forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Фев 26, 2017 4:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 742 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Дек 23, 2014 9:45 pm 

Не знам защо няма такава тема, a трябваше отдавна да има.

И понеже съм впечатлен от това, което НКП постигна преди няколко седмици с тежки преговори, започвам темата с голяма новина, според мен:
Цитат:
Отстъпки за горива в бензиностанциите на Лукойл за членове на НКП

Скъпи приятели,

Както ви обещахме в началото на кампанията за започване или подновяване на членство в Националния клуб на привържениците на Левски София, ние продължаваме да полагаме усилия, които да осигуряват добавена стойност на вашата съпричастност към каузата ни да браним честта на Сектор Б. Знаем, че Вие не членувате в организацията заради ползи и облаги, но за нас е удоволствие да Ви се отблагодарим за помощта.

НКП сключи договор с Лукойл България, по силата на който всички наши членове ще получават отстъпки за горива в техните обекти. Отстъпките са както следва:

За бензин и дизелово гориво – 7 ст. на литър
За пропан бутан – 3 ст. на литър
За метан – 2 ст. на килограм
Всеки наш член може да заповяда в магазина на бул. Тодор Александров 23, където да получи своята брандирана карта за отстъпки. Моля носете си членската карта за актуалния сезон.
За нашите приятели извън София предлагаме да изпратим картата с куриер на посочен от тях адрес или офис, като те ще трябва да заплатят единствено доставката. За целта е необходимо да изпратят заявка на електронната ни поща (info@nkp.bg), в която да посочат адрес за доставка, две имена, телефон за контакт и номер на членската карта в НКП.

Напомняме Ви, че като членове на Националния клуб на привържениците, Вие ползвате преференциални цени в нашите магазини и може да се възползвате от тях за да направите на Вас или вашите близки един чудесен коледен подарък. За целта магазинът на бул. Тодор Александров работи с удължено работно време както следва:

Всеки ден от 10:00 до 21:00 часа, включително и неделя. На 24.12. магазинът ще работи от 10:00 до 15:00, а на 25.12. ще е почивен ден. Ще ви очакваме отново на 26.12. и ще работим до 30.12. включително

http://nkp.bg/?lang=1&pid=2&id=189

При това картите на Лукойл са с ОГРОМНО левскарско лого (това на НКП) на лицето си, как да не ти е кеф да си сипеш и да дразниш некое прасенце :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 25, 2014 6:19 pm 
Аватар

Предлагам да започнат да се правят срещи с футболистите всяка седмица в кафенето, да се раздават автографи, снимки и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 26, 2014 12:36 pm 
Аватар

Засега това ще е супер идея. Има толкова много футболисти, от които искам автограф :bigok . Дори ако може страхотният ни капитан и тримата Пламен да са всеки ден в кафето. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 26, 2014 1:32 pm 
Аватар

Това е най-добрата идея :smt031 След всяка среща и всеки автограф,ще излизат на терена за минимум Лига Европа :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 26, 2014 2:04 pm 
Аватар

Пък и е хубаво да пийнат едно кафе, малко да изтрезнеят за мача ...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 26, 2014 5:57 pm 
Аватар

Е аз си мисля, че ако дойде пачека или луис педро бая хора ще се изсипят в кафенето :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 26, 2014 5:59 pm 
Аватар

За снимки или :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 27, 2014 12:34 am 
Аватар

:nrsm Тържествен ден ще бъде

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 9:39 pm 
Аватар

Някой ако продава такава карта за отстъпки към лукойл на разумна цена, бих я закупил.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 9:42 pm 

Картите са безплатни и се дават на членове на НКП, платили члениския си внос. Членството е 14 лева за сезона 14/15, не знам как може да мислите, че тия карти за Лукойл или други подобни струват пари... И колко бихте платили за нея? Вместо да помогнете на НКП с внос, търсите изгода... Освен това има още поне 5 причини, за да станеш член.

Или си чорбар, или не си левскар. Не знам вече....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 9:46 pm 
Аватар

С това ръководство на НКП, никога не бих им станал член, по разбираеми за мен причини, не е нужно да ги казвам какви са. Според мен достатъчно помагам на клуба с артикули, които редовно си закупувам от фен магазините.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 9:49 pm 

Това ръковдоство на НКП е най-силното, което можеш да си представиш, от както същестува абревиатура НКП, от лично наблюдение ти го казвам :smt006 Иначе съм съгласен с теб - на кривия хуй и Космоса му пречи. Който и да е начело на такава структура, ще е и най-мразения. Днес от тебе, утре от мене, например :bigok Затова ще си седим в миманса, докато продължаваме да се делим на "тоя" и "оня".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 9:54 pm 
Аватар

Подмазвач :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 9:55 pm 

Такъв ми е щата - и заплатата вече е четрицифрена, трябва да я заслужа :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 9:55 pm 
Аватар

Нищо лично, но това ръководство се продаде на Ганя за едни 7,5% с които му осигори още месеци или години, спокойно да дерибейства в клуба. Не мерси, аз съм пас, тези хора не отговарят на моите очаквания като фенове номер едно и не правят нищо за този клуб, освен хореографии. Това не е само мое мнение, ами мнение на много мои познати които сме или не сме вече на стадиона от 5 години, а може би някога да се върнем. Но това е друга тема, нека си пожелаем тази година да е много по - успешна от миналата, или от миналите 5.;)

Само Левски!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 9:56 pm 
Аватар

:smt005 :smt005 Значи спестяваш вече

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 9:59 pm 
Аватар

Младеж говориш за хора, които са повече от 20 години на стадиона, съмнявам се, че ти ще достигнеш техния стаж. Левски няма фенове номер едно, това съществува само в главите на някои хора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:02 pm 

Е той предполагам визира, че са уж лицето на левскарите в България, представителната извадка един вид. Само че пак греши, а и от 5 години не е идвал на стадиона :bigok Въобще комуникацията е много яка :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:30 pm 

Момчето си има мнение, пише го тука, вие му наскачахте веднага. Нямате си идея колко хора не искат да имат нищо общо с НКП...

Впрочем... 20 години по мачове не са толкова много ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:38 pm 

Проблемът е, че комуникацията тотално, ама ТОТАЛНО отиде по дяволите. Да не говорим за неща като доверие между хората и нормални човешки отношения.

Визирам всички левскари във всяко едно отношение. Гледам и хора, които се познават от маса години как си хвърлят обвинения или пък застават на различни фронтове. Тоя бил от Запад, оня от НКП, третият бойкотирал, четвъртият бил от Тръста, петият нищо не бил направил, шестият малък, седмият изкукуригал, осмият качулка, деветият череп, десетият дърт мрънкач...

Адски много се овълчихме, а мен лично това жестоко много ме смазва. Никога публиката на Левски не е била по-разединена.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:40 pm 
Аватар

1:1 чорбарите

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:44 pm 
Аватар

Най хубаво ми става като някой каже "аз съм пас и не ме търсете". Аз само ще те попитам blanco; "А ти какво направи за Левски, твоя любим отбор"? Kога за последно си купи билет, купи ли си продукти на отбора, събра ли приятели и познати за протест срещу Мустака? Отговора ми е ясен Не, НЕ, НЕ! Докато не направиш нещо в лично лице, дотогава мнението ти не е меродавно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:47 pm 

BSG написа:
Момчето си има мнение, пише го тука, вие му наскачахте веднага. Нямате си идея колко хора не искат да имат нищо общо с НКП...

Впрочем... 20 години по мачове не са толкова много ;)

Някъде някой да му е скочил? Би ли ми посочил? Ние като имаме мнение, да не го изразим, или...? Моля да ползвате коректни изрази, защото това е част от начините за създаване на отчуждение, към което толкова много се стремите. А защо? (ако някой ми обясни разумно, ще съм му благодарен).

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:49 pm 
Аватар

Бре да му се невиди, член съм на НКП и Тръста(от скоро), обаче според повечето изисквания явно съм чорбар и аз( билети скоро не съм купувал, протести не съм организирал). Не всички, които мислят малко по-различно от форума са чорбари момчета. За жалост по-голямата част от хората, които познавам са на мнението на момчето по-горе

Последна промяна Макарона на Пон Яну 05, 2015 10:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:50 pm 
Аватар

Седем:Едно написа:

Честно ти казвам, ако някой... преди няколко години ми беше казал, че ще станем като тях... бих го "убил". За съжаление стана точно така, това се показа и на дербитата... преди няколко години, ние се ебавахме с тях, че са една каруца хора, сега са колкото нас, понякога дори и повече. Ето това е ролята на фенклубовете... Разделяй и владей... никога не бих имал нищо общо с това.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:51 pm 
Аватар

Макарона написа:
Бре да му се невиди, член съм на НКП и Тръста(от скоро), обаче според повечето изисквания явно съм чорбар и аз( билети скоро не съм купувал, протести не съм организирал). Не всички, които мислят малко по-различно от форума са чорбари момчета. За жалост по-голямата част от хората, които познавам са на мнението на момчето по-горе

Макарон разбираш за какво става въпрос, не се прави на ударен :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:56 pm 
Аватар

Да, напълно те разбирам, но не съм съгласен с подобни деления. Прекалено много са хората, които познавам и са Левскари от много години, но поради подобни причини не желаят да идват на стадиона(Батков е основната по техни думи), дали са прави- не знам, но е факт

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:57 pm 
Аватар

Хипотетичен въпрос - закрива се НКП, връщат ли се недоволните и разделените? Втора хипотеза - избиват се всички, които някога са се занимавали с фенклубове, приятелите и семействата им - връщат ли се недоволните?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 10:59 pm 
Аватар

Отговор - Не, защото има Челси, Ливърпуул, Манчестър, Ювентус, Милан, Реал, Арсенал :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2015 11:00 pm 

blanco написа:
Седем:Едно написа:

Честно ти казвам, ако някой... преди няколко години ми беше казал, че ще станем като тях... бих го "убил". За съжаление стана точно така, това се показа и на дербитата... преди няколко години, ние се ебавахме с тях, че са една каруца хора, сега са колкото нас, понякога дори и повече. Ето това е ролята на фенклубовете... Разделяй и владей... никога не бих имал нищо общо с това.

Не си ли се замислял, че сме една каруца хора заради такива като тебе които не идват на мачове от 5 години?

Последна промяна Eric Cartman на Вто Яну 06, 2015 12:11 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 742 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]