forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Окт 22, 2018 4:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2365 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 3:33 pm 
Аватар

Μην τον υποτιμάτε, το τέλος μεταφοράς του θα είναι τουλάχιστον 600.000 ευρώ.

No lo infravalores, su tasa de transferencia será de al menos 600 000 euros.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 3:52 pm 
Аватар

Я дайте още един път на гръцки. Може и да върже.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 3:54 pm 
Аватар

Пропуснали сте един от най-големите и богати пазари, но простено ви е.

Аз ще поправя тази грешка:

:smt023 :ls-cup لا تقلل من قيمته ، يجب أن تكون رسوم نقله على الأقل 600000 يورو

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 4:53 pm 
Аватар

Аз се заклевам че няма да посетя/гледам мач на отбора, ако тоя палячо остане в Левски след лятото

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 4:55 pm 
Аватар

Бърз въпрос: Как може да си уж професионален футболист и при иронично пляскане от публиката и ти да пляскаш, и то 3 пъти, по време на мача.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 4:58 pm 
Аватар

Добре, че бях на работа и не присъствах за първи път този сезон на мач в София, защото това пляскане нямаше да го понеса и може би щях да му сера на путката. Като е такъв ЛЕВСКАР, би трябвало да знае какво ни причиняват грешките му и поне да не се ебава с нас по този начин. Иначе и аз смятам, че е психологически проблема и преди паузата беше стабилен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 7:07 pm 
Аватар

Да заминава тоя педал, страшно дразни. Все някой му е виновен и само мрънка кат путка. На всичко отгоре и се прави на интересен спрямо хората на стадиона, не му понасям физиономията вече сериозно.
Колкото до качества - не е чак толкова зле, извадил е бая сложни топки ама ни коства доста мачове поради глупави и неандерталски грешки. :smt017 :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:42 pm 

Първият полусезон съм изгледал доста тренировки на отбора и смея да твърдя, че такива грешки не съм го виждал да прави, нито на двустранна игра, нито когато тренират с другите вратари. Вярно е, че напрежението е несравнимо по-голямо на мач, но все пак. Изцяло психологически му е проблема на него. Натрупаха му се доста грешки и не може да си изчисти главата, а по-големият проблем е, че нямаме и адекватен заместник. Все си мисля, че ако вземем един класен вратар и се даде малко почивка на Божката, за да може да отпочине и да изчисти това напрежение, то може да е един доста добър резервен вариант.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:20 pm 
Аватар

Той резерва нема да иска да бъде и ще почне да плете интриги.
Ебати,доживях някой да ми бъде по-противен от ВГ 45,като тук не говоря за футболни качества.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 10:09 pm 
Аватар

Росен написа:
Пробвайте и на иврит.
Точно пък при евреи ли мислите че ще мине тоя номер? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 6:36 am 
Аватар

Още 8 дни в Левски и си събирай багажа, неможач! :pastor

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 7:42 am 
Аватар

Публикувано на: Нед Фев 27, 2011 1:47 am

радко пиратко написа:
не е в форма нещо .
то пред него и защита нямахме днес
вдигнахме акцийте на цеца нищо повече :(

IN HOC SIGNO VINCES написа:
Трябва да му се даде шанс, Божката е голям вратар и съм сигурен, че в оставащите мачове, ще го докаже :levski

El Hacendado написа:
Този форум е култов. На 1 и съща страница: "Божката е велик левскар. Ще стане голям играч" и "От тоя нищо не става. Баси измисленият левскар". Само ще кажа един факт, че Божката е спал по нощите пред Герена, за да не закъснява за тренировки. Който дръзне да го ПСУВА (различно от някаква по-умерена критика), ега не види мач през живота си :smt006

БОЖО МИТРЕВ :lsclapp

krivia написа:
Почти всеки мач, в който играе прави ограмни грешки! Ай да оди се учи на друго място! Левскар по душа, знам че е правил много неща, но НЕ СТАВА за титуляр в Левски сега! Да се оправя! Това ми е мнението, както и за оня бод Милиев!
Kryten, това твое действие НЯМА да го направи по-добър вратар!

Kryten написа:
Да 'почти' всеки мач :ohmygod2 Само дето в Гент спаси около 10 гола, със спортинг към пет, абе кво да ти обяснявам, няма смисъл.
Пак повтарям - който не умее да губи си сЕди дОма :smt006

antonatan написа:
винаги ми е било интересно като някой играч играе слабо веднага се почва: некадърник, престъпник, не става за нищо, аз нали ви казах... А като има силни мачове се мълчи... Имам чувството, че някои хора само чакат Левски да падне, та да си излеят натрупаният в тях за квото и да е негативизъм...

thegboy написа:
Божката направи трагичен мач, но не знам какви хора трябва да сте, за да го плюете така. Първия гол беше неразбирателство, факт, криви са с Милиев, но при втория и третия какво трябваше да направи? Направил един слаб мач и да го убиме с камъни сега?

Момчето направи супер здрави мачове и извади отбора много пъти през последните години, къде бехте тогава. :smt006

Млад вратар е, нормално е и да греши и по-слаби мачлета да прави понякога. Какво означава "да върви другаде да се учи", толкова ли голям отбор станахме? Да изхвърлим един от най-талантливите млади вратари в България, щото сме Реал Мадрид ли ? Манчестър Юнайтед и Арсенал могат да си позволят да си чакат талантите да се развиват, ама ние не можем.

Божката да беше проблема срещу чорбата.

Soul написа:
Поредната простотия на ръководството. Направил грешка...и айде заклеймяваме го....
Божката заслужава сто пъти повече шансове от ония смешник фейсбука :evil:

Renaissance написа:
СиняИдея написа:
Ясен е извадил Божката от групата за мача с доко... :smt021

:shock: :shock: :shock: Това е някаква ебавка, нали?
Ебати глупостта!

Anarion написа:
Цитат:
Обаче не беше редно и той да отнася всичката помия покрай оня резил.

Е това да го обясняваме на орките, дето след онзи мач го пращаха да пази в "Люлин".
Преди време как Виктор Генев го отнесе единствен за оная загуба покрай Казанската история.
Изобщо почна да се създава нещо като традиция, дето хич не ми харесва.

Дейба орките, дето го пращали в Люлин.

incheto_1914 написа:
Много е хубаво, че из темите всички си спомняте само последните му титулярни мачове (и злощастното дерби).
Точно така, трябва да бъде максимално нахранен след този мач. Всъщност като цяло трябва да е хранен, а не подкрепян. Освен това не е левскар, това е най-важното. А и имаме още 100 варианта за вратар, така че изобщо не знам защо избраха този некадърник Митрев, който никога не е правил силен мач за Левски.

Наистина се върнете малко по-назад във времето. 100% подкрепа за Митрев. Най-малкото няма кой друг да пази в момента. Да, не е в добра форма, греши и така нататък. При Иванков никога не се е случвало май...?

Подкрепям и аз на 100%

konvoec написа:
significantone написа:
Вие обаче, сте страшно интересни хора. Какво е виновен Митрев за вчера? Трябваше да излезе да вкара гол, понеже съотборниците му не могат? Ами... той всъщност вкара като му се наложи...

Постоянно напомняте колко мъка ви е донесъл тоя отбор, обаче не отчитате факта, че половината от играчите нямат 20 години. И вие освирквате тях, заедно с опитните. И моля ви не ми казвайте, че младите си знаят, че не освирквате тях. НЕ ЗНАЯТ. Как да почнат да играят без страх?

Хубаво, кълнете ръководството, обаче като става дума за първия отбор, поне се опитайте да разберете каква беше ситуацията до тоя момент. Те просто нямат играчи и няма как да пуснат други. Не могат да пуснат Мапуку и Буш още от сега, че да освърквате и новите. Не могат да махнат черните, защото тогава означава, че излизаме и с 100% неопитни юноши, които трудно могат да вземат толкова важен мач.

В крайна сметка, Прохазка, Бурабия, Митрев и т.н. играят с половин отбор неопитни футболисти и 2 некадърни чернилки, а вие ги псувате всичките...

В интерес на истината си прав, но вече сме толкова озлобени, изнервени и не знам как да го кажа още, че го отнася абсолютно всеки, който ни се изпречи. Знаем кои са главни виновници, със сигурност не и футболистите, но когато те са ни пред очите, те го отнасят. Разбира се, не казвам това за да се похваля.
А относно Митрев, дразня му се от сума ти време, че пази добре и винаги има някакво насиране, я ще изпусне топката, я нещо друго, както вчера, с кашкавалените пръсти в последната минута. Ако иска да е голям вратар, не трябва да пуска такива, това е. Или поне не във всеки мач да трепериш, че ще си направи дежурната грешка. А дали е спал по пейките, все тая, някои от нас са спали по гарите, къде ли не, за да гледат Левски, но никой не се е натиснал да бъде НЯКОЙ в отбора, ръководството и т.н. Всеки да си знае мястото, да си преценява трезво качествата и да не се излага, включително и Митрев. Трябват ни ръководители, които вършат работа, а не, които са спали по пейките, както и такива играчи, професионалисти, плюс хора от школата, които наистина знаят какво е Левски, но и имат качествата да играят в Левски.

tzvetan_22 написа:
Идеята ми е, че ако има някой, който не заслужава да го псуват то това е той. Щом и него се намира кой да го псува... сериозно сме го закъсали. :smt006

Сега заслужава ли, или още не?

spurs написа:
И какво му е мястото, което трябва да си знае? В момента е резервен вратар на Левски, има мачове за националния отбор, а е резерва на 20 годишно момче, което има 5 мача в А Група. Аз поне не съм го чул да мрънка за това, Ники Кръстев казва, че го подкрепя и му дава съвети. Кое точно място трябва да си знае, не става за втори вратар ли? Явно ако някой не е Буфон или Нойер няма място на пейката на Левски и трябва веднага да се откаже от футбола и за по-сигурно да се самоубие?

Иначе съм напълно съгласен с мнението на Цветан.

Добри предложения си дал.

konvoec написа:
Не става за втори вратар в Левски, да.

BraToC! написа:
Божката може само да носи водата на Боян

Напротив, не може, защото ще я изпусне :bigok

Малко мнения от 2011-та. После от 2012-та, после от 2017-та. Виждам, че Божо е дръпнал доста за тези 7 години. Мисля, че може да му се даде шанс, все пак е юноша, голям Левскар и млада надежда.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 7:56 am 
Аватар

Най-добрия момент в кариерата му е, когато си плю в пазвата след един удар. Преди мач сигурно си лисва менче с вода и здравец

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 8:07 am 

Митрев, ако пази и следващия сезон, значи е с някакви много дебели връзки в този отбор и ръководство.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 8:32 am 
Аватар

Абсолютно заставам 100% зад мнението ми, което си цитирал. Не виждам нищо невярно в него. Когато и да съм защитавал Митрев, не е било заради качествата, а заради принципите ми.

Митрев е вратар от средно ниво за България, като заради психиката му в момента дори е на много ниско ниво.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 8:55 am 
Аватар

celeronhater написа:
Добре, че бях на работа и не присъствах за първи път този сезон на мач в София, защото това пляскане нямаше да го понеса и може би щях да му сера на путката. Като е такъв ЛЕВСКАР, би трябвало да знае какво ни причиняват грешките му и поне да не се ебава с нас по този начин. Иначе и аз смятам, че е психологически проблема и преди паузата беше стабилен.

Преди паузата имаше 3 важни мача- осра домакинството с агата, осра с литекс, а Чорбое не уцелиха вратата т.е. от всички важни мачове с тирето и агата насра всичко. Като прибавим осирането на Любенов и Кръстев имаме бая "вратарски" точки тоя сезон дадени на директни конкуренти. Не искам да го виждам никога повече! Предпочитам Кръстев поне там грешките може и да имат смисъл за бъдещото му израстване, докато при тоя няма да има никакво израстване със сигурност. Вън!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 9:00 am 
Аватар

При Кръстев мен ме притеснява това, че евентуалните грешки ще го съсипят психически за постоянно. Само по погледа му мога да преценя, че не е много устойчив. Това е и причината да не смятам, че има голямо бъдеще като вратар, а качества има и то доста. Дано греша и ме облее (но в Левски, а не като го махнем и стане легенда на Ботев Враца).

При Митрев не е нужно да се притесняваме, че ще се скапе, така и така е приключил с футбола.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 9:07 am 
Аватар

Гадаене на око :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 9:10 am 
Аватар

И аз си заставам зад думите, че не става за втори вратар на Левски. Само че много хора не си застават зад думите. Ти си оневинен, дето се вика :bigok А и в крайна сметка те разбирам на какво държиш и от каква гледна точка го казваш.
Проблемът на много хора, е че поставят някакви личности(макар за някои да е трудно да ги нарека така), пред общото благо - благото на Левски. И имат търпимост към някого, само заради някакви други качества, но не и футболни, треньорски, ръководни и т.н.
Я само да си представим за един момент, че Божи Митрев не е юноша, не е левскар и така нататък. Да си представим, че е на мястото на Даниел Киш, примерно. Или даже по-зле, юноша на припознавачите примерно, или е Благой Макенджиев. Колко време ще издържи в Левски, при сходни качества? Не искам никой да ми отговаря, отговорите за себе си.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 9:15 am 
Аватар

Все пак ще ти отговоря :bigok

Колкото Пацо Тигъра, който НЕ беше юноша на клуба и беше разкъсан. Сега си играе на прилично ниво.

Радвам се все пак, че си разбрал какво се опитвам да кажа. И да, ако намерим двама като Боян, няма да милея за Митрев като резерва.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 9:25 am 
Аватар

Именно. Само да вметна, че съм вярвал в това момче, още от Видима, когато извади много положения и спасяваше и дузпи и т.н.
Проблемът е, че му липсват 10 сантиметра.
Относно Митрев, ще е втори вратар в Левски, пак по-добре от момента :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 9:31 am 
Аватар

Проблемът му е, че е от Ботевград, затуй не стана голям вратар :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 9:55 am 
Аватар

Лично познавам един Пацо от Ботевград. Свестно момче и дори рита топка сносно, но не и като вратар. Трябвало е да се помисли над тези неща...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 11:12 am 
Аватар

blue heart написа:
Още 8 дни в Левски и си събирай багажа, неможач! :pastor

Още 7.5 дни в Левски и си събирай багажа, неможач! :pastor

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 11:39 am 

Разликата между Лудогрец и нас се вижда най-вече при вратарите. Брун(Колон) и Ренан(Ботафого)...срещу Божката(Локо СФ). Коментарите са излишни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 1:47 pm 
Аватар

Продължаваме напред!

Само Левски шампион написа:
В интервюто след мача грам не пое никаква вина. За първия гол си каза направо Горанов, а за втория са виновни хората пред него. :strkstrk

Тука вече започва да ви просветва.

blueattaq написа:
Доста подразни с изказването си. :ohmygod2 Не трябвало да се допускат удари от
такава дистанция, ми нали за тва си там бе братче.

jordanofff написа:
Два важни мача до тук - два кура.

Останалото по темата Митрев съм го казал отдавна.

Трябва ни вратар. Толкоз.

Но не на всички...

Omraz написа:
Осемнадесет сухи мрежи от двадесет и два мача.

Това означава, че в нас 81 % от мачовете не е допуснал гол. :strkstrk

Бай Ганьо Левскаря - отваряй Оста. :strkstrk

Отварям!

Suum cuique написа:
Да не ти дава по 50 еврона, че го защитаваш така?

Omraz написа:
Про боно го защитавам, защото тук наистина масово не сте прави и сте предубедени от предишния му престой, когато действително беше доста по-млад и некадърен.

Omraz написа:
За да подкрепя думите си, освен адвокат на Божката, от години играя и само вратар на малки вратички (всяка седмица), минимум на нивото на Де Хея или Лилчо Арсов. :bigok Мисля че заради това малко повече усещам грешките на вратаря при излизания, високи топки, удари и т.н.

Хубаво е анализаторите на футболната игра поне да играят или да са играли футбол, за да анализират ситуациите, щото забелязвам че най-разбиращите, обикновено не могат и да се затичат. :bigok :strkstrk

Съгласен съм, но все пак, играем на големи вратички, че и на някои ни вкарват от корнери :strkstrk

shalala написа:
Включвам се и аз като невзрачен юрист-консулт на хонорар да кажа, че при предишния му престой при нас, треперех на всяко центриране, а сега е станал много по-сигурен. Също така през есента с рефлекс, правилно позициониране и при нужда излизане спаси няколко чисти гола.

Най-сигурното в живота е, че няма нищо сигурно :bigok

New Order написа:
Божката е подобрил играта си и е станал по-стабилен. Със сигурност не е на-належащият за промяна пост.

Мда.... Добре.

Omraz написа:
Тук сега много хора нямат търпение Митрев да направи някоя грешка (което неминуемо ще стане), за да кажат как са били прави. :strkstrk

Как да нямаме? По-голям толеранс и търпение - трудно!
Само да вметна, аз бях прав от самото начало.

Niki4a написа:
Слабо. С тия изритвания, най-много до докара гол в нашата врата. От поне 10 изритвания, около 8 си бяха атаки за жълтурите. Това срещу турците и помаците ще са си много опасни положения.

Разбира се, най-негативният човек в този форум - Niki4a, веднага поглежда подозрително на великите качества на Ел Капетано 2. Как може да се съмняваш само, човече, дай го по-чил....

gamencerista написа:
Ел Капетано 2 :pastor

Даже го е написал, Ел Капетано 2... аххахахаха. Не го бях видял :smt005

Много хора ще ме намразят заради този пост, но ако ме оставите, ще ви извадя и още по-късно.
П.С. Много яка тема, добре, че седят всичките страници архив!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 1:51 pm 
Аватар

От всичко,най-ме дразни това,че за нито една грешка не пое вината,а винаги я търси в някой друг.Всеки друг му е виновен,само той не е разбрал.Абсолютно pussy е тоя.Да изчезва с 200.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 1:52 pm 
Аватар

konvoec, само да отбележа че е факт, че има няколко големи мача в живота си, като най-стойностен беше като бихме умрелите и взехме титлата. Тогава спаси доста положения. Като направи мач трябва да му се признае, иначе човек става като бай Вальо Левскаря.
Май не съм включил спасяванията му в клипа, но ето за този мач става дума.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 1:59 pm 
Аватар

E есента играеше добре Митрев, пролетта е ужасен, какво толкова не е ясно. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 2:02 pm 
Аватар

Не я рита вече толкова в тъч... но пък сега не може да го хване тоя таралеж. :bigok Няма пълно щастие. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2365 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]