forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 6:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:39 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 860
Горе главите момчета и огромен поклон пред четата ни в Унгария.. те избухнаха 90 минути.. ! Това е дисциплиниран, можеш и тактичско добре построен отбор - Дебрецен, те постигнаха това, което искаха на контраатаки, два удара, два гола. Малшанса ни беше в нападение, където вече найстина ме е яд, че Батков се направи на скръндза за парите, като не взе качествен нападател. Но това е, ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ АЗ ЛЕВСКАР, ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:40 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4358
Местоположение: Норич, UK
rkk написа:
Ако някой си мисли, че отборите в ЛЕ ще са по-слаби от Дебрецен :smt006

Няма.Дано поне 1 от отборите да е МНОГО силен.Да видим,дали ще сме по-мотивирани и по-концентрирани

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Black Jack написа:
Kryten написа:
Значи това дето някой го е измислил за да си оправдава неуспехите е едно на ръка. Проблемът е за страната, не за нас. За нас съм горд, че не играем като путки на опълченците както всеки мач в европа на воайорите

Пак опряхме да си мерим пишиктие с чорбата. Разберете най-накрая, че моите претенци към Левски не са да ги сравнявам с някой отбор от родното ни първенство. А почна ли да ги сравнявам с други става стрлашно и се раждат такива приказки, които вас ви дразнят.

А колкото до чорбата и техният грозен футбол, ако остранят Динамо, ще доста по-голям успех отколкото едно отстраняване на Киево. Резултата остава, играта никой не я брой.

Не казвам да ни сравняваш с чорбата, а с българския футбол като цяло.

А за сравнението на Динамо с Киево просто е безумно и нелепо и още не знам какво. А играта никой не я помни, но като минеш веднъж с анти-футболът и после следващият мач те разкриват :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:44 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 9:50 pm
Мнения: 44
Действително не сме за ШЛ сега в ЛЕ ще можем да постигнем нещо и да натрупаме малко коефициент въпреки ,че отборите едва ли ще са по слаби от дебърцините. Изпуснахме големите пари ,но Ганя и без това нямаше да купи така желаните нови попълнения с тях. Евала на агитката ни в Унгария ,че 90 мин не спряха да дерат гърла и напълно надвикаха маджарите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3703
rkk написа:
Ако някой си мисли, че отборите в ЛЕ ще са по-слаби от Дебрецен :smt006

никой не си го мисли. за това пак ще повторя - да се даде път на Хичо, генев, Балтанов, Милиев + Жо, Христов, Сърмов и Зе. Много е важно младите да натрупат игрово време с/у сериозни отбори, за да очакваме нещо повече сл. лято.
От игрови минути с/у Ботев, Локо Мз и Своге няма абсолютно никакъв смисъл. Тези мачове спокойно може да ги взима и Рабех на 3 водки и 2 бири.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:46 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4358
Местоположение: Норич, UK
Vincenzo написа:
rkk написа:
Ако някой си мисли, че отборите в ЛЕ ще са по-слаби от Дебрецен :smt006

никой не си го мисли. за това пак ще повторя - да се даде път на Хичо, генев, Балтанов, Милиев + Жо, Христов, Сърмов и Зе. Много е важно младите да натрупат игрово време с/у сериозни отбори, за да очакваме нещо повече сл. лято.
От игрови минути с/у Ботев, Локо Мз и Своге няма абсолютно никакъв смисъл. Тези мачове спокойно може да ги взима и Рабех на 3 водки и 2 бири.

Генев и Милиев са бъдещето на отбраната ни

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Kryten написа:
Не казвам да ни сравняваш с чорбата, а с българския футбол като цяло.

А за сравнението на Динамо с Киево просто е безумно и нелепо и още не знам какво. А играта никой не я помни, но като минеш веднъж с анти-футболът и после следващият мач те разкриват :smt006

Българският футбол, като цяло е отвратителен и затова не искам да правя сравнения. Ясно е, че е почти невъзможно да избягаме от родната действителност, но е абсурдно да твърдим че в Унгария, Словакия, Финландия и Беларус се играе на по-високо ниво.

А бюджета на Динамо е в пъти по-голям от този на Киево, което на практика означава че са в пъти по-добър отбор от Киево.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:55 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Това отпадане не е случайно. За всичко си има време и начин. Левски пак ще играе в ШЛ, нека първо играем в Лига Европа. Важното е всяка година да влизаме в някой от двата турнира, като играем две три години подред в ЛЕ и после ще играем редовно в ШЛ.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
НЕ ИСКАМ ОТ ОТБОРА НА ЛЕВСКИ ДА БЪДЕ СВЕТОВНА СИЛА , ИСКАМ ДА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ , ДУХ И ХАРАКТЕР , КАТО ИСТИНСКИ ЛЕВСКАРИ , КАКТО НИЕ ОТИВАМЕ В НАШАТА СВЕТИНЯ СЕКТОР "Б" И ГО ПОДКРЕПЯМЕ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ЛЮБОВ!!!
А днес мисля , че момчетата играха със сърце и душа , именно за това съм доволен от играта на ЛЕВСКИ !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 1:56 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:44 pm
Мнения: 80
Местоположение: montana
Wooden Pints написа:
НЕ ИСКАМ ОТ ОТБОРА НА ЛЕВСКИ ДА БЪДЕ СВЕТОВНА СИЛА , ИСКАМ ДА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ , ДУХ И ХАРАКТЕР , КАТО ИСТИНСКИ ЛЕВСКАРИ , КАКТО НИЕ ОТИВАМЕ В НАШАТА СВЕТИНЯ СЕКТОР "Б" И ГО ПОДКРЕПЯМЕ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ЛЮБОВ!!!
А днес мисля , че момчетата играха със сърце и душа , именно за това съм доволен от играта на ЛЕВСКИ !

+1 :!:

_________________
ЩЕ ВИ СЕРЕМЕ НА ПУТКИТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Wooden Pints написа:
НО ПЪРВО СЕ МОЛЯ С ВСИЧКИ СИЛИ , СВИНЕТЕ ДА ОТПАДНАТ ПО СРАМЕН И ИЗКЛЮЧИТЕЛНО УНИЗИТЕЛЕН НАЧИН , който единствено те заслужават!

СМЪРТ ЗА СЕКТОР Г
СМЪРТ ЗА ВАС СВИНЕ


+1! Дано Кержаков повтори упражнението на Раванели!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 2:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Wooden Pints написа:
НЕ ИСКАМ ОТ ОТБОРА НА ЛЕВСКИ ДА БЪДЕ СВЕТОВНА СИЛА , ИСКАМ ДА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ , ДУХ И ХАРАКТЕР , КАТО ИСТИНСКИ ЛЕВСКАРИ , КАКТО НИЕ ОТИВАМЕ В НАШАТА СВЕТИНЯ СЕКТОР "Б" И ГО ПОДКРЕПЯМЕ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ЛЮБОВ!!!
А днес мисля , че момчетата играха със сърце и душа , именно за това съм доволен от играта на ЛЕВСКИ !


+1

До оплаквачите: тези, които се интересуват само от резултата но не и от играта и себераздаването на момчетата, са привърженици на един друг отбор, и имат навика да наричат футболистите си курви!

Аз съм доволен, защото днес видях хубава игра, а с нея ще дойдат и успехите! Не забравяйте че станахме шампиони с Кокала, другарки и другари, с Кокала, който тактически едва ли би надхитрил и тренер от В група! Същия, обаче, преби свинете в единствения по-читав мач, а ЛЕВСКИ игра отвратително цял сезон! Разберете, че тези момчета са учени цяла година на антифутбол, какво очаквате да стане за 4 седмици? С играта която видях днес, аз бих казал че в България нямяме конкуренти за титлата, ако се разиграе по честен начин. Оставете Ратко и момчетата на мира, дайте им още 2-3 месеца и ще видите че е било за добро! Смърт за чорбарщините!

_________________
Изображение


Последна промяна Richard Long на Сря Авг 26, 2009 2:14 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 2:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Richard Long написа:
Wooden Pints написа:
НЕ ИСКАМ ОТ ОТБОРА НА ЛЕВСКИ ДА БЪДЕ СВЕТОВНА СИЛА , ИСКАМ ДА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ , ДУХ И ХАРАКТЕР , КАТО ИСТИНСКИ ЛЕВСКАРИ , КАКТО НИЕ ОТИВАМЕ В НАШАТА СВЕТИНЯ СЕКТОР "Б" И ГО ПОДКРЕПЯМЕ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ЛЮБОВ!!!
А днес мисля , че момчетата играха със сърце и душа , именно за това съм доволен от играта на ЛЕВСКИ !


+1

До оплаквачите: тези, които се интересуват само от резултата но не и от играта и себераздаването на момчетата, са привърженици на един друг отбор, и имат навика да наричат футболистите си курви!

Аз съм доволен, защото днес видях хубава игра, а с нея ще дойдат и успехите! Не забравяйте че станахме шампиони с Кокала, другарки и другари, с Кокала, който тактически едва ли би надхитрил и тренер от В група! Същия, обаче, преби свинете в единствения по-читав мач, а ЛЕВСКИ игра отвратително цял сезон! С играта която видях днес, аз бих казал че в България нямяме конкуренти за титлата, ако се разиграе по честен начин. Оставете Ратко и момчетата на мира, дайте им още 2-3 месеца и ще видите че е било за добро! Смърт за чорбарщините!

Бате ти си най-големия малоумник дето някога съм чел, заклевам се.
П.С.
Спирам да пиша по-тая тема, безнадеждни сте.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 2:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Hess написа:
Richard Long написа:
Wooden Pints написа:
НЕ ИСКАМ ОТ ОТБОРА НА ЛЕВСКИ ДА БЪДЕ СВЕТОВНА СИЛА , ИСКАМ ДА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ , ДУХ И ХАРАКТЕР , КАТО ИСТИНСКИ ЛЕВСКАРИ , КАКТО НИЕ ОТИВАМЕ В НАШАТА СВЕТИНЯ СЕКТОР "Б" И ГО ПОДКРЕПЯМЕ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ЛЮБОВ!!!
А днес мисля , че момчетата играха със сърце и душа , именно за това съм доволен от играта на ЛЕВСКИ !


+1

До оплаквачите: тези, които се интересуват само от резултата но не и от играта и себераздаването на момчетата, са привърженици на един друг отбор, и имат навика да наричат футболистите си к.рви!

Аз съм доволен, защото днес видях хубава игра, а с нея ще дойдат и успехите! Не забравяйте че станахме шампиони с Кокала, другарки и другари, с Кокала, който тактически едва ли би надхитрил и тренер от В група! Същия, обаче, преби свинете в единствения по-читав мач, а ЛЕВСКИ игра отвратително цял сезон! С играта която видях днес, аз бих казал че в България нямяме конк.ренти за титлата, ако се разиграе по честен начин. Оставете Ратко и момчетата на мира, дайте им още 2-3 месеца и ще видите че е било за добро! Смърт за чорбарщините!

Бате ти си най-големия малоумник дето някога съм чел, заклевам се.
П.С.
Спирам да пиша по-тая тема, безнадеждни сте.


Ти що не станеш фен на Дебрецен, те току-що победиха!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 2:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Аз трябва тогава да стана некъв поли-фен.....едновременно на Дебрецен, Бате Борисов, Тампере, Жилина. И те победиха.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 3:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Много трудно се спи след такава вечер :? :? :? Ужасно зле се чувствам
И все пак някак си се надявам пак да дойде това време дето пак няма да се спи,ама от кеф ! Защо не сега в ЛЕ да направим пак един поход из Европа :smt006

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 6:52 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 11:37 am
Мнения: 175
Вече на трезв акъл, да напиша какво смятам.
С този състав неможе да гониме Евро успехи(Бардон, Йовов, Г.Христов) никаква тактика и дисциплина. Борба и като се стигне до нак. поле центриране към Жо или Г.Х и до там. Дебрецен играха с не по-вече от 50% от възможностите си то и не им трябваше по-вече след като вкараха още в 10-12мин.
В ЛЕ може и да вземем точки, но пак зависи с кого ще се паднем..... страшно слабо се представиха Бардон,Йовов и Сърмов (трябва да им се търси алтернатива) :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 7:54 am 
Offline

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 8:42 pm
Мнения: 129
Местоположение: Сандански
Може да не друго, но поне този мач се видя, че момчетата играха със хъс и се раздаваха на терена, макар всичко да беше ясно вече...видя се за пореден път липсата на един класен нападател, а също така и на Живко, ама както казват - ТАКОВА Е! :smt102 :drinkb
ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ АЗ ЛЕВСКАР, ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ...!

_________________
...и пазя го изпълнено с любов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 8:07 am 
Offline

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 8:42 pm
Мнения: 129
Местоположение: Сандански
ТАСЕВСКИ: „Няма да коментирам факта, че съм започнал като резерва, това е решение на треньора. Убеден съм, че моето място е на терена и се надявам да го докажа”, завърши Дарко Тасевски.
Аз съм на същото мнение, как може най-добрият ни футболист да е резерва?!?

_________________
...и пазя го изпълнено с любов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 8:31 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 23, 2009 10:17 am
Мнения: 8
Едва заспах, постоянно мислех за тези удари от 20-30 ментра на дебрецен и гол, те по големи къмсетлий от тях няма!Сърмов пробва да бие от далече, но греда.Играта на Левски много ми хареса, първия мач може би Георги Христов се изложи, но сега ми хареса много.Жалко, жалко, нищо в Лига Европа ще се пробваме да нарпавим всичко по силите си :smt006 !
Само Левски! :lsfc4


Последна промяна blue-blood123 на Сря Авг 26, 2009 8:32 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 8:32 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 10:52 am
Мнения: 347
LSFC Sandanski написа:
ТАСЕВСКИ: „Няма да коментирам факта, че съм започнал като резерва, това е решение на треньора. Убеден съм, че моето място е на терена и се надявам да го докажа”, завърши Дарко Тасевски.
Аз съм на същото мнение, как може най-добрият ни футболист да е резерва?!?


Ами много просто- трябва да има място в състава за БижутерУ :x
Не мога да рзбера тоя с какво ги държи че при 3-ма тренери все е тируляр :smt102

За Гошето Христов- ще ми се да има с какво да го оправдая че го харесвам ама...
За Сърмата недейте така- груба грешка но е най-добрия дефанзивен халф на БГ след Стилян.Всички ни боли но да гледаме реално.

За Ратко сметам че ще стане работата но требе някакси да втълпи на играчите да престанат с тея центрирания.Гонзо го нема вече.Ако не - нов нападател с ръст поне 190-195 и отлична игра с глава.

За Батко - Благодаря ти че разсипа отбора!След 2006 вместо 10-15 години хегемония ние само резили.И Барцилоната не била като Левски :shock: абе с две думи И АЗ ДАТИ Е.А МАЙКАТА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 9:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40351
Чета и не вярвам на очите си - тука още има хора, които се заблуждават, че сме били играли добре :shock: , даже сме били играли по-добре от тях :shock: :shock: :shock: . Приятели, щом мислите така - в ЛЕ ви чакат още по-болезнени шамари.....

И не, няма да стана "от Дебрецен, щото биха"! Въпросът не е в това, че са ни били, а в това да си извадим главите от пясъка и да проумеем къде се намираме и защо става така - няма да повтарям повече, понеже "няма смисъл, ние истината си я знаем" (ама много добре играхме, хъс, мъс, ала-бала.....).............

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 9:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 8:27 am
Мнения: 289
Местоположение: София/с.Девенци
Едно голямо евала на СИНИТЕ ФЕНОВЕ ВЕЛИКИ, БИЛИ В БУДАПЕЩА! :lsfc3

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Модераторчетата обещаха нещо :smt006 НЕщо банове ,у-а :smt006 Я разгледайте последните 4-5 страници :smt006
Преди 15 години след такъв мач в ЕКТ, на следващия в първенството отиваха 25000 души, а сега ще отидат 2500 и то почти същите дето бяха в Унгария :smt006 Огромно , БЛАГОДАРЯ на тях ,че се раздадоха през всичките 90 минути :smt006 Благодаря и на футболистите ,че не излязоха оплашени, направиха каквото можаха, този път играха с желание . Неуместно и неправилно според мен е да се сравнява отбора от 2005-та с този , както и треньорите !
САМО ЛЕВСКИ

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21606
Плейофът с Дебрецен го изгубихме още в София. Вчера трябваше да стане чудо - не стана и това е най-нормалното. За разлика от безумната игра в София, вчера изиграхме нелошо първо полувреме (колкото и странно да звучи, с оглед 2та гола на унгарците), второто няма да го коментирам - мачът се доиграваше.
Преди 3-4 години се опитвахме да играем футбол, сега ритаме топката.
Това е! :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 10:47 am
Мнения: 298
Определено играхме по - добре от предния мач(може би имаше повече желание), но има много още какво да се желае. Видя, че допуснахме една грешка те се възползваха и отбелязаха... ами да така правят европейските отбори. При втория гол онзи се въртя 5 минути, нагласи си топката и вкара... Ами не ги ли разбраха, че тези имат удари и пробват, а и защо трябва да го оставят сам? ПВЦ-о да се стяга и да вкарва вече, че такива положения не се пропускат. Зе голям както винаги. И не на последно място браво на феновете, които не спряха да викат цял мач :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 9:55 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 16, 2009 1:51 pm
Мнения: 24
Местоположение: Д-Таун
BLUE CRUSADE написа:
LSFC Sandanski написа:
ТАСЕВСКИ: „Няма да коментирам факта, че съм започнал като резерва, това е решение на треньора. Убеден съм, че моето място е на терена и се надявам да го докажа”, завърши Дарко Тасевски.
Аз съм на същото мнение, как може най-добрият ни футболист да е резерва?!?


Ами много просто- трябва да има място в състава за БижутерУ :x
Не мога да рзбера тоя с какво ги държи че при 3-ма тренери все е тируляр :smt102

За Гошето Христов- ще ми се да има с какво да го оправдая че го харесвам ама...
За Сърмата недейте така- груба грешка но е най-добрия дефанзивен халф на БГ след Стилян.Всички ни боли но да гледаме реално.

За Ратко сметам че ще стане работата но требе някакси да втълпи на играчите да престанат с тея
центрирания.Гонзо го нема вече.Ако не - нов нападател с ръст поне 190-195 и отлична игра с глава.

За Батко - Благодаря ти че разсипа отбора!След 2006 вместо 10-15 години хегемония ние само резили.И Барцилоната не била като Левски :shock: абе с две думи И АЗ ДАТИ Е.А МАЙКАТА!



Наистина какво стана с парите от похода в УЕФА и ШЛ ?
Тодор Адвокаат си ги прибра в Жоба и се изсра на метеното ?
Защо през тоя шибан трансферен прозорец не се закупи поне един свестен нападател като Макриев или Жоб (който май рита КПР в момента ), а трябваше да се връщат бивши левскари и да се взима оня циганин Ортега ?
Защо,по дяволите,Цачев отиде под наем, а природното недоразумение Йовов остана ?
Защото Батко е мазохист и се радва да играем с трактористи,скиори,кренвирши да му еба мамата. :x

_________________
STAND YOUR GROUND !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Black Jack написа:
Kryten написа:
Не казвам да ни сравняваш с чорбата, а с българския футбол като цяло.

А за сравнението на Динамо с Киево просто е безумно и нелепо и още не знам какво. А играта никой не я помни, но като минеш веднъж с анти-футболът и после следващият мач те разкриват :smt006

Българският футбол, като цяло е отвратителен и затова не искам да правя сравнения. Ясно е, че е почти невъзможно да избягаме от родната действителност, но е абсурдно да твърдим че в Унгария, Словакия, Финландия и Беларус се играе на по-високо ниво.

А бюджета на Динамо е в пъти по-голям от този на Киево, което на практика означава че са в пъти по-добър отбор от Киево.

Няма едно нещо, с което мога да се съглася и е безсмислено да се обяснявам

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:00 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 30, 2009 9:48 am
Мнения: 102
Абе пичове, така много лесно може да критикувате от компа.
Я идете на стадиона тичайте като луди, нека някакви дву метрови пръчове да ви стегат, да ви видим кви сте големци.
Първото полувлеме доста добра игра, липса на късмет и МАЙСТОРСТВО /набийте си тази дума в главите/ пред гола.
Незнам защо пропускате един човек - Минев - за мен този човек обърка толкове пасове и направи доста грешни отигравания. Не мога да го съдя щом аз не мога да го направя по добре. Явно толкова си може.
Второто полувреме обаче направи добри неща, подхващаше и атаки.
Изключително лошо пласиране на Петков - пак не мога да го виня всеки бърка.
Мача ми хареса.
Съдбата дава, но и си взима.
ПОКЛОН ПРЕД ГОВЕДАТА ПЯЛИ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ :idea:
САМО ЛЕВСКИ.
А шибаният чорбарски сайт - спирт 1 дано го закрият.
Дано и лит(*кс-етрополе да отпадне днеска и то срамно.6:0и да си одат защото Динамо бАрза.
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 3:31 pm
Мнения: 297
Местоположение: София
Добро утро на всички левскари и от мен.

Няма какво повече да добавя след стотиците мнения преди мен. Някои споделям,други - не. Мисля,че първото полувреме играхме красив,нападателен футбол с голяма доза самочувствие. Вторият гол на унгарците обаче ни прекърши. Нашите видяха,че въпреки усилията нещата не се получават,а противника с два удара - два гола. Жалко....Горе главите, живота продължава. Мисля,че трябва да дадем кредит на доверие на новото ръководство. Следващият мач още по-силно да подкрепим отбора!!!
Всички знаем причините за нивото ни - батков,селекция (0),треньори и т.н. - комплексни са нещата.

Някрая:

ПОКЛОН ПРЕД ВЕЛИКАТА СИНЯ ПУБЛИКА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com