forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Дек 14, 2018 7:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:02 pm 
Аватар

След Гонзо по-добре от Костов са само Гарата и Карвальо, така че Ti dobre, Slavi ! Ако трябва да сме сериозни, бих се радвал да му вземем 1 милион ойро и да привлечем 2-ма класни офанзивни играчи с тези пари, с които да преобразим леки мудната си игра на моменти. Тепърва трябва да видим и дали от тоя Луан Виана ще стане нещо или ще е поредната бърза схема за комисионни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:03 pm 
Аватар

Това и казах на баща ми. Въобще не разбра как стана гола, но пък се зарадва най-искрено на голмайсторските си умения.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:11 pm 
Аватар

Някои хора в този форум са готови да извадят от десет кладенеца вода само и само да обезценят усилията на даден играч, без значение дали става въпрос за Костов, Обертан или някой друг. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:16 pm 
Аватар

А други пък, винаги търсят наличие на специално отношение. :bigok

Нищо вярно няма в това, което си написал. Просто имам очи и изграждам мнението си на база на това какво виждам с очите си, а не на каквото е написал Х във форума на Левски или е казал У в "А" сектор на Герена. Тяхното мнение не ми е важно.

Но пък ми е важно да мога да си кажа мнението, без да ми се появи Х във форума и да ми подмята глупости. Проситчко е. :bigok

В този конкретен мач, освен гола, който и той не знае как вкара и как тая топка не се удари в гредата, а влезе не знам да е направил друго, но нищо. Ще набие тройка на тирето и лудогорбахче и ще ми напълни трахеята с лайна. :lol: :loser2

Докато Костов ни е титулярният нападател ние няма да направим нищо. Същото се отнася и за Спас, но тука има други ИТК-та. Нека те да се намесят и да кажат колко сме добре и как Спас прави всичко за Левски! :lol: :lol: :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:18 pm 
Аватар

На мен пък ми е още по-важно да чета мнения на хора, които стъпват на мач един път годишно и дават акъл кой може да играе и кой не. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:20 pm 
Аватар

Разбира се стигаме до любимия аргумент, когато нямаме аргументи.

"Кой е по-голям Левскар?" :lol: :lol:

Имам си личен наблюдател, който ме следи на колко мачове ходя ли? Ако е така, се чувствам полскан, но са пари на вятъра. Може да ми се предоставят за курви и пиене. По-полезно ще е. :bigok

Лек ден. Нямам време за глупсоти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:23 pm 
Аватар

Жорданоффф напоследък е започнал да изплисква вани :(

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:24 pm 
Аватар

jordanofff написа:
Разбира се стигаме до любимия аргумент, когато нямаме аргументи.

"Кой е по-голям Левскар?" :lol: :lol:

Имам си личен наблюдател, който ме следи на колко мачове ходя ли? Ако е така, се чувствам полскан, но са пари на вятъра. Може да ми се предоставят за курви и пиене. По-полезно ще е. :bigok

Лек ден. Нямам време за глупсоти.

И аз нямам какво повече да добавя. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:33 pm 
Аватар

С какво заяждането на дребно е конструктивно?

Сега генерирахме трафик, който можеше да бъде използван за нещо по-полезно.

Уважавам чуждото мнение, че Костов е най-добрия нападател за Левски и просто споделям моето, че не е. Не виждам нищо грешно тук. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:35 pm 
Аватар

Бачи, кой измежду Костов, Буш, Менталдиньо, Дебелиана и Илийката е най-добрия нападател на Левски? :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:39 pm 
Аватар

Нито един от тях.

Същата е ситуацията и на вратата ни.

Като добавим и съдийските извращения над нас и картинката добива пълен блясък.

Обаче това не пречи в другите теми да се смятат точки и как ще ставаме шампиони разбира се. :bigok

И докато срещу съдийството не можем да направим нищо, то по другите 2 въпроса можем, но вече 2 години не се случва нищо. Последният пример е малката перука. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:41 pm 
Аватар

Аз пък не мога да разбера защо след всеки мач се пише едно и също как Костов за нищо не става, топката го била ударила, звездите се подредили, марс е в скорпион и други такива неща.

П.П. Гледах два пъти клипчето с гола му, ми не, Обертан му я подава, Костов я чуква леко :( Топката влиза :( Жорданоффф и Дивото дете са нещастни :(

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:45 pm 
Аватар

Хора, като Джорданов (не желая да ми отговаряш!) и Ко :smt006 повече наблягат на постоянната незаслужена критика и негативизъм изтъквайки, кой, колко става за Левски, колко е лимитиран неможач вместо да се радва, че същия този донесе сума ти точки и победи с реализираните си голове за любовта на живота му!

Припознавачи и врагове на Левски мълчат в момента, защото цифрите сами говорят в полза на Костов, но не, една шепа Левскари, които имат възможност да драскат по форуми трябва да го иронизарат и подиграват, а после се чудим, защо сме на този хал и защо досега сме нямали голмайстор на нивото на Станислав Костов.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:50 pm 
Аватар

Костов влиза в комбинации, подава хубаво, прави двойни, пласира се супер.. Не знам. Аз бих го взел за нападател във всеки отбор на Левски откакто се помня, ако ще да е 4ти избор. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:54 pm 
Аватар

100% Йорданов е виновен, че централен нападател ни е Костов, ше зн'еш!

Явно не разбирате, че всеки един от нас се радва, че Костов вкарва, просто това не ни е идеалната представа за централен нападател.

Също така се прокрадва мнението, че изпадаме в екстаз от привличането на чужденци. НЕ! Просто виждаме какво има в Кафевата Лига (никакъв потенциал), та единственото решение е да се търси играч отвън.

Ама, Йорданов е виновен.....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:55 pm 
Аватар

Велики анализатори.
Аз затова и след загуба или лош мач не чета футболните теми във форума - няма какво полезно да прочетеш, само дървени философи - черногледци. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:58 pm 
Аватар

Костов има 14 гола за 17 мача.Нападател с по-добри от тези показатели,много трудно можем да намерим.Първо - добър нападател трудно би се навил да дойде в кафевата лига и второ - добър нападател ще иска много по-висока заплата от това което ние можем да предложим.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:09 pm 
Аватар

Точно това съм искал да напиша ще знаете. Джорданов е виновен за състоянието на Левски. :loser2

Когато някой от наличните футболисти не ти харесва и си го изразявал неколкократно и в същото това време въпросния играч те опровергава постоянно е време да мълкнеш и да не дразниш постоянно с мрънкането, че не ставал за Левски.
Цяла Синя България разбра, че Джорданов и още няколко човека не виждат в Костов олицетворение на ЦН за Левски. Оставете на спокойствие останалите да му се радваме, като малки деца, а не да се появи някой и за пореден път да натяква "личното" си становище.
Просто е! Като няма, какво полезно/градивно да кажеш си мълчиш. Иначе дърдорковци има в излишък, на всяка крачка са...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:10 pm 
Аватар

Ама на теб някой ти забранява да му се радваш така ли?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:13 pm 
Аватар

Ама и философи буквалисти не са по-малко от мрънкачите :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:13 pm 
Аватар

Днес в тази тема ли серем :bigok ? Много грозно я вкара ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:24 pm 
Аватар

BLUE_MAGIC написа:
Ама и философи буквалисти не са по-малко от мрънкачите :bigok
Ти може да имаш лично мнение, но ние не. Нали така?

Или защото ти изпадаш в екстаз от Костов, то трябва всички да са на твоето мнение?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:26 pm 
Аватар

Отказах се да го обяснявам, но подкрепям горното мнение, така или иначе обяснява, това което се отказах да обяснявам. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:29 pm 
Аватар

Голът му си е доста футболен, измъкване, заставане, правилно подлагане на крака. Това дори на малки вратички се прави, да не говорим в професионалния футбол. Определено не е случаен гол, почвам да се замислям за лафа със събличането за физическо дали не е верен...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:34 pm 
Аватар

Никак не е зле момчето. Ако имахме човек като Тасевски да го извежда всеки мач срещу вратаря... Колко от головете на Гарата сам срещу вратата бяха от Тасевски?

:smt026

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:35 pm 
Аватар

Съвсем вярно е това за "събличането по физическо" и съм достигнал до този извод от житейски опит.

Поне сред моите познати, едно 90% от най-големите футболни разбирачи, анализатори и раздавачи на присъди, не играят и никога не са играли сериозно футбол дори с приятели, не могат дори да тичат правилно и имат в масовия случай фигура на делва. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:38 pm 
Аватар

Верен е. :smt006
Хората гледат в интернет компилации с най-добрите изпълнения на нападатели дето са правени от 5-6 сезона и викат "ееее, е това е нападател!".
И после такива голове като последния на Костов пренбрежително махват към тях.. Бааа то на празна врата и баба ми може..
Ама как да се придвижиш, как да избегнеш засадата, как да си на точното място да засечеш... Не се броят тия неща.
Нападателят на Левски трябва да вземе на центъра топката и да тръгне с нея, да носи 5 човека на гърба си и да я вкара в сглобката с топовен шут.
Нищо, че единственият нападател който аз съм гледал в тоя отбор да прави такова нещо, е Дембеле.
Имали сме един такъв за 20 години, той е стандартът! Всичко друго е боклук! :pastor

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:48 pm 
Аватар

antonatan написа:
Жорданоффф напоследък е започнал да изплисква вани :(

И жакузита! :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:55 pm 
Аватар

celeronhater написа:
Днес в тази тема ли серем :bigok ? Много грозно я вкара ?

Аз ако бях нападател и вкарвах такива грозни голове, то щях да си прекратя кариерата предсрочно :strkstrk

Иначе е писано и преди - ако искаме да сме шампиони и да се представяме добре е ЕКТ, то ще ни е нужен по-класен нападател, който да може да вкарва и при по-силните защити на съперниците. Костов може и да почне да го прави, ако продължи да прогресира, но това е по-малко вероятно.
И все пак към този момент ни е най-адекватния и полезен нападател, благодарение на когото все още сме - поне теоретично - в играта за титлата и аз му се радвам, въпреки своята огромна скептичност, при идването му.
Комбинативен е и дава добри извеждащи пасове, не е тромав, пласира се добре(някои от "случайните" му голове), мисли и реагира прилично бързо в отигравания си, има и някаква сносна техника. Ако беше с по-качествен шут и с по-добра игра с глава, то едва ли щеше да е в родното първенство сега.
Не е нито за охулване, като скаран с футбола некадърник, с огледа настоящата си форма и как си върши работата, нито е за някакво възхваляване, като идеален за нас център-нападател. И все пак е едноличен голмайстор на първенството към този момент, като зад него са доказани и класни нападатели в родната Кафева лига, като Кешерю и Камбуров, както и "невероятната" нова звезда на Микре-София.
Дори и случайно зимата да докарат свестен нов на този пост, който да почне от раз да бележи редовно и с лекота, според мен Костов трябва да продължава да играе сравнително редовно, за да не губи самочувствие и игрова практика.
Би било хубаво, да можем да си позволим да поддържаме Б-отбор, подобно на резаните, където такива като Виана и Илия Димитров да могат да играя редовно, защото не можем в момента да им даваме повече игрово време, като титуляри, за сметка на човек, като Костов, който вкарва голям процент головете ни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 3:59 pm 
Аватар

pri4eskata написа:
Никак не е зле момчето. Ако имахме човек като Тасевски да го извежда всеки мач срещу вратаря... Колко от головете на Гарата сам срещу вратата бяха от Тасевски?

:smt026
Костов е съвсем различен от Гарата. Не е нападател мечта, но има нюх, комбинативен е, може да води прилично топката, а и видимо му доставя удоволствие да вкарва за Левски.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]