forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Дек 14, 2018 5:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 12:52 am 
Аватар

Квото и да си пишем е абсолютно безсмислено. Факт е, че още преди паузата сме аут от купата, приключихме и с първенството. Предстоят 6 безсмислени месеци, със сума безсмислени мачове. Нито отбор ще изградим ЗА ДОГОДИНА, нито нищо. Ще дойде отпадането от ЛЕ, пред празния стадион, още в първия кръг, 1-2 равни със средняци в първенството, после няколко победи за замазване на очите, следват обичайните загуби и завъртане на колелото наново. Ще сме сменили треньора, а половината коментари ще са иронични от типа- Славишата е виновен :smt031 Новите няма да са се аклиматизирали, а Спас ще иде на сутрешната тренировка да надъха отбора. После пак ще иде на тренировката- след равния с царско село на Герена. В края на годината съдиите и световния заговор ще са виновни, а Разград ще е с 10ина поредни победи и на 7-8т. пред нас. Ще продължим да търсим вратар и централен нападател, докато Славчо Шоколаров ни вкарва гол от центъра, със задна ножица, в 95ата минута. Чудим се с какво се заслужили това, пишем коментари, пикаем и лягаме.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 1:00 am 
Аватар

Как от от ебаси боговете есента, всички станаха квартални и плажни футболисти. Форум.разбирач.ком. :ohmygod2

Единствено и само - голям, немит кур а бойкотиращите и тия които ги подклаждат! :smt027

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 1:02 am 

От времената на Йовов и Гаджев вечно някой бойкотиря в тоя отбор. Просто толкова си могат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 1:09 am 
Аватар

Еми, да. Така е в един колектив, пояснявам за тези които не са работили в колектив. И ако няма кой да ги озапти или да махне причината за дразги, така ще става всеки път.

Последна промяна Goviado на Чет Дек 06, 2018 1:09 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 1:09 am 

Колко повече е нужно от един неможка на вратата, който увисва като рибок. Виждайки това защитниците се паникьосват, загърбват каквато и да е системност и се втурват хаотично да правят кой каквото може да предотврати попадение. След като попадението е факт, целия титулярен състав рязко губи устрем и налива гипса, знаейки че при подобен сценарий вече няколко пъти са губени точки от много по-слаби отбори и това психологически още повече усложнява нещата. От тук до края на мача шансовете за успех почти изчезват и това на фона на необходимостта да се поддържа ритъм държащ те в играта за титла/купа трови допълнително атмосферата в съблекалнята. Днес голът секунди преди края можеше и да не влезе и да се запише победа, радостта от която едва ли щеше да се задържи дълго след като в следващ мач този сценарии е отново вероятен. Да идва по-скоро паузата, че доста нерви пръснахме последния месец.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 1:10 am 
Аватар

Даваш на Обертан нов договор с парите, които иска, не даваш на Яблонски и Цветкович същото и всичко си ебава майката според мен :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 1:11 am 

инж.-мен. Гатев написа:
Моето обяснение за слабата игра е, че за кратко време се натрупаха няколко неща:
- отпадането за Купата и очевидното ни рязане и бутане на тирето и агите понижи мотивацията в отбора;
- контузията на Холмар прееба цялата защита
- Грешките на Митрев и Полачек вкарват несигурност в цялата защита
- Очевидно има интриги в съблекалнята, може би продиктувани от преговорите за заплати
- Митрев някой го налага упорито да ни пази и това влияе и на целия отбор, може би господина от Видин с Аудито? Показателно е Холмар как го избута като вкара на Дунав

- не толкова преговорите за заплати, колкото това колко един играч се котира много повече над всички останали. Едва ли тези на които не им изтичат договорите също са особено щастливи някой да взима в пъти повече. Уж отбор, уж колектив, а накрая един обира лаврите все едно сам тегли всички останали. Да, най-добрият е определено, може би и най-важният ни играч, винаги в трудни моменти всеки търси него, но заслугите на един Яблонски например не са 3 пъти по-малки, каквото е съотношението на заплатите им(ако това което се написа тук след мача с Враца е вярно).
- Митрев гаранция. На мен ми се струва, че по други линии това важи и за Белмонт, и за жалост Паулиньо. Белмонт (за когото написах, че нивото му е мачове с Верея и Септември, но май след вчера остана само Верея) трябваше да е чаЛ още лятото, но вместо него си замина Васко Панайотов, а днес дори титуляр за сметка на Мариани. Дори някое мляко като Найденов или Юруков ще са по-полезни от него. Паулиньо пък определено трябва да играе, да трупа минути, да връща форма, но не виждам и в мача с Враца, и със Септември с какво заслужи да изиграе пълни 90мин (за сметка на Кабрал), като и в 2та мача беше най-слабият ни играч.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 1:29 am 
Аватар

Тия неща в нормален клуб не се знаят или поне не се коментират. Като няма кой да ги овладее да не се цупят, виждаме какво става.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 2:15 am 

Добре де, Цветкович и Яблонски не са доволни, че не ми дават нужните пари, съответно не са мотивирани и играят слабо, ама Обертан преподписа, получава желани пари и пак слабо... То угодия няма - подписал, неподписал - фигурант.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 2:37 am 

В отбор с добре направена селекция и нужната дълбочина в състава подобни неща не могат да станат.

Ще напиша пак това което написах миналата седмица на тема селекция.

1. Нямаме вратар, а ни трябват двама.

Понеже взехме Михайлов приемам че сме само на - 1 вратар

2. Единия ни десен бек бойкотира заради договора, а другия е от типа "може да играе и като" десен бек.

На поне - 1 десен бек сме

3./5. Хомар е аут.
Яблонски е като Цветкович.
Белаид е по-слаб от тях, а и на него мотивацията му е минимална заради липсата на нов договор и приказките за трансфер.
Реиш е ОК, но е много по-нужен до Тиам.
Д. Иванов е перманентно контузен или токущо възстановил се от контузия.
Папазов е на 17.

По принцип се нуждаем от 4 централни от типа Холмар и Яблонски (преди бойкота) + Папазов.

На поне - 2 сме особено ако Яблонски не преподпише, а Белаид си тръгне

4. Имаме Горанов и Нганиони.

ОК сме.

6. Тиам е типичния дефанзивен, като единствено Реиш може да му е резерва, но само на теория защото той играе добре до Тиам а сега го ползваме като централен защитник.

На практика сме - 1 на този пост.

8. Белмонт все още не мога да кажа дали става.
Същото важи и за Юруков, но по приччина че почти не влиза в игра.
Нашименто е пътник ако този треньор остане.

Нека кажем че сме ОК тук и то с много уговорки

7. Обертан, Кабиньо

ОК сме с много уговорки защото след новия договора Обертан е не се напъва, а Кабов има потенциал, но няма игрова практика.

11. Кабрал с изтичащ договор
Паулиньо невъзстановен
Алекс 33 е без коментар

Ако Кабрал не преподпише сме - 1

10. Мариани
Васчук е добър според мен, но е контузен и с изтичащ договор.
Станислав Иванов не е толкова полезен колкото и Алекс 33

Ако не продължим договора на Васчук сме -1

9. Костов
Буш е напълно неадекватен.
Ривалдиньо е Деян Иванов на нападателите.
Нямаме квота за Виана (идеален играч за мачове с/у Черно Море, Локо Пд и ... Литекс но Славиша не го пускаше дори и когато Паулиньо беше контузен)
Илия Димитров е контузен и с изтичащ договор.

Тук сме поне -1

Либерална равносметка: - 8/-9

Консервативна: -5/-6

Има смисъл Славишата да остане само ако му вземат още зимата всички футболисти от които има нужда.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 2:50 am 
Аватар

Каква селекция? Играем срещу Септември, човек.

Не е в съставите и пейките проблема.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 2:55 am 
Аватар

Тъпака Славиша е обезверен, сам не си вярва... В интервюто ми говори как не сме били дорасли да се борим за титла, а преди месец ми говореше за корак по корак, меч по меч(мач за мач)... Как може за един месец да се насерем на всички фронтове...
Нито Лудогорец са страшилище, нито Литекс, но ние сами си се осираме... Локо Пд, Черно море, Враца, Септември... И какво от това, че ще спукаме ЕтЪр с 3,4 на 0 и после ще устискаме геройски хикс в Стара загора... :ohmygod :ohmygod :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 3:13 am 

До преди един месец - кур за юношките. Сега - кур за чужденците :bigok.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 5:21 am 

Goviado написа:
Каква селекция? Играем срещу Септември, човек.

Не е в съставите и пейките проблема.

И със Септември трябват 11 (или поне 10 :wink: ).

Като повечето ни мачове са с Етър, Витоша, Дунав, Септември, Враца и т.н. форума защо иска да прави селекция само с Меси и Роналдо :smt006 .

Партийната линия позволява ли да имаме проблеми със селекцията докато имаме и други проблеми (ако ще и всички да са навързани). Питам за един приятел, който е далеч от българската реалност :) .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 5:34 am 
Аватар

Нашият живот написа:
Даваш на Обертан нов договор с парите, които иска, не даваш на Яблонски и Цветкович същото и всичко си ебава майката според мен :smt006
+1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 6:25 am 

Да имаш ръководители парашутисти е същото като да имаш първо поколение с обувки бизнесмени и политици.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 10:29 am 
Аватар

инж.-мен. Гатев написа:
Моето обяснение за слабата игра е, че за кратко време се натрупаха няколко неща:
- отпадането за Купата и очевидното ни рязане и бутане на тирето и агите понижи мотивацията в отбора;
- контузията на Холмар прееба цялата защита
- Грешките на Митрев и Полачек вкарват несигурност в цялата защита
- Очевидно има интриги в съблекалнята, може би продиктувани от преговорите за заплати
- Митрев някой го налага упорито да ни пази и това влияе и на целия отбор, може би господина от Видин с Аудито? Показателно е Холмар как го избута като вкара на Дунав

- Не би ли трябвало точно това да ги амбицира? Мен ако ме шибат няма да си мажа гъза с вазелин да ме шибат още повече! Ако това е причината - това не е манталитет на победители и нищо по-добро от трето място и бараж не ни чака!
- АБСОЛЮТНО! Факт е, обаче, че Рейш го замества добре. По-скоро Горанов не е в добра форма, а Милош заради договора нищо не играе. И на двете места имаме алтернативи, (Крал Луи, че дори и Найденов игра по-добре от Милош) защо СС не ги пуска е въпрос, който ме вълнува живо.
- Факт! Няма две мнения по темата. Въпроса е защо от двете злини се сложи по-голямата?
- Вероятно. Но, като има интриги треньора трябва да ги усеща тези неща, да говори и с Русев крака и ако има закучване - да вади тия хора лека полека от отбора щом няма да може да разчита на тях.
-Казах го в някой от коментарите си, че когато тоя се появи на вратата се връщаме с месеци назад! Тоя е абсолютна болест, прокоба за професионален футболен отбор!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 2:59 pm 
Аватар

orlandovci boys написа:
FLAME написа:
Посредствен Левски се осра за пореден път. И някакви хора тук говорят за титли. Слабо, незериозно, непрофесионално. половината отбор бяха пълни фигуранти. Защитата комедия - 4 бидона да стояха на едно място щяха да направят по-солидно представяне. Паулиньо трагичен - сериозен виновник за резила с идиотското си отиграване на контрата. Няма как да стане като ти играят 2-3 човека, а другите присъстват.

Аз пък не виждам нещо сензационно, изненадващо или драматично. Отбор отпаднал от Вадуц, треньор на латвийски хокеисти, амалгама от свободни агенти и изгонени отвсякъде играчи. За мен това е реалността и я приемам. Другата година можем да отпаднем от косовари, литовци, люксембургци... Защото са по-дисциплинирани и мотивирани отбори. Не е срамно да си слаб. Лошо е да не виждаш, че си слаб.

Искаш да кажеш, че латвийските и косовските отбори са по-слаби от лихтенщайнските ли? :loser2 :bigok :smt005

НИТО КРАЧКА НАЗАД!

СЛЕДВАЙ ОТБОРА СИ И ГО ОБИЧАЙ, КЪДЕТО И ДА СИ!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 3:05 pm 

Не са по-слаби от Вадуц, но и не са по-силни. Дъното още не е достигнато. :bigok Когато ни опънат санмаринци и фарьорци, това вече ще е дъното.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 3:13 pm 
Аватар

Фарьорци, косовари и дори гибралтарци (те играят с испанци) и сега могат да ни опънат. Единственото (уж) немислимо е отбор от Сан Марино, ама never say never, Митре(в) ле. :smt023

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 3:21 pm 

Когато ходих до Фарьорските острови видях, че всяко село си има футболно игрище или малък стадион. Екскурзовода дори ми обясняваше как неговото село се паднало да играе с Манчестър Сити за КНК преди години и паднали само с 1:2 у дома.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 4:18 pm 
Аватар

По-горе SZ_FEN достатъчно изчерпателно е описал проблемите със селекцията и колко дупки имаме на всички постове.

Няма стойностен отбор в света, който може да изкара на високо ниво до края на сезона само с по 1-2 читави резерви в мачовете. Особено в съвременния футбол, където програмите са все по-наситени с мачове, а и самите срещи са много по-интензивни и натоварващи.

За мен липсата на добра организация в клуба пряко влияе и на мотивацията на футболистите. Почти на всеки му се е случвало да попадне да работи на място, където цари тотален хаос и безхаберие. Колкото и да си ентусиаст да бачкаш, след няколко месеца ти свършва мотивацията, защото виждаш, че цялостната работа е жив ташак. Нашите футболисти (особено преобладаващите чужденци), макар да не са някакви добри, все са имали някакъв пряк или непряк досег с големия футбол и не им е чак толкова трудно да направят елементарна съпоставка.

Иначе пак си залитаме в крайности тип само юноши, само българи, само високи, само не знам си какви. В Левски трябва да играят добри футболисти, независимо какви, само където няма с какво да ги привлечем, задържим и развием. И тука не говоря да вземем двама добри, да им дадем петорно по-високи заплати от на останалите, а същевременно на други 3-4 поста да сме голи и боси. Така не се прави отбор.

Иначе и аз съм от хората, които смятат, че към момента (а и в идните 10 години) по-добре да се забрани на юноши на клуба да припарват до терена. Не защото не искам да играят или съм фен на чужденците, но обективната истина е, че в тая школа се работи по абсурден начин от абсурдни хора, съответно не виждам как тя може в близко бъдеще да произведе нещо различно от разлигавените некадърници, които произвежда вече поне 15 години. Ако има добър, да го налагат и да играе, нямам нищо против. Но то няма, едва ли е случайно, че поредица треньори тези сегашните ни юноши ги пускат само когато вече съвсем няма кой да играе.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 4:56 pm 
Аватар

Не знам колко е тегаво в нашето първенство с 30 мача преко сили.. Национали нямаме.. Просто треньора не върти играчите със смени в 50-60 минута за да поддържа 20-22 човека в игрова форма а държи титулярите без значение в какво състояние са. И само ако се наложи заради картон или контузия прави промени.
Изключвам вратарския пост където направи такива въртележки че...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 5:09 pm 
Аватар

Това със смените ми беше забележка в мача с Дунав. При решен мач пусни някакви хора да направят игрови минути, извади други да почиват. Вместо това смени без никакъв смисъл в 84 и 86 минута.

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 5:32 pm 
Аватар

Аз пък не виждам защо да пускаме някакви, на които така или иначе няма да се разчита особено.
Проблемът е, че като нещо се случи с някой основен (контузия, наказание, спад във формата или не му върви играта в конкретен мач), на негово място трябва да влезе много по-слаб. Това ограничава опциите на треньора, който като цяло трябва да избере дали Реиш да играе защитник (и в центъра да играе Кабрал или да бъде върнат Мариани) или халф (и отзад да играе некадърника Белаид), а отпред дали да пусне Паулиньо, който няма как да подобри формата си, ако го закотви резерва.
Реално това са опциите на треньора към момента, които са точно 2-3 и той ги е опитвал всичките. :) И то говорим, ако всички останали са на линия и не трябва по спешност да се запушват дупки.
Нашименто осра всичко, до което се докосна в Левски, според мен вече самият той не си вярва, че има бъдеще в този отбор.
Васчук е постоянно контузен и почти нищо не сме видели от него.
Останалите (изключвам бекчето Луи) са безобразно слаби и просто запълват групата до 22-23 футболисти, но като цяло нямат място в Левски.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 6:16 pm 

Lachenti написа:
По-горе SZ_FEN достатъчно изчерпателно е описал проблемите със селекцията и колко дупки имаме на всички постове.

Няма стойностен отбор в света, който може да изкара на високо ниво до края на сезона само с по 1-2 читави резерви в мачовете. Особено в съвременния футбол, където програмите са все по-наситени с мачове, а и самите срещи са много по-интензивни и натоварващи.

За мен липсата на добра организация в клуба пряко влияе и на мотивацията на футболистите. Почти на всеки му се е случвало да попадне да работи на място, където цари тотален хаос и безхаберие. Колкото и да си ентусиаст да бачкаш, след няколко месеца ти свършва мотивацията, защото виждаш, че цялостната работа е жив ташак. Нашите футболисти (особено преобладаващите чужденци), макар да не са някакви добри, все са имали някакъв пряк или непряк досег с големия футбол и не им е чак толкова трудно да направят елементарна съпоставка.

Иначе пак си залитаме в крайности тип само юноши, само българи, само високи, само не знам си какви. В Левски трябва да играят добри футболисти, независимо какви, само където няма с какво да ги привлечем, задържим и развием. И тука не говоря да вземем двама добри, да им дадем петорно по-високи заплати от на останалите, а същевременно на други 3-4 поста да сме голи и боси. Така не се прави отбор.

Иначе и аз съм от хората, които смятат, че към момента (а и в идните 10 години) по-добре да се забрани на юноши на клуба да припарват до терена. Не защото не искам да играят или съм фен на чужденците, но обективната истина е, че в тая школа се работи по абсурден начин от абсурдни хора, съответно не виждам как тя може в близко бъдеще да произведе нещо различно от разлигавените некадърници, които произвежда вече поне 15 години. Ако има добър, да го налагат и да играе, нямам нищо против. Но то няма, едва ли е случайно, че поредица треньори тези сегашните ни юноши ги пускат само когато вече съвсем няма кой да играе.

Може би аз мисля за тези неща защото по професия и образование съм икономист, но какво става когато не можеш да си позволиш играчите от които имаш нужда. В краткосрочен план всеки отбор (с изключение на покойниците) оперира в рамките на някакъв предварително зададен бюджет.

Какво да правим когато искаме селекция от обертановци, но имаме кинти само за 2-3 такива играчи? Това означава ли че например ще учим левия бек и дясното крило да играят като централни защитници защото можем да си позволим само един Холмар Ейолфсон?

Шест от 13-те ни съперници в Първенството са Етър, Септември, Витоша, Верея, Дунав и Враца. Съперници в първите 2 кръга на ЛЕ са Вадуц и Жалгирис. Срещу тези oтбори, всеки добър футболист от рoдното първенство (независимо дали българин или не) би ни свършил работа.

Има 3 отбора които с груба игра, лоши терени и стискане на гъз всяка година ни вземат точки и ни елиминират за купата. Това са Черно Море, Славия и Локо Пд. За тях ни трябва пo един брой от следните типове играчи - Тиаго Родригес (с далечна тупалка или статично положение да реши закучен мач) и Калоян Караджинов (с физика да ги плаши и мачка).

Обертановците ни трябват за Берое, Ботев Пд, Гората, Литекс, 3 и 4 кръг и груповата фаза на ЛЕ.

Трансферната политика на Левски трябва да е:
1. Запълване на всички дупки и осигуряване на дълбочина на състава.
2. Вземане чрез теансферна сума или като свободни агенти на всички обертановци които бюджета ни пoзволява.
3. Вземане с трансферна сума, размяна на играчи и като свободни агенти на всички игрсчи от родното първенство, които бюджета ни позволява и които биха дали всичко от себе си за да дойдат при нас
.

С тази трансферна политика само фактора съдийство ще ни спре за титлата, печелим купа до 2 години и играем пoнe плейофи за ЛЕ. :lsfc4

Тези от вас които са близо до ръководството, говорете им ги тези неща защото те са пълни некадърници.

Последна промяна SZ_FEN на Чет Дек 06, 2018 6:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 6:27 pm 
Аватар

Ами всъщност всичко това става с някаква адекватна политика, ама за адекватна политика ни трябва адекватно ръководство. Защото в последните 3 години само, ако се види какви и колко играчи минаха през нас, на всеки ще е ясно, че можехме на тоя етап да сме си решили 80% от проблемите. Ако дори само лятото бяхме запълнили 2 от 5-те останали от миналия сезон дупки (примерно - вратар и нападател, или вратар и халф), БЕЗ ДА ОТПУШВАМЕ НОВИ (т.е. да остане един измежду Прохазка и Панайотов, или поне ако ги махнеш и двамата - да вземеш поне ЕДИН адекватен техен заместник), то на следващи ятрансферен прозорец имаш не 5 а 3 дупки. Или най-малкото не става драстично по-зле, ако имаш контузия като случая с Холмар, която отваря нова дупка. Ние, обаче, не запушихме нито една, а отворихме още, които впоследствие на пожар опитваме да запушваме, а в хода на сезона ни се отвори още една. Ясно е, че не можеш да си позволиш да намериш класни заместници на всички постове едновременно, ама опитай да намериш поне на един или два. Приоритет трябва, очевидно, да ти е вратаря - ами запуши тая дупка, остави един от досегашните дървари за резерва, в случай че стане нещо, вземи един нов нападател, а за останалите места - квот-такоа, като мислиш за следващия прозорец как можеш да се подобриш. Гледаш от кого можеш (и трябва) да се отървеш, за да освободиш някой лев, и работиш. И тук няма абсолютно никакво значение дали взимаш "българчета" или "чОжденци" - въпросът е да взимаш читави играчи при възможност, и също така - да не развалаш и малкото, което имаш....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 6:40 pm 
Аватар

Тва че 11те които почват титуляри всеки мач са много по-добри от тия които не играят са пълни глупости. Еднакво слаби са :bigok
Обаче се видя на левия бек като се наложи да застане Нганиони или на десния да застане Иво, че всъщност играят на доста прилично ниво. При дефанзивните също имаш опции да врътки, особено като виждаш че някой не играе на 100%. Това с Обертан зад нападателя е пълна глупост и чакаме Спас да се намеси, а ако отиде на фланга имаш опции за крилата и варианти за АМС.
Разбира се за феновете не е така и трябва бековете да са минимум Марсело и Роберто Карлуш, напред Меси да върти играта и ако Обертан евентуално е в настроение да тича

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 6:50 pm 
Аватар

И аз това разправям, ама тук хората си мечтаят за група от 25 равностойни играчи. А гледам отбори много над нас които се борят на повече фронтове в далеч по-тежки първенства как въртят играчи и постове, как излизат без половината титуляри ама квот-такова. Но за фена на Левски трябва специална селекция.
Wildkid написа:
...Ако дори само лятото бяхме запълнили 2 от 5-те останали от миналия сезон дупки (примерно - вратар и нападател, или вратар и халф), БЕЗ ДА ОТПУШВАМЕ НОВИ (т.е. да остане един измежду Прохазка и Панайотов, или поне ако ги махнеш и двамата - да вземеш поне ЕДИН адекватен техен заместник), то на следващи ятрансферен прозорец имаш не 5 а 3 дупки....

Не забравяй че взехме Рейеш, проблема е че го взехме ама малко късно :lol: . Като всички решения на Шефа - малко закъснели :?
Може всеки да види как играчите от село Ловяч играят и да си направи сметка дали при нас проблема не е мотивация и липса на структура. Ама жоже бил, ама Стойкас е селяндур - но мотивация имат. Ние пък имаме принцеси.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 6:54 pm 

Мисля, че доста отчетливо описах как трябва да подхождаме към трансферната политика за да избегнем глупавите ситуации докато се придържаме към един реалистичен бюджет.

Съгласен съм, че всички неподписали нови договори, тези без предложения за нови договори и такива запълващи само бройката трябва да бъдат продадени ако ще и на безценица или преодстъпени още тази зима за да се разтовари фонд работна заплата и да вземем някаква кинта за тях.

Това обаче означава, че за повечето от тези хора трябва да имаме договорени заместници. Селекцията не може да продължава до март, а след това да се оправдавамв с прокоби, съдии, вазелини и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]