forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Сеп 22, 2018 4:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 176  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:03 am 
Аватар

Борето или Делио ще махнат - това е Въпросът. Борето с тва изказване показа за пореден път, че меко казано не го кефи треньора

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:18 am 

Да махнат Роси заради безполезник като Боримиров ще напълно в стил ПФК Левски и въобще няма да ме изненада...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:21 am 
Аватар

В такава ситуация може да си проличи дали чичу Спас му пука. Надявам се неустойките на италианците да са в пъти повече от тази на Борето, и това да помогне за накланяне на везните в правилната посока

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:25 am 
Аватар

Преди двата центъра на власт бяха Батков и Тонев. Сега Спас Русев и Боримиров ли ще са? Или по-скоро въпросът трябва да е има ли сериозен гръб наистина дедо Боре в лицето на своя некръвен роднина, живеещ в топлите страни? И каква им е амбицията на тези "прекрасни" хора?
Не виждам иначе смисъл от присъствието му в клуба. Абсолютен безполезник и прост човек.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 12:33 am 
Аватар

Смята се, че има гръб.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 3:01 am 
Аватар

При следващо равенство и/или загуба си заминава. "Сините журналисти"(нещастници продажни) са му намазали ските....

Най-новата мантра, е че "с какво Томаш е по-слаб от италианецЪ" и "с Нитов бяхме на 2 точки от върха, а сега сме на 7!".

П.п на мен започва да ми писва от всичко и всички.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 3:16 am 
Аватар

Ако махнат Роси в следващите две години, бял ден да не видят.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 7:03 am 
Аватар

Чудя се колко прост трябва да си да искаш уволнение на Роси след няма и 2 месеца, след като си държал Жадното и Топузаков- доказани неможачи почти цял сезон... Виж слугинските медии е най-нормалното да направят това- да искат оставката на Роси, след като никоя от тия медии не искаше оставки от Топузаков и Жадното и призоваваха за търпения и време, канейки Сульо и Пульо да дават интервюта и да се изказват, колко добър специалист е Митов и как има нужда от време да си разгърне потенциала.
Единствения дето трябва да си тръгне от Левски в момента е Боримиров, а на зима- Ангелов, Боримиров Джуниър и Любенов.

Абсолютно съм сигурен, че болшинството от феновете иска жоже за собственик дето да сложи кой да е физкултурник на чело на отбора и да си купи титлата за да подскачат от страни как мачкат всичко... Ако махнем Роси и дори ако се говори от левскари за нещо подобно си заслужаваме всички мъки.

Последна промяна Живко на Вто Сеп 26, 2017 10:28 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 8:02 am 

Във фейсбук вече го разкриха...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 8:52 am 
Аватар

Борето беше доволен след всеки мач на Жадното, ама нещо Роси не му е по вкуса. Сигурно щото не взе синчето му в групата...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 9:10 am 
Аватар

Алекс напоследък попадна в групата само срещу Гълъбово.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 9:23 am 
Аватар

Никой да не пипа Роси! :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 9:32 am 
Аватар

Интересно как все треньрои с опит, които внасят някаква подребда в играта се разкарват за отрицателно време, а на некадърниците все се дава шанс. Жадното, Боримиров го търпя след два резила срещу микренци, след равенство с Верея на Герена, но след горе долу правилно изигран мач в Стара Загора (където в последно време все падаме), напада Роси. Айде у лево, аман от левскари дали много на клуба, съсипващи го след това с простотията си :smt006

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 9:35 am 
Аватар

Говедото си заслужава Вуцов/Сух/Мокър/Кокал/пионката Митов и подобни знайни и незнайни легенди и легендички. :smt006

Или ще станем хора и клуб или да си ебем майката. Всички. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 9:40 am 

Какво лошо е казал, че смените са закъснели ли? Е нормално да го каже, то си е така. Роси е тактик, но трябва да ги прави тия смени по-рано. И Мапуку и Кабрал заслужават повече време на терена. Особено Кабрал за 10 минути направи повече от Прохазка и Вутов за цял мач. Освен това виждам, че ни трябва промяна в предни позиции. На върха Мапуку, отляво Обертан, отдясно Кабрал, зад тях Прохазка и Гомеш дефанзивни и Вутов офанзивен. Панайотков да не влиза в групата изобщо. Желателно е Омар Абуд да замени Горанов през зимата и ще се понаредят нещата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 9:48 am 
Аватар

Не можеш ли да приемеш, че тоя човек е с тия играчи по цял ден и най-добре знае, кой в каква форма е, колко може да играе и т.н. Масовия фен на Левски си иска тактиката "НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ, БААААААААААААААА" и това е.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 10:08 am 
Аватар

garry.rodriguez написа:
Какво лошо е казал, че смените са закъснели ли?

Може да му го каже на него, а не да се изтъпани пред микрофоните :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 10:17 am 
Аватар

Kryten написа:
garry.rodriguez написа:
Какво лошо е казал, че смените са закъснели ли?

Може да му го каже на него, а не да се изтъпани пред микрофоните :smt006

Точно, и аз това щях да кажа. Дори да е прав, той е спортно-технически или къвто е там, не му е работата да коментира смени. Що не коментира тва, че сина му от 5 мача дето влиза, има едно правилно отиграване? Що не каже, че е слаб и че и за смяна не става, и грешно са го пускали? Аре стига! Ние, форумните "специалисти", разни "журналяги" по студиата, да си коментират Дельо, а той да си продължава напред и да си прави изводите от мачовете, но директор да излиза и да казва кое е било правилно и кое неправилно, много тъпо. Все едно Роси да излезе и да каже, "доведоха ми няколко добри играчи, но тези, които са били взети преди това от директора, са тотални некадърници и за нищо не стават", което пак не би било невярно, ама трябва ли да го ИЗСЕРЕ така? Така че, ето това ЛОШО е казал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 10:21 am 
Аватар

Да не говорим, че не е някакво откритие, че закъсняка смените. Все едно треньора не си дава сметка. Само дето треньорът си носи отговорността за тях, а не бай драган от форума или фейсбук. Така след мача е лесно да се коментира кое как и защо :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 10:44 am 
Аватар

Делио след още няколко такива жалки опита за интрига ще си събере куфарите и ще си тръгне, а тия неможачи в ръководството ще върнат Сухия или Гонзо, които ще изгонят 10 човека зимата и ще вземат Иван Цачев, Балджийски и Орлин Старокин като звезда в селекцията. Махнат ли Роси, вЕрно нема им стъпим и започвам сериозно да пикам и легам. В повече ми идва вече некадърността и наглостта на някои хора...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 10:51 am 
Аватар

Ако му спретнат някоя жалка интрига и го изгонят аз спирам с Левски поне за известно време, нито ще ходя на мачове, нито ще ги гледам по телевизията. То бива бива простащина, олигофрения и оркщина ама тва вече идва в повече. Тоя дебил Боримиров как си мисли, че се прави отбор? С 2 тренировки ли? За това трябва ВРЕМЕ, а Роси не е Жадното да не знае какво прави... идва треньор от такова ниво и пак му серем ебати жалката история...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 10:54 am 
Аватар

С Грант щеше да е по-жестока интригата, защото оня обича да съчетава повече функции дето щяха да направят Боримиров още по-безполезен, което е почти невъзможно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 10:57 am 
Аватар

Грант щеше да си събере багажа след 2рия мач сигурно, като види какви дебили му се водят шефове и се опитват да му дават наклон кви смени да прави и кога. В крайна сметка всичко зависи от Русев, ако той реши за точно 1 секунда всичкото паразит, което вирее на Герена ще изчезне. В следващите 2-3 месеца ще се разбере какви точно намерения има чичката. Ако уволни Роси и остави Боримиров работата е ясна. Следващите 10 години ще са същите като предните, ако изобщо има следващи 10 години.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:00 am 

Не знам кой точно решава в клуба, но след като изгониха Диана и незнайния маркетингов директор може и някой да се е сетил, че няма нужда от безполезници и да махнат и Боримиров.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:03 am 
Аватар

Е Спас Русев решава кой друг? Все пак сам се знае с трансферите на Обертан и Гомез, очевидно иска да прави нещо, но това нещо няма да стане с тъпанари като Боримиров.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:06 am 
Аватар

Ами с оглед н предстоящите мачове си мисля, че драмите тепърва предстоят. Не знам защо само отричате, че отборът играе зле. Първенството ни е пълна пародия, а ние бихме с 300 зора Ники Митов с гол от корнер. Аз не мисля, че треньор, който никога не се е борил за титла, има уменията да ни направи офанзививен и атакуващ отбор..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:12 am 
Аватар

Ники Митов се е борил за титла и при него бяхме атакуващ и офанзивен отбор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:18 am 
Аватар

Къде съм споменал Ники Митов като пример за работа?? Дори в коментара си от 3 изречения съм го сравнил с пародия.. Още от назначаването му пиша, че е глупаво и безсмислено да го слагат и че Боримиров доказва с рози си ход, че няма място в Левски

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:25 am 
Аватар

Само заради това колко добре и спокойно стоим в дефанзивен план, трябва да се остави на спокойствие треньорския щаб поне до зимата, майка му деба. Сигурен съм, че втория полусезон с толкова много мачове в София ще запишем серия от победи и ще се поуспокоят нещата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:30 am 
Аватар

АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Къде съм споменал Ники Митов като пример за работа?? Дори в коментара си от 3 изречения съм го сравнил с пародия.. Още от назначаването му пиша, че е глупаво и безсмислено да го слагат и че Боримиров доказва с рози си ход, че няма място в Левски

Бормиров доказва с ходовете си до сега, че няма място в Левски, като ръководител, а с този си ход трябва да си е подпечатал визата за изгонване ако имаше адекватно ръководство.
Колкото до мнението ти, че отбора играе зле сигурно си прав за себе си, но аз изобщо не съм съгласен с това, както и че Дельо не е подходящ за отбор гонещ титлата и други глупости. Щото светилото Ферарио Спасов е бил готов да гони титли (сега виждаме къде е, където ще е Белчев след години), Стойчо Стоев или Шубата са били шампиони в Примера преди да прославят спермогорец и т.н. Май ти убягва в коя държава се намираш и как се случват тук нещата.
Ако разбираше поне грам от футбол щеше да ти е ясно, че моментното ни класиране е благодарение на закъснелите ходове на ръководството по отстраняването на Митов и дадената възможност за "селекция" на Боримиров и Митов. Ама иначе по-добре Роси да е виновен, нали.

А още нещо, кой отбор до момента е пуснал само 2 гола под ръководството на един треньор и те дошли след рокада на вратарския пост, защото много добре знаеш, че ако беше Митрев в оня мач с Ботев щяхме да сме допуснали 0(НУЛА)(не знам дали знаеш за каква треньорска класа говори това, но да ти кажа- ГОЛЯМА) голове под ръководството на Дельо и да сме на 4 точки от жожето. Още веднъж да благодарим на Боримиров за Любенов и да изгоним Дельо.

Последна промяна Живко на Вто Сеп 26, 2017 11:35 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 176  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]