forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 9:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Black Jack написа:
Kryten написа:
Защо трябва да дразниш целенасочено хората тук? Само това не разбирам. Отиди на Герена и го напиши на стената, там ще го види Тодор и може да се трогне дълбоко

Ето махнах си подписа, ама те пак си остават евроидиоти. Не се опитвам да дразня никого тук, просто изразявам мнение, за което не съм виновен, че е пълна противоположност на вашето.

Благодаря, за което. Уважавам всяко мнение, но докато не дразни и не се налага. И също не разбирам какво толкова се различава от общото. Кой оспорва, че не играем нищо?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Аз оспорвам, според мене днеска играхме прекрасно с изключение на 2-3 играча, които не бяха на ниво.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:21 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7084
Абе СМАРТ ЗА МАЧА !
И ОГРОМЕН ПОКЛОН ПРЕД ФЕНОВЕТЕ НИ , НИСКО , ПО НИСКО !
ВЕЛИКИ СТЕ МОМЧЕТА ! :smt023 :lsfc1 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49669
Местоположение: ШОПландия
blue_fury написа:
Крайно време е вече Петков да отстъпва място на Митрев и Цветан Димитров. Просто не знам кво му става на Петков ама всеки изстрел извън наказателното в рамките на вратата е гол. Това не е нормално за вратар. В България и аз мога да пазя, важното е в Европа, срещи Жилина допусна елементарен гол, срещу дебрецен допусна 3 подобни гола, докога.

На всеки сел случва да попадне в дупка и да си има лични проблеми. Не може да е винаги на 100%. Сещам се за дузина срамове през последната година, от които ни извади, така че нямаш право точно за него...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2847
Айде ключ на таз тема давайте за ЛИГА ЕВРОПА ТЕМА!

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 10:40 pm
Мнения: 29
BraToC! написа:
Абе СМАРТ ЗА МАЧА !
И ОГРОМЕН ПОКЛОН ПРЕД ФЕНОВЕТЕ НИ , НИСКО , ПО НИСКО !
ВЕЛИКИ СТЕ МОМЧЕТА ! :smt023 :lsfc1 :lsfc3

Ти жив ли си? Мислех че си се обесил :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Фактически не играхме лошо и за това най-добре говори статистиката по-горе... Но си пролича, че нямаме отбор за ШЛ. Просто един голям отбор не може да си позволи да пропусне толкова много положения, при това на чужд терен. От друга страна, ония имаха 3 положения и вкараха два гола и половина от общо разстояние петдесетина метра... Стара слабост на българския футбол, заради която най-редовно ни ебат в Европа - ясно защо, колко пъти на сезон на Петков му се налага да спасява такива положения в нашето първенство?
Огромно браво за публиката ни, която надвика маджарите отвсякъде!

П.П. Колкото до Дебрецен - съмнявам се и точка да вземат в ШЛ с тая игра. Там няма да ги има Певеца и ко да пропускат подобни положения. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Kryten написа:
Благодаря, за което. Уважавам всяко мнение, но докато не дразни и не се налага. И също не разбирам какво толкова се различава от общото. Кой оспорва, че не играем нищо?

Не става въпрос за оспорването на "нищо не играем" (остава и върху това да спорим), а за това, че се оспорва че сме ............ няма да го пиша, че пак ще ви подразня.


ПП
Обаче има още ентусиасти дето продължавата да викат "Горе главата, ние сме Левски".....сладури :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:23 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Поне нашите доказаха, че не са пут*и.
Излязоха и се бореха, аз съм доволен от играата :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
лицето т.б. пак се е изказал...

Цитат:
Т.нар. собственик на Левски Тодор Батков прати всички българи на гости на третата планета. Адвокатът винаги е привличал вниманието си със своите лапсуси, но тази вечер изкачи поредния си връх след загубата от Дебрецен.

"Аз съм доволен от този мач, защото показахме страхотна игра. Ами такива показатели каквито имаме ние, 67 % владеене на топката и 16 удара не може да се похвали дори Барселона", събра очите Батков.

"Случайно паднахме, което е лошо. Успокоих момчетата, направиха някои грешки, които бяха фатнални. Важното обаче е, че този отбор се развива много добре, върви напред. Очертава се аналогия като 2005 година. Сега ще направим точки в Лига Европа, ще спечелим абсолютно всичко в България и пак ще сме футболният хегемон на страната", продължи да се раздава пред журналистите адвокатът.

"Трябва само да си оправим осветлението, за да играем повече мачове на "Герена" от турнирите. Съдбата ни е всеки да играе на кръв срещу нас, убиват ни, контузват ни. Как тогава да продам някой? Футболът обаче върви напред, а съдбата на такива като мен е да продължим да му помагаме", завърши легендарният бос на "сините".

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
targovishte написа:
лицето т.б. пак се е изказал...

Цитат:
Т.нар. собственик на Левски Тодор Батков прати всички българи на гости на третата планета. Адвокатът винаги е привличал вниманието си със своите лапсуси, но тази вечер изкачи поредния си връх след загубата от Дебрецен.

"Аз съм доволен от този мач, защото показахме страхотна игра. Ами такива показатели каквито имаме ние, 67 % владеене на топката и 16 удара не може да се похвали дори Барселона", събра очите Батков.

"Случайно паднахме, което е лошо. Успокоих момчетата, направиха някои грешки, които бяха фатнални. Важното обаче е, че този отбор се развива много добре, върви напред. Очертава се аналогия като 2005 година. Сега ще направим точки в Лига Европа, ще спечелим абсолютно всичко в България и пак ще сме футболният хегемон на страната", продължи да се раздава пред журналистите адвокатът.

"Трябва само да си оправим осветлението, за да играем повече мачове на "Герена" от турнирите. Съдбата ни е всеки да играе на кръв срещу нас, убиват ни, контузват ни. Как тогава да продам някой? Футболът обаче върви напред, а съдбата на такива като мен е да продължим да му помагаме", завърши легендарният бос на "сините".


Тошето пак си е изпил 50-те грама узо на екс......

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Споко сега ще се паднем с РОМА , и аз като абсолютен идиот , ще съм благодарен на отпадането ни ! Защото един мач с Рома в Лига Европа би изпълнил една от мечтите на живота ми ! Така че , чакаме жребия за групите ! НО ПЪРВО СЕ МОЛЯ С ВСИЧКИ СИЛИ , СВИНЕТЕ ДА ОТПАДНАТ ПО СРАМЕН И ИЗКЛЮЧИТЕЛНО УНИЗИТЕЛЕН НАЧИН , който единствено те заслужават!

СМЪРТ ЗА СЕКТОР Г
СМЪРТ ЗА ВАС СВИНЕ

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:26 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Погледнете само какви отбори влизат в Шампионска Лига : Макаби Хайфа,Цюрих,утре евентуално Апоел Никозия.А ние вместо да използваме инерцията от предишното ни влизане,копаем само надолу,и то само заради един комуноиден боклук,на когото бе наредено да съсипе отбора,защото това е което ТЕ целят : да ни съсипят до такава степен че да не можем да се изправим.Но въпреки това ние сме ЛЕВСКИ,един ден отново ще бъдеме отбора които не се страхуваше от никой,отбора които можеше да се бори като равен с доста по-добри от него тимове,да побеждава,без страх,да гази и да мачка така както може само СИНЯТА ЛАВИНА :idea: БАВНА И МЪЧИТЕЛНА СМЪРТ НА ВСИЧКИ КОМУНИСТИ :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Black Jack написа:
Kryten написа:
Благодаря, за което. Уважавам всяко мнение, но докато не дразни и не се налага. И също не разбирам какво толкова се различава от общото. Кой оспорва, че не играем нищо?

Не става въпрос за оспорването на "нищо не играем" (остава и върху това да спорим), а за това, че се оспорва че сме ............ няма да го пиша, че пак ще ви подразня.

Значи това дето някой го е измислил за да си оправдава неуспехите е едно на ръка. Проблемът е за страната, не за нас. За нас съм горд, че не играем като путки на опълченците както всеки мач в европа на воайорите

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:27 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Момчета айде спрете най-накрая да се интересувате какво мисли грух-грух, прух-прух или някой други идиоти. Оставете чирбата да си мре в собствената кал и тва е. Тая година пак ще ни гледат по телевизията как играем в Европа, нека си грухтят, не ме боли ама хич. Омразата на червените журналя и фенчета да се игнорира и тва е. Те си знаят на къде са тръгнали към - към гроба си


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Цитат:
В един отбор – ако не вкарваш голове, за нищо не ставаш”, допълни французинът.


Това казва всичко!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 10:07 pm
Мнения: 87
Anarion написа:
......Ако отсега зпочне работа с такава последователност, след няколко години ще дойдат първите резултати. Иначе си оставаме с малшанса, кривите топки и воплите след всеки жребий. Първо "е тея ще ги смачкаме", а после "Що стана, та не вечерахме".

Има едно голямо ,НО собственика не мисли така.
Който и играч да трансферираме ще започне от първи клас на запад.Това в пълна сила важи за атакуващи играчи каквито НЯМАМЕ(или имаме ама сме преотстъпили щото ръководството са пичове).
Колкото и пари да получим от лигите няма да ги видим черно на бяло(само ТВ правата на мача с Шалке струваха колкото колосалният трансфер на Жеан-Жо-Зе).
Бъдете реалисти-ЛЕВСКИ е успешна фирма в условия на криза,защото никой не иска детайлно отчитане на парите.Никой от треньорите и играчите в школата не гори от желание да дойдат подобни на Деркс некорумпирани личности отказващи да пуснат сина на тати защото мама казала на спа партньорката ,че чедото е титуляр.Хубавото е че това е навсякъде където има добри детски школи и никой не може да дръпне.

_________________
Когато губиш не загубвай даденият ти от съдбата урок.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:29 am 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 7:30 pm
Мнения: 4
Анарион - след твоето мнение, мисля да си лягам - няма как да си по-прав :)

И последно за тези дето се вглеждат в статистиката - там има един единствен важен показател - брой голове...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:30 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
БАТКО,БАТКО,БАТКО.Аз предлагам в началото Сезон 2011/2011 да се направи дългосрочен план за 3-4 години напред.Разкарваме Петков(макар да е страхотен вратар),Пияндурника(страхотен защитник,но е пияница),Сърмов,Бардон,Йовов,Жорката Христов,Ортега той си е преотстъпен и почваме с нови.На първо място с Цачев.Топчо обича Левски,ама и той остаря,та незнам дали може да намери място в НОВИЯ ЛЕВСКИ

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3693
Стига с тоя Деркс бе!
И от Литекс го изгониха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 10:19 pm
Мнения: 3
Местоположение: София
ей, тоя гошко христов, милия, мамата ми разката... не може централен нападател да има 3 перфектни положения, и 3-те да не уцели вратата, мамка му мръсна... просто всички вече разбраха, че за нищо не става, а и ратко да го търпи толкова време, просто не е за вярване...
Ако шибания кокъл беше взел Жоб, тоя мач го взимахме с 3,4 на 0 или на най-много на 1!!! Ама на, проби щял да минава, играч играл на 2 световни... Само за това е достатъчно повече да не го пуснат никога на Герена тоя мръсен чифут... а мустака е ясен, за без пари толкова, той и без това от самото начало се беше настроил да паднем и да играем в УЕФА.
...А сърмата изобщо няма да го споменавам, национала...

Не съм писал тука от години, но сега просто не можах да се сдържа...

Иначе мога да кажа САМО ЛЕВСКИ, играхме много добре, като изключим 2-мата идиоти - сърмата/гошко(или пеню ли е там, не го знам къв е). С Ратко поне определено има подобрение на играта.

Че не сме за лигата е ясно на всички, но страшно ме е яд, че паднахме от тия дърводелци(за пореде път...)
Успех на отбора в УЕФА, дано да играем добре и да излезем от групите, и разбира се КУР за свинете, квото и да стане не мога да ги подкрепя - САМО ДИНАМО!!!

_________________
..след поредната загуба на свинйете на кочината с поредния гол на Георги Иванов - Гонзо, старшията на свинйете, небезизвестният "чичоМитко" заявил в съблекалнята "...тоя Гонзов пак сам ви би..."!!!
p.s.цитата е автентичен.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
SINI 6AMPIONI написа:
БАТКО,БАТКО,БАТКО.Аз предлагам в началото Сезон 2011/2011 да се направи дългосрочен план за 3-4 години напред.Разкарваме Петков(макар да е страхотен вратар),Пияндурника(страхотен защитник,но е пияница),Сърмов,Бардон,Йовов,Жорката Христов,Ортега той си е преотстъпен и почваме с нови.На първо място с Цачев.Топчо обича Левски,ама и той остаря,та незнам дали може да намери място в НОВИЯ ЛЕВСКИ


почваш вече да дразниш...ЯСНО :idea:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:32 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1549
Местоположение: София,България
Ключ за темата :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:32 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Не знам какво да очаквам за ЛЕ.Ще се борим,пък каквото стане.Не очаквам да има 0 0 6 1-17

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
"Дебрецен" какво ще правят тепърва честно казано, ми е все тая.
Пораженията от тях не са позорни (както се е случвало с ОФИ или "Люцерн"), доколкото ни надигра и отстрани по - добре подготвен и по - качествен към момента отбор.
От друга страна не приемам идеята, че не трябвало сега да се критикува (а кога?) и че всичко е цветя и рози. Ако беше така, сега щяхме да си избираме съперници за Шампионската Лига. Не смятам, че мнението ми че от Георги Христов и Сърмов не стават играчи за големи мачове ме прави нелоялен към отбора.
И естествено колкото, на когото и както и да ме е яд следващият мач пак съм на стадиона и от мен псувня по адрес на действащ играч на "Левски" нито ще се чуе там, нито ще се види тук защото както и преди съм казвал да си левскар е колкото привилегия, толкова и задължение.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:34 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 25, 2007 9:32 pm
Мнения: 12
Кой е очаквал нещо друго? Ние сме си мазохистко племе неудачно :o
Всичко опира до манталитет; след жребия ония се пръснаха от кеф, че им се падна отборче от държава от третия свят и съвсем уверено си дойдоха и ни скриха топката използвайки футболните си ресурси на максимум - биха ни с хъс, мъжка игра и удари отдалеч. Немаме нужния капацитет(в чисто човешки смисъл) да бъдем конкурентно способни на Европа - болезнено, но факт.

Да живеят кюфтето и Тошето Батков.
Върви народе възродени, към светла бъднина върви!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:35 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 744
Уморих се да чакам от Пеньо да стане играч. Вместо да вкара хеттрик и да влезне в историята тоя нещастник напълни гащите и ни провали за пореден път.
Иначе като цяло добре, но неграмотен треньор и подреждане и слаб вратар.
Пак играем на гол ентусиазъм, импровизация и вдъхновение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:36 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Ludio Fines написа:
Кой е очаквал нещо друго? Ние сме си мазохистко племе неудачно :o
Всичко опира до манталитет; след жребия ония се пръснаха от кеф, че им се падна отборче от държава от третия свят и съвсем уверено си дойдоха и ни скриха топката използвайки футболните си ресурси на максимум - биха ни с хъс, мъжка игра и удари отдалеч. Немаме нужния капацитет(в чисто човешки смисъл) да бъдем конк.рентно способни на Европа - болезнено, но факт.

Да живеят кюфтето и Тошето Батков.
Върви народе възродени, към светла бъднина върви!

Унгарците са много корави и тактически дисциплинирани.Така е.Не сме за ШЛ.Много е важно да видим как ще се представим в ЛЕ.

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Ако някой си мисли, че отборите в ЛЕ ще са по-слаби от Дебрецен :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Kryten написа:
Значи това дето някой го е измислил за да си оправдава неуспехите е едно на ръка. Проблемът е за страната, не за нас. За нас съм горд, че не играем като путки на опълченците както всеки мач в европа на воайорите

Пак опряхме да си мерим пишиктие с чорбата. Разберете най-накрая, че моите претенци към Левски не са да ги сравнявам с някой отбор от родното ни първенство. А почна ли да ги сравнявам с други става стрлашно и се раждат такива приказки, които вас ви дразнят.

А колкото до чорбата и техният грозен футбол, ако остранят Динамо, ще доста по-голям успех отколкото едно отстраняване на Киево. Резултата остава, играта никой не я брой.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com