forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 9:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Omraz написа:
A какъв смисъл има да се обясняваме цела вечер? :smt006


Аз смисъла го виждам в тва, че тука една седмица ще се лее от всички посоки страхотна помия върху Левски, като се почна от тая вечер още, а разни хора го раздават "ларж" и "обективни". И дори стигат по-далеч пилешки мозъци като Бек Жек.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Morning Glory написа:
Нещо си се объркал. Имах съмнения дали ще вкараме дузпата, щото там КПД-то ни е около 30% сигурно. Съмнения имаха един-двама орка около мена, които беха нахранени от мен и пАржолет :lol:

значи съм се объркал, но нещо се заля от смЕх точно тогава, може би заради мо6ното драматично надупване в 90 минута :mrgreen:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:37 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26600
Местоположение: София
Боже братя докаде я докарахме, да се обиждаме помежду си :shock: "ФК Тара" ; "сини боклуци " ; "не е моят Левски" ?! Гадно ми е като ги чета тия работи.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
STALKER написа:
Много добре знаеш, че такива положения на стадиона не се виждат по-добре :) Базирам на това, което съм видял, начина, по който Антонов падна...както и на това, че нито един сайт, дори и най-тъмносините не отрича, че тази дузпа е в най-мекия случай спорна...А иначе позицията ти е оправдана и разбираема, все пак имаш си личен мотив :lol:

само дето ни беше пред кура и се видя отлично, останалите 'тъмносини' са я 'видели' или по тв или на стадиона, където са далеч. Освен това знаеш, че повечето в момента яко хранят Левски заради Гонзо, Батков и махането на Сираков. Тоест са ептен пристрастни в доказване на противното, както си и ти


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Боби и ти ли почна с обидите :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
И аз тук не съм съгласен с Morning Glory, защото е очевидно за всеки непредубеден, че липсата на повторения по телевизита... е абсолютно компенсирана от повторенията във форума... че е тотално лишено от логика Антонов да бъде спънат :smt003

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
STALKER написа:
Много добре знаеш, че такива положения на стадиона не се виждат по-добре :) Базирам на това, което съм видял, начина, по който Антонов падна...както и на това, че нито един сайт, дори и най-тъмносините не отрича, че тази дузпа е в най-мекия случай спорна...А иначе позицията ти е оправдана и разбираема, все пак имаш си личен мотив :lol:

само дето ни беше пред кура и се видя отлично


и кво се видя?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Ми аз днес присъствах на тотално изнасилване и унижаване на селския мин-орк пеуник и кюмурите 90% от мача стояха и гледаха млъкнали с кур в уста! Незнам на някои какво им прави кеф да висят в темата и да пускат свежи глупости като постоянно осмиват отбора - ако се мислят за големи ЛЕВСКАРИ дълбоко са сбъркали. Вместо на стадиона да викат за синия отбор срещу жълтите помияри, да седиш и да пишеш за ФК ТАРА и много остроумно да лееш чорбарщини по отбора браво, железари сте! Ма то си има и на тва оправия - на единия вече не му виждам мненията скоро и други ще го последват. То само да седиш и да се дърлиш като недоклатена .... някак си не върви и е до време.

Иначе никой не е казал че сме силни и мачкаме. С 0 евро селекция много ясно че няма да мачкаме и всеки мач ще го взимаме на кръв и смърт. Само Жо, Кривия и Бардон изнесоха мача......другите много зле, но така ще е. И кво сега като не сме европейски шампиони да се затворим в къщи и да чакаме победите с 10:0? Няма ФК Батков и ФК Тара.....има ФК ЛЕВСКИ и неговата публика. Тази която днес показа на боклуците точно къде са попаднали. Тази която оказа натиск на мача и го взехме. Тази която тури слонски кур в ушите на жълтите боклуци цял мач хранене - да си знаят подчовеците къде са дошли и ской играят. Всичко друго са глупости и малоумни дрязги. САМО ЛЕВСКИ и УМ-РЕ-ТЕ СЕ-ЛЯ-НИ!!!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
STALKER написа:
и кво се видя?


ъ, дузпа?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Дайте някво повторение на тая дузпа да я видя и аз :shock: Не бях в София и нямаше как дори да слушам мача, само чат-пат ме информираха при нещо интересно. Сега влизам да видя какво що и гледам егати войната се вихри пак :lol:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
STALKER написа:
и кво се видя?


ъ, дузпа?


Кажи кво видя де? Имаше или не?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
написал съм, видях дузпа


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
написал съм, видях дузпа


ок, значи е имало. взимам си думите назад. заслужена драматична победа за Левски

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Kryten написа:
Morning Glory написа:
Нещо си се объркал. Имах съмнения дали ще вкараме дузпата, щото там КПД-то ни е около 30% сигурно. Съмнения имаха един-двама орка около мена, които беха нахранени от мен и пАржолет :lol:

значи съм се объркал, но нещо се заля от смЕх точно тогава, може би заради мо6ното драматично надупване в 90 минута :mrgreen:


Толкова щастливо се смееше, че изпусна чудесният ъперкът, който мазният орк вкара на съдията и за който по-късно получи червен картон. Това не го видях по нито една ТВ след мачът, а не виждам тук някой да го коментира. Дузпа за мен си имаше. На повторението нищо не се вижда, но наистина стана точно пред очите ни и дори аз и Пържолет, хора на преклонна възраст, видяхме съвсем ясно как пернишкия субчовек сграбчи Шоколада за паласките и се опита да го наведе в стойка партер, а той от ужас чак излезе от обувката си. След това оркът кротко вдигна ръчички, за да покаже, че е чист като сълза, но не може да избяга от зоркото око на съдията (педераст, педераст). Мачът беше много селски като цяло, на забавен кадър и много труден, но това направи победата дважди по-сладка и ми сгря сърцето поне до следващата събота. Като казах сгря, да не забравя - кур за студа, два за миньОрк, смърт за цура.

Само Левски!!!

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
От моя ъгъл на мача се видя отлично че имаше дузпа. Още на стадиона. Не съм гледал повторения.
А преди това имаше и още една дузпа когато в наказателното Еньо го избутаха 10 метра и го проснаха на земята при един корнер.

Ама докъде стигнахме да доказваме на Левскари дали е имало дузпа или не.... :roll:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Последна промяна UL на Нед Мар 07, 2010 9:48 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
доволно..... тройка....анално.....

секс и след секса кръвища......
(Вапцаров)

после

и люляко че им се вмирише....
(Ив. Вазов)

Аре, Само Левски!

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
UL написа:
От моя ъгъл на мача се видя отлично че имаше дузпа. Още на стадиона. Не съм гледал повторения.
А преди това имаше и още една дузпа когато в наказателното Еньо го избутаха 10 метра и го проснаха на земята при един корнер.

Ама докъде стигнахме да доказваме на Левскари дали е имало дузпа или не.... :roll:


Да, това положение срещу Еньо беше още по-чисто, но стана много набързо и даже не всички около мен го видяха.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6492
Местоположение: Х Х Х
Всичко освен "Евалата за победата, мачкането, Онижаването над полу-човекоподобните, орки, селяни" ще е излишно. Няма нужда да се храните! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Крошето:

Изображение

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Insomnia написа:
STALKER написа:
Kryten написа:
написал съм, видях дузпа


ок, значи е имало. взимам си думите назад. заслужена драматична победа за Левски



STALKER написа:
Кур за такива съдийски дузпи, независимо дали за нас, за селяните или за чорбата. :smt006 Сблъсък тяло в тяло, Шоко се пльосна с гръб към вратата и оня свири... :oops: :oops: :oops:

STALKER написа:
Аре стига с тая обувка, тва съм го виждал от скакауеца неколко пъти как става :lol:

:smt017



Опитвам се да прекратя спора, но некои хора не спират да ме човъркат, дееба :!: :!: :!: :!:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Black Jack написа:
Боби и ти ли почна с обидите :?


Некои неща минават граници. Мога да се обзаложа, че тоя, сегашният Левски е в пъти по-далеч от Левски на моите мечти и идеали, отколко от Левски на твоите мечти и идеали. Но не съм писал за "сини боклуци" и няма и да пиша. Беше ясно, че твоят начин да се правиш на интересен рано или късно ще доведе до това като примерно Естонеца да ти набере. Щото оня е като камила, вервай ми.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
И неколко положителни думи - днес съм много доволен от публиката. Много народ, много ниска средна възраст, много желание за викане - викаше се по всички редове, само че тонът по уредбата не беше най-класният, но кво да се прави.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39186
Местоположение: Фаноса ти
Като зема пръчката, па като ви почна всичките, па като ви зашибам.....

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
Добре,не може ли като има домакински мач,темата да се заключва за 4-5 часа :?: Аре сега се скарайте помежду си дали е имало дузпа или не...и според мен нямаше,но е свирена.И? Тоя сезон малко ли ни преебаха..? А пък свинете да не си отварят смръдливите усти,ако не си спомнят на тях преди 3-4 сезона им свириха дузпа за подхлъзване...която свиня го чете това да не се събуди утре !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Интересно ли ви е гости ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49255
Местоположение: ШОПландия
Kryten написа:
Крошето:

Изображение

"Крошето" :lol: Тия преувеличаващи драскачи бе. Пак съм изпуснал цирк-мача :cry:

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
е какво, чист ъпъркът си е това

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Нищо не се вижда :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
това ако питаме Тони ОРКа ще каже че не е за червен картон а просто приятелско пошляпване на съдията нещо нормално за анти-футболистите и подчовеци от пеУник. Изобщо синьото БФС доста ги ощети, иначе са извънземни..... :boisw

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
абе аз така не бех влизал никога никъде като днеска, по едно време наистина си изгубих въздуха, смачкан между двама човека, а накрая даже имаше и някакво желязо, което ми се навря в стомаха, докато отзад в гърба ме блъскаше някв човек. изплаших се верно за секунди, заклевам се :smt006 и като се замисля, че си мислех да водя на гаджето на тоя мач... :roll:

иначе на терена няма какво да говорим, абсолютна трагедия, невероятна грозотия, никакъв футбол. радвам се, че бихме естествено, за да им е вътрешно на всичките боклуци, но за съжаление тая утеха вече някак не ме топли и не успявам дори за няколко часа да се зарадвам като хората.. :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com