forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:10 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 502 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Никъв шанс. Реално, ако се преиграе ще ги утрепем. Но няма никакъв шанс да се случи това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 12:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Цитат:
разбра donbalon.eu

:lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 12:32 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
tprodanov написа:
Никъв шанс. Реално, ако се преиграе ще ги утрепем. Но няма никакъв шанс да се случи това.

е да тва все едно да се беше преиграл Франция - Ирландия.... :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
solay написа:

напред лъвове ...



Ко ко ко каза :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 2:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Основния проблем в случая е че Баткофф напълни ЛЕВСКИ с посредствени футболисти които изобщо не се различават от селските отборчета на черно хюмне, слийен, чернокожец и др. така че дори съдията да е изпълнил поръчка срещу нас ако един съдия може да направи РАЗЛИКАТА между нас и селското тимче на черно хюмне с велики играчи които ги знаят само на "Тича" то просто сме си на дъното. И всякакви контестации са смешни, разбирам че Гонзо кипна когато видя че се ебават с нас, но реално неведнъж са ни подпирали съдийте, само че никога не сме били по-слаби от противника а напротив.
Трагичен завършек на трагичен полусезон. Дано 2010 да е по-добра, без мустака и останалите палячовци които трябва да бъдат застреляни начаса.

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 10:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
UL, олд скул си, поне ти пиши правилно шибаното двойно И :smt006
Иначе по темата - хубаво се смеете на дон балон, ама никой не отбеляза факта, че те единствени от инет медиите защитават Левски, бранят ни от всякаква свинска сган, плюят по Чичо Ганчо балкански от години, а също така громят свинете с карикатурни фотоси и статии. Аз им се кефя, дори Гонг са подлоги. Наборчето Томето изплю камъчето - синчето му е вратар в Левски при децата, кво повече да коментираме...
За мача - задължително контестация, и преиграване, да се стреснат разните селяни с пари, които си четкат егото за сметка на най-популярния клуб! Но пасаран, като викаше Жоржи. Преиграване, справедливост, счупени глави след всяко гостуване на Герена, справедлива и честна игра - мечта!!!

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
синчето му е голямо левскарче, пишеше доста във форума на дата.бг за Левски, а мисля, че има регистрация и тук.. не виждам точно това какъв проблем е ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не проблем, а зависимост, доколкото чета редовете на бачи Пържолет.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
е то е ясно, ама аз категорично не съм на мнение, че томислав е точно па с такива болни амбиции, и съответно зависимости човек, но вие си знаете ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
Абе една моя приятелка го познава доста добре и винаги ми е разправяла че е доста запален Левскар не знам


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Нямам мнение по тоя въпрос, за синчето. Но за томислав имам, и то не е добро. Тоя човек винаги се е пускал по вълната на най-малкото съпротивление. Никога не е вниквал в дълбочината на проблема, винаги е стоял на позицията на власта, независимо дали тя се казва батков, валентин златев (така ли се казваше тоя тъпак), всичките му нападки са крайно безпочвени и плоски, а самия той, въпреки, че има огромен инструмент за популяризиране на спорта не прави нищо с него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
За децата - само хубаво. Те не са виновни :!: Отбелязвах фактите само... Зеления ме разбра.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
и аз не го харесвам
много Левскари го харесват щото като бием и прави едни сърцераздирателни оди колко сме велики, само дето не тва е функцията на журналиста


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 4:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 5:11 pm
Мнения: 7
[quote="UL"]Основния проблем в случая е че Баткофф напълни ЛЕВСКИ с посредствени футболисти които изобщо не се различават от селските отборчета на черно хюмне, слийен, чернокожец и др. така че дори съдията да е изпълнил поръчка срещу нас ако един съдия може да направи РАЗЛИКАТА между нас и селското тимче на черно хюмне с велики играчи които ги знаят само на "Тича" то просто сме си на дъното. И всякакви контестации са смешни, разбирам че Гонзо кипна когато видя че се ебават с нас, но реално неведнъж са ни подпирали съдийте, само че никога не сме били по-слаби от противника а напротив.
Трагичен завършек на трагичен полусезон. Дано 2010 да е по-добра, без мустака и останалите палячовци които трябва да бъдат застреляни начаса.[/quote]
:!: :!: :!: :levski :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 8:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Дек 11, 2009 8:39 pm
Мнения: 1
С много лоши впечатления останах от срещата в неделя и въобще цялата атмосфера и всички около отбора на великия любим тим ЛЕВСКИ... ЖАЛКО Е ДА ГО КАЗВАМ, ЗАЩОТО АКО ЕДИН ЦСКАР ЧЕТЕ ФОРУМА ЩЕ УМРЕ ДА СЕ СМЕЕ...аз съм едно 16 годишно момче, фен на Левски от малък, но никога нямах възможността да ида на мач на любимия си тим е отрки ми се реших да го нарпавя и кво ебати ташака. Първо 20-25 минути преди началото на мача виждам в Мола който е до тича ЙОВОВ с някакви си приятелчета ... след 5 мин засичам и ЗЕ дори с него си стиснах ръката пожелах им успех на мача въпреки че ми стана неприятно как може да не са в саблекалнята на отбора какви са тея режими и чудесии... оставете това влизам в клетката .. не спирам да си садирам гърлото и крещя с всички сили и един явно от тея тартори на агитки ли на кво беше даде един трансперант или както се казва точно на нас да го развием горе и после дойде напсува ни там групата от около 20 човека и каза мишки курви путки за нищо не ставате .. тоя същия въпросен човек ако не го видяхте влезе с шал на лит(*кс-етрополе който взел от някакви пишлемета ... много хора вътре в клетката ни правиха проблеми и ни гледаха много страшно все едно сме цскари и сме вътре да се бием ... нямам думи ние не сме единни нищо не върви последно време в този отбор нищо и абсолютно винаги специално на ТИЧА се излагаме без 1 факла без 1 бомба без 1 димка без 1 знаме ... само с 30 щалчета от 1000 човека ... аиде последния път бяхме 150 от левски които 100 от варна сиг ... смешни сме с много лоши впечатления останах от този мач много .. и да .. една песен не испяхме като хората единно или пък отначалото тея от варна дет са и тея от софия имам чуството че шеха да се збият... едните пеят една песен др почват друга и се гледат на кръв все едно се борят кой да стане тартора на цялата агтика за деня абе някакви еи такива неща просто с една дума сме пълни смешници ... поне за този мач бяхме .. оставям всичко друго на страна като терен съдиийство и игра ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Малчо, няколко основни и прости правила, за да си изкарваме всички добре:
- няма такова понятие тук цесекар. Свиня, прасе и производни тям се толерират от сърце.
- Писането с главни букви не е желателно, особено ако в тях присъства думата ЦАЦА и производни на нея
- Българският език се изучава до 12 клас, надявам се до тогава да го овладееш отлично, а тук пиши грамотно и правилно

Добре дошъл.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Хм, малчо, чакай че не те разбрах. Значи не ти се веят знамена, но искаш знамена? Интересно. Ти колко факли вкара, колко бомби (тук неам думи, ама..) вкара? Приеми го като тема за размисъл.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 18, 2009 4:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Филма му е почнал сравнително късно , на 16г. :lol:

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 18, 2009 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
theunstoppable написа:
С много лоши впечатления останах от срещата в неделя и въобще цялата атмосфера и всички около отбора на великия любим тим ЛЕВСКИ... ЖАЛКО Е ДА ГО КАЗВАМ, ЗАЩОТО АКО ЕДИН ЦСКАР ЧЕТЕ ФОРУМА ЩЕ УМРЕ ДА СЕ СМЕЕ...аз съм едно 16 годишно момче, фен на Левски от малък, но никога нямах възможността да ида на мач на любимия си тим е отрки ми се реших да го нарпавя и кво ебати ташака. Първо 20-25 минути преди началото на мача виждам в Мола който е до тича ЙОВОВ с някакви си приятелчета ... след 5 мин засичам и ЗЕ дори с него си стиснах ръката пожелах им успех на мача въпреки че ми стана неприятно как може да не са в саблекалнята на отбора какви са тея режими и чудесии... оставете това влизам в клетката .. не спирам да си садирам гърлото и крещя с всички сили и един явно от тея тартори на агитки ли на кво беше даде един трансперант или както се казва точно на нас да го развием горе и после дойде напсува ни там групата от около 20 човека и каза мишки к.рви путки за нищо не ставате .. тоя същия въпросен човек ако не го видяхте влезе с шал на лит(*кс-етрополе който взел от някакви пишлемета ... много хора вътре в клетката ни правиха проблеми и ни гледаха много страшно все едно сме цскари и сме вътре да се бием ... нямам думи ние не сме единни нищо не върви последно време в този отбор нищо и абсолютно винаги специално на ТИЧА се излагаме без 1 факла без 1 бомба без 1 димка без 1 знаме ... само с 30 щалчета от 1000 човека ... аиде последния път бяхме 150 от левски които 100 от варна сиг ... смешни сме с много лоши впечатления останах от този мач много .. и да .. една песен не испяхме като хората единно или пък отначалото тея от варна дет са и тея от софия имам чуството че шеха да се збият... едните пеят една песен др почват друга и се гледат на кръв все едно се борят кой да стане тартора на цялата агтика за деня абе някакви еи такива неща просто с една дума сме пълни смешници ... поне за този мач бяхме .. оставям всичко друго на страна като терен съдиийство и игра ...



Още нищо не си видял, имаш още на доста мачове да ходиш ;) а отностно въпросният човек, едвали някой го брой за жив, поне от моя гледна точка :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 18, 2010 1:11 pm 
Понеже на 16 всички сме вкарвали факли, шиели знамена.... не знам кой е във филма :smt006 :smt006 :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 18, 2010 2:17 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Изображение
:?:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 18, 2010 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
:bann3

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 502 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com