forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 3:43 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 5:31 pm 
Аватар

Аз не разбирам тези вопли, че се оправдаваме. Ако в бизнеса ти нещо не върви какво ще направиш? Така, съвсем генерално.

1. Ще видиш вътре в компанията какво не е наред и какво пречи.
2. Ще погледнеш и цялостната бизнес среда и по-добре представящите се конкуренти.

Та, ние не правим нещо различно. Имаме си много проблеми при нас, не че другите нямат. Но сякаш я няма тая каръщина (което си е малко и до обиграност и концентрация), няма ги и някои очевидни тенденции свързани със съдийството и съпротивата на противника. Вече ръководството трябва да реши кои аспекти да подобри. Аз предпочитам да сме по-добер вътрешно. Тогава страничните фактори няма да имат такова влияние.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 5:35 pm 
Аватар

Факт, че тогава ще минимизираме външните фактори (макар че в нашия случай, тогава външните фактори просто ще се засилят, но това няма значение в случая). И, естествено, затова искаме нещата при нас да се подобрят, не виждам някой да твърди обратното. Но това изобщо не значи, че външните фактори нямат влияние. Както казах, без външните фактори (които реално би трябвало да отсъстват), дори със слабите ни игри щяхме да сме ако не пред, до поне много близо до резаните и тирето. А това оказва влияние, със сигурност, включително на играта....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 5:44 pm 
Аватар

Не споря.

По-скоро се чудя на хората, които се дразнят, че се изтъкват външни фактори само защото "ние сме Левски бааааа" и нас външни фактори не бива да ни интересуват, както и защото тези външни фактори не са доказани, записани на лента, микрофилм и не ги излъчват всяка вечер между Времето и Спортните новини.

Да кажеш, че нещо не е наред не е задължително оправдание.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 5:46 pm 

ОК, нека тогава го кажа по друг начин.

Ако ние си вършим работата както трябва (повечето пъти) това ще "осветли" влиянието на външните фактори върху нас. Това от своя страна ще направи нашето рязане по-трудно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 5:46 pm 
Аватар

Е, не виждам някой да твърди обратното....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 5:49 pm 
Аватар

Естествено,че съдиите влияят пряко или коствено на даден мач.Съдиите са много важен фактор в един футболен мач.Абсолютно всяко едно тяхно решение правилно или неправилно може да реши даден конкретен мач.В случая Кабаков взе не едно или две грешни решения,като всяко едно от тях беше в наш ущърб.Еми няма как това да не повлияе на крайния резултат.Дори мащаба на "рязането ни" от Кабака ще повлияе и в следващия мач,тъй като Цветкович например ще пропусне мача с Дунав за ситуация,която е трудно да се обясни защо и как беше отсъдена.За картоните на Тиам,които се раздават по време или дори след края на мач,няма нужда да говорим.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 5:52 pm 
Аватар

Конкретно на Тиам му свириха поне 4 абсолютно несъществуващи фала, картоните изобщо не желая да ги коментирам...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 5:59 pm 

В момента не е никак трудно да ни изшибат защото разликата между нас и отбори като Враца не е като тази между нас и Атлетик Куклен.

Започваме повечето мачове с дежурен вратарски гол, трябват ни повече от 3 чисти положения за да вкараме гол в запечен мач, а и състава ни все още няма нужната дълбочина за да не се влияем от бойкоти, картони, контузии и слаба форма на ключови играчи.

Добавете към това поне един спестен за противника жълт/червен картон, който се отсъжда за нас, една несъществуваща засада/отменен гол и няколко отсъждани в полза на противника спорни ситуации и картината ви е ясна.

При този сценарий не Черно Море и Враца ами и Дунав може да ни преклати насред София.

Последна промяна SZ_FEN на Вто Ное 27, 2018 6:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 6:02 pm 
Аватар

Ми аз лично хич не съм оптимист за мача с Дунав, предвид кадровите проблеми и безумната форма на някои играчи. И без това ни е трудно да вкарваме, като ни спрат 2-3 атаки с фалове, не ни дадат една дузпа, не ни дадат 2-3 положения, или ни спрат някоя и друга голова атака с измислена засада, 0:0 е готово....да не говорим за огромния потенциал за осиране в защита, и естествено да им подарят някоя дузпа като тая....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 6:17 pm 

Точно за това говоря.

Когато:
- дежурния вратарски гол става на 5-6 мача, а не през мач
- от 3 чисти положения печелим поне дузпа
- имаме Футболист на терена, който от 6 бити дузпи да изпорти само 1
- имаме дълбочина в състава позволяваща на наказаните, контузените, тези в слаба форма и бойкотиращите заради по-високи заплати да гледат мачовете ни от трибуните
- треньорът ни бърка състава и смените (човешко е) веднъж на 5-6 мача, а не на 2-3

Тогава ще останат само двойните стандарти при отсъждането на фалoве, картони и спорни ситуации използвани срещу нас.

Гарантирaм ви, че ако ние си вършим работата, на съдиите ми ще стане адски трудно да не си я вършат както трябва.

Разбира се пълен песимист съм относно способността на нашето ръководство да се справи с тази ситуация.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 7:43 pm 
Аватар

Е каква дълбочина на състава искаш? В момента играем на един! фронт, като дойде Славишата да кажем бяхме на два фронта, но тежките ЕКТ успешно ги отписахме още в началото. Да играехме в групите където да стигнеш са поне 10 тежки мача (4 тежки мача в 3-ти и 4-ти кръг + 6 в групите) - тогава можеше и щеше да е оправдано да искаме качествена и дълга, почти равностойна скамейка та да се изпълни мокрия блян на форума на всеки пост поне по двама :bigok .
За "А" група си имаме достатъчно футболисти. Проблема най-вече е в номерата #1 и #9. Допълнителен фактор (според собствените им признания) е в главата на футболистите.
П.С. Най-много накрая да се окаже, че пак не им плащат заплатите и "са били предупредени" :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 8:27 pm 
Аватар

Сега, ако изключим десния бек, имаме поне по двама за всеки пост, колко по-голяма дълбочина да има. Е друг въпрос е какво качество предлагат някои от играчите. Но не е сериозно да се говори, че няма дълбочина в състава.

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 9:22 pm 

И двамата сте чели така както дявола чете евангелието.

Имаш 5 вече 6 човека на поста вратар, но нямaш вратар.

Имаш десен бек който се дърпа за нов договор а в последния мач беше и ужасен и друг който "може да играе и като десен бек."

Имаш един централен защитник аут до лятото, един който се дърпа за нов договор и беше ужасен в последния мач. Имаш защитник със съмнителни качества на когото не беше предложен нов договор, един токущо излекуван от контузия и един на 17 години.

Ако Реиш играе централн защитник, десен бек или до Тиам той не може да е резерва на Тиам.

Имаш 5 нападатели само един от които вкарва но не и срещу Разград и Микре (по някаква причина Славиша избягва да пуска Виана).

Това стига ли?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 9:29 pm 
Аватар

По "някаква" причина. :lol: Тая "някаква" причина е, че сме с 4 човека извън ЕС.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 9:37 pm 
Аватар

SZ_FEN написа:
И двамата сте чели така както дявола чете евангелието.

Имаш 5 вече 6 човека на поста вратар, но нямaш вратар.

Имаш десен бек който се дърпа за нов договор а в последния мач беше и ужасен и друг който "може да играе и като десен бек."

Имаш един централен защитник аут до лятото, един който се дърпа за нов договор и беше ужасен в последния мач. Имаш защитник със съмнителни качества на когото не беше предложен нов договор, един токущо излекуван от контузия и един на 17 години.

Ако Реиш играе централн защитник, десен бек или до Тиам той не може да е резерва на Тиам.

Имаш 5 нападатели само един от които вкарва но не и срещу Разград и Микре (по някаква причина Славиша избягва да пуска Виана).

Това стига ли?

Дупките в състава, а именно постове #1 и #9 всички ги знаем и няма нужда да ги напомняш. Не измествай фокуса върху качеството и върху това кой и дали щял да подпише. За пробитата Кафева лига бройката играчи са повече от достатъчно. Милан примерно играе с половин резервен състав и на три фронта, ама резервите им играят без кафево по гащите. Как става тая :smt017

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 9:43 pm 

blue heart написа:
По "някаква" причина. :lol: Тая "някаква" причина е, че сме с 4 човека извън ЕС.

А когато Паулиньо беше контузен (до мача с Враца) с колко бяхме?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 9:46 pm 
Аватар

Е игра с Киро и беше в групата с Верея. Може и да не е във форма. Ще вземе бате Славе да го пусне в някой мач, Виана ще издъхне на 10-тата минута, щото не е готов и ще има "ееееееее плескавичар, що го пускаш", нали се знаем...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 9:49 pm 

За тези които не са чели нито един от коментарите ми на тази страница, но за това пък са им отговорили ще припомня че дупките на вратата и нападението са причините да започваме с дежурен вратарски гол и да вкарваме по 1 гол от 10 положения, което улеснява рязането ни от страна на съдиите.

За останалите дупки в състава ни съм се аргументирал достатъчно ясно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 9:50 pm 
Аватар

За да се намеся в спора ще ви дам следните примери.
1. На Кабралата с/у черно хюмне се даде заслужен жълт картон за симулация, но преди това му вдигнаха сигурно първия картон в кафявата лига за неправилно изпълнен фал. Като резултат, Кабралата не игра с/у Враца, а в момента той е по-острър играч от Павката.
2. Пак на мача с/у черно хюмне стефчу станчев имаше поне десет остри влизания (половината отзад), като до 40-та минута мършата николай йорданов на два пъти му показва “още едно нарушение и ти давам картон”. В крайна сметка за стефчу картон нямаше, а Павката бе малтретиран цял мач.
3. С/у Враца, Даниел Гаджев си получи заслужен жълт в средата на първото. В 45-та минута имаше нов груб фал (май и удар с ръка), но втори жълт не последва. Гаджев бе сменен на почивката.
4. Пак на мача с Враца, на доктор Тиам се даде първи жълт за реакция (която дори не беше бурна), а втори жълт за нарушение тяло в тяло. Без заплаха за здравето на противника.
Наистина, това не трябва да ни служи като оправдание за слабата игра, но има ясна тенденция за ощетяване на Левски, а подпиране на спермогорец и тире. Днес в 24 часа има статия според която срещу спермогорец са дадени само 8 дузпи от влизането им в кафявата лига, като в повечето случаи това е било при солиден аванс на агите. Бройката с/у нас само тази есен е 2.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 9:51 pm 

blue heart написа:
Е игра с Киро и беше в групата с Верея. Може и да не е във форма. Ще вземе бате Славе да го пусне в някой мач, Виана ще издъхне на 10-тата минута, щото не е готов и ще има "ееееееее плескавичар, що го пускаш", нали се знаем...

Наигра се, според мен. Дано не съм прав защото е супер подходящ за мачовете с Морето.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 10:13 pm 
Аватар

Несериозно е отбор с нашите претенции да има 5-ма номинални централни нападатели, от които да не става нито един (Да, за пореден път казвам, че Костов не става за централен нападател на Левски, ако ще да е вкарал и 23 гола, защото 90% от тия голове са я с 3 рикушета, я подложка на празна врата, я нещо подобно. Головете, вкарани с някакво умение, са не повече от 3, а извън това момчето е слабо във всички останали компоненти, освен желание. Да, нямаме по-добър, останалите са още по-зле, но това не го прави добър играч. В най-добрия случай може да е резерва, нищо повече, ако наистина имаме претенции). Също толкова несериозно е да имаме 5-ма вратари, от които да не става нито един, дори с късмет като на Костов.

Тези две неща са напълно достатъчни, за да е видно, че вината далеч не е в треньора....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2018 10:58 pm 
Аватар

Едит:
Показателно за класата на Костовиньо е, че мина един играч на противника отляво на късмет и реши че ще му върже и втория път :lol:
SZ_FEN написа:
За тези които не са чели нито един от коментарите ми на тази страница, но за това пък са им отговорили ще припомня че дупките на вратата и нападението са причините да започваме с дежурен вратарски гол и да вкарваме по 1 гол от 10 положения, което улеснява рязането ни от страна на съдиите.

За останалите дупки в състава ни съм се аргументирал достатъчно ясно.

За вратата и нападението никой не спори, ама за другите постове да твърдиш, че нямаме достатъчно резервни играчи е пресилено при положение, че от първи кръг сме извън ЕКТ (най-тежките мачове), а отскоро и извън Купата ( макс 4 тежки мача). Срещу само един дългосрочно контузен играч имаш френско манго за ляв бек (супер качествен играч), френско неманго за ДХ (играл повечето мачове през сезона), фалафела (който е ниво когато го слуша главата), универсален дефанзивен играч като Рейеш, Нашименто (беше титуляр миналия сезон), сочения за много перспективен Папазов и Кабралата (ако приемем, че Павката е титуляр). Няма да споменавам други. Кое не ти е достатъчно?
Друг е въпроса, че вероятно според теб няма класа в резервните играчи и ти искаш играчи които биха играли и в РМ, но всички бяхме обляни дори от Кабрал за когото съвсем доскоро явно и расистки половината форум искаше въже, а другата половина не толкова явно и пак толкова расистки :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2018 12:48 am 

Wildkid написа:
Несериозно е отбор с нашите претенции да има 5-ма номинални централни нападатели, от които да не става нито един (Да, за пореден път казвам, че Костов не става за централен нападател на Левски, ако ще да е вкарал и 23 гола, защото 90% от тия голове са я с 3 рикушета, я подложка на празна врата, я нещо подобно. Головете, вкарани с някакво умение, са не повече от 3, а извън това момчето е слабо във всички останали компоненти, освен желание. Да, нямаме по-добър, останалите са още по-зле, но това не го прави добър играч. В най-добрия случай може да е резерва, нищо повече, ако наистина имаме претенции). Също толкова несериозно е да имаме 5-ма вратари, от които да не става нито един, дори с късмет като на Костов.

Тези две неща са напълно достатъчни, за да е видно, че вината далеч не е в треньора....

Костов много добре контролира топката, което е воечатляващо за позицията на която играе. Повечето от головете му обаче са от наказателното поле, но е малко вероятно Микре и Разград да го оставят без опека там.

Ако Стивън Петков беше при нас едва ли щеше да се справи по-зле от него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2018 7:11 am 
Аватар

Адепта трябва да напише книга-наръчник за водене спор и отстояване на тези с неадекватни доводи.
Препоръчвам заглавие за нея - "100-те кладенеца по света и у нас, от които да нося вода, когато се опитвам да аргументирам безсмислените си тези".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2018 11:46 am 
Аватар

Стивън Петков едва ли щеше да се справи и по-добре от Пипо Костов....

Владеенето на топката му е сравнително добро, само че нито знае какво да прави с нея, нито как да го прави. Това, че головете му са от малкото наказателно, няма значение - има значение, че повечето стават "случайно", както и че срещу малко по-смислен отбор почти не излиза на голово положение, а когато излезе, го отиграва скандално. Като че ли единственото изключение тука е мача с резаните, където вкара приличен гол, и можеше да вкара и още един.... Въпросът, обаче не е да дъвчем Костов, който поне се старае колкото може, и в момента играе сезона на живота си, а че за не знам коя поредна година, нямаме читав нападател!

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2018 11:55 am 
Аватар

Източна София подкрепя трансфер на Пророка в Сухата река!
След като Финта ще ни пази на вратата, трябва и Пророка да е в нападение!
Като баджанаци ще натискат сериозно и ще се надяваме есента да играем в ЛЕ! :smt031

Мощно зад Стоянович! Поне до лятото на 2019-та! Или ако Мъри му дойде за помощник! :smt047

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2018 6:13 pm 

просТак написа:
Адепта трябва да напише книга-наръчник за водене спор и отстояване на тези с неадекватни доводи.
Препоръчвам заглавие за нея - "100-те кладенеца по света и у нас, от които да нося вода, когато се опитвам да аргументирам безсмислените си тези".

A втори том може да се казва "Защо мъжете които лапат пишки са най-хетеро" :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2018 7:21 pm 
Аватар

Аз ви предлагам да си напишете вие двамцата книга "колко далеч е средностатистическия фен на Левски от реалността" докато чакате безкрайно група от 25 хиперкласни и равностойни футболисти и минимум 5-ма от класата на Тони Кроос да са в резервите :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]