forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Ное 15, 2018 1:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 176  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Делио Роси
МнениеПубликувано на: Сря Юни 20, 2018 2:25 am 
Аватар

Детелин?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 20, 2018 7:06 pm 
Аватар

Изображение

=

Изображение

+

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 21, 2018 1:43 am 
Аватар

Тук да се смеем ли и ако да - кога? :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 21, 2018 6:53 am 
Аватар

Сега!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 21, 2018 9:24 am 
Аватар

ХАХАХАХАХАХА

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 21, 2018 5:17 pm 
Аватар

Хохохоааоохохо! :lol:
#БожкаФадромаЦърква

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 21, 2018 5:23 pm 
Аватар

Ибаааааси шегата . :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 21, 2018 5:28 pm 
Аватар

Смешно е. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 21, 2018 6:58 pm 
Аватар

Да се слее с вицосбирката!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 22, 2018 1:28 am 
Аватар

Продължавайте с ехиднитe коментари, но да знаете, че този човек е единственото смислено нещо в тоя клуб. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 4:39 pm 
Аватар

Някаква проста легенда се изказала :smt006 :

Цитат:
Аз оставам с убеждението, че нашият треньор не е така заинтересован от името Левски. Него повече го интересуват той да е добре. Изказвания от типа „ръководството да каже за селекцията“ са крайно несериозни. Като треньор трябва да отговаряш за всичко – за селекция, за резултати. На този етап той показа, че отговаря само за тренировките. Аз мога и от Казахстан да ги водя

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 4:53 pm 
Аватар

Това е една доста сериозна простотия изказана от Мъри Стоилов, която не му прави чест. Интересно, че има хора, които го намират за градивна критика :smt005 и имал бил право... Специално казаното в тоя цитат удря дъното.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 6:25 pm 
Аватар

Ей..това българското племе е страшна работа!
Завист, злоба, кълнене, оплюване!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 6:41 pm 
Аватар

Поизхвърлил се е малко с това "аз мога" (АКО ГО Е КАЗАЛ въобще), ама чак злоба и завист къде видяхте?
П.П: Не искам Митов. :( ...Май...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 6:56 pm 
Аватар

Когато си отхвърлил конкретна оферта по думите на Русев, която е на стойност по-висока от заплащането, което получава Роси НЯМАШ право след това да коментираш с думите "аз мога от Казахстан..." Когато искаш да покажеш какво можеш приемаш офертата, която ти е отправена съвсем културно и показваш какво можеш не от Казахстан, а на Герена! Ако не го е казал точно така и тия думи са измислени това е друга работа вече, ама ако са точно написани е просто срамно и никак не му прави чест. Това за мен не е поизхвърляне малко, а си е доста жалко изказване.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 7:00 pm 
Аватар

Мъри е голям, ама тва че се съди с клуба не значи, че трябва да кендза по Роси.
Думите ги каза точно същите, пуснаха го на запис по дарик. За другите неща съм съгласен с него, особено за това как се давало шанс на треньори недоказали нищо. Примери в Левски бол.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 7:04 pm 
Аватар

Ама той Роси ли има предвид под недоказани треньори или предишните 14 (себе си включително, щото като почна не беше много доказан).?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 7:12 pm 
Аватар

Без да опитвам да духам срещу катедралата, ама възможно ли е този човек да знае повече от форум.левски? Все пак се е подоказал, не е Гибона?
Роси има точния момент да си докаже работата с резултати тази година, иначе е труд хвърлен на вятъра. Успех!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 7:23 pm 
Аватар

Ами да де. Но ако в Левски не се даваше шанс на недоказани треньори, нямаше да се даде шанс и на........... него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 7:29 pm 
Аватар

Аз лично не съм изненадан от това интервю на Стоилов.
Дори в известна степен е логично.
Просто му погледнете предходните 10 и ще видите градацията ;)
И най-важното е да помним кои са му приятели ;)
Жалко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 7:37 pm 
Аватар

Казал, каквото казал Мъри. Дано не се върне никога тук, защото не заслужава лайната, които ще яде. Прекалено ни е кафяво всичко тук и надеждата лека полека угасва напълно вече.

А и в конкретния случай, по-важното е, че до първият ни мач има 8 дена, а състава ни, не бих казал, че е подсилен. Но аз не съм експерт от световно ниво, така че все тая какво казвам и аз.
Всичко ще се види до 2 месеца, когато пак ще се смята колко сме далече от лудогорбахче и ще се плескаме по челата, защо не става и не става. Толкова ще е и последното място в чашата ми към всичко случващо се в тоя клуб.

Излезе ли пък, на 11.07 божидар корнера да пази вратата ни и то с капитанската лента, Роси да си остава в Лихтенщайн, защото ще му е по-близо до Италия. Официално ще се подпечата излизането ми от тази църква. Трябва да си доста незаинтересован за нещата, предвид колко точки ти е изял същият този божидар през предния сезон, за да продължаваш да го пускаш. Все още имам някаква малка надежда, че ще пусне големия, да го видим дали става или е щета и той. Но и това ще го разберем.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 8:20 pm 
Аватар

ДипломатО написа:
Ами да де. Но ако в Левски не се даваше шанс на недоказани треньори, нямаше да се даде шанс и на........... него.

Както преди 20 години е било едно, така и след 20 години е едно. Ако някой смята, че в моментното състояние на Левски, можем да си позволяваме да даваме шанс на недоказани треньори, много се е пообъркал. И Роси не попада в графата на недоказаните, поне от моята гледна точка. Но цялостно, да, не може след толкова провали и насъбрало се напрежение, да се даде шанс на Мики Нитов, ако ще да е най-големият тактик, специалист, млад талант и все тая какво още. Роси няма право на оправдания вече. Изкарал е година и идната няма ли ги резултатите, адиос. И Мики Нитов нямаше бекове, и много преди него, стигнали финали и сходни класирания, също. Дори един Гонзо, работещ в един от най-кофтите моменти в Левски, нямаше пари за селекция и не разполагаше с играчи, дори наподобяващи тези, с които Роси разполага. Така че, айде да се стЕгаме и те така!
На Роси дисциплината и тактиката са му големи плюсове, надявам се в турнирните битки най-вече, например в ЛЕ, това да е от решаващо значение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 8:52 pm 
Аватар

Кво ще видим в тая ЛЕ като двата ти бека не водят подготовка, крилото ти е счупено, централния ти защитник идва от световно, а на вратата ти ще бъде клоун, който може да пусне гол и от съседна Австрия? Тотално проспана пауза, никакво адекватно подсилване и за капак контузени важни играчи. Ако с Вадуц мине номера, с другите надали, а в първенството още след първите няколко кръга ще сме се съсредоточили върху купата. Роси честно казано не го виждам след нова година, освен ако не направим някакви супер резултати, което към днешна дата хич не изглежда вероятно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 8:58 pm 
Аватар

За мен също паузата до тук протича много зле. Контроли с Септември и Хебър, сега и с украинците. Не мисля, че сме готови хич за мача с Вадуц. Естествено нищо не се казва за контузията на Милош, който игра за Купата и после пак контузен ( ?!?!? ). За Паулиньо някой ако иска да каже истината, аз нямам намерение да говоря от името на други хора, но и там нещата не са както се представят :smt006 Нашименто с някаква странна контузия и той. Горанов уж ще е готов. Ривалдиньо, Рошу, Панайотов, Прохазка, Афонсо - грешка след грешка и никаква последователност в действията.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 9:03 pm 

Аз пък не виждам какво се надценяват някви измислени контроли. Тирето игра с Интер и файдата беше никаква. Роси явно прави учебни игри с конкретна цел. Най - притеснително е положението с бековете, но по-добре да не взимаме повече ментаци.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 9:05 pm 
Аватар

Да се надяваме, че мачовете с Вадуц ще са част от подготовката :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 9:46 pm 
Аватар

АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
За мен също паузата до тук протича много зле. Контроли с Септември и Хебър, сега и с украинците. Не мисля, че сме готови хич за мача с Вадуц. Естествено нищо не се казва за контузията на Милош, който игра за Купата и после пак контузен ( ?!?!? ). За Паулиньо някой ако иска да каже истината, аз нямам намерение да говоря от името на други хора, но и там нещата не са както се представят :smt006 Нашименто с някаква странна контузия и той. Горанов уж ще е готов. Ривалдиньо, Рошу, Панайотов, Прохазка, Афонсо - грешка след грешка и никаква последователност в действията.

И каква е тая ситуация с Паулиньо и Нашименто? Не им се тренира при Роси и се прават на "контузени"? :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 9:57 pm 
Аватар

jordanofff написа:
Казал, каквото казал Мъри. Дано не се върне никога тук, защото не заслужава лайната, които ще яде. Прекалено ни е кафяво всичко тук и надеждата лека полека угасва напълно вече.

А и в конкретния случай, по-важното е, че до първият ни мач има 8 дена, а състава ни, не бих казал, че е подсилен. Но аз не съм експерт от световно ниво, така че все тая какво казвам и аз.
Всичко ще се види до 2 месеца, когато пак ще се смята колко сме далече от лудогорбахче и ще се плескаме по челата, защо не става и не става. Толкова ще е и последното място в чашата ми към всичко случващо се в тоя клуб.

Излезе ли пък, на 11.07 божидар корнера да пази вратата ни и то с капитанската лента, Роси да си остава в Лихтенщайн, защото ще му е по-близо до Италия. Официално ще се подпечата излизането ми от тази църква. Трябва да си доста незаинтересован за нещата, предвид колко точки ти е изял същият този божидар през предния сезон, за да продължаваш да го пускаш. Все още имам някаква малка надежда, че ще пусне големия, да го видим дали става или е щета и той. Но и това ще го разберем.

Няма как да е толкова тъп или изкукал, споко. Освен, ако новия Батка не го е ударил влака и не може да се движи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 9:58 pm 
Аватар

От кога, без да искам да обидя Мъри, е важно какво казва за нас, след като не работи в клуба ? Неговото мнение е важно, колкото и моето. Аз и Мърси сме просто фенове, той разбира доста повече от играта, доказал се е , но и двамата сме равноотдалечени от Левски?

Що се отнася до самия Роси, аз лично наистина не мога да разбера защо свои и чужди така яростно атакуват, като някакви надрусани хищници? Всеки "мит" и "легенда" има "право", видиш ли, да се изказва, да мери и сравнява, да акцентира в/у тактика, схема и психологическата работа и пр? Всеки има нужда от критика, абсолютно всеки, особено в тази професия, но в някакви човешки граници. Аз ако съм на Роси, щях да съм си тръгнал 200 пъти :!: Кой иска да работи в отровна среда? Кой нормален ще търпи такова отношение?

Спрямо този ( а и за всички останали ) случай отново трябва да се подмине с мълчание. Няма нужда от радикални думи, особено с/у Мъри. Имал мнение, казал го. Баща ми също има мнение за Наско Сираков, което ще ви накара се шибате по главите, докато ги разбиете и стигнете до мозъка, но не съм му се разсърдил. Той така си мисли просто :wink:

Явно и този сезон ще се лее помия по Роси, дано да издържи :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2018 9:59 pm 
Аватар

Обожавам, когато някой И тук загатва, че знае нещо, но не можел да го каже.
Благодаря за тази полусподелена полуинформация!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 176  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]