forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 24, 2018 11:36 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1519 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 51  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:55 pm 
Аватар

Да,кефя се. Добре, че е Боримиров в тая школа, че да вадим такива добри играчи. Но Митов щеше да ги развие до световно ниво. Като дойде и класният ляв бек до 2-3 години щяхме да се борим за второто място спокойно

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:04 pm 
Аватар

:strkstrk :strkstrk :strkstrk

Hulk написа:
Спас, нападател, крило, халф, опорен, 3-4 бека и още един нападател имидиътли !

Прикачени файлове:
Capture33.PNG
Capture33.PNG [ 122.31 KiB | Прегледано 1678 пъти ]

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:12 pm 
Аватар

Защо му е нужно да слага разни Букаревци, се чудя. Последният път когато се намеси в секцията, очевидно беше за добро

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:14 pm 
Аватар

Като види,че Букарев не става,ще го махне.Само да не сложи пак някакъв шаран.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:16 pm 
Аватар

Има един човек за тази позиция и цяла България го знае. Но дори тук има много хора, които слагат личните си виждания над Левски и не искат да го виждат там където му е мястото.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:25 pm 
Аватар

Ако за Сираков става въпрос, скоро не се е упражнявал на този пост, а и последният му престой със Славиша и Петев бих окачествил като неуспешен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:27 pm 
Аватар

Така е, псевдо работа за три месеца и един от най-големите саботажи в историята ни. Чудно защо си би камшика, вместо достойно като Боримиров да поеме юношите, само и само да капе. Или като Пелето да вземе Раковски...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:35 pm 
Аватар

Alek написа:
Има един човек за тази позиция и цяла България го знае. Но дори тук има много хора, които слагат личните си виждания над Левски и не искат да го виждат там където му е мястото.
Каква ирония-същото важи и за него.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:44 pm 
Аватар

Това за приятеля на Джуджето ли става дума?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:48 pm 
Аватар

Нямам търпение да прочета как някой ще изкара Наско Сираков чорбар ( от малък ). :smt005

Сираков има всякакви приятели, в това число и гнусни прасета, но те не променят факта, че е най-успешния ръководител в цялата история на 104 годишния Футболен Клуб Левски :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:52 pm 
Аватар

Росен написа:

Същият. Работодател на Мъри, Херо и още куп левскари. ;) И за разлика от тях, Сираков не е бил и секунда на официална длъжност при него.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:34 pm 
Аватар

Обзалагам се, че би се навил.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:38 pm 
Аватар

Росен написа:

Обзалагаш се, че не му е предлагано?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:40 pm 
Аватар

Наско Сираков е на заплата при Джуджето (консултантски услуги) - 100% сигурно инфо. Мога и сумата да разбера ако някой се интересува, но не е голяма.
На Раева най-големият донор е също Джуджет - 100% сигурно инфо
Наско е толкова закъсал, че наскоро си продаде "имението" на Стойне Манолов за 2-3 милиона по-малко от квото търсеше, просто щото е безобразно скъсан, а и онзи му обещал да строи върху него и да му даде някакви апартаменти. -100% инфо
Наско съвсем нетайно си е част от т.нар. кръг Царско село, където са джуджето, стойне манолов и още двама-трима. Много е зависим от тях - 100% инфо

Това са фактите, изводи не се наемам да правя. Всеки да си преценява.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:44 pm 
Аватар

Alek написа:
Росен написа:

Обзалагаш се, че не му е предлагано?

Обзалагам се, че не са му предложили достатъчно. От човек, който е близък приятел с най-големите врагове на Левски след 89 година - Кюрда и Гнома всичко може да се очаква. За огъзването, сафарито и плюнките по Левски в тежки моменти - няма изобщо да коментирам.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:45 pm 
Аватар

За някой от нещата знам, за други не. Без да претендирам и да съм 2% информиран по темата. Здраве да е. Нека и той да не е, проблемът е, че не знам кой остава.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:46 pm 

Alek написа:
Росен написа:

Същият. Работодател на Мъри, Херо и още куп левскари. ;) И за разлика от тях, Сираков не е бил и секунда на официална длъжност при него.

Прочети каквото е написал Македонията.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:50 pm 
Аватар

Сираков може да се върне в Левски само след смърт на джуджето, в друг случай не.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:54 pm 

Нека се върне и да доведе за треньор сръбския дедо, ако може. Както вече знаем на сръбски "брат" не означава брат, а сигурно и заплата, донор на жена ти и общ с кръг имат друго значение.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:55 pm 
Аватар

Факт е, че Сираков е много особен случай. Един от малкото, които могат да се справят в тази джунга, защото е един от мнооого малкото, които изобщо притежават необходимите качества. Проблемът е, че изискуемите качествата не са никак човекоприятни. Отделно приятелите му и зависимостите му, които зависимости са огромни. И на мен лично ми е пълна мъгла как по-точно лавира между тези неща. Отделно вече идва и моралната гледна точка. Но както знаем в Левски всичко отдавна е свършило и приключило в тази област, и всъщност откровено си се призовава и подстрекава да не се занимаваме с такива безсмислици, а буквално да си се сведем и паднем до нивото на джуджета и гелове. В крайна сметка, ако залогът е оцеляване, какъвто е, то избор май няма... Макар че ако това е цената на оцеляването, ебем ти и цената. Обезличаване, но живуркане, или смърт преди безчестие - мнозинството е ясно кое ще избере. А Левски е на всички!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 7:12 pm 
Аватар

Тоя Стойне Манолов освен чорбар е и много злобен и отмъстителен. Миналата година есента в Б група Спартак Плевен му биха селското отборче с 5:1 в София. После пролетта за мача в Плевен беше дошъл и със съдии и с делегати, и с зоналния шеф на БФС и с....Наско Сираков. Всички се чудеха какво прави "Вълка" на трибуните на порутения стадион в Плевен, а то било, за да се убеди лично, че поръчката на близкия му приятел(а очевидно и благодетел и спонсор) ще се изпълни. Да я подпечата един вид. Имаше дузпи, червени картони, биха с 3-4 гола разлика.

Красота :strkstrk Ама в България няма такива мачове, всичко е феърплей. И като някой каже, че Сираков ни бил нужен, за да оказва влияние, да знае как точно "Вълка" оказва влияние - горе съм написал.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 7:15 pm 
Аватар

Само да си взема един пакет чипс и пак ще прочета последните няколко поста :strkstrk :strkstrk :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 24, 2018 1:47 pm 
Аватар

интервю в Глиц
Цитат:
Искам "Левски" да печели с игра, а не със задкулисни действия, категоричен е бизнесменът

Българското футболно първенство стартира след по-малко месец и се очертава като изключително интересно, което се подсилва от 5-те вечни дербита през април. Процесите в Левски винаги са интересни. БЛИЦ потърси мнението на собственика на "Левски" Спас Русев както по темата "Левски", така и по актуални въпроси от бизнеса и телекомуникационния пазар. Ето как г-н Русев отговори на въпросите на Ивайло Крачунов.
- Г-н Русев, водещи експерти отбелязват, че за първи път от 27 години насам българската икономика е в подем. Какви са вашите наблюдения като един от водещите бизнесмени в страната?
- Това очевидно е така, защото светът излиза от рецесия. Забелязва се един икономически възход, който се вижда и в Америка.
- В този смисъл България не е изключение и всички действия от управлението досега започват да дават резултат.
- Превърна ли се България в благоприятна държава за инвестиции? Според мен България винаги е била благоприятна за чуждестранни инвестиции. Ние имаме много атрактивно данъчно облагане, имаме изключително компетентна работна ръка, особено в сферата на високите технологии. По тази причина за мен страната ни е атрактивно място за инвестиции.
- Как оценявате усилията на министър-председателя Борисов да облекчи бюрокрацията в държавната администрация?
- Аз лично не съм срещал някакви проблеми в държавното администриране. За мен те са в рамките на нормалното. Очевидно е, че премиерът и правителството полагат много усилия. Ако погледнете от административна гледна точка, сегашният премиер е най-опитният политик в България. Борисов беше главен секретар на МВР, след това мандат и половина кмет на София, вече трети мандат е министър-председател. Това е изключително богат натрупан опит, който вече дава положителни резултати.
- Правителството обяви мерки за подобряване на чистотата на въздуха. Преди години в Лондон бяха забранени камините. Възможно ли е София и другите градове да вземат пример от столицата на Великобритания?
- Това са несъпоставими неща. Да, в Лондон камините са забранени със закон отпреди много-много години. Това, обаче не означава, че в момента въздухът в Лондон е идеално чист. Силно се надявам, че както правителството, така и кметството ще положат всички усилия за да може София да стане един чист град. Вижте, ние имаме уникалната предразположеност да бъдем в близост до планина като Витоша и някак си не отива на София да бъде мръсен град.

- Смятате ли, че Vivacom ще се превърне в лидер на телекомуникационния пазар?
- Vivacom никога не го е загубвала. Тя е безапелационният лидер. Въпросът е да задържим това лидерство и от година на година да подобряваме нашите резултати.
- Предвиждате ли други големи партньорства през 2018 година като това с Huawei?
- Телекомуникациите в последните години са много динамична индустрия. Vivacom е отворена компания и ние сме готови на партньорства и сътрудничества във всички сфери, които биха подобрили както продуктите, които ние предлагаме, така и позиционирането на нашата компания на пазара.
- Същото не може да се каже за Левски, който е на трето място. Имат ли сили сините да са конкурентноспособни в борбата за титлата?
- На този въпрос би трябвало да отговоря с "Да". Това са стандартните и банални клишета, че за „Левски“ всичко освен спечелване на титлата се смята за неуспех. Вижте какво
- "Левски" е в процес на преструктуриране и обновяване. Разбирам, че феновете и то с основание искат час по-скоро високи резултати. И аз ги искам, но за съжаление във футбола има цикличност, така че ще трябва да бъдем малко по-търпеливи. Но аз съм оптимистично настроен!
- Вие лично ли се занимавате с трансферите, както с привличането на Габриел Обертан и Жорди Гомес?
- Участвам много активно в този процес! Но разбира се зачитам и мнението на специалистите, които имаме в клуба относно спортно-техническите качества на футболистите, които ние привличаме и се опитваме да привлечем.
- Да очакваме ли нови силни попълнение в „Левски“ до края на зимния трансферен прозорец? - Силно се надявам, че ще имаме отново възможност да зарадваме нашите привърженици и да засилим интригата в оставащите няколко месеца до края на първенството.
- Ръководството на „Левски“ застанаха твърдо зад кандидатурата на Борислав Михайлов за президент на БФС, но феновете застанаха на противоположна позиция. Защо се получи разминаване в позициите?
- Изразяването на мнение на изразява разминаване в позициите. Това е част от Демокрацията. Разбира се феновете имат право да изразят своето становище. Ние обаче не можем да не застанем зад нашите легенди. Боби Михайлов и неговото семейство са дали много на клуба и не можем да не застанем зад него. Въпросът обаче е в друго. В Англия например, ако направите една анкета ще установите, че много малко от феновете знаят за ръководството на Футболната федерация, защото малко се интересуват от този въпрос. Там където футболът е на ниво и проблемите се решават на терена във стил на феърплей, там администраторите, чиновниците и съдиите имат много малко влияние. И обратното – там където нивото на футбола е много ниско, там на преден план са чиновниците и съдиите. Ние, собствениците на клубове трябва да се опитаме да вдигнем рязко нивото на футбола в България. Тогава ние ще станем независими и темата за това кои са съдиите и чиновниците ще стане по-незначителна.
- Честно ли е българското първенство?
- Чувам най-различни неща. Да, идвали са и при мен с най-различни предложения. Аз обаче в такъв тип игри не участвам. За мен това, което искам да направя е „Левски“ да е силен отбор и да спечели мачовете си с игра, а не със задкулисни действия!
- Оптимист ли сте, че в следващите години „Левски“ отново ще е участник в Шампионската лига?
- Аз не мога да не съм оптимист. Ако аз не съм оптимист, то не бих бил в „Левски“. Това е нашата цел. Интервю на Ивайло КРАЧУНОВ

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 24, 2018 3:28 pm 
Аватар

За първи път от 27 години българската икономика е в подем! :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 30, 2018 6:04 pm 

Утре от 17 часа щял да гостува на Томислав по Дарик.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2018 6:15 pm 
Аватар

Гонг! Сега!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2018 6:16 pm 
Аватар

Говори в 1 лице, вАжи ли?
"Дойде в Челси..." :strkstrk

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2018 6:34 pm 
Аватар

Много фъфли, да му се купят зъби :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2018 6:49 pm 
Аватар

Пич е кефи ме, на неговите години си пожелавам да водя същия живот като неговия! :sm_cigar :sm_cigar :sm_cigar

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2018 8:02 pm 
Аватар

За мен не каза кой знае какви неща, любопитно ми беше да науча как Мъри искал 3 пъти повече от Роси и ми стана ясно колко иска да работи в Левски. Според мене Мъри повече да не го търсим за вариант докато му се получават нещата в чужбина.
Това за Михайлов си беше ляляне, за стадиона нищо и в общи линии това е. Май не знае, че офертата за Панайотката най-вероятно е лично към него, а не към клуба и трябва да се изчистят тия неща ама там вече Краси и Букарев би трябвало да са наясно повече ако си вършат работата както трябва.
Като цяло прави логични неща от Август насам ама до кога не се знае. Дано да е за по-дълго време да видим и ние малко радост.

Не съм съгласен, че селекцията беше на време ама можеше да е далеч по-зле и затова я пишем в графа става :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1519 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 51  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]