forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Дек 10, 2018 7:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 584 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 11:29 am 

От 12 човека само той се подхлъзна, едва ли е до късмет. Все пак мисли над 30 секунди след сигнала как да се засили :bigok, беше длъжен да се справи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 11:33 am 
Аватар

Много ясно, че имаме качествен и борбен състав. Не можем винаги да бием и винаги да имаме късмет, но такива пичета на терена, или по-политкоректно да се изразя, хора без психика, не ни трябват. Дори да имаш качества, като не обръщаш мачове, а и по-лошо, проваляш дадени ситуации, какво от това, че имаш качества? Кой ще те чака да се отпушваш не знам си колко време? Няма кой да те чака. Влизаш 2 пъти, осираш се и веднага друг, по-борбен и по-устойчив ти е взел мястото, а ти отиваш под наем някъде или търкаш пейката и се додепресираш. Не ме разбирайте погрешно, нищо лично против момчето. Техничен е, може и да е добър футболист, но с "играта", която показа в малкото време на терена, той е вреден за Левски. Същото и с другия, който освен, че е вреден, е и безобразен нагляр. Някой беше извадил как ни е закопал с Локо ПД. Не с Локо, закопал ни е в много мачове, преди да започна да ви светва лампичката, че и да го псувате 1/2 форум и стадион :smt115

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 11:35 am 

Semper_Fidelis написа:
От 12 човека само той се подхлъзна, едва ли е до късмет. Все пак мисли над 30 секунди след сигнала как да се засили :bigok, беше длъжен да се справи.
От 14 човека, само Джон Тери се подхлъзна 2008 година :bigok
И също беше 5-та дузпа

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 11:41 am 
Аватар

Кой е Джон Тери и кой е този? Кой знае Джон Тери и кой го знае този? Освен роднините му, някой знае ли, че играе футбол? Да, мениджъра му, няколко румънци и ние, макар ние да го забравихме как изглежда. Сравнението ти е нерелевантно. Доказал ли се е с нещо?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 11:42 am 
Аватар

Да излиза титуляр срещу к0чината,че и без това окапахме сериозно след вчера.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 12:08 pm 
Аватар

blue heart написа:
Добре, де, чакайте сега. Това е подхлъзване, да му еба майката, как означава, че се е насрал? Смисъл, той се подхлъзна, шибан късмет. Ако беше бил несериозно, както с Етър, ОК да го псувате, ама за това вчера... Джон Тери 2008 предполагам са го обесили във форона на Челси. :smt031
Аз попитах и никой не ми отговори. Изключваме подхлъзването.
Откакто е тук, какво е показал и демонстрирал като игра нещо съществено, че да почнем да мислим че не е менте?

Че я пипа на тренировки ли? Той и жена си може добре да я пипа, ама това е футбол.

Последна промяна Goviado на Чет Ное 01, 2018 3:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 1:14 pm 
Аватар

Аз пък ще ви припомня колко време чакахме играчи като Бедоя и Бурабия да "заиграят", а накрая особено за втория тука се резаха вени като замина.....Имаха в пъти повече мачове и то по 90мин, в които ни мъчеха доста. Фалафела тука беше със статута на Белмонт....определян като тотален неможач и тн..
За мен тоя може да е полезен на отбора (ако не бие дузпи.... :loser2 ) ,а вече дали има психика да се бори си е негов проблем, ако няма и се чувства приключил да изчезва с 200.....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 5:09 pm 
Аватар

Въпрос към Говядото. Какво се очаква да направи Нашименто, като влиза за по 5 минути игра цял полусезон?

Славишата не го харесва и си го е заклеймил, а вчера дори му прекрати кариерата в Левски с малоумното си решение да го пусне само за дузпата. Да го беше пуснал в 90-тата минута, туко виж не бяха вкарали изравнителния гол и сега нямаше да обсъждаме приноса на Нашименто.

Подчертавам, че не съм от хората, които искат Славишата да се маха, но не мога да не отчета тези му грешки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 5:18 pm 
Аватар

Какво значи, че не го харесва? И за да не го, значи не е доказал на тренировки и в контроли/официални мачове, че заслужава да играе на мястото на Тиам или Белмондо, примерно.
Иначе и аз считам за треньорска грешка, че въобще се пуска. Ей го, има мач за първенството в Неделя, никакъв проблем нямаше дори да започне титуляр и ако не се представи добре, да бъде заменен. Тамън докторът да си почине малко. Но, треньорско решение.
Относно Бурабия, във форума доволно му сипваха, аз лично не съм и не ми се рови за мнения, но навсякъде съм спорил, че този играч става за Левски. Същото и с Костов. Ето, примерно за Нашименто, мисля че няма да го бъде при нас. Само ще се радвам да е обратното, Левски е по-важен от "аз бях прав"...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 6:16 pm 
Аватар

Значи, с "мисля че няма да го бъде при нас" и аз съм съгласен, но не толкова заради футболни причини. По-скоро приемам, че обстоятелствата са такива. Подобно на Митрев и този няма добра психика.

Просто се дразня, че много хора му скачат на него за вчера, въпреки, че неговата вина далеч не е най-голяма. Дори Ривалдиньо беше по-добър избор за това за което Нашименто влезе.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 12:26 pm 
Аватар

Абе като се обърне каруцата пътища много.

Явно Нашименто бие дузпи от преди да дойде в Левски. На тренировки сигурно шие само скоби и на Славиша му се е струвал safe choice. Да, изпусна с Етър, ама пък вкара на финала със Славия, където Прохазка изпусна, дето уж беше голям дузпаджия. (и сигурно си е. Една дузпа нищо не значи..)

Пичагата обаче изглежда изнежен, рядко играе, беше контузиен, насран е и си вика "дейба, ако взема да изпусна" и работата е готова. Това е грешката на Славиша, че не го е отчел, ама...

Иначе за мен е дразнещ начинът, по който Нашименто ги бие. С бавна засилка и финт. Този стил както и този на Тиамата (с една крачка) ми ебават майката...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 3:08 pm 

Да, на Милен Петков тертипа за дузпа. Дузпа се бие силно на средна височина до гредата с воле от земя като Неескенс, Иванков и Гонзо също биеха грешно дузпите със забавяне и обръщане на глезена в последния момент всеки път треперех...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 4:20 pm 
Аватар

Тук за съжаление вече много трудно ще се получи, прогнозирам че ще замести Гомес в сърцата на левскарите, като главен виновник за всичко.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 4:35 pm 

tzvetan_22 написа:
Абе като се обърне каруцата пътища много.

Явно Нашименто бие дузпи от преди да дойде в Левски. На тренировки сигурно шие само скоби и на Славиша му се е струвал safe choice. Да, изпусна с Етър, ама пък вкара на финала със Славия, където Прохазка изпусна, дето уж беше голям дузпаджия. (и сигурно си е. Една дузпа нищо не значи..)

Пичагата обаче изглежда изнежен, рядко играе, беше контузиен, насран е и си вика "дейба, ако взема да изпусна" и работата е готова. Това е грешката на Славиша, че не го е отчел, ама...

Иначе за мен е дразнещ начинът, по който Нашименто ги бие. С бавна засилка и финт. Този стил както и този на Тиамата (с една крачка) ми ебават майката...
С една-две крачки ги изпълняваше навремето и Джузепе Синьори и имаше добра успеваемост.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 4:36 pm 
Аватар

Няма как решаваща дузпа да я биеш по тоя начин бе! Да я хване вратаря разбирам.. Да се взимат с Божката и ВАН!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 4:38 pm 
Аватар

Omraz написа:
Тук за съжаление вече много трудно ще се получи, прогнозирам че ще замести Гомес в сърцата на левскарите, като главен виновник за всичко.

+1

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 7:47 pm 
Аватар

BraToC! написа:
Няма как решаваща дузпа да я биеш по тоя начин бе! Да я хване вратаря разбирам.. Да се взимат с Божката и ВАН!
Е по какъв начин я е бил. Подхлъзна се... случвало се е и на по-велики играчи от него. От раз се срещам за Бекъм и Кр. Роналдо. И те имаха подобни изпълнения... Да не говорим за Джом Тери, който го направи в същата ситуация, но на финал за ШЛ.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 7:53 pm 
Аватар

Нали трябва да измрънкат нещо

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 8:01 pm 
Аватар

Omraz написа:
Абсолютно. Не е лош играч, но кофти стечение на обстоятелствата с контузии, нови, и за капак - двете дузпи. Този ще бъде псуван дори ако просто е в групата. Не вярвам да може да се отърси от напрежението, а и не знам дали изобщо ще получи шанс. Скоро ще се разделяме, вероятно.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 8:02 pm 
Аватар

Имам миниатюрната надежда, че сега с тия контузии ще поиграе титуляр и ще покаже, че е качествен играч.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 8:25 pm 
Аватар

Ако Славиша не го е зачеркнал тотално вече,няма да е лошо да е титуляр срещу Сопот.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 8:32 pm 
Аватар

И за кое точно ще го зачеркне Славишата? Че се е хлъзнал, докато бие дузпа ли? :loser2 Ще влезна в ролята на Омраз :bigok и ще кажа, че тая тема е гадно олицетворение на това как на нас винаги ни трябва виновник. 5 страници хранене, че се е хлъзнал, докато бие дузпа на Тича, която сигурно дори не е искал да бие на първо място :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 9:24 pm 
Аватар

Свестен пич е трябва малко подкрепа. Като цяло в отбора се събраха пичове (тук там и пички) и заслужават подкрепа.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 10:15 pm 

Ако се загледате, ще видите, че се хлъзна след удара по топката :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 10:31 pm 
Аватар

Ако се загледате, ще видите, че на всеки 30-40 секунди имаше паднал футболист на терена през целия мач.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2018 10:34 pm 
Аватар

Кво да се заглеждаме, всички вън.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 03, 2018 12:35 am 
Аватар

Какво пък общо има в случая с путката Гомез?

Просо слаб засега играч.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 03, 2018 12:56 am 
Аватар

venario написа:
Ако се загледате, ще видите, че на всеки 30-40 секунди имаше паднал футболист на терена през целия мач.

Искаш да кажеш от наша страна. Тия сИляци сигурно са играли със специални бутонки за дъжд, майка им деба аграрна.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 03, 2018 1:15 am 
Аватар

blue heart написа:
Omraz написа:

+1
Мислех, че йоношките са виновни за всичко. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 03, 2018 2:20 am 
Аватар

Това е във форума. На трибуните е друго, намира се главен виновник и менте. :bigok Юношките са по-скоро на почит.
А Нашименто може да не успее да хване ръка от Митрев и Полачек де. Също Белаид, Белмонт, Буш, трите Б :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 584 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]