forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 9:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 502 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1765
Местоположение: Berlin
Fozzy написа:
Фаула на Рабех и фаула на Кишишев срещу Жоазиньо са абсолютно идентични, за единия директен червен картон, за другия - жълт.
Момиров, всичките мизерии, които натвори ще ти се върнат тъпкано, селяко !


:!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Днес съдиите и Момиров ни го сложиха в гъза за пореден път!От нас зависи дали ще преглътнем това иначе само си лаем за по 3дни и тва е!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
gl007 написа:
Днес съдиите и Момиров ни го сложиха в гъза за пореден път!От нас зависи дали ще преглътнем това иначе само си лаем за по 3дни и тва е!



Ебал съм ги Момиров , съдията и скапаната купа!!! Ганьо ни ебе сякаш векове...аз ще седна да рева,че тия подлоги се гавраят с нас...пак заради същият изверг .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49252
Местоположение: ШОПландия
Bobolin написа:
Хайде бе хора - няма ли някой да организира едно шествие. Да им отидем на гости на БФС-то и на съдиите, че да се разбере, че ако ни няма нас феновете те са напълно безсмислени и ненужни. Хайде, който може да направи това, едно шествие да се съберем няколко хиляди и да искаме обяснения от карикатури като Момиров и други палячовци от БФС. ШЕСТВИЕ!!!

За това не се учудвам ако се организира шествие, но не и за най-важния Проблем :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Както един друг наш съфорумец ми сподели - отмененият гол е резултат от политиката на Батков и фактът, че никой не ни бръсне за слива. Левски няма пари, няма вече и публика, която да оказва натиск и затова всички комплексари си правят пишки с нас :wink: Айде поне да имахме публика, пък да свирят така, щяха ли да смеят :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Да, шествие. И ще бъде предвождано от мустака и агента. Страхотия...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Един ден всичко ще е наред... Дай боже поне внуците ми да го дочакат тоя ден..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
Radio Werewolf написа:
Николай... отнели ни били победата :idea: :idea: :idea: :idea:

да ни отменят гол в 93 мин при 1-1 тогава да.


а батьо си е в чужбина по бизнес дела


извинявай,но този дебелак -свирчото надмина и изпълненията на колегата му от мача със селяните,първи фаул за нас свири към края на първото.Като публика ми хареса има надежда.
гугуткин:батков ли ви е виновен :mrgreen: ВАРНА ЗНАЕ КАК СЕ ПОДКРЕПЯ ЛЕВСКИ,ПРЕДИ ,ПО ВРЕМЕ НА И СЛЕД МАЧА!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ :idea:

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Колко лайна трябва да ни се изсипят на главата за да се вдигнем за един тъп протест срещу цялата паплач , която се гаври с отбора ни? Пълен ташак сме като публика ...

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:11 pm 
Виновни за всичко сме ние,само ние и никой друг освен ние! :idea:
Защото сме безпомощни,само безпомощни и нищо друго освен безпомощни!
Ако бяхме хора на място 1 час след мача,самосиндикално,самоинициативно,вече щяха да са гръмнали 5 или 13 бомби пред БФС.Ако бяхме хора на място отдавна щеше да има кирки в капаците на колите на тия тъпаци,футболистите.Ако бяхме хора на място,сега щяхме да обсъждаме петия или десетия протест срещу Ганя,който ще правим и щяхме да обсъждаме дали молотовите от предния път са били най-подходящи в хлъзгавото време и северозападен вятър.Вече стигнахме до там,че 1000 човека ни е абсолютно бленувана бройка където и да е.Еми тогава?Нали се водим привърженици,ултраси или шаладжии,или хулигани,или разбирачи...Ако не сме,тогава да си ебем путката лелина всичките и да мълчим.
Щото сме по-смешни и от оная шайка червени свине начело на любимия ни отбор,и от жалката мишка с тежко заболяване на сърцето,съдийчето,и от ония груби бездарници,футболягите,които така и не успяха за 12 159 мача да направят нещо,нещичко,квото и да е,че да ни смалят малко броя на белите косми по главата.И после ме питат що така ми е побеляла косата от лявата страна.Уморих се,да му еба майката.Уморих се от всякакви дебилщини всеки кръг,всеки път,едно и също.Унижение,безхаберие,донбалони,сашодиковци,съдии,мъдии,бройки,публики, чорбари,латекси,путки,лайнари,караници,конспирации,писна ми от глупости,майка му да еба...
А проблемът е толкова ясен.
Отборът ни гние,а проблемът сме ние !
Смърт за всички освен Левски !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
http://donbalon.eu/exclusive2684.html
Силно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:14 pm 
Цитат:
Феновете на Лацио на дават покой на ръководителите в клуба. Заради лошото представяне на тима, тифозите потестират в последно време.

Вчера пет хиляди скандираха срещу президента на клуба Клаудио Лотито, а се очаква акцията да продължи и днес по време на домакинството срещу Дженоа.


Лацио.Добър пример...Що ли?Щото мисля че знаете каква е и там ситуацията с ИРР.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
много слаб сезон ,причините за което тука са предъвкани многократно но специално за мачовете срещу Ловеч и ЧМ пак да плюем футболистите ми идва малко много ,да доста грешки допускат,толкова си могат но и съдийското рязане идваше в най-неподходящия момент,точно когато сме в подем и имаме психологическо предимство

просто няколко отбора са равностойно слаби и кой храни съдиите се оказва решаващо


Последна промяна jdt на Нед Дек 13, 2009 5:16 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Makedonija написа:
И после ме питат що така ми е побеляла косата от лявата страна


Брат и аз съм побелял от лявата страна, заеби.Тва явно е некво специфично :smt005

Иначе и тоя клошар Ефрем е по-добре да умира съвсем скоро щото ми писна от такива тъпанари :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Абе,ебал съм им майката на всички.Бахти ташака е Левски тоя полусезон.До мача с онгарците в София всичко беше ОК.И оттам се почна-Дебрецен,Локо Сф,Виляреал,свинете,рибите,Фелацио,Локо Пд,Берой,Залцбург,пак Залцбург и пак Виляреал.Ай ша им еба майката на всички.Путьовци.
Решенията са:
1.Баткоф да се маха
2.Да се намери кадърен собственик,който да дава пари
3.Да се купят ДОБРИ футболисти.Не Пвц-о,не Сърмата,не пияницата,не еди кой си
4.Да се намери добър треньор,макар Гонзо да си ги мотивира добре
Проблема е,че с такъв собственик сме за никъде
В Лига Европа положението ще е 0 0 6- 0:14 голова разлика
В А Група-най-много 4-ти
За Купата видяхме-1/8 финал и 1:4 от морето
Сбогом евротурнири,сбогом на всичко-Левски стана бардак.Стана свинщина.Всички са боклуци.ЛЕВСКИ Е В УЖАСНА КРИЗА.В КРИЗА,В КАКВАТО НИКОГА НЕ Е БИЛ.Всичко се провали.Язък за всичко.Язък,че миналия сезон станахме шампиони.Айде няма нужда.Всичко е пикня,лайна и помия.
ТОВА НЕ Е ЛЕВСКИ.

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:19 pm 
jdt написа:
много слаб сезон ,причините за което тука са предъвкани многократно но специално за мачовете срещу Ловеч и ЧМ пак да плюем футболистите ми идва малко много ,да доста грешки допускат,толкова си могат

И кво каза ся?
Ебах ги аз,дето нямам право да им се сърдя,че един-единствен мач,проклет,не си вземал за цяла година.Ебах те аз,дето няма да ти се сърдя,че един-единствен гол не си вкарал в Европа за 803 мача.Да ме извиняват,милите...
Аз абсолютно сериозно не си спомням откога не съм се радвал на мач на Левски :shock:
Левски не е предучилищна :idea:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
За ква радост говорите бе :lol: Аз не помня от колко време вече не съм се ядосвал от некви е такива загуби.Толкова са ми притъпени емоциите, че е трагично вече...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Поредната гавра с Левски, колко още трябва да чакаме ?! Днес се получи, така че все едно ебат жените ни и ние нищо не правиме твай... :smt006 :oops: :oops: :oops:

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Makedonija , аз лично не съм се радвал откакто на претъпканата Герена миришеше на димки ,а шепа прасюги стояха ритуално заклани ..Херо /примерно/ пак беше шмръкнал в тунела и навлизаше моШно със спринт на терена!!! А онези долу играеха със синя душа ..


Пп . Дори такива спомени вече ми се размиват ..няма да го видя пак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
ultrasssls написа:
Поредната гавра с Левски, колко още трябва да чакаме ?! Днес се получи, така че все едно ебат жените ни и ние нищо не правиме твай... :smt006 :oops: :oops: :oops:

Ще си чакаме :smt006 Явно сами не смеем да направим нищо , "отговорните фактори" по нищо не личи че ше се захванат да правят шествия ,протести , преврати и каквото и да е било . До ден-два някоя декларация ще извадим и пак ще си траем до следващата гавра с ЛЕВСКИ. Срама е само и единствено за нас

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
Този ни еба майката, казват че е имало чист втори гол за нас, а на всичкото отгоре не ни даде да минем центъра. :x Иначе след мача шефа на фенклуба приказваше, че батков не е виновен, а боби михайлов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2974
Местоположение: Warsaw, Poland
Levskarq написа:
Този ни еба майката, казват че е имало чист втори гол за нас, а на всичкото отгоре не ни даде да минем центъра. :x Иначе след мача шефа на фенклуба приказваше, че батков не е виновен, а боби михайлов.


така си е, Батков е велик и жертва на Синьото БФС а Гугутката е негов пророк.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:37 pm 
За пръв и последен път пускам тема за предстоящ мач , явно не ми върви с това :? Иначе доволно ни остана само ром с чай и ексцесии , то футбол унас отдавна НЯМА ! :smt006

ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
ivayllo написа:
За пръв и последен път пускам тема за предстоящ мач , явно не ми върви с това :?
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ !

И аз веднъж пуснах за мач с Рилски Спортист преди два сезона, загубихме след като водехме с 1:0 на полувреме, оттогава не пускам и аз.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
За мустака е чудесно да ни режат съдиите. Така по-късопаметните хора се концентрират върху тях и той остава от страната на ощетените. Така започват и да изпълзяват мишките-агенти. Няма да се учудя, ако съвсем скоро агента или някой подобен обяви, че трябва да подкрепим ръководството и всички, щото сме сами срещу всички. А тия с плакатите против мустака са чорбари!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
Интересно е ,че Гугутката каза точно обратното. Беше зад мен на излизане от стадиона, говореше с някакъв човек и му разправяше, че с тези скандирания сваляме цената на отбора. Димо Момиров можел спокойно да заяви, че ние си имаме вътрешни проблеми след като псуваме собственика, и така да се оправдавал с "Вижте си първо отбора, тогава съдиите."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ами точно това трябва да направим, момиров е напълно прав. Трябва да си видим отбора първо, едва ли има някой на друго мнение? А в тоя отбор мустака няма място!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1765
Местоположение: Berlin
tprodanov написа:
За мустака е чудесно да ни режат съдиите. Така по-късопаметните хора се концентрират върху тях и той остава от страната на ощетените. Така започват и да изпълзяват мишките-агенти. Няма да се учудя, ако съвсем скоро агента или някой подобен обяви, че трябва да подкрепим ръководството и всички, щото сме сами срещу всички. А тия с плакатите против мустака са чорбари!



И тва е много вярно... Трябва наистина да останем сами срещу всички.. Ама под 'ние' имам впредвид нас феновете, който биваме брутално ощетени... Трябва мошно да застанем срещу цялата таа пародия на първенство, както и срещу тоа наш 'покровител' Боратино! От цялата тая работа борат ще гледа да ни манипулира със случващото се на терена... ни в клин, ни в ръкав...

Просто Борат трябва да бъде премахнат, нищо добро не ни чака...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Levskarq написа:
Интересно е ,че Гугутката каза точно обратното. Беше зад мен на излизане от стадиона, говореше с някакъв човек и му разправяше, че с тези скандирания сваляме цената на отбора. Димо Момиров можел спокойно да заяви, че ние си имаме вътрешни проблеми след като псуваме собственика, и така да се оправдавал с "Вижте си първо отбора, тогава съдиите."

:smt005 :smt005 :smt005 Нема да викате "Батков - Курво", че батко ви Тодор нема да вземе добра пара при евентуална продажба ей!

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:20 pm
Мнения: 21
Makedonija написа:
Цитат:
Феновете на Лацио на дават покой на ръководителите в клуба. Заради лошото представяне на тима, тифозите потестират в последно време.

Вчера пет хиляди скандираха срещу президента на клуба Клаудио Лотито, а се очаква акцията да продължи и днес по време на домакинството срещу Дженоа.


Лацио.Добър пример...Що ли?Щото мисля че знаете каква е и там ситуацията с ИРР.


Има нещо вярно ама точно след загубата от арома тръгна всичко...иначе кога ние ще се съберем толкова против Борат...?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 502 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com