forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Дек 13, 2018 1:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1527 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 51  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 1:39 pm 
Аватар

Все си мисля че най-добрия вариант е да се остави един треньор за повече от сезон-сезон и половина.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 1:42 pm 
Аватар

Е тоя явно не смятат да го оставят. Спас явно нищо не може/не иска да направи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 1:53 pm 
Аватар

Няма да го махнат. Естествено, ако си ебе майката драстично положението и не се класираме за Европа е аут, но ако се добутаме до ЛЕ и играем прилично, ще си стои и по-добре да си стои, щото е кадърен треньор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 1:54 pm 
Аватар

Добре бе, дейба. Сектата на Роси иска ли той да остане - иска? (Без New Order) Контра сектата иска ли СС да остане - иска? Защо от 3 дена тука си е ебало майката. :smt017

Или има и някакво ново течение в религиите?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:02 pm 
Аватар

Цецко, концентрирай се върху Кирчо Вангелов и оня който не е виновен, защото давал някакви пари. Не се занимавай с неща далеч надхвърлящи изключително ограничения ти капацитет.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:11 pm 
Аватар

Никой не е искал Роси да остане, и стига с тоя Роси...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:12 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:
Добре бе, дейба. Сектата на Роси иска ли той да остане - иска? (Без New Order) Контра сектата иска ли СС да остане - иска? Защо от 3 дена тука си е ебало майката. :smt017

Дори не разбрах какво се опита да кажеш. :smt017

Аз харесвам нормалните, можещи и доказали се през годините в кариерата си треньори. Славиша е такъв и вярвам, че може да направи нещо. Кво общо има Роси в случая?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:21 pm 
Аватар

Имах предвид, че от това, което чета всички искат Славиша Стоянович да остане, но вместо да има спокойствие дори във форона си ебава майката. Изобщо не говоря за Роси.

П.с. New Order, ако верно си на 50+, както беше писал някой и само се заяждаш и обиждаш как се "лапа хоята на Спас" (не говорим, че става дума за други левскари) няма да ти отговарям, щото ми е смешно и тъжно. По-добре не се излагай.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:30 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:

Сектата на Роси и сектата на Славишата са едно и също.
Има една трета група - разбирачите, която резко си сменя мнението след 1-2 издънки. Понеже е шумна и повтаря папагалски квото кажат разбирачите, като Ромислав Тусев в един момент отлюспва от текущата секта някои по умерени сектанти и основава трета секта - тая на задължителното бесене, понеже по-зле няма как да е.
Е видехме вече, че може и по-зле от Роси(откъм резултати), считано към началото на Декември месец. Това е момента в който тая анти-секта се активизира и сега има цяла зима да навива и да нагнетява атмосферата. И понеже няма официални мачове, няма с какво да им се запушва устата поне временно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:37 pm 
Аватар

За мене сектите на Роси и на Славиша са различни. Едната беше по-фанатична. Иначе - тотална и повсеместна война на сектата на задължителното бесене.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:45 pm 
Аватар

Като прочета нещо за Роси тук, след толкова много време от както не е в отбора и ми се присира.

Всеки, който намесва "нарицателното" Роси до днес има проблеми според мен.

Бих платил $па$ да изхаби и 10% от нервите, които съм изхабил лично аз за Левски през последните 12 години.

Ако може неможидар и останалите кретени в клуба и трибуните да се напълнят в няколко вагона и да отидат далеч.. далеч... каква радост би било.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:46 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:
За мене сектите на Роси и на Славиша са различни. Едната беше по-фанатична. Иначе - тотална и повсеместна война на сектата на задължителното бесене.

И двете са скромни клубчета по интереси спрямо господстващата по времето си църква на Свети Шлюпко - Богът, който предаде миряните си. :strkstrk

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:46 pm 
Аватар

jordanofff написа:
Като прочета нещо за Роси тук, след толкова много време от както не е в отбора и ми се присира.

Бих платил $па$ да изхаби и 10% от нервите, които съм изхабил лично аз за Левски през последните 12 години.

Ако може неможидар и останалите кретени в клуба и трибуните да се напълнят в няколко вагона и да отидат далеч.. далеч... каква радост би било.

Е за Неможко се говори за Коматево :bigok Товари го и го карай направо :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:48 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:
За мене сектите на Роси и на Славиша са различни.

Напротив, и двете са съставени от едни и същи хора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:51 pm 
Аватар

Аз не мога да си представя, че все още има хора които не разбират, че резултатите на който и да е треньор са в пряка завидимост от състоянието на клуба като цяло. От тази гледна точка няма секта на Роси или секта на Славиша. Има секта на хора искащи да се работи последователно и правилно, да се натрупва и надгражда, и такава която иска резултати сега, веднага и е готова при първи неуспех да иска главата на треньора и да идва следващия.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:52 pm 
Аватар

ДипломатО написа:
jordanofff написа:

Е за Неможко се говори за Коматево :bigok Товари го и го карай направо :loser2
Понеделник-вторник ще ходя към тепетата, така че с радост бих го закарал. :bigok

Безплатно бих го направил дори. :bigok

Мисля си обаче, че ако иде до Коматево ще му се случи, каквото се случи на легендата Митов. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 3:04 pm 
Аватар

ДипломатО написа:
Сектата на Роси и сектата на Славишата са едно и също.
Има една трета група - разбирачите, която резко си сменя мнението след 1-2 издънки. Понеже е шумна и повтаря папагалски квото кажат разбирачите, като Ромислав Тусев в един момент отлюспва от текущата секта някои по умерени сектанти и основава трета секта - тая на задължителното бесене, понеже по-зле няма как да е.

Официално откривам новата секта на простите не разбиращи материята привърженици, които просто милеят Левски да се върне на мястото си, но понеже сме прекалено тъпи и затова не даваме идеи как, кой, къде и тн. Просто си се радваме на победите и не чакаме с нетърпение загубите за да влезнем са плюем по играчи, треньори и ръководство.

П.С. Лично аз извън личната ми секта не спирам и няма да спирам да псувам втория ни по големина акционер в клуба, водещ се и шеф на неработещия ДЮШ. Малко е извън горните принципи, ама нЕма как. Принципите са за да се нарушават.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 3:09 pm 
Аватар

Честно казано тази личност заслужава анализ.
До днес не ми е ясно каква е причината ползата му, като "шеф" в Левски да е 0.

Изкара дълги години на добро ниво в Германия. Остави следа в 1860. Няма как да няма сериозни контакти. Не вярвам, че за всичките години не е "попил" нищо от немските методи на работа.

Каква е причината да не видяхме и най-вероятно няма да видим нищо положително от това не ми е ясно изобщо. Сякаш всички от един момент, започват да гледат на Левски и феновете му, като на най-големия си враг и търсят отмъщение...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 3:11 pm 
Аватар

jordanofff написа:

:!:

Трябват значителни промени в ръководството на този клуб и всички стари лайнари от чистачки до краси усмивката да си опаковат нещата и да ги няма.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 5:53 pm 

Дипломато обаче громи зверски. Извинявай, ама толкова глупости написа, че смятам да ти отговоря поне на няколко от тях :)

ДипломатО написа:
Пак нямаме спечелен важен мач(освен тирето) и пак се дъним срещу леваци. С оглед на това 3тото място си е напълно резонно.

Пак нямаме спечелен важен мач? Може би е хубаво да се дефинира какво значи важен мач, но миналата година много дълго време нямахме спечелен мач срещу отбор от първата петица, тази година победихме всички без Лудогорец.

ДипломатО написа:
За 873281972389179823789139871983 път. Няма секта на Роси. Има секта на стабилността.

Като е така защо за 873281972389179823789139871983 път споменавате Роси и всеки път говорите за него? Миналата година постоянно обяснявахте че Роси е най-великия, сега уж защитавате Славишата и стабилността и го правите като обяснявате, че при Роси било по-добре :smt017

ДипломатО написа:
И при трите варианта - Славишата да остане до пролетта, да дойде ретард по Коледа, да дойде друг читав по Коледа, на пролет ще бъде уволнен, щото е трети на +10 точки от тирето и бог знае дали ще спечели баража за ЛЕ :loser2

Ти обаче за пореден път знаеш със сигурност какво ще стане. Миналата година дълги месеци ни убеждаваше и доказваше с неоспорими примери, че след Роси ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще дойде Митов, Сухия или Топчо.

И освен това не знам дали напролет ще бъде на +10 точки от тирето, но знам че в момента е на 1 от тях, т.е. това дето вие (уж призоваващите да запазим спокойствие) се опитвате тука да наложите че в момента няма за какво да играем е много далеч от истината. Още преди първенството за мен поне беше ясно, че шанс за титла нямаме, така че борбата ни е за второ място и по никакъв начин не е изгубена. Ако завършим втори и задържим треньора и основните футболисти за мен сезонът ще е положителен.

ДипломатО написа:
И като сменим Славиша ти описах какво ще стане, както описах какво ще стане като сменим Роси - това дето сега става със Славишата. Ама трябват малко бъбреци а не само да се повтаря квото каже Томето в бутонките.

Хахаха, точно така беше, описа го със съвършена точност, чак се чудя как позна така безпогрешно :lol:

ДипломатО написа:
Зимата пак няма да се вземат играчите, които трябва.

Пак да кажем, че миналата зима се взеха Паулиньо и Тиам, които бяха със супер основен принос за няколкото добри резултата от пролетта. Дано и тая зима както казваш ПАК да не се вземат добри играчи.

ДипломатО написа:
Подготовката ще е на някое абсурдно място, с абсурдни контроли.

Ето това е нещо, което си струва да се отбележи. Ако и сегашният ни треньор каже, че изобщо не го интересува какви контроли ще играем, кога и срещу кого, вече наистина можем да се усъмним дали всичко е наред. А абсурдното място от миналата година уж било по настояване на тогавашния треньор, не ли?

Та така, не знам кои са тия които толкова бесят Славишата, във форума виждам 2-3ма такива, като те чете човек ще остане с впечатление че мнозинството го псува тука. Според мен, а доколкото виждам и според повечето хора тук, Славиша трябва да остане колкото се може повече и би трябвало да се смени само ако се стигне до някакъв тотален провал, от който е ясно че няма измъкване. Загуба от Враца и равен със Септември не са такова положение, той е бил тук няколко месеца, не е правил и подготовка - пълна глупост е към момента да се правят някакви крайни заключения и да се обяснява става ли Славиша или не. И ако вашата "секта на стабилността" е на същото мнение и иска да се ограничи мрънкането, бесенето и отровната атмосфера, ще го постигне доста по-успешно ако не намесва името на италианския провал всеки път когато не играем добре или не спечелим мач - щото няма голяма разлика между "тоя Славиша за нищо не става" и "ето видяхте ли колко е велик Роси, при него беше по-добре".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 6:01 pm 
Аватар

Как ще сменяме треньор, който не е водил подготовката и не е участвал в селекцията ? Що за малоумие, ако ще и Ники Митов да се казва ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 10:42 pm 
Аватар

Който подлива вода на Славиша, да яде лайна!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 10:53 pm 
Аватар

В тоя форум има хора, които наистина ще знаят ако има нещо. И не е зле да пуснат по един жокер поне, щото нещата хич не са на добре ако се мъти водата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 3:40 am 
Аватар

Точно това и мен гложди от сумай ти време насам. Явно при него тайната е просто въпрос на манталитет, его и личен интерес, и тези неща не са се повлияли от нищо в ГерманияТА.
Много ми е тъжно, че сега този мой любим футболист, мъжкар и лидер, ми е трън в очите. Ама доказано е -- никога не е късно да станеш за резил.
jordanofff написа:
Честно казано тази личност заслужава анализ.
До днес не ми е ясно каква е причината ползата му, като "шеф" в Левски да е 0.

Изкара дълги години на добро ниво в Германия. Остави следа в 1860. Няма как да няма сериозни контакти. Не вярвам, че за всичките години не е "попил" нищо от немските методи на работа.

Каква е причината да не видяхме и най-вероятно няма да видим нищо положително от това не ми е ясно изобщо. Сякаш всички от един момент, започват да гледат на Левски и феновете му, като на най-големия си враг и търсят отмъщение...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 10:25 am 
Аватар

Човек, престани да пишеш над цитатите. Винаги се обърквам

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 12:09 pm 
Аватар

И Адептите го правят. Залагам на това че ползват някакви ужасяващи смартфони. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 12:39 pm 
Аватар

:smt005 :smt005 :smt005
Рублядото - хай-тек полиция!
Иначе наистина дразни. Апропо, най-много (адеп)цитират тези с най-малко собствени мисли и съждения. :smt115

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 12:57 pm 
Аватар

Абе, верно, каква е тази татарщина с цитатите, последните седмици е много дразнещо. БАН за всички грешници! Убеден съм, че носят и бели чорапи, докато цитират :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 1:29 pm 
Аватар

Посипвам си главата с пепел, щото чак сега, когато се размрънкахте, видях, че можело и отдолу под цитата да се пише в тЪпатолка. И мен ме дразнеше, дееба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 7:11 pm 
Аватар

Не виждам с какво е по-различен от Митов или пък Кокала, или някой друг подобен некадърник.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1527 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 51  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]