forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 7:18 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
temida написа:
Бардон и Йовов ВЪН, стига със стари кранти да се мъчим и кретаме, Цачев го даваме на Пирин а ние се червим и треперим :oops:
Добър мач на Рабех и Веско Минев :D

Че Батков няма да вземе нови играчи е повече от ясно, за това викам да върнем Цачев в отбора за ЛЕ.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Richard Long написа:
Аре стига вече с драмите: и като игра, и като публика бяхме супер, както казах и одеве - толкова организиран, стабилен ЛЕВСКИ не съм гледал от времето на Мъри! Браво на Ратко за добрата работа, наследството на Кокала не може да се оправи за 3 седмици, сигурен съм че след 2-3 месеца ще заиграем още по-добре!

САМО ЛЕВСКИ, и СТИГА ДРАМИ!

Вие тотално сте се смахнали и полудели.
КРАЙ!

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Sinq Kaska написа:
[BFL] Gogo написа:
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
:idea:
2.ХРИСТОВ,МАХАЙ СЕ ОТ ЛЕВСКИ ДОКАТО МОЖЕШ,ЗАЩОТО АКО НЕ ГО НАПРАВИШ,ЩЕ ТИ СЕ СТЪЖНИ И БЕЗ ТОВА ЖАЛКИЯ ЖИВОТЕЦ :idea:



Когато си на 12 е важно да напишеш нещо заплашително,мисленето не е от значение!


Аз ли съм на 12 бе келешче.Бил съм на толкова мачове колкото косми немаш по тебе.По-жалък и нещастен футболист от Христов не е играл в Левски,поне от това което си спомням.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
Лига Европа няма нищо общо с Купата на УЕФА и като гледам какви отбори са се запътили натам, а и с това, че вече има и парици от цялата работа, няма да се изненадам да го отнесем стабилно в групите :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Кога е жребия? :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4358
Местоположение: Норич, UK
Аз си мисля,че Сърмов не е за такива мачове.Саша стар,ама едва ли ще прави такива грешки.Не знам,защо допускахме и в 2-та мача тия да си бият откъдето искат.Давайте по-смело,влизайте с шпагати повече.Бардон се мъчеше,ама сам какво може да направи.Зе игра добре.Жо-горе-долу.Хичо се включи добре и според мен той и Жо трябва да играят по 1 полувреме поне в мачовете в Европа.Тасевски не игра хубаво.Йовов горе-долу.Жоро Христов изтърва бая положения,Ортега беше много зле.Абе с една дума искам да кажа,че Сърмов и Ортега за мачове в Европа НЕ стават.В атака Камбура ни трябва.Доста го бива,ама Баткоф няма да даде пари :(

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:57 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12518
Поклон пред най великата ПУБЛИКА в целия СВЯТ!!! :smt007 :fgod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
Brannik написа:
Кога е жребия? :smt006


петък 15 часа

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Kryten написа:
Richard Long написа:
Аре стига вече с драмите: и като игра, и като публика бяхме супер, както казах и одеве - толкова организиран, стабилен ЛЕВСКИ не съм гледал от времето на Мъри! Браво на Ратко за добрата работа, наследството на Кокала не може да се оправи за 3 седмици, сигурен съм че след 2-3 месеца ще заиграем още по-добре!

САМО ЛЕВСКИ, и СТИГА ДРАМИ!

какъв организиран Левски точно :lol: Силата ни преди беше разцъкването в средата, днес нямаше среда


Е глупости са това! Първото им отнехме сума тиоки точно в средата, просто ги скрихме с игра тия! Зе побърка всички по дясното, имахме 5 100% положения за гол + гредата, тия имаха 2 удара у вратата и 2 гола, Гошо Петков първото трябваше да го пуснем напред да помага... Второто бе ясно че са се примирили, въпреки това пак имахме 3-4 добри положения и удари... Разцъквахме и по лявото, и по дясното, Зе и Жо са супер футболисти и се радвам че са в ЛЕВСКИ, дано Ганя не ги продаде, защото тогава вече и аз ще го кълна грозно!

_________________
Изображение


Последна промяна Richard Long на Вто Авг 25, 2009 11:59 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
thegboy написа:
Лига Европа няма нищо общо с Купата на УЕФА и като гледам какви отбори са се запътили натам, а и с това, че вече има и парици от цялата работа, няма да се изненадам да го отнесем стабилно в групите :smt006


ако вкараме гол ще е добре...

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
Insomnia написа:
евреинО написа:
Insomnia написа:
Аз се чудя кога нашите кратуни ще се сетят да бият отдалеч.

Направиха го цели 3-4 пъти и то добре. Не си гледал внимателно. Какво искаш в този аспект на играта? Това е рядко срещано дори за едно време при Мърко! След всеки мач иам напредък и се вижда декокализацията...

П.П: Модерасти, може всякакви теми да се серат, но не и да се критикува некадърната защита! :evil:

Не мислиш ли, че прекалено късно се сетиха? Чак като поведоха 2:0 и нашите футбалери видяха, че нещата отиват на зле тогава се сетиха да бият отдалеч.

Въпреки престъпните грешки, Сърмата почна много добре с гредата. После още някой (не помня кой) пробва преди втория гол. После и Пардон пробва, че взе и че уцели.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 10:07 pm
Мнения: 87
@СИНИТЕ ЛЪВОВЕ-Алоуу лекинко с мачовете,на които ходя от 1980.Ако си бил роден тогава ми се отваряй.С този стил на писане не ти давам повече от 12 годинки-сядай да понаучиш уроците.

_________________
Когато губиш не загубвай даденият ти от съдбата урок.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2009 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Richard Long написа:
Kryten написа:
Richard Long написа:
Аре стига вече с драмите: и като игра, и като публика бяхме супер, както казах и одеве - толкова организиран, стабилен ЛЕВСКИ не съм гледал от времето на Мъри! Браво на Ратко за добрата работа, наследството на Кокала не може да се оправи за 3 седмици, сигурен съм че след 2-3 месеца ще заиграем още по-добре!

САМО ЛЕВСКИ, и СТИГА ДРАМИ!

какъв организиран Левски точно :lol: Силата ни преди беше разцъкването в средата, днес нямаше среда


Е глупости са това! Първото ги скрихме, просто ги скрихме! Зе побърка всички по дясното, имахме 5 100% положения за гол + гредата, тия имаха 2 удара у вратата и 2 гола, Гошо Петков първото трябваше да го пуснем напред да помага... Второто бе ясно че са се примирили, въпреки това пак имахме 3-4 добри положения и удари... Разцъквахме и по лявото, и по дясното, Зе и Жо са супер футболисти и се радвам че са в ЛЕВСКИ, дано Ганя не ги продаде, защото тогава вече и аз ще го кълна грозно!

да, но не значи че сме били организирани

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:00 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Георги Сърмов също като Зе пропуска първия мач в ЛЕ.

Защо си мисля, че можем да видим в ЛЕ средна линия със средна възраст от 33 години - Симонович (34), Бардон (33) и Йовов (32).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:00 am 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 7:30 pm
Мнения: 4
Richard Long - абсолутно си прав за Г. Христов! Само да припомня на по-младите, че дори Гонзо в първата година-две отнесе бая призиви да си ходи... апотеоз беше мача с Ювентус

Гошо можеше и по-добре да се намеси, но не се беше пласирал правилно за подобни удари, поради простата причина, че ЗАЩИТНИЦИТЕ ПО ПРИНЦИП НЕ ТРЯБВА ДА ДОПУСКАТ подобни изпълнения. Айде веднъж - случва се, ама да ги знаеш, че това им е силата и да ги оставяш да си праскат отдалеч си е ... не знам, но "идиотско" май си е най-подходящо


Последна промяна the_mercenary на Сря Авг 26, 2009 12:03 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:00 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 917
Първо едно голямо евала за ония около 1000 момчета пропътували всичките над 1000 километра, които не спряха да викат и при резултат 2:0 по телевизора се чуваше "И само Левски обичаме те !", вие сте причината да обичам тоя отбор.

После статистиката - 64 на 36 % владение на топката в наша полза. Такова нещо рядко се вижда. Резултат 0 гола. Просто нямаме качествен нападател. Плюс това, около 1800 пъти, някой пробиваше по крилото за да не направи нищо след това. Тука за мене можем да виним другаря Достанич - той не пусна единственият футболист играещ в Левски, който има футболния интелект да подаде някой тънък пас, да измисли нещо - а именно Тасевски, а на негово място сложи Йовов. Просто и от трите страни имахме футболисти които доста се трудиха, направиха не лоши пробиви, ама като цяло крайно едннобразни бяхме напред.

Защитата няма да я коментирам, като цяло с изключение на Сърмов, другите не се изложиха. Гошо пази колкото можеше.

Това е ....... преди бях песимист за ЛЕ, сега съм съвсем лек оптимист..... само ако имаше време да се купят 2-3 футболиста, можеше и да съм по-голям оптимист.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4358
Местоположение: Норич, UK
И Жорето си е вярно,че не е толкова за Левски.Спаси се само с гола срещу ЦФКА Крадец.Иначе не е лош футболист,ама в Левски трябва да си много добър.Сега в ЛЕ,според мен,трябва да играем с по-силни съперници за да има мотивация

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
НЯМА ЛОГИКА В ТАЯ ПУСТА ИГРА ФУТБОЛ! :idea:
ЛЕВСКИ СЪЗДАВА ПОЛОЖЕНИЯ ДЕБРЕЦЕН РИТА ОТ 30 МЕТРА И КРАЙ НА СМЕТКА Е 2-0 !
ЧЕСТНО КАЗАНО ЛЕВСКИ МИ ХАРЕСА ТОВА ЕДИН ОТ МАЧОВЕТЕ НА ЛЕВСКИ,В КОИТО НЕЗАВИСИМО,ЧЕ ЗАГУБИХМЕ НЕ СЪМ РАЗОЧАРОВАН ОТ ИГРАТА !
РАДВАМ СЕ,ЧЕ СЪРМОВ НЯМА ДА ИГРАЕ В ПЪРВИЯ МАЧ В ЛЕ.ТОВА ЕДИНСТВЕНИЯ ФУТБОЛИСТ,ЗА КОЙТО НЕКОГА ДА КАЖА НИЩО ХУБАВО ПРАВИ ЕЛЕМЕНТАРНИ ГРЕШКИ !

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3714
thegboy написа:
Лига Европа няма нищо общо с Купата на УЕФА и като гледам какви отбори са се запътили натам, а и с това, че вече има и парици от цялата работа, няма да се изненадам да го отнесем стабилно в групите :smt006

за това смятам, че може спокойно да пускаме по-млади момчета да трупат самочувствие.
С Йовов и Бардон няма как да направим нещо. Остаряха, за Европа трябват млади момчета по на 25 г., които да могат да бягат по 100 мин на високи обороти.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Абе вие сте пълни идиоти, щом продължавате да коментирате Сърмов, Гаджев, играта, крилата, тактиката и прочие абсолютно нямащи значение неща :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
По-жалък и нещастен футболист от Христов не е играл в Левски,поне от това което си спомням.


Е значи наистина си на 12, иначе щеше да си спомниш и Серж Йофу, и Гаучо, и Демба, и Моргун пък колко съм го псувал, да не изреждаме повече...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:02 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4358
Местоположение: Норич, UK
Но късмет не достигна.При 0-0 бяхме много добре.Греда ударихме.Ония вкараха и всичко свърши.Айде момчета.С вас сме и в следващите 6 евромача.СИНИ ШАМПИОНИ

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
@black jack : моля те махни си подписа

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Крайно време е вече Петков да отстъпва място на Митрев и Цветан Димитров. Просто не знам кво му става на Петков ама всеки изстрел извън наказателното в рамките на вратата е гол. Това не е нормално за вратар. В България и аз мога да пазя, важното е в Европа, срещи Жилина допусна елементарен гол, срещу дебрецен допусна 3 подобни гола, докога.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
Бардон много ме зарадва... Ако не вкарваш голове, не ставаш за нищо !!!

_________________
За всеки един успех или неуспех на даден отбор е виновен само и единствено неговия треньор


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 9:30 pm
Мнения: 618
Местоположение: Стокхолм, Суидън
Vincenzo написа:
LsFc88 написа:
сърмата и защитата много зле днес, христов не може да бие един нормален шут, батков к.р за теб не можa ли да вземеш един нападател заместник на гонзила бре?!... общо взето има идея в играта ни, имаше промяна от миналата седмица :? бе можеше да бъде и по зле, мошно пробив във лига европа и дебел негърски шнур за вечно недоволните :smt006

и поклон пред синята агитка, тва е

Защитата е комплексна игра на целия отбор, а не само на Рабех, Сърмата и Елин. Ние вече втора година нямаме правилно подреждане в защита. Не уплътняваме зони и тн. От 4 гола, Дебрецен ни набута 3 с необезпокоявани удари извън нак. поле. Да припомня, че с такъв гол отпаднахме и от Жилина мин. година на Герена.



фактите относно провалите в европа са ясни, моето мнение касае днешния мач.. a сърмата днес определено не беше на ниво, да не говорим какви грешки в защита се допускат :smt006 играта поне до втория гол като цяло ми хареса, просто в момента нямаме класен нападател който да завършва атаките.. Христов няма самочувствие за заместник на Гонзо :?

_________________
"I put a dollar in a change machine. Nothing changed."


Последна промяна LsFc88 на Сря Авг 26, 2009 12:06 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Black Jack написа:
Абе вие сте пълни идиоти, щом продължавате да коментирате Сърмов, Гаджев, играта, крилата, тактиката и прочие абсолютно нямащи значение неща :smt006

Ти пък си смешен на снимката ти на личната ти карта :D

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
Richard Long написа:
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
По-жалък и нещастен футболист от Христов не е играл в Левски,поне от това което си спомням.


Е значи наистина си на 12, иначе щеше да си спомниш и Серж Йофу, и Гаучо, и Демба, и Моргун пък колко съм го псувал, да не изреждаме повече...


аз бих добавил Росен Крумов, Преслав Гетов, Георги Донков

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:04 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4358
Местоположение: Норич, UK
Richard Long написа:
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
По-жалък и нещастен футболист от Христов не е играл в Левски,поне от това което си спомням.


Е значи наистина си на 12, иначе щеше да си спомниш и Серж Йофу, и Гаучо, и Демба, и Моргун пък колко съм го псувал, да не изреждаме повече...

Йофу го помня само че вкара на Юве,май

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:04 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 10:40 pm
Мнения: 29
Немаме отбор за ШЛ и по-добре, че не сме там.
ПВЦ слаб слаб, бил сам си създал положение...пълна простотия сигурно сам играе..пък и като си ги е създал да не би това да го освобождава от отговорност да вкарва?
Гошо и двата мача много неориентиран..
Сърмов пък изобщо няма качества на Левски.
А Ратко какво целеше с тези нон-стоп центрирани топки? Да не би Певеца, Йовов, Зе, Жо да са майстори на играта с глава, а ние да не сме разбрали?
Разузнаването ни е пълна 0. Как не видяха, че този отбор шутира от далеч и беелжи уникални голове! А ние понеже сме много самоуверени и ги оставяхме да шутират отвсяъде.
Ми най-лесно напиши в тубата Bodnar и ти изкача компилацията му с голове от тупалки.
Най-важното: Уникална синя публика! Браво за всички на стадиона!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com