forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Дек 14, 2018 6:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1399 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 47  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 12:31 am 
Аватар

dimitar1914 написа:
Обертан, ако не е на терена и 1000 души няма да са по трибуните. Тия дето се огледаха в заплатата му, да предложат как се пълни Герена с Буш и Костов.

:shock:

Твърдиш, че Обертан пълни "Герена"?

Костов има 100 пъти повече принос за пълненето на стадиона тоя сезон, отколкото Обертан.
Мариани също. Хората искат победи. А на "Герена" сме гледали играчи, които са класи над Обертан. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 12:45 am 
Аватар

Всяко детенце по тия трибуни го гледа в краката, като месия. Всяка втора дума сред нас е Обертан. От "осанна" до "разпи го" тук пътят е кратък, но в "Левски" има място за такива играчи, защото те са друга порода, по различни са и хората ги усещат.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 1:18 am 
Аватар

В Левски винаги е имало място за специални играчи, да.

Сега ми кажи - окей ли е този специален играч да не допринася практически с нищо за отбора, освен с това да го гледат в краката? Като междувременно ние сме на ръба на фалит и тире, а му плащаме космически пари.
Първи сезон - 36 мача - 3 гола и 9 асистенции. Втори сезон - 18 мача 0 гола 6 асистенции.
Тая статистика казва ли "специален играч"? Защото на мен много ми прилича на статистиката на поредния анонимник.

За справка - Мариани без да го гледат децата в краката има 5 гола и 7 асистенции до тоя момент. Слабака Кабрал - 6 гола и 3 асистенции.

Инвестицията в такъв играч си заслужава САМО И ЕДИНСТВЕНО ако той играе за да донесе
1. Титла
2. Купа
3. Силно представяне в Европа

Спасението от "Левски-софия" е в 3-та точка.

До този момент Обертан не е решил нито един

1. Решаващ мач за титлата - окей, нямали сме такъв, защото не сме в борбата за титлата от 50243 години.
2. Решаващ мач за купата - нито един. Добре, че веднъж му върза срещу литекс топката да се удари във вратаря и да влезе.
3. Решаващ мач в Европа - ако не можеш да блеснеш срещу Вадуц два мача, какви претенции може да имаш? И не, една асистенция не струва 50к+ евро.

Обертан може да е класа за България, ама с нищо не я показва. Вижте на домус ага звездите какво правят за сравнение. Заеби домус ага.
Един Гари Родригез ги побъркваше всички накуп. А не взимаше такива пари.

Ако сме някакъв безкрайно богат клуб без дългове и с фенове, които могат с кеф да падат от Ботев враца и да гледат в краката играчите - супер.
Обаче ние не сме такъв клуб.
Ние сме клуб на командно дишане, който има животоспасяваща нужда от спортен успех.
Ако тоя французин смята да прибира маса пари и си живее живота без да има решаваща роля за нас - да пали с 200.
Забравихме един Бардон колко беше непримирим... Сега се прехласваме по някакъв финтаджия, че имал бързи крака.

Сори, обаче съм прав. И накрая като се наложи да припознаваме, ще се чудим защо сме подскачали на стадиона и сме се радвали на играчи, които си ритат за кеф с огромна заплата и реално не постигат нищо.

Явно наистина вече сме Славия.

Последна промяна Bellamy на Пон Ное 26, 2018 7:36 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 1:40 am 
Аватар

Мислех че досега Беламито се ебава, ама не виждам никакви иконки за ирония и явно не се. :shock:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 3:15 am 
Аватар

Мисля, че някои хора са на наркотици в тоя форум, Обертан е може би един от малкото играчи в тоя отбор който наистина притежава класа и си личи с всяко негово отиграване и движение по терена. Друг е въпроса, че явно играе без желание.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 8:56 am 

Аз не виждам с кво желание да играе, след като е достатъчно опитен да види, че просто няма да ни дадат да сме шампиони.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 9:07 am 

Ако нямаше желание, дали щеше да иска с охота да остане още няколко години в София?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 9:38 am 
Аватар

PNB написа:
Аз не виждам с кво желание да играе, след като е достатъчно опитен да види, че просто няма да ни дадат да сме шампиони.
Ако следваме тази логика би трябвало да си намали заплатата.
Обертан е играч с извънземни качества за кафявата ни лига, вчера също показа няколко добри неща, но трябва да разбере, че заплатата и качествата му задължават да е лидер на терена. Ако показва желание, хъс и горене в мача както Горанов (когото преди година искахме да бесим), всички останали също ще дават максимума от себе си. Аз лично искам постоянно да виждам Обертан от второто полувреме в Разград.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 11:41 am 
Аватар

За тая цел може би първо трябва да си отиде на лявото крило :smt031

Славиша прави много от грешките на Делио, ама много.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 12:54 pm 
Аватар

Тоя анализ дето Обертан не допринасял за отбора няма изобщо да го чета.

Обертан е един от най-добрите футболисти идвали в Левски и БГ и го доказва във всеки мач.

Проблемът му е, че не се нгърбва в тегавите моменти и няма лидерски качества. Ще трябва да намерим друг за тази работа и да се допълват.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 12:57 pm 
Аватар

Вчера бяха само той (на 60% защото не е полубог, а човек и има спадове), Горанката и Марианката.

Другите бяха свидетели на мача.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 3:03 pm 
Аватар

Пичове, кажете нещо за КПД-то му? Принципно и мен ме кефи колко е техничен и колко ги мачка, като тръгне мотивирано, ама Мариани и Жорди имат(аха) повече асистенции и голове от него, а уж играят(еха) на по-задни позиции. За Яблонски няма смисъл да говорим даже. Кабрал, Паулиньо, няма да изреждам още и още. Може да е най-добрият в отбора като единица и един от най-добрите в марката дриша лига, но неефективността му е пословична. А взима 20-25 хиляди евро някъде, доколкото знам.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 3:07 pm 
Аватар

КПД-то не се измерва само в голове и асистенциЙ, но съм съгласен, че може да е по-ефективен от тази гледна точка.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 3:15 pm 
Аватар

Така е, човек, съгласен съм с теб. Някои хора се смеят за потенциалните асистове, но е факт, че можеше да има доста повече голови подавания, ако нямахме за нападатели куци коне (изключвам Костов, който този сезон е на висота, а не блести с нищо на пръв поглед). Но е и факт, че Обертан рядко поема отговорност, отправя удари почти толкова, колкото и аз от Сектор А, на моменти меша прекалено много и се забавя с паса. Умее да вдига по изключителен начин темпото на игра, но в повечето случаи не си дава толкова зор...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 5:19 pm 
Аватар

Как да е лидер Обертан,като той досега през кариерата си никога никъде не е играл толкова много. :smt042 Навсякъде е бил периферен играч,резерва.Да не говорим,че колкото и да го харесваме статистиката му за КРИЛО е потресаваща. :smt042

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 5:25 pm 
Аватар

Надявам се да не се налага скоро да изиграем 3-4мача без него на терена, защото ще нарежете бая венички

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 5:26 pm 
Аватар

Недай си Боже се контузи, на Ботев Ню Йорк и на Божигол ще им се молим да ни бият само с 3 парцала.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 5:29 pm 
Аватар

VUN !1

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 7:34 pm 
Аватар

Обаче грам не искате да вникнете в това, което ви казвам.
Обертан взима невъзможно огромни пари. Тия пари могат да се плащат на играч тип Гара Дембеле, който прави нечовешка статистика и дърпа отбора напред към успехи в Европа.

Това, което предлага Обертан струва 20-30 000 лева на месец МАКСИМУМ. Не над 100 000 лева.

Имам чувството, че наистина не си давате сметка в колко тежко финансово положение е тоя клуб.

Кое ви е по-важно - стадионът да бъде построен НЯКОГА и клубът да изчисти огромните си дългове или Обертан с красивите отигравания да прибира нечовешки пари, които реално не ни носят НИЩО и да му се радваме?

Подиграваме се на припознавачите, ама те изминаха същия път по който сме тръгнали. Нечовешки заплати на някакви футболисти, които уж са невероятни, а ни носят 0 успех. Мълчим си и се кефим, да живей Спас, да живее Краси Усмивката.

Сами няма да усетим как някоя сутрин ще се събудим с новината "Левски обяви фалит, няма лиценз за първа лига".
Когато се чудите как да припознаете Левски-София, сигурно пак гадняра Белами дето пише глупости у форума ще ви е виновен..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 7:36 pm 
Аватар

Има ли официално колко взима на месец?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 7:36 pm 
Аватар

Добре, да, разбрахме, че е менте. Да пускат Алекс Боримиров вместо него и да бутаме капака направо.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 7:37 pm 
Аватар

Bellamy написа:
Обаче грам не искате да вникнете в това, което ви казвам.
Обертан взима невъзможно огромни пари. Тия пари могат да се плащат на играч тип Гара Дембеле, който прави нечовешка статистика и дърпа отбора напред към успехи в Европа.

Това, което предлага Обертан струва 20-30 000 лева на месец МАКСИМУМ. Не над 100 000 лева.

Имам чувството, че наистина не си давате сметка в колко тежко финансово положение е тоя клуб.

Кое ви е по-важно - стадионът да бъде построен НЯКОГА и клубът да изчисти огромните си дългове или Обертан с красивите отигравания да прибира нечовешки пари, които реално не ни носят НИЩО и да му се радваме?

Подиграваме се на припознавачите, ама те изминаха същия път по който сме тръгнали. Нечовешки заплати на някакви футболисти, които уж са невероятни, а ни носят 0 успех. Мълчим си и се кефим, да живей Спас, да живее Краси Усмивката.

Сами няма да усетим как някоя сутрин ще се събудим с новината "Левски обяви фалит, няма лиценз за първа лига".
Когато се чудите как да припознаете Левски-София, сигурно пак гадняра Белами дето пише глупости у форума ще ви е виновен..

Съгласен на 100%

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 7:53 pm 
Аватар

Аз пък мисля, че ще е много полезен за бъдещето на Левски, ако не ни затрият до този момент. Имайте предвид, че Обертан не е лидер, никога не е бил и никога няма да бъде. Ако ще да играе в Родопа. Това не го прави слаб футболист, даже никак. Има такива, които дърпат и такива, които когато има такива, които дърпат, играят добре с тях. Примерно, с Гонзо в нападение, щяхме да изглеждаме коренно различно и с Обертан щяха да са страхотен тандем. Но, Гонзо щеше да дърпа и в трудните моменти да влачи отбора. Да направи така, че като не ни върви играта, да ни тръгне, да направи разликата. Може би тъп пример, но просто Гонзо ми изникна като такъв тип играч. Обертан си заслужава всяка стотинка, стига около него да има мотивирани и добри играчи, плюс лидер, какъвто нямаме от 6-7 години поне. Опитва се да бъде такъв, в някои моменти успява, но просто не е такъв характер. А асистенциите са нещо много хубаво, но това, че организира атаки, подава точно, влачи по поне двама с него и освобождава пространства, му е ролята в момента. Както и това, че всяка топка минава през него. Това не показателно. И това става не защото е "звездата", а защото разчитат на него, а и защото явно се справя добре. Но, както споменах, той не е човекът-отбор, който може сам да бие противника. Долу ръцете от Обертан и се концентрирайте върху други, има няколко, на които пичките им прозират през гащите!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 7:56 pm 

Не че нещо, ама Гара беше в топ форма един сезон и приключи с футбола. Обертан е научен и опитен футболист, който дърпа целия отбор вече година и половина и без него сигурно щяхме да си мечтаем да сме баражни хегемони. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 7:58 pm 
Аватар

Белами, питам най-човешки и приятелски, без да се заяждам - щеше ли да изпишеш всичко това за един ден, ако просто Мариани не се беше разминал с оная топка на голлинията (питах го и в темата за Спас)? Защо всичко трябва да се свежда до един мач, една ситуация, едно положение, да го еба... Ебати отбора и ебати клуба сме, ако е така.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 8:14 pm 
Аватар

Ако някой има достъп до официална статистика за пасове, отигравания, отбемания, валдеене и КПД като цяло да я покаже и да смятаме колко лева на КПД единица му се плаща на мач, ебати. Аз съм сигурен че по тия показатели е номер едно и най-много бековете да го бият по тичане.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 8:31 pm 
Аватар

blue heart написа:
Белами, питам най-човешки и приятелски, без да се заяждам - щеше ли да изпишеш всичко това за един ден, ако просто Мариани не се беше разминал с оная топка на голлинията (питах го и в темата за Спас)? Защо всичко трябва да се свежда до един мач, една ситуация, едно положение, да го еба... Ебати отбора и ебати клуба сме, ако е така.

Oт началото на сезона гледам леко под вежди Обертан.. А откакто му дадоха новия договор с бруталното увеличение, съвсем лошо впечатление ми прави. Просто реших, че сега е моментът да го дискутирам тоя проблем. Файда няма, ама поне да си говорим за проблемите в отбора открито.
Факт е, че се преекспонира мача с Ботев Враца, честно казано можеше спокойно да бием но нямаше късмет.
НО, за пореден път в тежък момент нямаше кой да ни вдигне на крака.
В случая аз лично се оглеждам в човека, който би трябвало да го направи. Казвате, че той не е такъв и не му това работата. Е хубаво, ама тука пак ще заговоря за нереалните кинти..

Само да кажа - Обертан е класен играч и не го оспорвам. Но съм безумно притеснен от процесите, които се случват в Левски. И виждам в него една огромна опасност - гигантска инвестиция без реално да има възвращаемост.

Хора, които работят за ПФК-то как с месеци не взимат заплати, щото кинти няма.. И си мисля, че по-добре още 5 години нищо да не пипнем, даже да седим в средата на таблицата но с евтини играчи и малки заплати... И лека полека да покриваме дълговете, да изплуваме.
Другия вариант е рязко да дойдат пари с пробив в Европа.
Да видим дали ще се случи лятото.
Съдбата ни стоварва всякакви гадости на главите в последно време и ако ни стовари тире, ще бъде смъртоносен удар.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 9:51 pm 

Наскоро говорих с дядо, който гледа Левски от 55 години и категорично беше на мнение, че Обертан е един от най-добрите играчи, които са играли в цялата история на Левски. От чужденците със сигурност е най-добър. Попаднал е в дупка, вярвам, че ще излезе от нея. Но също така мисля, че не трябва той да върши цялата работа на отбора. Прекалено са ни завишени критериите, а втори като него едва ли ще намерим в скоро време.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 10:03 pm 
Аватар

След като взима чувал с пари,нормално да се изисква от него да е звездата в отбора,и да ни изведе до успеха когато имаме трудни моменти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 2:20 am 
Аватар

Много е добър и затова всички искаме повече от него. Аз от Белмонт, Ривалдиньо и Буш не искам повече, тия неможачи толкова си могат.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1399 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 47  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]