forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 8:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 176  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Делио Роси
МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 8:46 pm 

Harry Roberts написа:
Никога не съм искал толкова много да вземем Купата. Не заради някакво си мое успокоение, а за да може Роси да им го начука на разбирачите - вифаджии, на които най-великото им постижение е 1-1 с покойния цдна.
Аз пък искам да спечелим Купата заради Левски. Точно колкото исках да я спечелим при Митов и Стоев, толкова искам и сега.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2018 12:02 pm 
Аватар

Моето експертно мнение от световно ниво е, че към момента най-добре е да играем 4-3-3, като тримата в нападение са Паулиньо (абсолютен БоК до момента) и Обертан като крайни нападатели и в центъра някой. Тримата в центъра - Тиам, Жорди и Нашименто, като Прохазка е първа резерва. В защита задължително Афонсо да е отляво.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2018 12:07 pm 
Аватар

Обертан дори като резерва си застана зад Буш, така че си очаквам класическа 4-4-2 лекция от Делио.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2018 12:41 pm 
Аватар

peccatum7 написа:
Моето експертно мнение от световно ниво е, че към момента най-добре е да играем 4-3-3, като тримата в нападение са Паулиньо (абсолютен БоК до момента) и Обертан като крайни нападатели и в центъра някой. Тримата в центъра - Тиам, Жорди и Нашименто, като Прохазка е първа резерва. В защита задължително Афонсо да е отляво.

И аз така мисля. Ще сме опасни и по двете крила, а не само по едното.

Иначе Дельо си играе 4-4-2. Даже след мача говори, че схемата не се променя независимо дали играем с двама нападатели или нападател и половина (това каза..), винаги си е 4-4-2.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2018 6:20 pm 
Аватар

peccatum7 написа:

+1. Това е оптималното и в моите очи. :smt023

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2018 6:56 pm 
Аватар

Дедо Делио с този състав трябва да взима купата и да ни класира да играем в Европа. Как ще го постигне, аз лично не се интересувам, ако ще да е само с голове от корнер.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 14, 2018 1:28 pm 
Аватар

:bigok

Прикачени файлове:
D01F7129-678A-40BA-82E8-C80271F3781D.jpeg
D01F7129-678A-40BA-82E8-C80271F3781D.jpeg [ 86.27 KiB | Прегледано 1372 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 14, 2018 2:23 pm 
Аватар

:smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 14, 2018 2:27 pm 
Аватар

Много добра статия в Спиртал.

Цитат:
Сектор "Б" защити Делио Роси и попита: Помните ли този човек?

Изображение

Сектор "Б" публикува интересен материал в защита на треньора Делио Роси. Ето какво казват феновете относно атаките към италианеца и предстоящия мач срещу лит(*кс-етрополе:

"Помните ли този човек от снимката? 2013-та година беше назначен за треньор на Левски, но беше изгонен от същите аграрни и всичко плюещи "разбирачи", които сега сипят обиди и зоват за оставка и на "ментето" Делио Роси (добре, че засега въпросните са главно в интернет, а не на стадиона). Този човек, който беше набеден за менте от "разбирачите", след като си тръгна от Левски вкара Макаби Тел Авив в Шампионската лига, вкара Уотфорд във Висшата лига на Англия, сега е напът да направи същото и с Фулъм и е сред спряганите имена за треньор на Челси. Да, за Славиша Йоканович става дума.

За първи път от доста години има светлина в тунела на Левски. Роси е треньор от 7-8 месеца, но само преди месец взехме 7 нови, а преди това лятото 10-11 нови. Градим изцяло нов отбор. Но явно според "разбирачите" нещата стават с магическа пръчка. Колко от така наречените разбирачи помнят първия сезон на иначе сега боготворения Мъри и колко ли от тях са го хранили и тогава преди да го понесат на ръце в последствие? В Левски този сезон определено има прогрес както на ниво клуб, така и на ниво първи състав. Иска се време и търпение. Дори и да загубим в полуфиналите срещу Литекс няма да е толкова чудно, защото те градят отбора си вече година и половина, но дори и при такова негативно развитие пак трябва да застанем зад Делио Роси.

Имаме ли търпение и не правим ли кардинални промени то следващият сезон ще мачкаме. И в отсрещния лагер много добре го знаят това, как иначе да си обясниме всекидневното сипене на помия по "ментето" Делио от всички Гриша-медии ;) "Ментето", което е водило отбори като Лацио, които ги класира трети въпреки отнети 3 точки и играе Шампионска лига с тях и с които печели Купата на Италия и има положителен баланс в дербито с Рома. Води Палермо, с които стига финал за Купата на Италия и които ги класира пети, само на точка от четвъртото място като постига впечатляващи победи като гост на Милан и Ювентус и прави силна кампания в Лига Европа. Води още отбори като Фиорентина, Сампдория и Геноа, а Лече и Болоня ги класира за Серия А. Човек, с над 600 мача в италианския футбол, от които над 340 в Серия А. А да споменаваме ли с какви огромни звезди е работил? И тук се появяват хора, според които Роси е "италианско менте", трябвало да си ходи и Ники Митов и Кокала били по-добри треньори от него (при цялото уважение към тези левскари). Сериозно ли? Сериозно ли толкова лесно се манипулира мнението на левскарите от няколко платени медии? Всички искаме Левски да играе по-добре и това да го постигнем по-бързо, но сериозно ли сме толкова първични в реакциите?

Нека не повтаряме грешката със Славиша Йоканович и подкрепяме безрезервно Левски и Делио Роси при всякакво развитие през следващите 2 месеца! Просто ни трябва търпение! Нашата работа е да осигурим СИНЯ ДОМИНАЦИЯ по трибуните, а другото ще си дойде рано или късно! Започваме тази неделя срещу оранжевите новодомци в София! Пълни сектори Б и В! ЛЕВСКАРСКИ РЕЖИМ!"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 5:54 pm 
Аватар

Предстои да играем още 10 мача срещу отборите от шестицата и засега актива на господин Роси в тези мачове е 2 победи на Герена с клизми в последните минути срещу Верея и Ботев,3 домакински равенства срещу Чорбое,Разград и тирето от есента и от гостуванията 4 загуби срещу Верея,Разград,Ботев и сега от тирето и едно равенство с Чорбое или като цифри 2 победи-4 равенства-4 загуби Голова Разлика 5 вкарани гола-9 допуснати.И по-лошото е че в повечето от тези мачове Левски нямаше положения.Ако не елиминира Тиретата за купата и падне ли още 2 пъти от тях за първенството за мен е пътник.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 5:56 pm 
Аватар

С Верея там ни води Букарев.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 6:06 pm 

BlueMagic1914 написа:
Предстои да играем още 10 мача срещу отборите от шестицата и засега актива на господин Роси в тези мачове е 2 победи на Герена с клизми в последните минути срещу Верея и Ботев,3 домакински равенства срещу Чорбое,Разград и тирето от есента и от гостуванията 4 загуби срещу Верея,Разград,Ботев и сега от тирето и едно равенство с Чорбое или като цифри 2 победи-4 равенства-4 загуби Голова Разлика 5 вкарани гола-9 допуснати.И по-лошото е че в повечето от тези мачове Левски нямаше положения.Ако не елиминира Тиретата за купата и падне ли още 2 пъти от тях за първенството за мен е пътник.

:smt023
Да се маха, дори физкултурник като Митов щеше да има по-добри резултати.
Превърнахме се в средняшки отбор играещ защитно, не можещ да вкара един шибан гол дори на отбори като Витоша Бистрица и Етър.
Униженията от тирето тепърва започват с този спец. Аман!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 6:09 pm 
Аватар

Роси остава до евротурнирите минимум, ако не се класираме за тях тогава може и по-рано да си тръгне, а ако отстраним 2-3 отбора ще остане и за другия сезон.

Който се пише левскар и се моли Левски да пада, да се закрива на момента!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 6:14 pm 
Аватар

Според мен,ако отпаднем от тирето за купата ще бъде освободен след края на сезона,което ще е и нормално.По-важното е,че виждаме промяна в управлението на клуба.Няма го вече инфантилното управление и взимане на решения 10 минути след дадена загуба.Много е важно да изкара сезона докрай,дори и при отпадане на 1/2 финала,за да се докаже,че ръководството не се влияе по-никакъв начин от външни фактори,които искат смяна на треньора след всеки мач.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 6:17 pm 
Аватар

Според мен Роси няма(а и не трябва) да си тръгне поне до 2019.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 6:18 pm 
Аватар

Е, то остава и да не се класираме за евротурнирите с тия заплати, които се плащат. Има три задачи Делио : да дадем 100000% за Купата, да запазим 3-тото място, а след това да се представим добре в Лига Европа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 7:26 pm 
Аватар

ultrasivan написа:
BlueMagic1914 написа:

Превърнахме се в средняшки отбор играещ защитно, не можещ да вкара един шибан гол дори на отбори като Витоша Бистрица и Етър.

Заради такива разбирачи като вас Мъри беше изгонен, докато градеше нов отбор. Минус 13 точки, много сме били слаби, нямало емоция и настроение, всеки вече ни знаел наизуст, дори Вуцов щял да даде поне живец, Жоазиньо и Зе Суареш били катастрофално слаби, Тасевски за нищо не ставал, ала-бала.
Следващия сезон станахме шампиони. Въпреки Кокала и Вуцов.
А след това Батков продължи да слуша такива разбирачи. Последиците са явни и до днес.
Да се връща най-накрая Митов или Вуцов, че сериозно не се трае вече.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 7:38 pm 
Аватар

ultrasivan написа:
BlueMagic1914 написа:

Желая ти цял живот да има някой, който да ти казва какво да правиш, дали ставаш и естествено да си няма понятие от занаята, с който се занимаваш. Цял живот да те плюе, цял живот да те напътства, цял живот да ти дава наклон. :pastor :pastor

П.П Лошото е, че сигурно си имаш такъв.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 7:48 pm 

Тия, които вините Роси, че заради него сме загубили днешния мач, по-добре си лягайте. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 7:50 pm 
Аватар

Ама ако може да не пикаете.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 7:51 pm 
Аватар

Сериозно се чудя дали ultrasivan не е някакъв трол. Той и още един-двама има, на които всяко второ мнение е колко сме жалки, и как ще ни разгромяват :smt006 Разбира се без никаква обосновка, просто жалки сме, за нищо не ставаме и туй то :lol:

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 8:13 pm 
Аватар

Може и скрити прасета са и нарочно да са сложили ultras в ника

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 8:23 pm 
Аватар

Аз единствено си мисля, защо Делио не реши да заложи в халфовата линия на Тиам и Панайотката, пред тях Гомез, а по крилата на Прохазка в дясно, Обертан в ляво и напред с Костов (второто Буш го сменя, както и стана)? На язовира, който се игра нещо подобно на футбол трябваха повече борбени футболисти стъпващи здраво в единоборствата, отколкото техничари, като Паулиньо и Нашименто. На подобен терен не може да си креативен, да правиш пробиви по крилата, да разиграваш с къси пасове или двойни, да извеждаш съотборник в коридор и т.н. Видя се, че всеки опит за технично отиграване завършва с провал, я литекс отнемаха топката, я чистиха на посоки, я топката идваше къса и ни правеха контри.
Вярвам, че е направил правилните изводи след мача и още другата седмица ще продължим възходящата линия от пролетта!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 8:27 pm 
Аватар

Аз не мога да разбера този форумен фетишизъм-ако не съм доволен от играта на футболен клуб Левски под ръководството на Делио Роси след като италианеца вече проведе така митичната подготовка и вече направи повече от половин година в България като треньор на Левски,това означава автоматично че си искам Митов,Сухия и ко, че съм мрънкач и че такива фенове са ебали майката на ПФК Левски. Мен не ми харесва,че срещу тиретата този мач,както и при гостуванията на Чорбое и Лудогорец да речем под ръководството на господин Роси Левски нямаше чисто положение тези мачове,мен не ми харесва,че днес освен Тиам и Горанов никой от нашите не влизаше здраво както играчите на Тиретата, не ми харесва,че поради някакви причини в схемата на господин Роси се дава свобода на Габриел Обертан, която смятам,че не заслужава,защото не е ефективен и смятам че от него ще има повече полза на крилото, а Роман да влезе в центъра до Гомез/Панайотов-Тиам. Дразни ме и постоянното сменяне на централните нападатели-Тирето играят с Каранга,Турците с Кешеру,Чорбое с Камбуров,Левски при Дельо Роси за 6 месеца-Ту Буш,Ту Мапуку,Ту Обертан/Вутов/Кабрал като фалшиви нападатели ,сега от пролетта се почна и с Костов/Ривалдиньо като варианти.Това всеки мач да играеш с различен нападател не го прави нито един сериозен отбор в Европа(единствено Конте в момента редува поради негови си решения Мората-Жиру-Уилян/Азар и Гуардиола го правеше в Сити,когато заедно бяха здрави Хесус и Агуеро).Надявам се,че за Купата ще покажем различно лице,защото днес нищо не се получи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 8:41 pm 
Аватар

Не говорим за фетишизъм! За мен Роси също още не може за се настрои на българския футбол както и на ДНК-то на клуба, но все пак му е първи сезон и играта е доста по-добре от миналата година, личи си, че се изгражда отбор и тактически сме дръпнали много....трябва време!
Но мнения от сорта " дори Митов щеше да има по-добри резултати " е тотално неадекватно :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 8:50 pm 
Аватар

Ми ако имахме добър нападател нямаше да се налага да играят ту Буш, ту Мапуку, ту Костов. Ама Роси е виновен.
А това, че сме средняшки отбор, който играе защитно и с г-н Митов ще сме по-добре :smt005 :smt005 Някой си заслужават атакуващия футбов от времето на Сухия, Топчо и Митов. Подледните 10 години бяхме един средняшки отбор, но краят му се вижда най-сетне. :smt059

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 9:05 pm 

BlueMagic1914 написа:
Аз не мога да разбера този форумен фетишизъм-ако не съм доволен от играта на футболен клуб Левски под ръководството на Делио Роси след като италианеца вече проведе така митичната подготовка и вече направи повече от половин година в България като треньор на Левски,това означава автоматично че си искам Митов,Сухия и ко, че съм мрънкач и че такива фенове са ебали майката на ПФК Левски.

Роси е със статута на бог във форума, защото беше треньор на Лацио :wink:.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 9:08 pm 
Аватар

Ще стане, пичове, вярвам, че ще стане... Този човек знае какво прави! Знам, че сте нетърпеливи, нормално, след 10 години лутане в посредствеността... Аз си го обяснявам така - при Делио има напредък, ако щете и в малките детайли като това, че не излизаме насрани и не пускаме гол 5-тата, 3-тата или 1-вата минута (СКАНДАЛ!!!). А когато има и най-малкия напредък, човекът не трябва да бъде пипан. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 9:09 pm 
Аватар

JustDoIt написа:
BlueMagic1914 написа:
Аз не мога да разбера този форумен фетишизъм-ако не съм доволен от играта на футболен клуб Левски под ръководството на Делио Роси след като италианеца вече проведе така митичната подготовка и вече направи повече от половин година в България като треньор на Левски,това означава автоматично че си искам Митов,Сухия и ко, че съм мрънкач и че такива фенове са ебали майката на ПФК Левски.

Роси е със статута на бог във форума, защото беше треньор на Лацио :wink:.

A Митрев не го харесват, защото не връзва шалче на мрежата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2018 9:12 pm 

Да, точно с това е статут на Бог, или защото просто е най-голямото име идвало като треньор в България? :bigok :loser2 :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 176  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]