forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Дек 14, 2018 7:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 9:57 pm 

И аз мисля ,че му мажат ските на Славишата,допреди месец нещата горе долу се получаваха и след варна си еба мамиту. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 9:59 pm 
Аватар

Не знам какви играчи трябват за да взимаме победи в тва първенство с отбори като Верея, Септември, Ботев Враца, Етър и други случайно попаднали...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:01 pm 
Аватар

Diabolik написа:
Нещо се случва вътре в клуба/съблекалнята.Този отбор показа,че може да играе хубав футбол.Това безобразие днес си беше съвсем демонстративно.

:smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:08 pm 
Аватар

Още след като върна ония смешник на вратата нещата тръгнаха надолу.Преди това отбора играеше отборно и всеки играеше за колектива.Колкото и слаб да беше Полачек не трябваше да го забива така на пейката,и да го приключи рано рано през сезона.Митрев те закопава във Варна,после в София,и късмет че се върнахме в мача и бихме Ботев с 4:1,но още тогава си личеше че не искат да контактуват с тоя индивид. Славишата си е виновен за всичко,да си носи кръста сега,а не да се оправдава след всяко интервю. Тия играчи дето имаме могат да играят футбол,но не го показват последно време.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:09 pm 
Аватар

Очевидно не ни стигнаха смените на треньорите за последните има-няма 10 години и продължаваме да търсим причината за неуспехите главно в тях...

Тези футболисти сме ги виждали, че могат да играят като мобилизиран, съсредоточен и сплотен отбор - имахме наистина силни мачове със същите тези играчи, които в последните срещи тотално разочароват... Писахме поеми и за Обертан, и за Паулинката, а сега чета за циганета и пр. Грозно е.
Притеснителното е, че съвсем наскоро тези момчета изглеждаха нахъсани да се борят за отличия, а сега, с начина, по който изиграват последните мачове, показват всичко друго, но не и желание и хъс. За мен това е напълно необяснимо. Продължавам да твърдя, че имаме добри футболисти, няма как чак дотолкова да сме се заслепили преди няколко месеца, когато ги засипвахме с хвалби и ги превъзнасяхме до небето.
Много жалко, че настроението в отбора се промени, че манталитета се промени - не знам на какво се дължи, но със сигурност не такава трябва да е нагласата на един играч на Левски. В добрите времена за публиката на Левски се организираха срещи с играчите, опитваше се да се повдигне духа на отбора, действаше се...

Утре Лудогорец да подпечатват титлата, да се знае... А пък на нас главната ни задача трябва да е да върнем онова желание и онзи колектив, които ни върнаха усмивките в не малко мачове този сезон.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:12 pm 

Wildkid написа:
Не, решението е да има читави играчи, добър треньор и адекватно ръководство.
Читави играчи "които можем да си позволм финансово", добър треньор "който е запознат с качествата на футболистите и знае как най-добре да ги използва" и адекватно ръководство "което НЕ е съставено от парашутисти".

Да. При тези условия става.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:17 pm 
Аватар

Semper_Fidelis написа:
Септември си ни надиграха в големи периоди от мача с bAlgar4eta за ужас на форума :bigok в центъра направо ни метнаха колелата.
Чак пък само с бАлгарчета.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:20 pm 
Аватар

Виктория, след всичко което написа от втория абзац къде да търсим причината, ако не в треньора?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:25 pm 

Ако има нещо необяснимо, причината обикновено е $$$

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:25 pm 
Аватар

Паулиньо след контузията се страхува да влиза в единоборства и да играе за топката. В следствие на което (Горанов) остава сам в защита и си ебават майката нещата. От другата страна имаш Милош (трагикомичен в пореден мач и не направи 1 пробив) + Обертан не си дава никакъв зор в защита. Белмонд е просто слаб футболист, а ние нямаме креативен футболист (СС приключи с Нашименто). Ми ще ме извинявате, но ние играехме с 6 човека, а така не става.

СС сам си е виновен, като се удави 2 пъти на едно и също място (Варна) и не промени нищо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:27 pm 
Аватар

Няма нормална йерархия и мениджмънт в клуба. Определено има тежък проблем в отбора и няма кой да го реши. Слабо, Русев, много слабо. Време е за организирано недоволство на феновете, че да почнат точните обаждания и да се стяга шефчето.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:29 pm 

Човек да не си помисли, че може да го очаква нещо повече от протоколен сезон... коя година стана вече :ohmygod Поне издържахме до ноември/края на ноември, дано догодина издържим поне до зимната пауза.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:34 pm 
Аватар

Аз бих се радвала причината да е в треньора, защото неговата смяна би означавала, че премахваме проблема, отборът заиграва и проблем вече няма. Само че, историята показва, че колкото и пъти да сменяхме треньора през последните да кажем ДЕСЕТ години, нищо не се промени. Няколко кръга подем и след това мъката започва отначало... И ей така си се изнизаха едни ДЕСЕТИНА години, ама кой ти ги брои...
Та много искам причината да е само в треньора - щеше да е изключително лесно отново да намерим правилния път към силен и стабилен отбор, който някога бяхме.

С този треньор и с тези играчи изиграхме добри мачове. Имаше настроение, имаше колектив, имаше желание, имаше хъс, имаше отбор. Аз това искам, предполагам и вие. После нещо се счупи и сякаш подмениха играчите. И това пречупване не може да е дошло само и единствено заради отпадането от купата. В крайна сметка участваме и в първенство... Треньорът също е сгрешил, за да се стигне до тези резултати, но не може винаги той да е основната причина и винаги той да го отнася. Защото пак ще се завъртим в кръга - нов треньор - подем за няколко мача - ииии дотам....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:41 pm 
Аватар

gosh написа:
къде да търсим причината, ако не в треньора?

При Делио Роси изглеждахме почти по същия начин в някои мачове, тогава той беше хулен че играе прекалено дефанзивно, че играчите не го разбират. СС почна доста по-нападателно, но точно като италианското менте записа големи победи и пак като ментето, зимата - срив. Ако при двама тотално различни треньори, като стил на игра, при тотални различни екипи които всеки си е довел, отбора изглежда по един и същ начин, може би проблемът не е у тренора.

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir

Последна промяна tones на Сря Дек 05, 2018 10:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:42 pm 
Аватар

25 мил. дългове + всеки месец стотици хиляди за заплати + нулев успех + нулеви шансове за силно представяне в Европа + счупен дюш + никакви Българи.
Един и същ сценарии с различни актьори.

Левски-София се задава с пълна пара. Публиката нещо ще се опита ли да направи за да спре този процес? Или пак като навържем 3-4 победи ще заплашваме с бой тия дето режат гредите и ще пляскаме моШно. Накрая липса на малшанс и отначало?

Можем да се борим за 3-то място без амбиции за нищо повече и с напълно български състав с нормални заплати. :smt006

Да не кажа, че е доста по-вероятно 11 човека с мисленето, поведението и хъса на Станислав Костов да ни донесат някоя друга радост, отколкото 11 Белмонтовци, Паулиньовци и тн. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:49 pm 
Аватар

При Роси за толкова мачове имахме 15 гола по-малко. Аз нямам обяснение защо започнахме да играем така от около месец, обаче съм сигурен че ако треньора не слуша някой да му реди състава или ако излезе и каже като мъж къде е проблемът, има някакъв шанс за положително развитие

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:54 pm 

Niki4a написа:
Паулиньо след контузията се страхува да влиза в единоборства и да играе за топката. В следствие на което (Горанов) остава сам в защита и си ебават майката нещата. От другата страна имаш Милош (трагикомичен в пореден мач и не направи 1 пробив) + Обертан не си дава никакъв зор в защита. Белмонд е просто слаб футболист, а ние нямаме креативен футболист (СС приключи с Нашименто). Ми ще ме извинявате, но ние играехме с 6 човека, а така не става.

СС сам си е виновен, като се удави 2 пъти на едно и също място (Варна) и не промени нищо.

Ама нещата наистина ли пак ще опрат до селекция и дълбочина в състава? Не думай :D
Аз мислех че съм единствения лузър в този форум дето говори за селекции, треньори и стратегии за мачове.

Оказва се че сме двама :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:57 pm 
Аватар

Всичко идваше от многото загубени топки и хаоса в конструктивен план.
Niki4a написа:
Semper_Fidelis написа:
Септември си ни надиграха в големи периоди от мача с bAlgar4eta за ужас на форума :bigok в центъра направо ни метнаха колелата.

Тия дето говорят само за българчета да изгледат мача и да видят играта на двамата ни национали :ohmygod2
Черното мУмче ако влезне пак на мястото на Горанката ще скрие топката на тия тъмните от Септември дето Горанката го направиха хахав днес :lol: . А голмайсторчето ни при всичките му голове може ли в някой мач да се пребори и да вземе повече от 1,5 топки?
Всички играчи бяха под нивото си, особено твърдите титуляри. Изключвам Рейеш, Кабрал и Белмонт (най-вече заради шпагата преди да го сменят).А на Белмонт кво не му харесахте не знам, Тиам си оголи зоната поне 10 пъти ама една дума не видях срещу него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 10:57 pm 
Аватар

Не ми се клошарят мнения отпреди, да видя кои бяха тия симпатяги, дето ме плюеха тука, като разправях, че с тоя отбор за никаква шампионска титла не може да става дума. Да си признават сами :smt003

Понеже не можах да го гледам мача, та само репортажа изгледах сега ... и гледам и се чудя - бе тия момчета наистина ли са професионални футболисти? Всеки ден да я риташ тая топка от сутрин до вечер, че и талант да си имал явно, и накрая такива работи да правиш. Първият гол на Септември е сравнително често срещано явление в махленските мачове, но за професионален футбол ми е странно да си го представя, че се случва в 21 век.

Иначе е ясно, че ударихме новото дъно - след като Ботев Враца ни шмугна три на Герена, сега не можем да бием 10 от Септември на Васил Левски. :ohmygod2 А най-жалкото е, че пак се набелязват определени хора, които ще изхвърчат по бързата процедура и с това ще се решат проблемите. Догодина пак същата работа ще гледаме.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 11:02 pm 
Аватар

Евалата Виктория ! Кой каквото да ми говори...играчите играят и тези играчи, ако имат претенции, трябва да могат да бият отбор като Септември. И на мен ми дойде до гуша все тренера да е виновен. А ония на терена...те все са невинни. Митрев или Полачек...и двамата не трябва да допускат такива голове...каквито допускат всеки кръг. И винаги някой друг е виновен, но не и те.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 11:02 pm 

Niki4a написа:
Semper_Fidelis написа:

Ами чуждениците им са също хора, които форума меко казано не брои за живи - Меледже и Крис Гади.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 11:05 pm 
Аватар

Има защо, в Левски ще се подпичкосват. Голям прас като са направили 1,2 или 5 мача в отбор в който няма очаквания за нищо. При нас трябва да правят 50 такива.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 11:07 pm 
Аватар

Заплатките се точат, секторите ръкопляскат - екстра... пълно безразличие и некадърност цари от години в ЛЕВСКИ.

Колкото и да мразя Тодор Ескобар, при него нямаше да е същото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 11:16 pm 
Аватар

Това с българите vs чужденците не го разбирам...

Моята романтична представа за отбор на Левски, изграден от юноши на клуба, които да играят със сърце и душа във всеки мач, лека-полека се разбиваше през годините, като отрезвяването осезаемо дойде с изплезения език на Стивън Петков след гола, който ни отбеляза. Или с прекрасните думи на Бандаловски, които отправя често към нас...

Проблем е, когато не играем, а не съотношението българи:чужденци... Аз нямах никакъв проблем с отбора преди няколко месеца, който беше съставен основно от чужденци, които обаче изриваха терена...

Само Левски! Продължавам да вярвам, че този отбор с този треньор има бъдеще. Неслучайно посещаемостта ни през този сезон осезаемо се вдигна... Видяхме нещо в тези играчи, в този колектив... Дано не е било епизодично.

:levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 11:27 pm 

Дейба, бях забравил за тоя мач в сряда
...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2018 11:33 pm 

и аз, и в момента се радвам, че не съм гледал тоя спектакъл

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 12:03 am 
Аватар

Утре или в следващите 2-3 дена очаквам заглавие "Спас Русев посети тренировката на Левски днес. Собственикът на сините потърси обяснение за слабите игри. Очаквайте подробности." :strkstrk

Още 10 треньора да сменим, пак ще си говорим същите неща на всеки 6 месеца. Стига да имаме късмета да изкараме още 10 години така. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 12:35 am 
Аватар

Моето обяснение за слабата игра е, че за кратко време се натрупаха няколко неща:
- отпадането за Купата и очевидното ни рязане и бутане на тирето и агите понижи мотивацията в отбора;
- контузията на Холмар прееба цялата защита
- Грешките на Митрев и Полачек вкарват несигурност в цялата защита
- Очевидно има интриги в съблекалнята, може би продиктувани от преговорите за заплати
- Митрев някой го налага упорито да ни пази и това влияе и на целия отбор, може би господина от Видин с Аудито? Показателно е Холмар как го избута като вкара на Дунав

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 12:43 am 
Аватар

+ това забелязах , че повечето футболисти не влизат в единоборства , не знам по колко картона имат , но Тиам днес само тичаше около тези от Септември при контраатаките , а помня в началото как ги спираше такива ( и колко картона му надаваха за такива неща :ohmygod2 ) + Яблонски който си изкара картон и останалите отзад.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 12:52 am 
Аватар

инж.-мен. Гатев написа:
Моето обяснение за слабата игра е, че за кратко време се натрупаха няколко неща:
- отпадането за Купата и очевидното ни рязане и бутане на тирето и агите понижи мотивацията в отбора;
- контузията на Холмар прееба цялата защита
- Грешките на Митрев и Полачек вкарват несигурност в цялата защита
- Очевидно има интриги в съблекалнята, може би продиктувани от преговорите за заплати
- Митрев някой го налага упорито да ни пази и това влияе и на целия отбор, може би господина от Видин с Аудито? Показателно е Холмар как го избута като вкара на Дунав

:smt023

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]