forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Юни 07, 2024 7:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 724 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 4:40 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Разби ни :lol:

Спри да ни унижаваш вече,нямаш сАрце а камАк в гърдите :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 4:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 27, 2009 8:22 pm
Мнения: 43
Местоположение: ВАРНА
Citizen_Kane написа:
Разби ни :lol:

Спри да ни унижаваш вече,нямаш сАрце а камАк в гърдите :oops:



Нямате нужда от помоща ми за тая работа , унизени сте по рождение........


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 4:53 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Така е :smt006 Когато си прав-си прав :wink:

Съвсем друго е да си изсран в Перник,цел живот жегосан и посещението в София да се счита за почивка в чужбина :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 4:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 27, 2009 8:22 pm
Мнения: 43
Местоположение: ВАРНА
Citizen_Kane написа:
Така е :smt006 Когато си прав-си прав :wink:

Съвсем друго е да си изсран в Перник,цел живот жегосан и посещението в София да се счита за почивка в чужбина :lol: :lol: :lol:



Ти най - вероятно си изсран във факултето , ама си е София все пак :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 5:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Абе миналата зима след мача много исках да си покажа акта за раждане на неколко от твоите съселяни,обаче за съжаление ми отказаха и предпочетоха да си загреят цървулите и бегом към картонените им "домове" :smt005

Признавам обаче че във форума ме пребиха :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 5:33 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 27, 2009 8:22 pm
Мнения: 43
Местоположение: ВАРНА
Citizen_Kane написа:
Абе миналата зима след мача много исках да си покажа акта за раждане на неколко от твоите съселяни,обаче за съжаление ми отказаха и предпочетоха да си загреят цървулите и бегом към картонените им "домове" :smt005

Признавам обаче че във форума ме пребиха :smt007



Леле колко пъти бой сте яли и в Перник и по подуене . Един път ви се размина миналата година и умрехте от кеф


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44552
Местоположение: София
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Терминатори сте там всичките :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 5:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Aбе тая година ше има ли пак орк-камикадзе в нашия сектор? :lol: :lol: :lol:

На арабелите им обещават незнам си колко девственици,на тоя глупак от миналата година в нашия сектор сигурно са му обещали 10 голфа с китеници на седалките и зарче на огледалото :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Имам лоша новина за всички от нашата агитка. Сега се обадих в Министерството на земеделието и ми казаха, че е АБСОЛЮТНО забранено да убиваме орките край контейнерите за смет в Пеуник, защото ловът на дивеч около хранилките е забранен със закон от 2001 година. Ще се следи строго от специално командировани лесничеи за мача, тъй че внимавайте.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Citizen_Kane написа:
Е земи си специално камАни,а не да ми се молиш като миналиО пАт :smt005


Е кво бе, ти миналио път точно се беше заврел, да беше дал, аз бАрзах че и орките бАрзаха нанекъде, най-вероятно към мината :smt003

А варненския орк може само да го духа.. били ни били на подуене, не знам си къде.. сега унижението ви от миналата година вече се е превърнало в "размина ви се", сигурно догодина вече официалната теза ще е, че сте ни пребили :smt005

Ай цурук :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 5:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 10:38 am
Мнения: 61
b.mitkov написа:
Citizen_Kane написа:
Абе миналата зима след мача много исках да си покажа акта за раждане на неколко от твоите съселяни,обаче за съжаление ми отказаха и предпочетоха да си загреят цървулите и бегом към картонените им "домове" :smt005

Признавам обаче че във форума ме пребиха :smt007



Леле колко пъти бой сте яли и в Перник и по подуене . Един път ви се размина миналата година и умрехте от кеф

Абе,ПАРЦАЛ, НЕ ТИ ЛИ ПИСНА ДА СИ ИЗБИВАШ КОМПЛЕКСИТЕ, и да пишеш в тоя форум.Както казваш ако си на 20 и отгоре години..явно не си достатъчно пораснал,а с тва дет пишеш тука и се правиш на велик,показваш къв си ПРОС и тъп селянин от село Пеуник.Всеки от тук е ходил там и се знае селяните с потници за 2 лева как ходат по селските кръчми и се наливат с евтини водки и бири,и мезат с прогнили домати.Всички ви гаврат и убиждат тъпата ви селска идилия.Качвай се на голфа и ходи да се праиш на тарикатче с новите тасове на малолетните селянки в селския ти квартал.Като сте толкова велики що 2/3 от шибания ви град пътува секи ден и бачка в СОФИЯ? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 5:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 10:38 am
Мнения: 61
И между другото- топ новината от деня. :lol: :lol:
Воденият от Камата отбор надигра с 2:0 новака Мпумаланга Блек Ейсис на своя "Супер Стейдиъм" в мач от първия кръг на местното първенство. И двата гола за Мамелъди Съндаунс отбеляза нападателят Катлего Мфела - в 3-ата и в 87-ата минута.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 27, 2009 8:22 pm
Мнения: 43
Местоположение: ВАРНА
Признавам обаче че във форума ме пребиха :smt007[/quote]


Леле колко пъти бой сте яли и в Перник и по подуене . Един път ви се размина миналата година и умрехте от кеф[/quote]
Абе,ПАРЦАЛ, НЕ ТИ ЛИ ПИСНА ДА СИ ИЗБИВАШ КОМПЛЕКСИТЕ, и да пишеш в тоя форум.Както казваш ако си на 20 и отгоре години..явно не си достатъчно пораснал,а с тва дет пишеш тука и се правиш на велик,показваш къв си ПРОС и тъп селянин от село Пеуник.Всеки от тук е ходил там и се знае селяните с потници за 2 лева как ходат по селските кръчми и се наливат с евтини водки и бири,и мезат с прогнили домати.Всички ви гаврат и убиждат тъпата ви селска идилия.Качвай се на голфа и ходи да се праиш на тарикатче с новите тасове на малолетните селянки в селския ти квартал.Като сте толкова велики що 2/3 от шибания ви град пътува секи ден и бачка в СОФИЯ? :smt006[/quote]



Изтърка я тая плоча бе. Спомняш ли си мача като ви бихме 3:2 на подуене , а след мача ви изпотрепахме от бой по градинките около герена . Хвърлихте ни в агитката 2,3 бомбички колкото да ни ядосате , ама като ви хванахме - бой ,бой ,бой до посираньие . Някои избягаха , ама повечето ремонтирани за пирогов.Едно време беше друго , спуквах ме ви къде ви хванем , а да дойдете в Перник-това беше изключено.Затова ви млатехме на герена .Сега е друго ,пълно с полиция ,пазат ви като писани яйца , защото знаят ,че сте живи трупове ,ако ви докопаме. И баба може така , да счупи две железа в клетката и да подгони две случайни деца по няква улица и после .......Ау кви сме мъжаги . Смешни сте бе,лигльовци , в събота ще осъзнаете колко сте жалки .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
:smt005

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19500
Край :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Ади ма мастиьо нали ти направиха тема пиши си в нея.Между другото познавам 1-2 от перник и си мислех че са ултра тъпи,но сега знам че ти водиш класацията.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 27, 2009 8:22 pm
Мнения: 43
Местоположение: ВАРНА
alex77 написа:
Ади ма мастиьо нали ти направиха тема пиши си в нея.Между другото познавам 1-2 от перник и си мислех че са ултра тъпи,но сега знам че ти водиш класацията.




Поп Кръстьо , шшшшшшшшшшшшшшт


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
b.mitkov написа:
alex77 написа:
Ади ма мастиьо нали ти направиха тема пиши си в нея.Между другото познавам 1-2 от перник и си мислех че са ултра тъпи,но сега знам че ти водиш класацията.




Поп Кръстьо , шшшшшшшшшшшшшшт

Недей така бе Митков сега всички от форума ще ме намразят.Не е ли по лесно да се видим и да си ги кажем нещата?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Бате внимавай, тоя явно е хулиган и се бие. Това е много невъзпитано, но може да те нарани :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Admirer написа:
Бате внимавай, тоя явно е хулиган и се бие. Това е много невъзпитано, но може да те нарани :smt005 :smt005 :smt005

Знам затова си взех кецовете,ще избягам бързо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
b.mitkov написа:
Изтърка я тая плоча бе. Спомняш ли си мача като ви бихме 3:2 на подуене , а след мача ви изпотрепахме от бой по градинките около герена . Хвърлихте ни в агитката 2,3 бомбички колкото да ни ядосате , ама като ви хванахме - бой ,бой ,бой до посираньие . Някои избягаха , ама повечето ремонтирани за пирогов.Едно време беше друго , спуквах ме ви къде ви хванем , а да дойдете в Перник-това беше изключено.Затова ви млатехме на герена .Сега е друго ,пълно с полиция ,пазат ви като писани яйца , защото знаят ,че сте живи трупове ,ако ви докопаме. И баба може така , да счупи две железа в клетката и да подгони две случайни деца по няква улица и после .......Ау кви сме мъжаги . Смешни сте бе,лигльовци , в събота ще осъзнаете колко сте жалки .


Ти май живееш в паралелен свят? Май не помниш едно време, че идвахме редовно по 3000 и сектора дет сега ви седи малоумната агитка беше целия син? Последния мач яко ни пазеха куки, нали? Не беха се реорганизирали още когато излезнахме на първа и тръгнахме без ушев по смотаното ви село и през 20 метра имаше разцепени орки, а за основната ви група дет я гонихме пред Минна дирекция нема да коментирам :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 9:07 pm
Мнения: 2
Седем страници тема и не прочетох едно смислено мнение за мача.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Кво стана бе селски да не ти свършиха парите у интернет залата,а курво разпрана?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 7:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 9:07 pm
Мнения: 2
http://sportal.bg/news.php?id=188809


А честито


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 7:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 10:38 am
Мнения: 61
b.mitkov написа:
Признавам обаче че във форума ме пребиха :smt007


b.mitkov написа:
Леле колко пъти бой сте яли и в Перник и по подуене . Един път ви се размина миналата година и умрехте от кеф

b.mitkov написа:
Изтърка я тая плоча бе. Спомняш ли си мача като ви бихме 3:2 на подуене , а след мача ви изпотрепахме от бой по градинките около герена . Хвърлихте ни в агитката 2,3 бомбички колкото да ни ядосате , ама като ви хванахме - бой ,бой ,бой до посираньие . Някои избягаха , ама повечето ремонтирани за пирогов.Едно време беше друго , спуквах ме ви къде ви хванем , а да дойдете в Перник-това беше изключено.Затова ви млатехме на герена .Сега е друго ,пълно с полиция ,пазат ви като писани яйца , защото знаят ,че сте живи трупове ,ако ви докопаме. И баба може така , да счупи две железа в клетката и да подгони две случайни деца по няква улица и после .......Ау кви сме мъжаги . Смешни сте бе,лигльовци , в събота ще осъзнаете колко сте жалки .

Божичко...невероятно тъпо парче си.Канихте ни се 7-8 години да влезете в А група'' ше ги биеме говедата ше ги смарчкаме'' и кво стана?ГОВЕДАТА ВИ ПОМЛЯХА КАТО КУЧЕТА.Нали сте много?Колко човека бяхте на последния мач на Герена?Бяха ви събрали в клетката едва ли имахте 100 души.Пълните си винаги стадиона ли?Еми да сички семкари ви ходат в сектор ''В'' дъртаци и семкари са се събрали на едно място .. само са се отделили там 100-200 човека,дето викат нещо дори не е песен.
И не обяснявай кой- кой бие.То си личи кой отбор, и кои фенове превъзхождат.А феновете на Левски,нямат равни в България.Така че, можеш спокойно да се заровиш някъде.И още нещо-щом толко обичаш пеУник що не живееш там?Или ти си някой варненски гларус? :8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Хаха орките са си напраили централнио сектор... идеално, двойно повече орки от миналия път :smt007

http://img36.imageshack.us/img36/199/img192.jpg

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 9:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 10:38 am
Мнения: 61
Мишо Шамара ше рапира на повече туристе.! :smt006 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Brannik написа:
Хаха орките са си напраили централнио сектор... идеално, двойно повече орки от миналия път :smt007

http://img36.imageshack.us/img36/199/img192.jpg

Както каза Митков, същинския Сантиаго Бернабеу

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 948
Нека им помогнем с ремонта :smt007

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 12, 2009 12:13 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 27, 2009 8:22 pm
Мнения: 43
Местоположение: ВАРНА
:idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 724 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com