forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 5:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1086 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Майко мила...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Опитите на някои да дават тон за друго освен Батков курво е повече от скандално,а това Дуче беше краяД

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:08 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 4:49 pm
Мнения: 914
Местоположение: София
ГУГУТКАТА е бати пича,само СЗ са по-големи от него


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 6:12 pm
Мнения: 191
Blue_Avalanche написа:
ВАН БОРАТ ПАТКО ПЕВЕЦО ОРТЕГА ЙОВОВ САРМОВ ВАН ВАН ВАН :evil: :evil: :evil: :evil:


+1

Час по скоро да се махат!

_________________
Време е да подгоним прасето......


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
Крайно време е да се разхвърчи перушина....и косми от гугутки и мустаци.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7327
Евала за подкрепата днес, наистина се чуваше яко в центъра. Даже съм бира напред, защото на Софийския един телевизионен чорбар не вярваше, че от Герена се чува толкова яко и до последно твърдеше, че мача е на "Васил Левски" :smt003

Другото е ясно, аз вече не се и ядосвам. Когато отборът отново стане нормален ще почна да го мисля, за момента имам други удоволствия в живота :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:12 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:38 am
Мнения: 870
rkk написа:
Крайно време е да се разхвърчи перушина....и косми от гугутки и мустаци.


Доста го търсиха гугутката като стана проблема със стюардите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
Преди малко по немската ТВ казаха, че се чудят как може толкова слаб отбор като Левски да играе в Лига Европа и, че си е успех да паднем само с 1-0 от Виляреал. А по време на репортажа на Залцбург коментатора каза, че 6-те точки са вързани в кърпа за австрийците срещу Левски. Какви времена настанаха, тежки...

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:13 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
така ли поне 50тина 4овека не се сетиха да останат да потърсят сметка на замесените а бре хора някои изобщо осъзнава ли 4е в момента тия хорица за един ден написаха наи срамните страници в цялата история на левски и ние като публика си траем какво зна4ение има дали 200 2000 или 200 000 са пяли батков курво тия заслужават публи4на екзекуция масов боикот гнои смърт кур инфаркти запупшени аорти запален автобус и о6те 100тина подобни а тоя гугутката за колко ли духа на мустакатия така както не му е духал и златин тепсиев Кур за президента пет за тренера и 10 за нас като публика шото си траем като мърши

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:14 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 12:12 am
Мнения: 58
накрая 5 минути великото але але але але але але :mrgreen: , няма такава подигравка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10761
"Батков, курво" си беше повече от анемично и звучеше не като друго, а като реакция на срамната загуба. Викаше се какво ли не - "оставка", псуваше се Жоро Христов, "мишки сте" (май) ... повече от нормална реакция при подобна серия от загуби и непоказваща по никакъв начин, че публиката в действителност иска да се махне Батков, а не се чуди просто какво да скандира, че да и олекне.

Браво на Boyo за плаката :smt006 , но той и няколко изключения още са единственото, което ни отсрамват. Днес трябваше да се псува Батков от първия до последния момент, да има плакати, знамена и прочее на тая тема, както и маймунски звуци, факли и (не мога да повярвам, че го казвам) боНби :smt006

Нещо великата синя публика напоследък сериозно се излагаме.

А днес на стадиона ми се ревеше - да не можем да напърлним Герена за мач с Лацио - до там го докарахме.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Нямало да ходят на мачове повече, едно-друго. Меко казано не ви разбирам некои хора. Нещо много се е объркало в нас, оставяме настрана отбора.

Все по-зле ще става, ФК Левски има нужда от хора, на които може да разчита.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21612
Нормално, всичко е нормално...

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Morning Glory написа:
Нямало да ходят на мачове повече, едно-друго. Меко казано не ви разбирам некои хора. Нещо много се е объркало в нас, оставяме настрана отбора.

Все по-зле ще става, ФК Левски има нужда от хора, на които може да разчита.


Добре бе бате, как помагаме на клуба да се измъкне от лайната като пеем песнички на стадиона, нещо не разбирам? Кризата е повсеместна и лично аз не виждам аз, ти или който и да е може да помогне с присъствието си на мача. Днес единствено Бойо е направил нещо, за което си е струвало да бъде там :)

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
Ние ще сме там... и...?

Аз и на друго място го написах - в момента за близките ни, приятелите ни, познатите ни - ние сме откачалки-мазохисти... И въпреки това, когато мога ще съм на стадиона - И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:29 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 8:37 pm
Мнения: 33
Нямах възможност да съм на стадиона ама знам че яко се чуваше к***во Батков през цялото второ полувреме, поне по ТВ беше така. Иначе знам от един фен на Лацио че са викали за нас щото разбрали че много левскари викат за техния отбор по принцип (не снощи ест.)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
днеска имаше малко хора, но много стабилни - пеенето си беше на ниво особено първите 30-на минути и последните 10-на! Имаше и достатъчно псувни по батков, няма нужда да е така 90 минути, достатъчно е да го има регулярно. Точно за това, че завършихме с песен за Левски, а не с Батков курво ни прави по-големи от останалите. За Левскарите водещо винаги е било любовта към клуба, а не омразата към някои си. "Оставка" също си беше съвсем резонно - та този смешник има огромна роля в това да постигнем най-големия провал в историята ни и продължава да няма морала да се махне?!?

п.с. имаше и две бонби , тоест едно 50 хил евро глоба си мисля :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
STALKER написа:
Morning Glory написа:
Нямало да ходят на мачове повече, едно-друго. Меко казано не ви разбирам некои хора. Нещо много се е объркало в нас, оставяме настрана отбора.

Все по-зле ще става, ФК Левски има нужда от хора, на които може да разчита.


Добре бе бате, как помагаме на клуба да се измъкне от лайната като пеем песнички на стадиона, нещо не разбирам? Кризата е повсеместна и лично аз не виждам аз, ти или който и да е може да помогне с присъствието си на мача. Днес единствено Бойо е направил нещо, за което си е струвало да бъде там :)


В песните за Левски няма нищо лошо, не знам как може да пробутвате такова нещо, псувните по Батков ще набират мощ, а действия като тва на Бойо - също. Освен това има и два централни сектора, в които не се пеят чак толкова много "песнички за Левски", ако това е проблемът. Оставим ли само разни унтерменши, кретени и отрепки да ходят по мачовете на Левски, това е краят му. В момента Левски действително, съвсем реално има единствено публиката си, колкото и разнебитена да е и тя.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Goviado написа:
Те тия жЕелтки днес нали уж били от дивизията?


Еди от тях беше, другите не ги познавам. Тъпото в цялата работа, е че ние бяхме на другия край на сектор "А" и видяхме че нещо "става", и решихме че става "обичайното". С моще спринт стигнахме до мястото на събитието решени да се бием, пък кой надвие. И го видях пича с жилетка (същия дет познавам) и си викам "Аз с него ли трябва да се бия? Та ние вечера си пихме бирата заедно !? По дяволите та това е първият човек от форума с който се запознах на живо !!! Човек, който изключително много ми е сипатичен и страшно го уважавам!"


Тъпа работа....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Правя евала на човека с мегафона за ентусиазма, но така и не разбрах защо при всяко скандиране против Батков се даваше тон за друга песен? Един-два пъти да се прекъсне това скандиране човек ще каже, че е хубаво да се вика за отбора, а не да се всява напрежение, но това се правеше абсолютно всеки път, което изглежда меко казано странно... Иначе "Батков-курво" се викаше що-годе доволно. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Що за въпроси? На теб като ти дават заплатата казваш ли на шефа си курва?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39389
Местоположение: Фаноса ти
Сипах си уиски, сам в мъката, омерзен и тъжен, предаен от любимият ми тим. Тежко е, много тежко.
В безизходица сме. Всичко е пред разпад - и сектора, и тъпанара адвокат, и отбора с мишленца.
САМО ЛЕВСКИ! Нямам какво друго да кажа.... Тежко ми е.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:25 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 914
В Спортала има клипче за викането Батков Курво, има една секция от сектор Б дето ( поне по ръцете ) се включва мощно, към средата на сектора обаче единици са тея дето се включват и цялата работа свършва за има няма 5 секунди.

А иначе все съм виждал собственик дето да разкаже играта на отбора - да го направи да играе зле, да няма добри футболисти, да играят футболистите без желание, ама собственик дето да е.е мамата на фенове дето минаваха за най-добрите в БГ, не съм си помислял че може да има. Тъпо ми е да го кажа, но докато нашия сектор в най-добрия случай тъпче на едно място, свинете вървят напред. Не мога да приема че агитка дето до преди няколко години всяка година бяха унижавани на дербито и на които всичката им песен беше "к.. за Левски оле", които винаги се събираха по-малко от нас, сега кажи речи на всеки мач излизат с нова песен, събират се доста повече от нас и правят хореография за пореден мач. И да забелязах че ползват едни и същи знамена на последните три мача, ама някой се е сетил че с тия знамена може да се направят няколко различни хореографии, а ние през тва време нямаме никаква хореография...... Не за първи път отбора разочарова, ама тва просто надминава всички останало. Сектора пак си е сектор, щото част от старите маймуни са си там и всеки един си значи сам по себе си, но като цяло сектора вече не значи почти нищо като цяло.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:37 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
Мнението ми е,че със скандирания Батков курво няма да се получи,според мен трябва да има по фундаментални действия...Аз отдавна не ходя по мачове заради причини подобни на някои хора от този форум и все пак ми е мъчно за случващото се като цяло ...
Някой разбива отбора,този някой е мустакатия ако него го няма футболистите ще живнат,колкото и кофти да са те.Разбирасе хора като христов (не знам как да го напиша с по-малка буква) нямат място в Левски.
Позволявам си да коментирам тези неща защото имам повече от 12 години присъствие в сектор Б и нося Левски в сърцето си и ме боли много,няма какво повече да кажа.

_________________
Ultras Levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
хаха преварителните очаквания преди месец когато изтеглиха групата за точки и то срещу Ред Бул май се изпариха. Лацио идват с резервите и ни мушкат 4 парцала, а треаше още толкова да ни вкарат, следващия мач Ред Бул ще ни нашока поне 5. Са и Локото ще ни бие, после и Берое :idea: Па некви скандирания за Рома, нали бяхме само Левскари, подкрепяхме само Левски, не бяхме чуждопоклонници, а се дава тон за такива шесни.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:45 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
joro123 написа:
В Спортала има клипче за викането Батков Курво, има една секция от сектор Б дето ( поне по ръцете ) се включва мощно, към средата на сектора обаче единици са тея дето се включват и цялата работа свършва за има няма 5 секунди.

А иначе все съм виждал собственик дето да разкаже играта на отбора - да го направи да играе зле, да няма добри футболисти, да играят футболистите без желание, ама собственик дето да е.е мамата на фенове дето минаваха за най-добрите в БГ, не съм си помислял че може да има. Тъпо ми е да го кажа, но докато нашия сектор в най-добрия случай тъпче на едно място, свинете вървят напред. Не мога да приема че агитка дето до преди няколко години всяка година бяха унижавани на дербито и на които всичката им песен беше "к.. за Левски оле", които винаги се събираха по-малко от нас, сега кажи речи на всеки мач излизат с нова песен, събират се доста повече от нас и правят хореография за пореден мач. И да забелязах че ползват едни и същи знамена на последните три мача, ама някой се е сетил че с тия знамена може да се направят няколко различни хореографии, а ние през тва време нямаме никаква хореография...... Не за първи път отбора разочарова, ама тва просто надминава всички останало. Сектора пак си е сектор, щото част от старите маймуни са си там и всеки един си значи сам по себе си, но като цяло сектора вече не значи почти нищо като цяло.


Добре бе брато ти виждам ги разбираш нещата,ти каква хореография направи,смисъл нещо кинти даде ли за хореография,знаме направи ли,факли купи ли,ходи ли да се разправяш с полиция и т.н. съмнявам се ?
Гледаш свинете и се кефиш,ами щом хореографиите им и тяхното поведение според теб е по-качествено нали знаеш,къде е северната трибуна закачаш петолъчката и отиваш да правиш хореографии...Има момчета дето си скъсват трътките да работят за това сектора да изглежда добре,да има песни,пиротехника,хореография и присъствие ама ти тия неща не ги виждаш (то да беше само ти) като те кефат прасетата ходи в сектор Гей и това е,а ако си Левскар подкрепяй Левски не винаги знамената и хореографията са равни на истинската,житейската подкрепа!

_________________
Ultras Levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Luftwaffe написа:
хаха преварителните очаквания преди месец когато изтеглиха групата за точки и то срещу Ред Бул май се изпариха. Лацио идват с резервите и ни мушкат 4 парцала, а треаше още толкова да ни вкарат, следващия мач Ред Бул ще ни нашока поне 5. Са и Локото ще ни бие, после и Берое :idea: Па некви скандирания за Рома, нали бяхме само Левскари, подкрепяхме само Левски, не бяхме чуждопоклонници, а се дава тон за такива шесни.


и за дуче, и за дуче.. :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
Както в подписа на един потребител тук пише: "Хореографиите просто оцветяват сектора, солидарността го прави велик!
Ебем ти и хореографиите, яко пеене, дзяене, скачане! А и всеки да е с шал... няма по-добра хореография от това :smt006

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 1:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 1:29 am
Мнения: 564
Местоположение: Сандански обича ЛЕВСКИ!
Тоя па фена на лацио как се добра до мегафона? :?

_________________
ЛЕВСКИ,ОЛЕ! НИЩО ОБЩО С МУТРИТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 2:00 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 3:18 pm
Мнения: 552
абе, верно ли се правите, че не знаете какво означава скандирането "Дуче, дуче" ?????


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1086 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com