forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Яну 24, 2019 11:10 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 399 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:28 pm 

Zlostar_1111 написа:
BLUE CRUSADE написа:
...

Здравей отново! Добре че има мачове като този, че да разберем, че си жив и здрав и не ти се е случило нещо лошо докато играехме добре. :ohmygod2

Радвам се,че си в настроение да иронизираш.По интересно ми е кога е било това време в което играехме добре?За последно май преди 2 месеца.Не виждам защо се учудваш след като за 10 години нямам и 300 мнения.Не ми е било никога това целта да се регистрирам тук.Всъщност незнам и защо се обяснявам...Радвам се че твоята вечер ще е приятна поне след поредното ни както казваш "добро представяне".....Аз не иронизирам тук.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:28 pm 
Аватар

Forum.razbirachiathome.com

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:32 pm 
Аватар

Егати лузъра. Аре почвай да бегаш бате!

Sent from my HTC Desire 628 dual sim using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:33 pm 
Аватар

Колкото и клиширано да звучи, важното е, че просто взехме победата.
Ще се радвам по подобен начин да бием и в С. Загора.
Едва ли някой е очаквал, че след тоталния срив последните няколко мача днес ще бием с лекота нелошия отбор на Етър.

Колкото и да си знаем, че нещата не са добре на никое ниво, съм сигурен, че зимата ще чакаме на някакво чудо, да случим на подходящите играчи и да направим силна серия.
Едно е да сме 7 точки назад, друго е 15.

:levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:34 pm 
Аватар

Lachenti написа:
Едва ли някой е очаквал, че след тоталния срив последните няколко мача днес ще бием с лекота нелошия отбор на Етър.

????????

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:35 pm 
Аватар

BLUE CRUSADE написа:
Zlostar_1111 написа:
BLUE CRUSADE написа:
...

Здравей отново! Добре че има мачове като този, че да разберем, че си жив и здрав и не ти се е случило нещо лошо докато играехме добре. :ohmygod2

Радвам се,че си в настроение да иронизираш.По интересно ми е кога е било това време в което играехме добре?За последно май преди 2 месеца.Не виждам защо се учудваш след като за 10 години нямам и 300 мнения.Не ми е било никога това целта да се регистрирам тук.Всъщност незнам и защо се обяснявам...Радвам се че твоята вечер ще е приятна поне след поредното ни както казваш "добро представяне".....Аз не иронизирам тук.

офтопик: Не се ли научихте някои хора, "не знам" се пише отделно, дееба.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:37 pm 
Аватар

А тея, които хвалят балъчето, да слагат оранжевите или лилави тениски :bii_chorbata :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:41 pm 
Аватар

Абсолютно. Винаги ми е кеф да го шибаме тоя сИляк. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:42 pm 

офтопик: Не се ли научихте някои хора, "не знам" се пише отделно, дееба.[/quote]

Да, извинявам се за което.Видях го, :smt006 но не ми беше в момента точно за редактиране,което в никакъв случай не ме оправдава

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:48 pm 

Победихме сбирщината от Велико Търново в тренировъчно темпо, като Полачек и Цветкович се постараха мача да е интересен и да има интрига.
С така запазените сили смятам, че ще смажем зеления клонинг на починалата Цеска в Стара Загора и ще празнуваме доволни Коледата и очертаващата се през 2019 титла.

П.С.
да вземат да изчистят стадиона най-накрая, че е срамота да седят семки от лятото

П.П.С.
Пак няма фанелки в магазина, някак тъпо ми се струва да искаш да даваш пари и да няма кой да ти ги вземе.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:48 pm 
Аватар

Suum cuique написа:
А тея, които хвалят балъчето, да слагат оранжевите или лилави тениски :bii_chorbata :smt006

Предполагам мен имаш в предвид, но си объркал сериозно.
Най-малко аз харесвам този чорбар.
Коментирах само интервюто му.

Левски победи и това е най-важното и хубаво от днешния мач!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:50 pm 
Аватар

Кур за мача, зимата сериозна чистка трябва.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:54 pm 

Точно това е което НЕ трябва да правим зимата. Има доста безкадърници дето трябва да си заминат, но чак чистка - НЕ. Това упражнение 10 години го правим и не виждам много резултат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 9:54 pm 
Аватар

Освен всичко останало и днес не бяхме добре физически накрая, както последните няколко мача. Не може да ни надбягват разни опашкари. А магическите ьоношки ги надбягваха цял мач, както винаги. Аз бърза ьоношка не помня от години в Левски.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 10:04 pm 
Аватар

Zlostar_1111 написа:
Точно това е което НЕ трябва да правим зимата. Има доста безкадърници дето трябва да си заминат, но чак чистка - НЕ. Това упражнение 10 години го правим и не виждам много резултат.

Повечето които имам предвид са на пейката всеки мач и взимат солидни пари всеки месец :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 10:05 pm 

Така може :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 10:07 pm 
Аватар

Много баласт има за хвърляне да еба.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 10:09 pm 
Аватар

По-скоро има фаул, отколкото да няма, но спокойно можеше и да не се свири (както много пъти се е случвало в наш ущърб).

Победата я пишем на Малката Перука. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 10:15 pm 
Аватар

И на Павката :lsfc3 гнийте тирета, само да знаете какво ви чака след нова година..
Дърпатка нема да ти се верва :bii_chorbata

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 10:19 pm 
Аватар

Днес бях на това Велико зрелище според мен вината не е в тренера а в путките които носят великата синя фланелка. Не видях никакво желание(без Костов и донякъде доктора) не може играчи с хиляди евра заплата така да се подиграват с нас. Показателно от 10000 до 300 ентусиаста.

Изпратено от моят LDN-L21 с помощта на Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:14 pm 
Аватар

Доста срамен мач и според мен, най-вече заради факта, че бранихме резултата срещу Етър(!) на "Герена"(!) веднага след като поведохме.
Ако са верни приказките, че едва ли не играчите са се изпокарали, защото на Обертан са му задоволили финансовите претенции, а на другите не - честито, намерили сме нов начин да си прецакаме сами сезона. :smt006
Това ми беше последния мач за годината, защото другата седмица ще си пътувам за България по време на двубоя с марулите, но май така е по-добре, защото очаквам да ни бият сравнително лесно, ако се мърдосваме по тоя начин. Дано бъда опроверган.

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:37 pm 
Аватар

Kryten написа:
Освен всичко останало и днес не бяхме добре физически накрая, както последните няколко мача. Не може да ни надбягват разни опашкари. А магическите ьоношки ги надбягваха цял мач, както винаги. Аз бърза ьоношка не помня от години в Левски.

От Ицката Йовов май не сме имали играч с добра скорост :loser2 . Иначе според мен причината е, че тактически седяхме зле - пресата грам не се получаваше, не е да сме нямали физическа издръжливост и да са ни надбягвали. Буш (много добър мач) примерно изкара цял мач в зверско търчане, а не е играл сума ти време.
За юношките мисля стана ясно защо не трябва да играят повече от един на терена (не и в мач, в който не водим с 3:0) - явно в тая школа грам не ги учат на тактика и на елементарно мислене като следното - като те натискат в последните минути и си слаб на статични, просто не прави фаулове бе мамаму стара. Горанката - безмислен фаул, Обертан го покриваше. Илийката влиза и прави фаул. Добре, че съдията не им призна гола (за мен чист фаул, но можеше и да се направи на улав като коментатора).
СС ми направи за пореден път лошо впечатление - как така се случвало че всеки удар към вратата ни е гол :shock: . Ми обади се на Делио, и при него беше така ма не е ревал нито срещу предишния треньор, нито що всеки полуудар влиза. А най-добре питай собственика що вместо да купи свестен играч довлече НикитУ :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:45 pm 
Аватар

Чисто нарушение при гола им в продълженията и чист късмет, че съдията го свири. Няма за какво да му благодарим при положение, че той просто си свърши работата. Търсим под вола теле.

С оглед лошите игри и резултати през последните мачове, единственото важно от днешната среща с Етър и предстоящата с Берое са трите точки. Дано успеем да ги вземем и в Стара Загора и след това почивка за нас и време за играчите и треньорите да съживят отбора, който имахме до неотдавна.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 11:56 pm 
Аватар

Не ни е спасил съдията, абсолютно нарушение, но да, спокойно можеше да не го свири и нямаше да имаме много опции да се оплакваме, с оглед пълната трагедия като игра. Отделно ни поряза със засади, като тая на Обертан беше гол за 3:1. Трагична игра, но още като чух групата, беше ясно, че ще е по-зле от миналия мач, просто няма как да правиш такива коренни промени и да очакваш друго. Славишата за мен е пътник, въпросът е единство дали сега ще си тръгне сам, или на лято ще го изгонят като Роси, по същите причини като талянското. Тук допреди месец пускахме молитви да преподпише Обертан, сега - що зимал толкоз пари. Ние не ги и знаем, ама така, по принцип си говорим. Обертан, както и целия отбор, е в трагична форма, но специално днес беше оставен да се оправя абсолютно сам в периметър от 50 метра, както и Кабрал, с тая разлика, че на Кабрал малко от малко му помагаше Цветко (също много слаб), докато Обертан особено второто, когато игра с Горанката, беше 100% сам. Нещо повече, второто се върна и в защита и помогна доста пъти, което хич не му е сила. И ако Горанов не беше направил идиотския фал, от който стана ситуацията, Обертан щеше да отнеме, или най-малкото да го изтласка в тъча. Трябва по някакво чудо да вземем мача с чорбое, а после да се предприемат сериозни действия, изриване на пълната плява и взимане на хора, които да запълнят, и то качествено, поне крещящите дупки в отбора....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 12:46 am 
Аватар

Хванала съм се за зимната почивка като удавник за сламка, тъй като се надявам, че Славиша ще направи чудеса и напролет ще изглеждаме по друг начин.

Не виждам смисъл в момента да се драматизира още повече за слабия мач, който изиграхме - всички виждаме, че в отбора има проблеми. Нека да добутаме и последния мач, дано да го вземем, и да си починем и ние малко. Днес на стадиона не остана чужденец, който да не беше разкостен и обявен за бездарник - като че ли само към Тиам имаше милост. Глупаво е да твърдим, че са бездарни, след като в много мачове ги превъзнасяхме до небето. Спадът на формата на футболистите и лошата игра не са от бездарност, има друго. Дано почивката се погрижи това "друго" да изчезне и напролет да видим отново онзи борбен отбор, в който всички се влюбихме.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 12:55 am 
Аватар

Замръзнах.

Тъп мач.

Отборът ни е пълен с некадърници.

Ако не искаме това да се повтаря всяка година, докато не му писне и на последния луд, то е необходимо незабавно преструктуриране. Качествени кадри (хора, които знаят, могат И ИМАТ ЖЕЛАНИЕ). Изготвяне на стратегия в дългосрочен план и ДА СЕ СЛЕДВА тази шибана стратегия/план/програма!

Всичко останало са глупости вече.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 1:09 am 
Аватар

Паузата не я чакайте с надежда. При спадане на игровата форма на играчите и спадане на физическата форма в рамките на месец нещата не са добре никак. Днеска се схванаха двама срещу Етър...

Някой има ли стоп-кадър на линията на засадата в момента на центрирането на Ив. Стоянов?

Иначе тия от Диема освен, че реваха в ефир ами и веднага направиха извънредно включване с играча на Етър да ни обяснява как са ги ощетили, разбира се без Горанов до него и без да се изслуша и другата страна, нито дума за нарушението срещу Буш точно преди тяхната атака и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 1:10 am 
Аватар

Много е важно да се вземат правилните играчи зимата. Днес коментаторът каза, че проявяваме интерес към Аралица и Вандерсон. Според мен първият не би се вписал при нас, а и нямаме нужда от него. Бразилецът не вярвам да го вземем, най-малкото защото е от Берое. Дано се работи по зимната селекция, макар че се съмнявам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 1:16 am 

Jordanoff, с други думи, да направим това което Наско и Мъри предлагаха преди 10 години :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 1:22 am 
Аватар

Нормално, все пак човека правеше нещата с идея за развитие и бъдеще за Левски.

Най-смешното, е че ако Русев беше дал тия 25 милиона (бюджет за 2 години) на Мъри, то в момента нямаше да сме на това ниво.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 399 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]