forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 5:34 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1402 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 47  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:58 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 2:19 am
Мнения: 258
Vincenzo написа:
Kryten написа:
Точно па Баку какви футболисти имат :lol: Един негър-циркаджия и разни амортизирани бивши свине. Факт че за два мача нямаха смислена атака.


На Баку целия отбор е с 2 глави над нашия. Здрави играчи, които няма кой да подреди.
Със слаботалесни играчи като Жо, Зе и старци като Йовов и Вагнер, нищо повече не съм очаквал и не мога да очаквам.

и кво, ако пуснем баскетболните национали срещу нашите само им трябва някой силен треньор да ги подреди, викаш и всичко заспива? :smt005

_________________
ЦИФРА ЗЛИНА


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
А като знаеш, че втория мач е на неутрален терен 1-1 не е толкова лош резултат, предвид че ще са в състава Рабех, Живко и евентуално качествения халф Симонович, който уж дойде да подкрепи отбора в ШЛ, но се оказа контузен :lol: :lol: :lol:

Вече ми е се тая, смешно ми е как изобщо търпим шепа олигофрени около Батков и самия него да ни ебават толкова години...

:!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Vincenzo написа:
Kryten написа:
Точно па Баку какви футболисти имат :lol: Един негър-циркаджия и разни амортизирани бивши свине. Факт че за два мача нямаха смислена атака.


На Баку целия отбор е с 2 глави над нашия. Здрави играчи, които няма кой да подреди.
Със слаботалесни играчи като Жо, Зе и старци като Йовов и Вагнер, нищо повече не съм очаквал и не мога да очаквам.

Желязна логика, да си напълним, викаш, отбора с Еньовци и Бистроновци и всяка година в ШЛ :arrow: Баку са пълни с чужденци, които не могат да се реализират в някое добро първенство, а искат кинитИ

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3852
Местоположение: СОФИЯ
1:1 ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
:smt005 да, само един случаен удар беше :smt056


някой помни ли на Г.Петков колко подабни удари са му били у нас в А група последните 2-3 години?
Лично аз не се сещам, това не е оправдание, но вината за техния 1 гол е и на Йовов, който не бе поне в зоната си... изобщо Ицо в защита няма никакви ангажименти от край време - такъв играч е, играе само след центъра и до тяхното поле и тобезмного да тича, щото явно това го разконцентрира от бижутерските му истории ... :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Гледам тука има и хора, които и Зе Соареш не им харесва щото е слаб и бърз и енергичен + това че е млад и комбинативен и не пие и не кара пил ... УУУУУУУУУУУУУУУ БЕ, МЪЛЧЕТЕ ТАКИВА!!!

:smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40351
Анонимници били, нищо не били, смешници били и т.н. - вие живеете в някакви времена преди 10-тина години поне! Да, преди 10 или дори 5 години такива отборчета не ги брояхме за живи и с право - тогава те бяха просто отборчета! Сега обаче те не са просто "отборчета", а съвсем прилични професионални футболни отбори. Играят футбол! Тренират. Играят МОДЕРЕН футбол. Знаят как се застава, знаят как се подава, знаят как СЕ СПИРА ТОПКАТА, знаят как СЕ РИТА ТОПКАТА! И докато те вървят напред, лека полека, стъпка по стъпка, ние вървим назад със същото темпо. И преди година-две се изравнихме с тях. Сега пак се разминахме - ама не в наша полза! Щото ако някой не помни - преди 15-тина години и гърците и турците бяха смешници и ги сплесквахме където ги хванем - ама сега смешници ли са? Присмиваме се на батетата, че били "трактористи" (все едно Миньор са копачи), тия били такива, ония - онакива, понеже, разбираш ли, всички ги дънели допреди 2 години, а великите Левски и цица били победили преди 16 години некакви си от същата държава! Разберете най-накрая - футболът навсякъде в Европа се развива, а у нас - се затрива! А тия, дето допреди 3 години всички ги дънеха, си вадят поуките от загубите и работят, за да израстват - и както виждаме - успяват. Ние обаче си тъпчем на едно място. Затова и ще става така. Мечтаем за точки в ЛЕ - мислите, че там отборите са по-зле от Дебрецен ли??? С Гошко Христов, който всеки миг ще заплаче от страх, ако му подадат топката, ще натрупаме такъв завиден актив и там, че.....

Пак казвам - резил е, когато загубиш от слабаци, които е трябвало да спукаш (ама наистина слабаци, не такива, които ти си въобразяваш, че са слабаци), но резили се случват. Нашето е по-зле - не е резил, а напълно закономерен резултат.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3703
Kryten написа:
Vincenzo написа:
Kryten написа:
Точно па Баку какви футболисти имат :lol: Един негър-циркаджия и разни амортизирани бивши свине. Факт че за два мача нямаха смислена атака.


На Баку целия отбор е с 2 глави над нашия. Здрави играчи, които няма кой да подреди.
Със слаботалесни играчи като Жо, Зе и старци като Йовов и Вагнер, нищо повече не съм очаквал и не мога да очаквам.

Желязна логика, да си напълним, викаш, отбора с Еньовци и Бистроновци и всяка година в ШЛ :arrow: Баку са пълни с чужденци, които не могат да се реализират в някое добро първенство, а искат кинитИ

Желязната логика я виж във физическите данни в сайтовете на всички водещи отбори в Европа и ги съпостави с физ. данни на наш'те играчи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Ново изискване да влезе в сила! Идва нов играч - дай си книжката + духай трегера в нестандартни часове!

После мое и да говорим ...

:!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Vincenzo

Физиката на Арсенал, Барселона каква е? Разни младоци енергично пипат топката, с техника и желание и правят смешни кой да е ... не сме 60-те или 70-те на миналия век, когато физиката е имала голяма значение и то в смисъл на ръст, височина и т.н. Днес динамичния, комбинативен стил на игра ебава майката на остарелите представи за високи играчи, тежки и тромави в комплект с липса на техника...

В крайна сметка има баскетбол, волейбол - там височината е мн.важна :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4045
Всички сте големи разбирачи, нема що, имам чувство, че в форума сите са тренЕри.
Сектор Б...Добре от към пеене, ма май вече си стана традиция тия боища. Не знам, просто наистина нямам думи, какво става, преди ти беше кеф да отидеш, да викаш, да се радваш, са те е страх да не те бият ваши...Абе смАрт работа..

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Citizen_Kane написа:
Топчо беше като компанъонка на тоя техния негър,еби му майката :boisw две-три влизания отзад плюс некой лакът в първите 10мин и да го видим печката ама кво да се прави :smt006

с трици маймуни не се ловят,кур за батков и мишата чорнииииииииииииииии който очекваха лесни 7млн :wink:

Тая печка пък е толкова проЗ маймун, че нема на къде ,тоя е компилация от некадърността на Йовов, Ортега и ПевецО (в мач срещу орките ) пред гола, моля се треньора им да не направи грешката да го остави на пейката на реванша :smt006
:arrow: Тоше, къде са кинтите , Тоше :sm_cigar

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3703
UGLYBLUE написа:
Vincenzo

Физиката на Арсенал, Барселона каква е? Разни младоци енергично пипат топката, с техника и желание и правят смешни кой да е ... не сме 60-те или 70-те на миналия век, когато физиката е имала голяма значение и то в смисъл на ръст, височина и т.н. Днес динамичния, комбинативен стил на игра ебава майката на остарелите представи за високи играчи, тежки и тромави в комплект с липса на техника...

В крайна сметка има баскетбол, волейбол - там височината е мн.важна :idea:

Ливърпул като дойдоха преди 5 години имаха само 2ма играчи (единия беше Оуен) под 180 см и само 8 под 190 см. от общо 20 футболисти.
Физиката е много важен компонент в играта на съвремениия футбол. Меси, Иниеста, Деко са по-скоро приятни изключения.
Техничния Кристиано Роналдо е точно с 185 см. Не казвам, че трябва да се напълним с дървета, но Левски не впечатлява с физика. Имам сбирток от слаботелесни играчи, кото стават за БГ, но за Европа- не.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
И стига вече с коментари, каквото станало - станало. Има втори мач, нека го спечелим и продължим, ако не - ЛЕ не е лошо,ще има време да поиграем с добри съперници. Сега слагам мазната физиономия и стискам палци за Динамо!

:D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 10:07 pm
Мнения: 87
Пълна скръб сме.
В един момент си мислех,че гледам някакъв друг отбор на някакъв друг стадион.Да не можем да изнесем топката на Герена-такава трагедия не сме били и срещу Барса и Челси.Тотална липса на идея в центъра,от немай къде топката се връща до Гошо все едно пазим резултат.Дебрецен бяха с дефанзивна за тях тактика,не ми се мисли там като ни почнат с офанзивната.Видя се че не са ни разузнали и те,ако беше така през зоната на Минев щяха да минават по 5 човека,момчето само дето не им козируваше.
Имаме някакви шансове там-да ни подценят тотално,което ще стане и да почнат да ни натискат очаквайки Жиката и Рабех да се огънат,тогава обаче с бразилците по крилата на контри може да се получи нещо.Не виждам само кой ще вкарва,защото ПВЦ-о по-зле не съм го виждал(явно удара в главата му е коствал липсата на ориентация).

_________________
Когато губиш не загубвай даденият ти от съдбата урок.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
За мен заслужена победа за Дебрецен. Колкото и да е тъжен фактът. Прекрасно ни бяха разучили и ни неутрализираха. Хванаха крилата, пресираха ни и успяха. Просто и ние толкова си можем. :( Влизаха по 5-ма на 1 и ни взимаха топката. Ние не умеем основни неща във футбола - спиране на топка, точен пас, удари към вратата, хладнокръвие, когато има шанс да вкараш гол. Толкова ли е трудно да му *** майката като видиш, че тръгват към теб 3-ма, абе подай я тая топка и ако може точно! Не може да имаш двама непокрити съотборници пред вратата и всички да очакват да центрираш и да им сложиш топката на главата и ти да отмааш центрирането в аут много над техните глави и много зад тях. Е, с такава игра няма да стане. Нищо градивно в отбора последните години. Вървим назад и сме си само за А група. И в лига Европа не мисля, че ще се представим по-добре. САМО ЛЕВСКИ! Ако ще и във В група да играем! :levski

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Чета коментари и се чудя как ги видяхте тези маджарски мърши много добри?Когато нашите балерини пускаха топката по земята онези не знаеха какво да правят,и айде стига Йовов ни е прецаквал всички положения,тоя Ортегата Лусио му сложи топката на главата и...още един Бижутер ми е в повече,защитата пълна трагедия.Всичко преглътнах обаче гледах коментара на Наско Сираков,хилеше доволно и говореше с ирония,супер ми стана противен.Не знам каква е тая трансферна политика ама да си дадеш добрите играчи по селата,а да вземаш такива като Ортега и Еньо...В Унгария ще ги бием тея кавали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Vincenzo преди 3 години не бяхме с по-добра физика, а направихме за смях няколко отбора от класата на снощните :smt006 Не казвам, че футболът не е физика, но сама по себе си нищо не означава :smt006
alex77 -> wildkid си го каза, докато така се отнасяме с пренебрежение нищо добро не ни чака :smt006 А че тия могат да получават голове, могат

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Е как пък ще не сме били с по-добра физика - Пелето , Борето и Ричард определено са по-здрави от Сърмов и по-качествени играчи разбира се :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Не съм чел всички мнения, но от това което прочетох гледам разни пълни глупости, но това сигурно е защото сте ги писали вчера след мача и сте били афектирани.
На мача не се викало, така лиии?!? Абе стадиона щеше да падне.
Аз не съм чул никой да освирква Жорето, обаче за сметка на това 2 та 100000% пропуска на църниО бяха посрешнати с доволна порция хранилка от целия сектор, нормално. Кво прави тоя. Мислех си че ще е добър, ама Дебелака ни прееба. Има още един мач, нищо не е загубено. Пък и не смятам, че Дебрецен са по-слаби от нас, знаех си че мача ще е много труден. Най-гадно ми е че стадиона бушуваше и се тресеше, всички бяхме полудели, но паднахме...
БРАВО на DJ, че ни дигна с : " айде бе, айде, има още един мач, нищо не е загубено" когато всички бяхме оклюмали глави. За това вслушайте се в тези думи и повярвайте. Чудесата стават стига да вярваш в тях !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Mr.Smith написа:
Citizen_Kane написа:
Топчо беше като компанъонка на тоя техния негър,еби му майката :boisw две-три влизания отзад плюс некой лакът в първите 10мин и да го видим печката ама кво да се прави :smt006

с трици маймуни не се ловят,кур за батков и мишата чорнииииииииииииииии който очекваха лесни 7млн :wink:

Тая печка пък е толкова проЗ маймун, че нема на къде ,тоя е компилация от некадърността на Йовов, Ортега и ПевецО (в мач срещу орките ) пред гола, моля се треньора им да не направи грешката да го остави на пейката на реванша :smt006
:arrow: Тоше, къде са кинтите , Тоше :sm_cigar

Абсолютно съгласен - тоя маймун, ако беше играч, трябваше да ни напута 3 гола. Пак казвам за мен Дебрецен са ебати смешния отбор, жалкото е че тия наще путки ги направиха играчи,които да изиграха мача на живота си. То и аз да бех крило на Дебрецен тоя мач, и аз щех да блесна - може ли при всяка контра крилата да се непокрити. Освен това загубихме на още един фронт - публиката - от мач на мач по зле става. Бях въвъ "В" точно до новия тунел - тия 90мин. не спряха да викат, а при нас само некво в оживление при 1:1 и на отделни моменти. Няма факли, няма ленти, няма нищо. Па после некой вика - публиката ще ги стресне - е кои да ги стресне, се едно на са играли прес 20 хил. Ей видео има бол - кво беше в Б сектор преди 10 години, какво е сега !!!

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 11:00 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Mr.Smith написа:
Citizen_Kane написа:
Топчо беше като компанъонка на тоя техния негър,еби му майката :boisw две-три влизания отзад плюс некой лакът в първите 10мин и да го видим печката ама кво да се прави :smt006

с трици маймуни не се ловят,к.р за батков и мишата чорнииииииииииииииии който очекваха лесни 7млн :wink:

Тая печка пък е толкова проЗ маймун, че нема на къде ,тоя е компилация от некадърността на Йовов, Ортега и ПевецО (в мач срещу орките ) пред гола, моля се треньора им да не направи грешката да го остави на пейката на реванша :smt006
:arrow: Тоше, къде са кинтите , Тоше :sm_cigar


Цел мач тоя негър правеше едно и също,зима първа топка с любезното съдействие на Топчо който палаво го гледаше,след тва бега към тъча,задържа топката и я връща назад за туц. Еби му майката,поне 10 пъти му мина номера :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 11:00 am 
Ние сме един безличен,посредствен отбор,от който никой в Европа,а вече и в България,не се притеснява,камо ли да се страхува.
Ние сме една безлична,посредствена публика,от която вече абсолютно никой отбор в България,камо ли в Европа,няма респект,не се притеснява,не се страхува и не ни уважава...
Както е кораво да се напише,респект затова на всички замесени :wink:
Милиярди пъти ми е по-гадно за Сектор Б,отколкото за поредния скапан футболен мач...
Левски завинаги :idea:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Mr.Smith написа:
Е как пък ще не сме били с по-добра физика - Пелето , Борето и Ричард определено са по-здрави от Сърмов и по-качествени играчи разбира се :smt006

Със сигурност са по-качествени играчи, това е основното. А Пелето колкото и да се сърдеше, изпълняваше перфектна функция - контузи се някой и веднага има кой да влезе :smt006 Реално и трите поредни години играеме най-важните мачове без маса играчи, без да има кой да ги замести качествено

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
angysarmy написа:
Аз не съм чул никой да освирква Жорето

Освиркваха го, най-вече централната част на В сектор и тази от към Б .

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Така е , ама какъв беше ефекта от играта му , никакъв :!: Еленчето Рудолф свърши много повече работа от него :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Kryten написа:
:smt005 да, само един случаен удар беше :smt056

У youtube е пълно с негови случайни удари http://www.youtube.com/watch?v=fV7Afy4vARo. ей тука една компилацийка, някой вчера я беше пуснал :smt003

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
Моля дайте си мнението пишештите най-активно тук за случките с побоищата в сектора,които зачестиха от когато западняците взеха "власта".Вече стотици активни привърженици на Левски не идват в сектора заради прекомерно надменното отношени на ГОСПОДата там.Бях щастлив като разбрах за промените в сектора мислех,че нещата ще тръгнат добре в оргнизационен план в подобряването на сектора като цяло и сигурно това ще стане.Ще стане но няма да има хора които да изпълняват,а само шепа хора с еднакви фланелки и още една с зелени такива.
Левски е силен когато е свободен,тази максима се отнася и за сектора.В мое лице губите още един глас който даде всичко в последните 12години,от тук на сетне в сектор В.БОГ да пази България само Левски и да живее победата.

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 11:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 10:26 am
Мнения: 16
Три неща ни ебаха майката отвсякъде:

1. Огромната пренавивка за победа и увереността на футболисти, ръководство, фенове, журналисти и кой ли още не, че сме ги били вече, че сме в групите, че тва е поредната синя приказка... тъжно... на всички им се искаше.. и на мен ми се искаше... ама...
2. Огромната тактическа глупост да се сложи Веско вдясно. Също така нямаше да е зле Симонович да почне титуляр на мястото на Бардон или Дарко, защото те двамата просто препокриват функциите си (може би на мястото на Дарко, защото той игра далеч по-слабо от Бардон).
3. И най-важното за конкретното развитие на мача: ранния гол дето ни го вкараха от на майка си "незнам си къде"... наще така се спекоха от този "на всяка цена не трябва да допускаме гол на наш терен", че всичко се преба тотално...

Нищо, има още един мач, не играем силно, нито задоволително, нито средно, дори и слабичко, но вярвам... исками се да вярвам, че там ще ни подценят леко, че ние ще знаем,че няма какво да губим, че може би ще успеем да вкараме ранен гол-чудо... не знам... може би пък не сме за ШЛ, не знам дали и за ЛЕ сме... но ще видим, има още един мач и в него момчетата трябва да покажат за къде са...


Последна промяна betka на Чет Авг 20, 2009 11:19 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3621
Местоположение: България
Luftwaffe написа:
Kryten написа:
:smt005 да, само един случаен удар беше :smt056

У youtube е пълно с негови случайни удари http://www.youtube.com/watch?v=fV7Afy4vARo. ей тука една компилацийка, някой вчера я беше пуснал :smt003

Чудя се някой от отбора, дали ще може да шутира с такава сила...Без значение дали е точно :smt006

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1402 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 47  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com