forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Авг 18, 2017 3:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 26, 2017 2:32 pm 
Аватар

Изображение
Гледам, че няма тема това лъвче. Желая му успех и дано го виждаме все по-често в игра. :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 26, 2017 2:45 pm 
Аватар

Един от малкото вчера, които знаеха къде се намират. Успех! :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 26, 2017 2:57 pm 

То си пролича по пипането на топката, че е повече играч от всички останали по терена. Дано му се дава по-често шанс!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 26, 2017 3:54 pm 
Аватар

Дано получава по-голям шанс за изява. Много ме радва това момче! :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 26, 2017 4:00 pm 
Аватар

Вчера някои хора бяха готови да го бесят след първия объркан пас. Два-три по-слаби мача и ще се почнат клетвите и тук. Както и за абсолютно всеки друг юноша. Иначе ще настояваме да се залага на наши момчета, а не на негри.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 26, 2017 4:01 pm 

Време е да се качът повече юноши и да се играе с тях,отколкото с някакви чернилки и други патерици

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 26, 2017 4:48 pm 
Аватар

shalala написа:
Вчера някои хора бяха готови да го бесят след първия объркан пас. Два-три по-слаби мача и ще се почнат клетвите и тук. Както и за абсолютно всеки друг юноша. Иначе ще настояваме да се залага на наши момчета, а не на негри.

Хората бесят играчи доведени на кило и колкото да се каже, че правим селекция. В тези дни надали некой ще беси юноши ако разкараме отрепките, които ни срамат срещу всяко село.

Иначе това момче за мен е искрица надежда. Малка ама я има.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 27, 2017 12:04 am 

shalala написа:

Абсолютно, винаги се е говорело, че ако играят наши момчета, които се раздават, публиката ще е готова да приеме всичко, включително слаби резултати. Реалността обаче е съвсем друга. Да припомням ли, че близнаците (особено Ради), бяха може би най-оплюваните играчи във форума, при положение че последното което може да се каже за тях е, че не се раздаваха. Всъщност не, най-оплюваният беше Мики Маус, също наш юноша. При положение, че щом са в първия отбор очевидно те са най-талантливите, представям си какво ще е, ако играят повече юноши, които дори не са толкова талантливи, както казваш след два-три слаби мача ще почнем да ги бесим.

Конкретно за Станислав, тука пак много крайни мнения чета. От това, което видях на стадиона, беше много далеч от безгрешен, според мен беше доста притеснен (което естествено е съвсем нормално) и направи доста грешки. Което не значи, че не е талантлив и че не може да стане играч ако се налага.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 27, 2017 12:07 am 

Антонио Вутов някой плюл ли го е?
По темата: Успех!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 27, 2017 12:09 am 

Не. Ама очевидно според спортно-техническото ръководство на Лече плютият Ради Цонев е по-добър от него :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 27, 2017 12:16 am 

Истината е, че ако си скромен и се раздаваш на макс, няма как да не те обичат хората

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 27, 2017 12:23 am 
Аватар

Успех, дано направиш силен сезон, да заминеш на запад и да се върнеш, когато си пред "пенсиониране" за да направиш още по-силни мачове - като дедо Боре. :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 27, 2017 1:34 am 
Аватар

Дано това момче излезе някъде навън по-бързо и с късмет и не си провали живота в "българската действителност".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 27, 2017 8:46 pm 
Аватар

Този пич наистина може да бъде наречен "млад футболист". На 17 и май и не изглежда като излезнал от Освиенцим, което си е рядкост у нас.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 28, 2017 2:45 pm 
Аватар

Малкия спокойно може да играе на мястото на Сукуна.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 01, 2017 8:10 pm 
Аватар

На FM по 3-4 милионс евро от Челси, Арсенал и тн.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 18, 2017 1:39 pm 
Аватар

Честит рожден ден, лъвче! Да станеш велик! Никакви контузии и много поводи за радост.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 1:00 pm 
Аватар

Цитат:
"Спрях сина ми за Ливърпул. Исках да се наложи в Левски и да си изгради име в мъжкия, а не в юношеския футбол. Този път аз го избрах. Стопирах всички неща." Това разказа Ивайло, баща на един от най-големите таланти в българския футбол - Станислав Иванов пред "България днес".

Преди няколко дни младокът навърши 18 години. Той е на път да окупира титулярното място на върха на "синята" атака. Вече дебютира в основния състав при победата с 5:0 над Локомотив (Пд), измествайки Бабатунде Адениджи. Очаква се това да се случи и в срещата с Дунав. "Трябваше да ходи втори път в "Ливърпул", имаше покана - споделя Ивайло Иванов. - Пред очите ми беше Антонио Вутов, с когото са приятели и са говорили по въпроса. Моите страхове и опасения бяха да не се получи нещо такова. Затова си караме по плана."

Станислав подписва първия професионален договор с Левски на 16 години. По това време той вече има запазено място в историята на клуба. Едва 15-годишен, талантът взе yчастие в двyбоя по повод 100-годишния юбилей на Левски.

Нещо повече, вкара третия гол във вратата на "Лацио" за победата с 3:2. Стаси, както го наричат съотборници и приятели, започва да тренира едва 7-годишен в родния си град Габрово. "Бил съм футболист, но не съм играл на професионално ниво - сподели пред "България Днес" неговият баща Ивайло Иванов. - И аз имах големи заложби като малък. Получих три тежки контузии една след друга и приключих на 27 г. Все едно виждам себе си в него. Пък и нямаше много какво да запалвам в интереса му към футбола, той вече се беше запалил. От първи клас до 11-годишен беше в Габрово. Може би съм му ударил едно рамо в началото, защото помагах на местния футбол. Две години бях плътно до него като помощник-треньор. Това е повлияло доста на решението да става футболист." След време габровската школа става тясна за таланта, който в един от сезоните бележи 86 гола, играейки в отбора на две години по-големите от него. Изключително много му помагат треньорите Веселин Антонов и Георги Гатев, който дори се занимава с него индивидуално.

"Стигна до едно ниво, от което тук нямаше как да расте повече - споделя Иванов. - Решихме да отиде по-добра школа, за да може да го изгради вече като професионален футболист. Най-близката беше тази в Ловеч, която беше на високо ниво. Още повече че имах поглед над нея. Племенникът ми беше там доста години. Уговорката беше да преценим дали ще е най-добре за него да отиде там." В Ловеч Станислав участва в два турнира за набиране на деца към школата. И на двата става голмайстор.

"След това решихме да погледнем в София как ще са нещата - добавя Иванов-старши. - Поканиха го в "Славия" на два или три турнира и пак стана голмайстор. Там имам много добър приятел треньор, Иво Градев. Казах в София ще е "Славия", удряйки го на чувства. Нещата от битово естество не бяха на ниво. Нямаха общежитие и вариантът беше да му вземат квартира. Аз не исках. Треньорът също искаше да спи при него, но не е редно.

"Славия" много го искаха и хубави хора има там. На капитана на тима бащата предложи да го вземе в тях да спи. Или трябваше аз да се местя, а бизнесът ми е тук." Така се стига и до момента, когато "Левски" изпреварва всички. "Бях поел ангажимента, че от Габрово ще изпратим Станислав с турнир в Банско през юни - връща се назад Ивайло Иванов. - Вече бях решил, че ще играе в "Славия", след като участва на турнира. Без него не искаха да ходят от Габрово.

Точно на този турнир "Левски" участваха и са го харесали. Получих покана да отиде. Даже първенството им беше свършило и щяха да ги разпускат момчетата. Заради Станислав ги оставиха една седмица да тренират повече, за да го видят и него. Още на втория ден казаха "Взимаме го!".

На мен също ми харесаха условията. За този период бяха най-добрите в България - общежитие, училище, храна. Отиде и не ще и да чуе за друг отбор. Имахме доста предложения от други отбори, дори и финансови."

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:19 pm 

Супер си игра днеска,браво

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:30 pm 
Аватар

На мен не ми хареса.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:31 pm 

Сигурен ли си?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:35 pm 
Аватар

Според мен игра доста по-добре от някои други. Да не говорим, че му е 2ри мач, като титуляр. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:36 pm 
Аватар

По-добре беше от мача с Локо. Да му се дава шанс!

#matchday

Да съберем пари за школата - на всеки треньор по 0.5 лаптопа

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:44 pm 
Аватар

Много добре си игра момчето, трябва да се налага до дупка.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:46 pm 

Мисля, че му липсва самочуствие, не играе на максимум.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:50 pm 
Аватар

Трябва му един гол и ще се отпусне :bii_chorbata Дано го пусне Митов и срещу микренци .

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:51 pm 
Аватар

Да се налага! Самочувствието му ще дойде, като вкара гол. :hball

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 10:55 pm 
Аватар

Определено му трябва самочувствие, имаше един момент в началото на мача, когато беше в позиция да шутира, но той реши да търси комбинация. С трупането на мачове ще добие и самочувствие. Днес на няколко пъти се пребори доста добре.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2017 11:50 pm 
Аватар

Има повече чисто футболни качества от Краев, но Краев има повече самочувствие заради бройката изиграни мачове.
Да се налагат и двамата, заедно с Кръстев и Деян Иванов!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 22, 2017 9:49 am 
Аватар

Момчето игра сносно и ще се справя все по-добре с времето. Има много футбол в него. Фитнес му трябва, но и това ще дойде. Успех, Стаси!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]