forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Яну 22, 2019 7:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 975 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:20 pm 

Zlostar_1111 написа:
blue heart написа:
Да, Блумеджик, брааааааааат, разбрахме, че си харесваш Ел Божо Митрев Дъ Сирене и си пиете рИкията заедно.

С тая разлика, че ги смятам за еднакво зле и еднакво вредни аз не виждам каква драма има точно в това му мнение. Не мога да разбера това как потребител Х като не харесва Полачек автоматично го прави фен на Митрев :roll:

Е не беше ли този един от потребителите, които все споменаваха сухи мрежи на Неможидар, без аналог в Европа, сравнения с Нойер даже имаше......И сега пак директно твърди, че този престъпник неможидар е по-добър.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:26 pm 
Аватар

BlueMagic1914 написа:
Днеска два удара два гола.Много по-зле е от Митрев,факта че е от по скоро в отбора и не е юноша го спасява.Зимата трябва да е чао,или да вземат да го назначат за треньор за физическата подготовка на юношите.
Копеле, ти не си роднина на Неможо. Вече съм сигурен, че си самия Неможо!!!

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:30 pm 

blue heart написа:
Е аз не съм казал, че харесвам Полачек, напротив, слаб е и не става - трябва ни сносен вратар. Но тука се изкарва, че псуваме г-н Сирене само, защото бил юношка. :strkstrk

Това което е написал е съвсем друго и е абсолютно вярно - Полачек ако беше юноша и не само от няколко месеца щеше да отнася същата храна като Митрев.
Виж преди мача с какво недовери се приема Юруков и как е отписан като некадърен още преди да е направил поне няколко мача и съответно един Нашименто дето по никакъв начин не е допринесъл с нищо до скоро все още имаше очаквания към него. Като направим трансфер на някакъв нефелник тип Ривалдиньо без една минута за нас веднага се слага по схемичките в темата за трансфери.
И не, това ми мнение да не се изкарва, че си искам юношки просто е факт отношението и към най-некадърния ни чужденец (липсва му адаптация), и към най-добрия ни юноша (пил е мляко, нищо няма да стане от тоя).

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:32 pm 
Аватар

Полачек в момента не се псува, защото хората го предпочитат пред ония предател. Хората не са слепи и виждат, че е посредствен вратар.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:32 pm 
Аватар

Еми за мен Митреле е по-добър,най малкото излиза при центрирания и в такъв случай има вероятност да се свири нарушение срещу вратаря,докато 3% не мърда от гол линията и като му вкарват голове или сам си го набива или му мине под плонжа.И двамата не стават, но критерия с който се иронизират не е еднакъв ,вярно с наглите си действия и изказвания Митрев си го заслужи, ама и Полачек е за кютек- най-малкото доста пари му се плащат и доста надежди му се възлагаха.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:37 pm 

EDR написа:
Zlostar_1111 написа:
blue heart написа:
Да, Блумеджик, брааааааааат, разбрахме, че си харесваш Ел Божо Митрев Дъ Сирене и си пиете рИкията заедно.

С тая разлика, че ги смятам за еднакво зле и еднакво вредни аз не виждам каква драма има точно в това му мнение. Не мога да разбера това как потребител Х като не харесва Полачек автоматично го прави фен на Митрев :roll:

Е не беше ли този един от потребителите, които все споменаваха сухи мрежи на Неможидар, без аналог в Европа, сравнения с Нойер даже имаше......И сега пак директно твърди, че този престъпник неможидар е по-добър.

Повечето му мнения са скандал, факт. Специално в това обаче аз не виждам нещо скандално. Иначе аз освен Цветан_22 друг потребител да си харесва Митрев не се сещам.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:39 pm 

Отношението на феновете към юношите, поне в този форум, е напълно неадекватно. Дори и няколко минути на терена се гледат под лупа, а извода е един и същи - не стават. Помня времето на Гибона, Сираков, Перуката, Кокала и т.н. Ако имаше интернет по онова време - днес никой нямаше да си спомня за тях.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:41 pm 

deniros написа:
Полачек в момента не се псува, защото хората го предпочитат пред ония предател. Хората не са слепи и виждат, че е посредствен вратар.

Това не е довод. И не, не е посредствен вратар - напълно неадекватен вратар е. И да, и 2мата са еднакво вредни. Тоя заради абсолютна некадърност, оня заради шибания си характер.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 12:06 am 

Два удара във вратата - два гола. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 12:21 am 
Аватар

От торбата с путките, пак кура :bigok. Тоя е по-слаб от Стефано Кунчев, бахти недоразумението. Искам да измъчвам зверски всеки един, който е част от скаутското ни звено в последните години. От всички нормални вратари на възраст от 23 до 35 години в цяла Европа, ти ще вземеш тоя глупак ? Как го разкрихме за 10 минути във форума заедно с Ривалдиньо, а нашите скаути го харесват, предлагат, ръководството го одобрява и му се предлага контракт за 3 години бе ???

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 12:31 am 

Zlostar_1111 написа:

Повечето му мнения са скандал, факт. Специално в това обаче аз не виждам нещо скандално. Иначе аз освен Цветан_22 друг потребител да си харесва Митрев не се сещам.
Скандално е твърдението, че Неможко бил по-добър от друг вратар!
Този престъпник допусна гол от корнер, направи двуцифрен брой фатални грешки, довели до голове във вратата на Левски, даже имаше толкова некадърни намеси, където фаулираше собствените си съотборници, след което отбора получи голове(един такъв "шедьовър" имаше срещу умрелите при 1:3 на Г. Аспарухов), имаше повече от несериозни намеси при дузпите срещу ЧМ за КБ, избяга на полувремето на един мач, последният мач на отбора в който този престъпник игра, пак отбора изгуби точки заради негова грешка.... И след всичко това ти не намираш за скандално твърдение, че Неможко е по-добър от кой да е друг вратар? За мен лично, такова твърдение е повече от скандално!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 12:43 am 
Аватар

celeronhater написа:
От торбата с путките, пак кура :bigok. Тоя е по-слаб от Стефано Кунчев, бахти недоразумението. Искам да измъчвам зверски всеки един, който е част от скаутското ни звено в последните години. От всички нормални вратари на възраст от 23 до 35 години в цяла Европа, ти ще вземеш тоя глупак ? Как го разкрихме за 10 минути във форума заедно с Ривалдиньо, а нашите скаути го харесват, предлагат, ръководството го одобрява и му се предлага контракт за 3 години бе ???

Тоя въпрос ме мъчи и мене. От години.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 12:43 am 
Аватар

Абсолютен смешник и паляк е тоя. Страхлив, бавен и глупав.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 12:47 am 

EDR написа:
Zlostar_1111 написа:

Този престъпник допусна гол от корнер, направи двуцифрен брой фатални грешки, довели до голове във вратата на Левски, даже имаше толкова некадърни намеси, където фаулираше собствените си съотборници, след което отбора получи голове(един такъв "шедьовър" имаше срещу умрелите при 1:3 на Г. Аспарухов), имаше повече от несериозни намеси при дузпите срещу ЧМ за КБ, избяга на полувремето на един мач, последният мач на отбора в който този престъпник игра, пак отбора изгуби точки заради негова грешка.... И след всичко това ти не намираш за скандално твърдение, че Неможко е по-добър от кой да е друг вратар? За мен лично, такова твърдение е повече от скандално!

Има 3 съществени разлики:
- Полачек има по-малко мачове и съответно по-малко грешки. За сметка на това и при него са коя от коя по идиотски;
- И 2мата са ни закопавали. Митрев понякога обаче е правил и добри мачове (не и от 1 година). Полачек е имал безпроблемни мачове (като с тирето), но няма мач да ни е извадил.
- Полачек не е бягал на полувремето на мач;

Във всеки случай сравнението между тях би имало смисъл само ако се спори кой е по-добър. Когато се спори кой е по-малко вреден, то решението е само и единствено едно - и 2мата ВЪН.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 3:12 am 
Аватар

Не го харесвам и него, но доколкото си спомням, то точно срещу тирето извади опасен удар на Мауридеш и то още първата/втората минута на мача. Даже тогава си помислих, че този може и да става за вратар, но после ме обля.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 3:14 am 
Аватар

Тоя удар и вратар на набор 2006 е длъжен да го извади. От 35 метра в центъра на вратата и то във вратаря :bigok.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 3:25 am 
Аватар

Много интересно нещо е живота. Смятах, че по-слаб от Олег Моргун няма да има на Герена. После се появи Иванков (правеше шокиращи грешки и един велик мач срещу Тройчо) и си помислих, че няма как по-зле, но след разни млека, О'Кунчеви и тн. нещастници, то тия 3мата чупят всички рекорди. Само им липсва и Любенов за бройка и ще могат да играят четворка белот.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 3:52 am 
Аватар

EDR написа:
Zlostar_1111 написа:
blue heart написа:

Е той и Омраз това ни го развяваше няколко седмици наред, но просто се фокусирал върху краткотрайни показатели.

За мен и Неможка и Палячек са еднакво некадърни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 5:23 am 

Zlostar_1111 написа:
EDR написа:
Zlostar_1111 написа:

Има 3 съществени разлики:
- Полачек има по-малко мачове и съответно по-малко грешки. За сметка на това и при него са коя от коя по идиотски;
- И 2мата са ни закопавали. Митрев понякога обаче е правил и добри мачове (не и от 1 година). Полачек е имал безпроблемни мачове (като с тирето), но няма мач да ни е извадил.
- Полачек не е бягал на полувремето на мач;

Във всеки случай сравнението между тях би имало смисъл само ако се спори кой е по-добър. Когато се спори кой е по-малко вреден, то решението е само и единствено едно - и 2мата ВЪН.
Напълно съм съгласен, че и двамата трябва да си съберат багажа и повече да не ги виждаме в Левски никога.
Все пак си спомни какви голове е допускал Неможко - няма как да съществува по-слаб вратар от този. И в Левски, и в Локо, а оказва се и в Молдова, той си е пълен некадърник навсякъде.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 5:24 am 

celeronhater написа:
Тоя удар и вратар на набор 2006 е длъжен да го извади. От 35 метра в центъра на вратата и то във вратаря :bigok.
Сега се сети какъв удар не можа да извади Неможидар срещу Ботев в мача на Герена от този сезон :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 4:21 pm 
Аватар

celeronhater написа:

По принцип е така, но с оглед качеството на игра на всичките ни вратари, то това го броя за важно, че дори класно спасяване. :ohmygod2 Полачек, Неможката или някой от другите, като нищо можеха и да пуснат гол в тази минута и после този мач едва ли щеше да се развие благоприятно за нас.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 4:24 pm 
Аватар

Полачек е приключил с нашия отбор, от зимата ще е някъде другаде.
Видимо е, че защитата не му вярва.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 5:10 pm 
Аватар

Дано някой го вземе по схемата "Жорди", защото иначе ще има неустойки.
Дейба робота.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 9:13 pm 
Аватар

“Майната”, която му тегли Цветко е показателна.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2018 11:25 am 
Аватар

Тя нашата защита не вярва на ни един от вратарите ни.....което не е и учудващо де. Дано само не си мислим, че с Никиту сме решили проблема (а се опасявам, че точно така си мислим....)

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2018 11:27 am 
Аватар

Този, който докара г-н Неможичек в Левски би следвало да излети с 200. Същото се отнася и за още един автобус многоуважаеми господа, но ме мързи да ги изброявам всичките.

Нещо не се получи на контрамрънкачите тука, че този щял да мачка. :loser2
Като е ясно, че не става за футбол, да си седи при хубавите момчета от залите и да си вдига железа. :ohmygod :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2018 11:42 am 
Аватар

Oчаквах този да е тегав, да е надъхан поне, ако няма качества и да компенсира с желание, с агресия, да викне, да се сбие, ако трябва, а то какво се оказа... Напомня ми на кучето ми - всички се страхуват от него и го заобикалят, докато не видят колко добродушно и наивно е :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2018 11:52 am 
Аватар

Имахме френска болонка на времето, бог да го прости Джери.
Той беше болонка със сърце и характер на питбул. Палячек е каракачанка със характер на болонка или нещо друго дето даже и не лае. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2018 4:01 am 
Аватар

Бате, ти описа кучето, което имаха най-добрите ми приятели, че и името му беше същото. Няма да забравя как впи зъби във врата на един доберман и висна във въздуха, без да пуска :bigok
А Полачек е яко сдухан. Досущ като някои познати комплексари, които като деца бяха аутсайдери, после се напомпаха с фитнес и анаболи, но пак си останаха сдухани.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2018 8:40 pm 
Аватар

Толкова е жалък,че чак ми става мъчно за него.А като се сетя,че догодина има голям шанс да пази и още по-голям некадърник от него и ми става трагикомично.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 975 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]