forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Ное 21, 2017 5:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1087 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 07, 2017 11:22 am 
Аватар

Не знам на кредит ли са тези пари или от спонсори, но едно е ясно - ако сме по 1000 човека на мач, това ще доведе фалит. Обратно - пълен стадион е около 250 К приход. Сметнете го по 20 мача. А при пълен стадион и спонсорите ще са по-навити.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 07, 2017 11:36 am 
Аватар

Пак казвам за очакванията на някои хора за препълнени стадиони.
Каруцата е след коня и Спас най-сетне май вдена. Или поне дават такъв вид действията му.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 07, 2017 12:31 pm 
Аватар

Докато публиката на Левски доброволно се поставя в ролята на каруцата, не можем да имаме претенции да сме нещо различно от Видима Раковски, да речем. Утре и там може да се появи някой кон, тогава и те ще станат голямата работа. Не знам как върви славизацията, но лудогоризацията можем да я обявим за завършена.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 07, 2017 12:36 pm 
Аватар

Не е сериозно да очакваме хората да ходят с десетки хиляди по мачовете само на инат, а тия на терена да им серат в устата. И това всичкото само крепени от силната воля и едната обич към Левски.

Времената вече не са такива и повечето хора просто искат да гледат футбол. Който умее да предостави такъв продукт, се радва на пълни трибуни и дори печалба след време.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 07, 2017 12:42 pm 
Аватар

Забравете за пълен стадион срещу Бистрица, Етър, Пирин, Септември и подобни, ако ще Меси и Роналдо да вземем.
Мачовете, в които пълним стадиона са с урода, Лайногорец (ако е важен мача), ЕКТ и финал за купата. В останалите ще е познатата история! Ако вземем да събираме по 7-8к на всеки мач ще бъде чудо, но това за мен е възможно само, ако правим шампионски сезон и пердашим наред. :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 07, 2017 3:35 pm 
Аватар

Goviado написа:
Добре, де, как тогава си представяте влизането на пари в Левски и съществуването на клуба.? Разбрахме че не е разрешено да се дават от спонсори, фирми и бащици по никакъв начин. :? Тогава как?

Кредит=фалит ме преби жестоко. :oops: Да живее пролетариата! Смерть на капитализма!
Как да не е разрешено от спонсори? Разбира се, че е разрешено. Плюс тв-права, билети, артикули, продажба на футболисти.... Така се издържат законно футболните отбори.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 07, 2017 10:26 pm 

Някой отговорен ако има да каже от какво е позволено да се издържа един клуб и от какво не е.
Примерно ако от заеми може/неможе каква е тънката линия.
Или пък от реклами.

Аз съм много далеч, както и повечето пишещи тук юридически от правилника на БФС/УЕФА/ФИФА....

Как по дяволите може да влизат пари в един футболен клуб 2017 и всичко да е законно и по правилата?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 08, 2017 11:41 am 
Аватар

Wildkid написа:
Goviado написа:
Добре, де, как тогава си представяте влизането на пари в Левски и съществуването на клуба.? Разбрахме че не е разрешено да се дават от спонсори, фирми и бащици по никакъв начин. :? Тогава как?

Кредит=фалит ме преби жестоко. :oops: Да живее пролетариата! Смерть на капитализма!
Как да не е разрешено от спонсори? Разбира се, че е разрешено. Плюс тв-права, билети, артикули, продажба на футболисти.... Така се издържат законно футболните отбори.

То на хартия всички нормални клубове се издържат така, но реално не е като да няма примери за преливане на пари по други начини.

Така предполагам е и при нас в момента и едва ли са толкова тъпи да повтарят Батковите грешки, за да ни чОка УЕФА пак.

До кога ще има пари по тая линия е съвсем друг въпрос и естествено никой няма да се сърди ако се появят други източници на приходи, но основните заеми/спонсори/инвестиции няма как да не са налични.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 09, 2017 12:00 pm 
Аватар

Рублядо, като имаш кредит и нямаш приходи, следва фалит, да. Ако си мислиш, че ще сме на плюс от Гомез, Обертан и Роси, който ще си тръгне най-късно март, жестоко се лъжеш.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 09, 2017 1:01 pm 
Аватар

Е нали уж се прави инвестиция? От къдЯ да дойдат тия приходи към този момент? Когато си в начална фаза след инвестицията си на минус няколко години. Все пак, продадоха се няколко играча, ще има приходи от евротурнирите и от ТВ права също капе нещо, предполагам.

Като започнем да играем футбол, току-виж се появили приходи и от билети и артикули.

Как иначе си го представяте?

Последна промяна Goviado на Сря Авг 09, 2017 1:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 09, 2017 1:05 pm 
Аватар

С юноши, Мики КАПИТАН и ЖАДНОТО ТРЕНЕР :smt007 :smt007

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 09, 2017 1:17 pm 
Аватар

Мики пред Нар ми се вижда като Гарет Бейл.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 8:02 am 
Аватар

Не знам защо хората във форума са убедени, че щом взехме Роси няма как да не се получат нещата :lol: Ще се повторя, че говорим за човек, който има 25 процента победи от 2011 насам като треньор и никога не е бил близо до това да стане шампион :roll: Един треньор и двама играчи на 30 години средна възраст по АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ начин не правят Левски по-добър отбор. Истината е, че за да ти върви клуба има още много длъжности, на които ти трябват точни хора. Затова и съм на 90 процента сигурен, че тези "инвестиции" на Спас ще се окажат пълен провал. И тъй като трансферът на Неймар породи дискусии в тази тема, ще се включа к аз с такъв пример - прочетете какво казват в Байерн за този трансфер и го пречупете през нашата призма, където Гомез взима 8 пъти повече от всеки друг български играч.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 9:06 am 
Аватар

Да сменим Ники Митов с Делио Роси изглежда като да е за добро. Да вземем играчи в добра футболна възраст играли на най-високо европейско ниво, също изглежда по-добре, от това да върнем бивши юноши за трети път и да стискаме палци, че "сега ще стане". Да, тези неща не гарантират 101% успех и мигновени светли бъднини, ама нека все пак като се случи нещо положително да ни е разрешено малко от малко да сме оптимисти и да се зарадваме.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 9:45 am 
Аватар

Делю не ми беше първи избор :bigok , но работим с каквото имаме. Треньор на средно и дори посредствено ниво от Жабария ми се струва, че все пак е на светлинни години от всички наши треньори, като методи, мислене и т.н

Дано не греша и не вземат да го разкрият и ебат родните специалисти по физкултура.

Най-голямата опасност е ако оставят същите подводни камъни които преебаха Йоканович и Люпко у които държат на статуквото и саботират нещата отвътре.

Финягата ако наистина държи да оправи Левски, трябва да разчисти всякакви мениджъри и "легенди"-лобисти, които ни закопаваха през годините.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 11:28 am 

Росен написа:

Това за първи път аз го написах преди няколко месеца и тогава целият форум ми се смя, сега едва ли има някой да се съмнява... 8-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 3:33 pm 

Goviado написа:
Делю не ми беше първи избор :bigok , но работим с каквото имаме. Треньор на средно и дори посредствено ниво от Жабария ми се струва, че все пак е на светлинни години от всички наши треньори, като методи, мислене и т.н

Дано не греша и не вземат да го разкрият и ебат родните специалисти по физкултура.

Най-голямата опасност е ако оставят същите подводни камъни които преебаха Йоканович и Люпко у които държат на статуквото и саботират нещата отвътре.

Финягата ако наистина държи да оправи Левски, трябва да разчисти всякакви мениджъри и "легенди"-лобисти, които ни закопаваха през годините.

Като цяло съм съгласен, но няколко вметки. В Италия излизат най-подготвените треньори в целия свят при това далеч не само във футбола. Там тази професия е издигната на пиедестал. Самият Моуриньо докато беше в Интер казваше, че ако в Англия за един мач даден отбор трябва да вложи N усилия през седмицата за подготовка, то в Италия и да играеш с последния, трябва да се вложи 2хN и всичко това е заради тактическата подготовка на всеки един футоблист дори технически той да е на ниво В група. Със сигурност Дельо не е от великите италиански треньори, но определено има репутацията да е един от добрите в една ожесточена конкуренция и със сигурност има школовка, която (излишно да споменавам) липсва не само от Балканския полуостров, но и в много бели и развити футболни страни. Както писах в друга тема - той се е учил от Зденек Земан, който ако се чете в wikipedia колко титли има, би следвало да е посредственяк и без класа. Мисля, че е излишно да споменавам какво светило всъщност е той в конкретния занаят.

И мен ме тресе опасението да не се повтори сценарият 'Йоканович', но това зависи и от нас самите (феновете). Бъдете сигурни, че подводни камъни ще има адски много - главно от медиите, директорите и други некадърници, които искат да лапат от клуба. Ние трябва да спираме в зародиш подобни настроения още на стадиона, а там бъдете сигурни добри резултати няма да видим близките месеци и като нищо Ганьо ще скача за всичко.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 12, 2017 1:59 pm 
Аватар

АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Не знам защо хората във форума са убедени, че щом взехме Роси няма как да не се получат нещата :lol: Ще се повторя, че говорим за човек, който има 25 процента победи от 2011 насам като треньор и никога не е бил близо до това да стане шампион :roll: Един треньор и двама играчи на 30 години средна възраст по АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ начин не правят Левски по-добър отбор. Истината е, че за да ти върви клуба има още много длъжности, на които ти трябват точни хора. Затова и съм на 90 процента сигурен, че тези "инвестиции" на Спас ще се окажат пълен провал. И тъй като трансферът на Неймар породи дискусии в тази тема, ще се включа к аз с такъв пример - прочетете какво казват в Байерн за този трансфер и го пречупете през нашата призма, където Гомез взима 8 пъти повече от всеки друг български играч.

Колега, ти италиански футбол само след 2011та ли почна да гледаш? :ohmygod :ohmygod :ohmygod

Боривиров не знам какво все още прави на този пост, да скача в Аудито заредено със 10 леА и да заминава.

Последна промяна Kalitarq на Съб Авг 12, 2017 2:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 12, 2017 2:00 pm 
Аватар

:lol: :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 13, 2017 2:39 am 

Zlostar_1111 написа:
Росен написа:

Това за първи път аз го написах преди няколко месеца и тогава целият форум ми се смя, сега едва ли има някой да се съмнява... 8-)

Споко, мен ме баннаха преди половин година, защото казах, че Боримиров ни такова майката :8)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 13, 2017 4:12 am 
Аватар

Бан и за мен. Спас докара 30-годишни играчи с по 1 година договор и пълен анонимник.. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2017 9:05 am 
Аватар

Днес се навършва 1 година откакто Финягата акостира на бял кон. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2017 10:08 am 
Аватар

blue heart написа:
Днес се навършва 1 година откакто Финягата акостира на бял кон. :bigok

ЧРД, Финяга! Шибай джуджетата с голямата тояга!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2017 2:05 pm 
Аватар

#копонвбръснарницата

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 03, 2017 9:47 pm 
Аватар

Една година по-късно разликата е осезаема :bigok

Това къде на ебавка, къде на сериозно .. :lsfc4

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2017 10:47 pm 
Аватар

Изображение

Интересно, че е пуснал хис бъди с хаштаг levski. Може да го вземе да реди конусите на синьор Роси :sm_cigar

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2017 10:50 pm 

Купил е Челси май Спас. Ще ги прави наш сателит, ще пращаме Панайотов и Горанов да се обиграват там, а мангалата Канте и грозника Коста ще пристгнат тук за без пари.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2017 11:17 pm 

По - скоро при издънка на Роси с Гелосаните, идва Конте :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2017 11:30 pm 
Аватар

Както се каза по-горе, Конте може само да носи конусите на г-н Роси! :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2017 11:34 pm 
Аватар

Убеден съм, че чичА Спас е натоварил треньорите, президентите и целите щабове на всички отбори от премиер-кораба на частния боинг 747 заедно с ДелиО

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1087 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]