forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 12:23 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 7:25 pm 
Аватар

Не може постоянно да подменяш състава ако гониш високи цели.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 7:32 pm 
Аватар

Тези неща хубаво си ги говорим, но на всички ни е ясно какво ще стане - ще намерим пак изкупителни жертви в лицето на треньора, двама от вратарите, двама от чужденците, двама от юношите и ще ги заменим по същия начин, по който го правим вече 10 години поред. :bigok

Не съм съгласен само с това, че можем повечето отбори да ги бием с кажи-речи всякакъв отбор - на този принцип играхме втора седмица, а със селекцията на Митов/Боримиров можеше с лекота да ни бие почти всеки отбор дори в България. Нали ги пускат тези резерви и юноши чат-пат в контроли и падат почти всичките мачове от Монтана, Струмска слава и Септемрви.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 7:39 pm 
Аватар

А в кого да търсим вина, ако не в треньора че не подбира играчи за първия състав, а върти само едни и същи?
И за вчера съм сигурен че ако отбора ни U19 беше хванал Септември, щеше да ги разкости

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 7:41 pm 
Аватар

Отбора ни U19 ще загуби с минимум 5 гола от този отбор на Септември, жалко че няма как да се провери това за да разберат някой на какво ниво ни е школата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 7:44 pm 
Аватар

gosh написа:
А в кого да търсим вина, ако не в треньора че не подбира играчи за първия състав, а върти само едни и същи?
И за вчера съм сигурен че ако отбора ни U19 беше хванал Септември, щеше да ги разкости

Всеки треньор допуска грешки, както и всеки си има любимци. Това не е корена на проблема. Примерно като се замислиш, Павката не игра толкова зле, изработи поне 10 фаула. Проблема е защо не ги оползотворихме и защо заради Паулиньо Обертан играе в центъра.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 7:47 pm 
Аватар

Много сте изписали селвкционерите и не смятам да го чета. :bigok За мен, като изключим липсата на вратар, състава ни е най-силен в България, с изключение на мултимилионните играчи на Съдиегорец.

Отбора губи напоследък по съвсем други причинининте не са нито треньор, нито играчи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 7:47 pm 
Аватар

Да, само че след такава дълга контузия другите треньори пускат играча примерно на почивката или след 60 минута, а не започва титуляр всеки мач да трупа минути и междувременно отбора да се мъчи да вкара.
За Обертан почвам да си мисля че е толко прост че сам иска да го пускат там, не може всички да виждат какво прави по крилото и двама треньори да не го пускат там.
Колкото до грешките на Славиша.. един път стомничка за вода, втори път стомничка за вода...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 7:49 pm 
Аватар

Goviado написа:
Много сте изписали селвкционерите и не смятам да го чета. :bigok За мен, като изключим липсата на вратар, състава ни е най-силен в България, с изключение на мултимилионните играчи на Съдиегорец.

Отбора губи напоследък по съвсем други причинининте не са нито треньор, нито играчи.

След като вижда че Яблонски и Цветкович са неадекватни защо продължава да ги пуска,а не пробва да смени нещо. Лично той си е виновен за вчера

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2018 7:59 pm 
Аватар

Не знам за стоперите и Цветко кой какво и дали резервите могат да бъдат пускани, но Горанката е време да поседне. Също за другите постове допуска очевидни грешки и то от чист инат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 3:34 am 
Аватар

Пич, не го приемай като заяждане, ама свикни, че думите които завършват с "Й" се пишат само когато са в единствено число. В множествено число завършват на "И". Другото е "КоЙто" - ед. ч. и "КоИто" - мн. ч. Елементарно правило е.
Иначе е много дразнещо за четене, а и мнението ти олеква, а с него съм съгласен на 100% - с играта си срещу нас, Септември като нищо ще разбият U19.
Ама айде - едните играят мъжки футбол в Кафевата лига, а другите са още(уж) юноши бледи.
Кофтито е, че Септември ще си бият спокойно срещу единадесеторка съставена от останалите играчи от групата на първия ни отбор.
Живко написа:
Отбора ни U19 ще загуби с минимум 5 гола от този отбор на Септември, жалко че няма как да се провери това за да разберат някой на какво ниво ни е школата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 3:39 am 
Аватар

Адепт, искаш да кажеш, че според теб, Цветкович е в по-добра форма от Горанов, ли?
Или Горанов трябва да седне на пейката само защото има читав заместник, а Милош - не?
Adepta написа:
Не знам за стоперите и Цветко кой какво и дали резервите могат да бъдат пускани, но Горанката е време да поседне. Също за другите постове допуска очевидни грешки и то от чист инат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:04 pm 
Аватар

Горанката трябва да седне защото има спад във формата - дали защото си е вирнал носа откакто е национал, дали добра кОвра е намерил - все е тая. И да, негрото е много добро, според мен е по-добър от него поне с класа.
За Цветко писах - много мачове изигра. Да му пускат заместници от време на време егати.
Другото е тънкия момент защо СС толкова се крие зад звездите си - примерно Тиам 2-3 мача е извън форма, Павката прави глупости. Да не коментирам и безумната постройка с Обертан в центъра.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 3:15 am 
Аватар

Съгласен съм с теб, включително и за Тиам, и за Луи. Ама ако Цветкович почива, при положение, че и Яблонски е в лоша форма, то Найденов ще е ужасно рисково да играе точно сега, когато има голям спад във формата на целия отбор. Няма нито класа, нито самочувствие това момче. С едно прилично полувреме досега, не става за титуляр в Левски в този момент. Сега не можем да си позволим да губим нови точки.
За това искам истински бекове за резерви, а ти ми обясняваш, че било утопична мисъл.
Знаеш много добре, че в съвременния футбол този пост е един от барометрите за това как се представя един отбор в двете фази на играта. Щото един приличен бек можеш да го пуснеш и като крило, ако се наложи, но обратното е по-сложно и рисково.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]