forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Юни 22, 2018 9:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1802 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 61  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 12:33 pm 
Аватар

Аз го казах по принцип, защото последно време, а и изобщо се използва супер често и сякаш това е имунитет към всичко, което е адски тъпо и е крайно време да се спре с подобна практика. Не съм визирал някой конкретно. Просто, като се започне от спортни сайтове и статийки, коментари под същите, разни знайни и незнайни групи във фейсбоклук, че е и раздумки в кръчмата или пред блока или на стадиона, се използва като министерски пропуск, това с левскарството.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 1:15 pm 
Аватар

За мен разликата между Митрев и Боян като качества не е голяма. И двамата са ниски, от което следва, че имат проблеми при центрирания (между другото Митрев е станал много стабилен на тях) и при удари от далече. Добри са на рефлекс.

Пацо the Tiger е същият тип вратар. Вижте, вече за Блажевич е по-интересно да се спори, защото предвид ръст и качества може би е класа над всички.

Аз се надявам Митрев да си остане за дълго при нас, защото освен, че е добър вратар и левскар, смятам, че изпълнява добре ролята си на капитан в сплотяването на колектива и комуникацията с останалите играчи.

"Разбирачите", на които проблемът им е, че не я изритва веднага като я хване (подозирам, че са от 4-ти блок) мога да им кажа да се застрелят, защото това не е мини-футбол.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 1:32 pm 
Аватар

Божката е нелош вратар, нищо повече. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 3:09 pm 
Аватар

blue heart написа:
Божката е нелош вратар, нищо повече. :smt006

Съгласен съм.

Иначе аз гледах преди време едно видео с интересни тренировки на вратарите ни, водени от новите треньори. Изглеждаха страшно интензивни. Та си мисля, че Митрев може да си вдигне нивото с тези треньори. Надявам се Кръстев да си дойде лятото и щаба на Роси да е тук все още.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 3:12 pm 
Аватар

Никакво на лято, трябва ни минимум адекватна резерва на Митрев ако не може надграждане защото при една контузия или наказание всичко отива по дяволите съвсем сериозно без значение какви други трансфери правим. Най ме е страх, че ще оставят Любенов защото може би в тренировките показва някакви качества ама не виждат, че е леке и путка в главата, което си проличава само в мач.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 3:28 pm 
Аватар

Естествено, че и аз искам Кръстев, Иванов и Кабов да се върнат още сега и Роси да им поеме тренировките. До колкото знам от баща ми (който следи Ботев изкъсо) и тримата играят много добре там. Обаче не знам как стоят нещата с наема им. Не съм сигурен, че може да си дойдат преди лятото.

EDIT: Друг е въпроса, че и Балтанов и Вутов играеха добре в Пловдив, обаче...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 3:33 pm 
Аватар

Това си е проблем за решаване на ръководството дали да привлече нов вратар или да върне Кръстев, обаче ако не вземат мерки обикновено съдбата наказва грешките и удря в най-слабото ти звено. Ще е жалко да губим точки пак заради Любенов обаче тоя път няма да са виновни Боримиров и Митов ако това стане. Дано се вземат мерки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 3:45 pm 
Аватар

Ники Кръстев също не е готов за втори вратар и головете на тирето при второто 3-0 го доказаха. Трябва си адекватен втори вратар, но не са много тези, които биха били съгласни с подобна роля. Иначе Пацо Тигъра е вдигнал много нивото и ми се вижда по-добър от Божката на този етап. Но пък изключвайки мачовете с тирето и лудогорец, Митрев направи перфектен полусезон с 15!!!!!!! чисти мрежи !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 6:23 pm 
Аватар

Осемнадесет сухи мрежи от двадесет и два мача.

Това означава, че в нас 81 % от мачовете не е допуснал гол. :strkstrk

Бай Ганьо Левскаря - отваряй Оста. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 6:49 pm 
Аватар

Да не ти дава по 50 еврона, че го защитаваш така?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 6:58 pm 
Аватар

Про боно го защитавам, защото тук наистина масово не сте прави и сте предубедени от предишния му престой, когато действително беше доста по-млад и некадърен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 7:02 pm 
Аватар

Аз пък тогава го харесвах. Вярно, струваше ни една титла и срам, но след него не беше много по-различно.

Към момента не мисля, че изпъква с кой знае какво и сухите му мрежи са плод на цялостната игра на отбора, т.е. какъвто и нормален вратар да ни пази, резултатът би бил същият. В два от най-важните мачове до момента бърка два пъти. Всеки един по-стойностен отбор би го разкрил, както и впрочем стана.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 7:24 pm 
Аватар

Изигра супер полусезон, когато станахме последно шампиони, но след това драстично деградира и загубихме доста мачове заради него. Не помня, но най-логично звучи спадът във формата да съвпада с престоя на Руслан Михайлов или някой друг некадърник. Сега, правилно се каза, не е лош на вратата. Струва ми се, че и капитанства добре отбора, макар и за мен бачи Роман да заслужава най-много лентата (още повече, че е и полеви играч). Със сигурност обаче от титлата насам сме имали по-добри вратари,а цялостното ниво не е да не беше ниско.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 9:24 pm 

Suum cuique написа:
Аз пък тогава го харесвах. Вярно, струваше ни една титла и срам, но след него не беше много по-различно.

Към момента не мисля, че изпъква с кой знае какво и сухите му мрежи са плод на цялостната игра на отбора, т.е. какъвто и нормален вратар да ни пази, резултатът би бил същият. В два от най-важните мачове до момента бърка два пъти. Всеки един по-стойностен отбор би го разкрил, както и впрочем стана.

Снимка с Любенов и Фики кога?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 11:08 pm 
Аватар

Как се допускат голове, когато противника едва стига до вратата? Ние Ганьовците чакаме какво ще кажат Адвокатите, ако пак осере някой важен мач срещу неаматьорски отбор с гол от Халите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 04, 2017 11:35 pm 
Аватар

За да подкрепя думите си, освен адвокат на Божката, от години играя и само вратар на малки вратички (всяка седмица), минимум на нивото на Де Хея или Лилчо Арсов. :bigok Мисля че заради това малко повече усещам грешките на вратаря при излизания, високи топки, удари и т.н.

Хубаво е анализаторите на футболната игра поне да играят или да са играли футбол, за да анализират ситуациите, щото забелязвам че най-разбиращите, обикновено не могат и да се затичат. :bigok :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 12:39 am 
Аватар

Е той и Съра не може да се затича ама и дъвките в джоба на палтото му разбират от футбол :bigok А да не говорим за тази, която е в устата му вече... тя разбира и от тактики, ромбове, даже и кура и разбира от футбол :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 12:56 am 

Подкрепям мнението на Омраза,ако си играл футбол или все още играеш усещането като цяло за ситуацията ти е по-трезво.

Само дето сърата е бил И футболист преди да стане треньор,така че

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 1:20 am 
Аватар

На Съра и кура му е бил футболист, така че не е подходяща аналогия. Кой крив, кой прав и на какви вратички е играл ще видим на пролет. Само да не му бият точни удари много-много и ще сме ок. Изображение

Все пак, поне беше подготвян от когото трябва и не е безкадърник като оня в Доматово, майна. :ohmygod2 За резерва на нещо скъпо е идеален.

Последна промяна Goviado на Вто Дек 05, 2017 1:41 am, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 1:27 am 
Аватар

Абе ясно, че Съра е бил футболист ама аз исках друго да кажа. Ако имаш усещането за футбола и до няква степен го разбираш няма значение дали си играл. Ясно е, че когато си бил футболист нещата са ти по ясни, но пък винаги има изключения - Хосето не е бил футболист ама пак си ги разбира нещата. Нашите "Легенди" всичките са били футболисти, някои от тях до скоро играеха ама виждаме какви коментари пускат всеки ден :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 1:31 am 

Предлагам да направим форумен футболен турнир или поляна и победителите ще са с предимство при коментиране на футболна ситуация
По-дъртите ще са треньори
Едит: Хосето също е бил футболист,не много време,но е бил.
Прав си донякъде освен да си играл футбол също е нужно и поне 2-3капки мозък,а на повечето наши бивши футболисти им липсва,затова бръщолевят такива простотии

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 1:35 am 
Аватар

Абе какъв футболист е бил само той си знае :bigok Топчо и той беше футболист до скоро и то поне според мен доста добър, но кво от това. За Боримиров да не говорим... пък за Кюрда кво да кажем? :smt005 Носител на златна топка, играл в Барселона, спечелил КЕШ... абе тва да спечелиш златна топка и да си такъв дебил и грам пък да не вдяваш от футбол тва кво говори... акъл се иска за тая работа не само крака.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 1:52 am 

Абе разбрахме се

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 1:11 pm 
Аватар

Като платен адвокат на Божката ще кажа, че положения пред вратата му не липсват.

И говорим за чисти такива.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 1:43 pm 
Аватар

Включвам се и аз като невзрачен юрист-консулт на хонорар да кажа, че при предишния му престой при нас, треперех на всяко центриране, а сега е станал много по-сигурен. Също така през есента с рефлекс, правилно позициониране и при нужда излизане спаси няколко чисти гола.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 4:29 pm 

И аз съм в отбора на адвокатите на Божката, ама не затова се включвам. Шалала, много често съм съгласен с твоите мнения, та сега малко се разочаровах от последното ти - пише се юрисконсулт :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 4:59 pm 
Аватар

Така още повече се връзва с невзрачен :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 5:42 pm 
Аватар

Божката е подобрил играта си и е станал по-стабилен. Със сигурност не е на-належащият за промяна пост.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 5:55 pm 
Аватар

Тук сега много хора нямат търпение Митрев да направи някоя грешка (което неминуемо ще стане), за да кажат как са били прави. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 05, 2017 6:03 pm 
Аватар

New Order написа:
Божката е подобрил играта си и е станал по-стабилен. Със сигурност не е на-належащият за промяна пост.

Така е, но вратар е задължително да вземем, защото нямаме конкуренция на поста.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1802 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 61  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]