!


Според мен беше симулация, чиста проба селско просене на дузпа в 90 мин! А оня требва да е луд да фаулира тва некадърно дърво Антонов в гръб , при положение, че го видеха всички как 20 мин. преди тва от чиста позиция я думана на 10 метра над вратата. Кой квото ще да ми разправя, тва видях и тва казвам!
Спирам да пиша по темата



Братле тая теория че преди 20 минути я е думнал 10 метра над вратата нема нищо общо с истината. Толква по-безкадърни футболисти са вкарвали то секви положения. Защитника не чака да се сети първо къв беше тоя нападател, после кво е направил преди 20 минути, и да си каже а нека си бие тоя. Такива теории са глупост и всеки който е играл поне 1 път футбол през живота си ше ти каже същото :) :smt006 :smt035

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
При всички полежения е доста безмислено да го фаулира в 90 мин., когато е с гръб към вратата и то съвсем не на голова позиция, нали така...Освен ако не говорим за Нистелрой в най-добрите му сезони :)

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:43 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Дреме ми на хуя ако ще и вятъра от Мордор да беше вкарал топката в оркската врата, победата си е победа и мощно сега прасета, люлаци и всякаква друга турско-циганско-помашка сган се самооблива доволно с овча Орина.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30543
Местоположение: гр. Голямото село
STALKER написа:
Спирам да пиша по темата


Е де, дръж си на думата :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14850
Сталкер,хич не го разбираш футбола. Не става само с гледане,трябва и акъл :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Така де, така, вие повече разбирате, нали ритахте по градинките :lol: практика на високо ниво :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
"сини боклуци"
"ФК Тара днес с късмет, но бие."

Нещо да не съм объркал форума????????
ебати простото племе

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14850
Опитваме се,играем криво-ляво. :wink: Ти кво правиш обаче? Бъркаш си по дупките и хленчиш защо орките са тъпи и правят фаул?!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Абе добре, че на Змея и Бойо още им се занимава да пишат, та да ви отворят малко очите. Щото на мен ми е писнало, а като гледам и Хидън не пише. Така че се радвайте, че все още драскат по некой ред.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2840
30 поста едно и също...спрете се.... :smt006

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:56 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Black Jack написа:
Абе добре, че на Змея и Бойо още им се занимава да пишат, та да ви отворят малко очите. Щото на мен ми е писнало, а като гледам и Хидън не пише. Така че се радвайте, че все още драскат по некой ред.

:smt007

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Още един слаб мач,радоста ми идва от това,че чорбарите пак треперят,но нашият отбор е без физиономия и с не добра подготовка

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
aquadark написа:
Black Jack написа:
Абе добре, че на Змея и Бойо още им се занимава да пишат, та да ви отворят малко очите. Щото на мен ми е писнало, а като гледам и Хидън не пише. Така че се радвайте, че все още драскат по некой ред.

:smt007

:smt056


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 8:59 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7073
Ако ще и аз да бех влезнал да вкарам с хуй победата си е победа , очаквам масови самоубийтва на орки и чорбари(тролове) ! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:01 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 3:12 pm
Мнения: 24
Местоположение: София/Бургас
Че сме зле - зле сме, ама точките са си 3, а и иначе на ония подземници нямаше да им са затворят устите. К*р за кафевото село


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
STALKER написа:
При всички полежения е доста безмислено да го фаулира в 90 мин., когато е с гръб към вратата и то съвсем не на голова позиция, нали така...Освен ако не говорим за Нистелрой в най-добрите му сезони :)

Спри да повтаряш,че е бил с гръб,замахва да удари странично към топката и го повалят,какво да свири непряк в наказателното!?Не знам , но някога ,когато идваше в овка купел не беше такова мрънкало :!:
Аз не харесвам това лице на ЛЕВСКИ,но който се чувства левскар подкрепя отбора, поне в тези мачове- Ботев,орките,турците,селтекс..тогава трябва поне за 90 минути да забравим за тара,баждека,агент борил и ДА БЪДЕМ ЛЕВСКАРИ,не хейтърчета.

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Последна промяна blue order на Нед Мар 07, 2010 9:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Чувставам се пророк - от 60-тата минута някъде постоянно казвах "Е са да даде някоя измилена дузпа в края ще е ебаси ташата". И о чудо, при първото падане в наказателното съдията ме чу :smt005 :smt005 :smt005 Харесва ми как работа новата съдийска комисия, усеща се разликата от есента :smt003 :smt003

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Нали бихме, стига сте псували... :mrgreen:

УМРЕТЕ, В МИНИТЕ! :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
"Обективността" на некои левскари тука си е ебала мамата.

Теорията на деветосептемврийския Змей обаче смазва отвсекъде. За кво му било на цигането-орк от Мордор да спъва некадърния Миро Шоколада? Ми ходи го питай? И аз се чудя, но препъването е факт. Или обувките падат сами вече?

има ли Омрели орки?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аре стига с тая обувка, тва съм го виждал от скакауеца неколко пъти как става :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
blue order написа:
STALKER написа:
Интересно ми е кви ше бъдат коментарите, ако другата седмица в Ловеч ни заковат нас с една такава дузпа в 90 мин. :smt002

Не си ли усещаш малко,че го играеш мазохист с тази самокритичност,сам ли си събу обувката щоколада или онзи циганин го настъпи и препъна преди да замахне за топката :idea: малко мислете бе!!!!!!

Ами той Змея си казва същата дузпа, начи и събуването влиза в риплея :smt005

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Mr.Smith написа:
Аз пък се сещам за едни много корави дузпи срещу Морето и Локо Пловдив, да не споменавам един мач в Смолян - силно миризлив и т.н. :wink:

Най-култовата дузпа беше с Родопа на Герена, преди 4-5 години, бихме май 3:0. Вратаря си протяга ръцете, които са на около метър от краката на Мечо, който скача, пада и дузпа.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Сега пък, като чета назад, направо не ми се верва. Кръстя се при вида на мненията на хора, които познавам от доста време. Аз ако бях във форума по време на тоя мач срещу най-големите утайки в българското общество, наред със свинете, нямаше да имате оставени мнения и щеха да се раздават банове, може да ми вервате :smt006

Словосъчетания от рода на "орките ни ебат в гъза насред София" си ги споделяйте на масата вкъщи примерно.

Днеска аз станаха свидетел на животинско ебане над орките, не знам за вас. В момента са Омрели и те, и чорбаро-комуноидната сган - нещо, което трябва да е факт ежесекундно. Пък и има стадиони в крайна сметка, явно тая телевизия изкривява реалността.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
STALKER написа:
Аре стига с тая обувка, тва съм го виждал от скакауеца неколко пъти как става :lol:


Страхотно, аз бех на стадиона и съответно видях ситуацията 1:1. Сега преглеждам повторенията и достигам до извода, че ПРО.БГ, на която ти и костинбродския каун разчитате, никак не ви е подсигурила дори с едно що-годе читаво повторение. Много интересно на кво базираш теориите си.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ти на стадионО имаше известни съмнения ми се струва :lol: Щеше да се пребиеш :smt003

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3838
Интригуващ мач беше.Първото половреме като организция бяхме по-добре и средната линия ни действаше доста организирано.Вторто полувреме доста центрирания от които нищо интересно не излезе.Дузпата е добре изработена от Миро Шоколада и за наш късмет съдят се хвана,пък и в крайна сметка на кой му пука за една дузпа и то срещу нечовеците.Жо,Бардон,КривиО и Петраш блестяха,останалото на позната никаква форма,първите 20 минути Милиев незнаеше къде се намира-Еньо има хъс ама само с това не става,-при Антонов е абсолютно същото.
Извод:Обляхме орките и си взехме своето. :smt006 :smt006 :smt006


Последна промяна strave на Нед Мар 07, 2010 9:30 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24063
A какъв смисъл има да се обясняваме цела вечер? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Ти на стадионО имаше известни съмнения ми се струва :lol: Щеше да се пребиеш :smt003


Нещо си се объркал. Имах съмнения дали ще вкараме дузпата, щото там КПД-то ни е около 30% сигурно. Съмнения имаха един-двама орка около мена, които беха нахранени от мен и пАржолет :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Morning Glory написа:
STALKER написа:
Аре стига с тая обувка, тва съм го виждал от скакауеца неколко пъти как става :lol:


Страхотно, аз бех на стадиона и съответно видях ситуацията 1:1. Сега преглеждам повторенията и достигам до извода, че ПРО.БГ, на която ти и костинбродския каун разчитате, никак не ви е подсигурила дори с едно що-годе читаво повторение. Много интересно на кво базираш теориите си.


Много добре знаеш, че такива положения на стадиона не се виждат по-добре :) Базирам на това, което съм видял, начина, по който Антонов падна...както и на това, че нито един сайт, дори и най-тъмносините не отрича, че тази дузпа е в най-мекия случай спорна...А иначе позицията ти е оправдана и разбираема, все пак имаш си личен мотив :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com