forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Юли 19, 2018 12:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 176  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:34 am 
Аватар

Да стоим прекрасно в защита, именно там е тънката разлика между добрият треньор, посредственият треньор и Ники Митов. При Митов отиваш в атака и ти вкарват всеки мач - слаб треньор. Посредственият треньор ги нарежда отзад, но не могат да идат напред (примерно Илиян Илиев) Добрият треньор има стил на игра и защитата е част от нея просто, но стилът му НЕ се основава на защита. Последното за сега случаят с Роси поне по мое мнение.

Живко, със същото прао Митов може да обвини Топчо, че му е осрал подготовката и е взел Сукуна. Само че не е така. Ако свалиш сините очила ще видиш, че и тук НЕ Е ТОЧНО така.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:36 am 

Че играем абсолютно нищо е абсолютен факт, но аз поне съм склонен да дам време на Делио поне още 1 сезон, да го обвиняваме в момента за каквото и да е било е абсурдно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:38 am 

АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Ами с оглед н предстоящите мачове си мисля, че драмите тепърва предстоят. Не знам защо само отричате, че отборът играе зле. Първенството ни е пълна пародия, а ние бихме с 300 зора Ники Митов с гол от корнер. Аз не мисля, че треньор, който никога не се е борил за титла, има уменията да ни направи офанзививен и атакуващ отбор..

Отбора играе зле !? ..що не играли Мапуку и Кабрал ( ами нали с Гълъбово играха ) ...голям скандал ,Берое имали 2-3 положение,даже ни натискали...атакуващ отбор,да мачкаме наред ,нас титла и купа ни чака...те половината топката не могат да спрат,от 5 атаки 4 още при първия пас свършват ,офанзивно ще играят-достатъчно е да си вкарваме положенията , които във всеки мач създаваме и то достатъчно

ако не виждате разлика в мач воден от Митов/Топчо/Гонзо/..../Вуцан и нормален треньор ,просто няма смисъл

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:42 am 

Живко написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Къде съм споменал Ники Митов като пример за работа?? Дори в коментара си от 3 изречения съм го сравнил с пародия.. Още от назначаването му пиша, че е глупаво и безсмислено да го слагат и че Боримиров доказва с рози си ход, че няма място в Левски

Бормиров доказва с ходовете си до сега, че няма място в Левски, като ръководител, а с този си ход трябва да си е подпечатал визата за изгонване ако имаше адекватно ръководство.
Колкото до мнението ти, че отбора играе зле сигурно си прав за себе си, но аз изобщо не съм съгласен с това, както и че Дельо не е подходящ за отбор гонещ титлата и други глупости. Щото светилото Ферарио Спасов е бил готов да гони титли (сега виждаме къде е, където ще е Белчев след години), Стойчо Стоев или Шубата са били шампиони в Примера преди да прославят спермогорец и т.н. Май ти убягва в коя държава се намираш и как се случват тук нещата.
Ако разбираше поне грам от футбол щеше да ти е ясно, че моментното ни класиране е благодарение на закъснелите ходове на ръководството по отстраняването на Митов и дадената възможност за "селекция" на Боримиров и Митов. Ама иначе по-добре Роси да е виновен, нали.

А още нещо, кой отбор до момента е пуснал само 2 гола под ръководството на един треньор и те дошли след рокада на вратарския пост, защото много добре знаеш, че ако беше Митрев в оня мач с Ботев щяхме да сме допуснали 0(НУЛА)(не знам дали знаеш за каква треньорска класа говори това, но да ти кажа- ГОЛЯМА) голове под ръководството на Дельо и да сме на 4 точки от жожето. Още веднъж да благодарим на Боримиров за Любенов и да изгоним Дельо.

Доколкото съм чел човекът се занимава с това (или поне учи за това), сигурно поне грам разбира от футбол :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:45 am 
Аватар

Даже е треньор, но нека да не разбира :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:46 am 
Аватар

Дали Роси е добър треньор или не за България ще се докаже с времето, иначе че Роси е добър и непосредствен треньор той се е доказал.
Когато тренираш даден отбор и го вземеш в началото ти искаш да си наложиш стила на игра. Подредбата на защитата е ПЪРВОТО и основно нещо, което трябва да направиш. След това идва търсенето на точните изпълнители и сформирането на колектива(тука трябват месеци). Играта в атака е много тънко и финно нещо влияещо се много от колектива в отбора или от класата на изпълнителите(Ние нямаме колектив, имаме само 1 класен играч). Когато ги имаш и двете е най-добре, но за да заложиш на сигурното ти трябва поне колектив, който ние нямаме и не можем и да имаме след по-малко от 4-5 месеца. Не мога да разбера аналогията ти с подготовката на Топчо и ръководенето на Жадното, защото се видя, че не се различават двете неща, докато сега се ВИЖДА разлика от земята до небето. Мога да изпиша още 5 страници, но няма смисъл да се хабя. Също така съм сигурен, че дори Роси да си направи отбора, който иска шанса за титла е малка, докато първенството е частно или в най-лошоя случай собственост на 2 бея!

Дори Роси да е посредствен треньор, което той не е, не виждам смисъл от смяната му по-рано от предпоследния мач за този сезон, така че дори тия които мислят, че е слаб трябва да си мълчат до тогава, а камо ли директор да излиза да го критикува след 5-тия му мач- това е пълен абсурд!
НУЛА БЕ, НУЛА ГОЛА щеше да има Роси инкасирани на чело на Левски, ако не беше ретартда Любенов, седнете и си помислете какво нещо е това. Когато защитата ти пуска гол на 5 мача си на един трансфер на голмайстор разстояние от първото място, когато нямаш защита и 2-ма голмайстори да имаш може да си средняк.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:48 am 
Аватар

Ае сините БАААА не разбира от футбол, ама грам. :cry: :cry: :cry:

:ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:51 am 
Аватар

Учил се е от Жъдното :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:53 am 
Аватар

Е кой български треньор от А група разбира от футбол и когато излезе срещу грамотен европейски отбор успява да се противопостави качествено и да личи мисъл, тактика и правилно водене на мача?
Единици са тия и най-добрия за момента ръководи отбор в Казахстан. Ако Мъри пише у форума му се извинявам иначе много здраве от мене да има :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:09 pm 
Аватар

Къде е учил АЕ СИНИТЕ БАААА, от кои светила в модерния футбол е попивал? Или е бил, където са били всички български треньори? Съвсем сериозно питам, може да не ми се редите да го защитавате, не го нападам, просто ми е интересно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:25 pm 
Аватар

В ракетното училище в село Мечка. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:35 pm 
Аватар

Светльо написа:
Къде е учил АЕ СИНИТЕ БАААА, от кои светила в модерния футбол е попивал? Или е бил, където са били всички български треньори? Съвсем сериозно питам, може да не ми се редите да го защитавате, не го нападам, просто ми е интересно.

Острова на кръвосмешенията :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:36 pm 
Аватар

Ама нещо в Премиършип е бил треньор ? Нещо Кристъл Палас, Стоук а у?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:36 pm 
Аватар

И в НСА да е учил,100% разбира повече от форумните експерти на световно ниво.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:38 pm 
Аватар

celeronhater написа:
Ама нещо в Премиършип е бил треньор ? Нещо Кристъл Палас, Стоук а у?

Където и да е, пак е повече от 99% от форума взети заедно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:40 pm 
Аватар

Значи може и да е прав, че Делио не става и не му е ясна играта, а може и да не е. Тук последни инстанции не би трябвало да има...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:44 pm 
Аватар

Делио не става така както Славишата не ставаше.
Просто трябва още пиявици да се махат от клуба. Не говоря само за Борето.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:44 pm 
Аватар

Много тъп спор :loser Не съм казал, че не става, имал съм тъпи изказвания породени от недоволството ми към Спас Русев. Единствено днес написах, че Левски не играе добре.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:46 pm 

Живко написа:
Е кой български треньор от А група разбира от футбол и когато излезе срещу грамотен европейски отбор успява да се противопостави качествено и да личи мисъл, тактика и правилно водене на мача?
Единици са тия и най-добрия за момента ръководи отбор в Казахстан. Ако Мъри пише у форума му се извинявам иначе много здраве от мене да има :loser2

По принцип всеки един български треньор от А Група разбира от футбол повече от теб, мен и (почти) всички останали в тоя форум. Проблемът е, че явно разбират от футбол по-малко от много треньори извън А Група :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:57 pm 
Аватар

Точно така, разбират от футбол по-малко от почти всички треньори извън А група и СЪС СИГУРНОСТ много по-малко от добър треньор от Серия А, затова да се изказваш, че Дельо е посредствен треньор ако си в тоя бранш и тренираш някой отбор във В група или селските лиги на Англия е меко казано смешно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 1:32 pm 
Аватар

смърт за цдна написа:
В следващите 2-3 месеца ще се разбере какви точно намерения има чичката. Ако уволни Роси и остави Боримиров работата е ясна. Следващите 10 години ще са същите като предните, ако изобщо има следващи 10 години.

Точно в това се крие разковничето за намеренията му и ==> бъдещето ни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 1:35 pm 

Не знам кой точно е очаквал Роси за два месеца да промени отбор, който беше стигнал почти дъното. На Жозе му трябваше една година и една доста сериозна сума, за да промени Юнайтед.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 2:09 pm 
Аватар

Еми явно голяма част от левскарите. То реално огромна промяна има, но паметта не е от силните страни на публиката ни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 2:11 pm 
Аватар

Всеки който тъжи по играта ни при митов да си пусне мача с Хайдук на Герена. Ще му го осигуря. В този мач противника ни прави толкова положение колкото общо всички съперници в мачовете на Роси

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 2:16 pm 
Аватар

Всеки друг мач на жадното би бил добър опреснителен курс за късопаметните, за това колко много по-зле бяхме във всеки мач различен от шепата спечелени.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 2:24 pm 
Аватар

Сега с Жадното ли ще се плашим. :blass Айде да се отърсим от тази ера и да си говорим нещата както са.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 2:35 pm 
Аватар

Тоест Тропчо и Жадното ги игнорираме, хвърляме вината изцяло върху италиянеца. Той доведе всичкото Горановци, Панайотовци и ко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 2:36 pm 
Аватар

Е, едва ли имаме бюджета да имаме Обертан на всяка позиция на терена. Всичките Горановци пристигнаха преди да се знае, че всъщност има пари за играчи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 2:40 pm 
Аватар

Скъп е всеки играч който не върши работа :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 2:42 pm 
Аватар

Факт е, че не намираме най-доброто на всяка позиция(като КПД за цена). Вчера един Фирцулеску :lol: , преди Обертан да го разглоби, направи 5 пробива, които наше крило посмъртно не може да направи. Други примери са бразилците на Ботев, Ндонгала и др.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 176  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]