forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 3:34 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 438 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:07 pm 

Adepta написа:
Да се отричат треньорските грешки е също толкова малоумно както и да се разпъва на кръст след 3 месеца начело на отбора. Видни са грешките на СС в тактика и постове, но за разлика от миналия сезон играчите са повече време заедно, свикнали са заедно, състава е повече изчистен и аз лично неодумявам дали той се инати или някой от щаба му "помага".
Друго лошо което ми направи впечатление е критиката му към играчите че играели само в София едва ли не. Също и какво искаше да каже и с "и 15 годишните не правят такива грешки" не ми е ясно. Такива грешки се правят и в елитните 4 на Европа, но по-лошо е това публично изказване. Да беше казал "направихме груба грешка". И за първото обвинение "не се старахме достатъчно". Това е твърде остра критика, особено на фона на треньорските очеизвадни неправилни решения.
Само СИНИТЕ написа:
Продължавам да се изумявам колко малоумни можем да бъдем като фенове! :ohmygod Миналата седмица цветя и рози, тази пак се раздават смъртни присъди и се режат вени..
Балканското ли е виновно не знам, но е смешно чак на моменти.

Не знам честно кой е бил в еуфория след миналия мач, но аз се почувствах все едно съм гледал друг :lol: . Половината ни удари във вратата влезаха, включително имахме късмет да вкараме от първия удар след техния гол, мисля и третия дойде без да пропуснем, а останах с впечатление от медиите и от част от феновете, че сме размазали папагалите.

Брат тия имаха един удар във вратата. Мариани изпусна при 0-0 чист гол. Второто полувреме ако не бяхме дръпнали ръчната след 3ия гол тия отиваха на 5-6 гола. Дръпни си мача и после пак кажи че играта не ти е харесала.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:12 pm 
Аватар

Още един здрав халф ни трябва в средата на терена. Белмонт и Нашименто като ги блъснат малко по-здрава и излезнат на тъч линията. Вчера центъра го нямаше никакъв,Тиам се опитваше да ги спира,но нямаше как сам да го направи,след като срещу него имаше двама ръгача,и го пресираха здраво. Мариани от друга страна го разнасяха по терена още в първите минути.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:27 pm 
Аватар

Не знам защо слагаш Белмонт при Нашименто, освен в позицията чисто физически разликата в ръста е 10 см - 175 срещу 185 см. Франсето избута тегави мачове като срещу Бирой и не само заради гола и не си спомням някой да го е избутвал в тъча. Това че СС не харесва Белмонт е видно, но и че прави грешка да пуска само един типичен ДХ също е доказан факт.
garry.rodriguez написа:
Брат тия имаха един удар във вратата. Мариани изпусна при 0-0 чист гол. Второто полувреме ако не бяхме дръпнали ръчната след 3ия гол тия отиваха на 5-6 гола. Дръпни си мача и после пак кажи че играта не ти е харесала.

Бях на стадиона и гледах внимателно мача. Разбиранията ни за "чист гол" се разминават.
Да, при 3:1 тоест при решен мач играта започна да ми харесва.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 5:22 am 

Adepta написа:
SZ_FEN написа:
Вждаш ли как и ти започна да разсждаваш като мен :wink:

Единствената разлика е, че аз не искам да взимаме секачи от Кафевата да раздават правосъдие по нивите. Такива можем да вземем от други държави и освен да оперитат като Тиам ще имат и футболни умения които да прилягат на отбора. Щото като гледам в титулярните 11 не виждам кой българин да играе, дори новото черен е класа над Горанката.

Е дай му малко време де. Рим не е бил построен за 3 дена :D .

Като вземем за 200 хилки един като тези за които говориш и скъса кръстни връзки оща в първия мач на Тича, ще започнеш да гледаш на нещата от моя ъгъл.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 10:31 am 
Аватар

Поставете се на мястото на Славиша само. Идва без да е правил подготовка, селекция и пак се справя доста добре за момента :smt006 На най-важния пост в отбора има двама идиоти, които всеки мач усират всичко :smt006 Може да е сбъркал със състава, но според мен е най-малко виновен за нещата :smt006 Важно е да държим разликата до нова година с лудогорец на 3 точки поне :smt006 Вярвам, че имаме шанс да сме им равностойни поне до края :smt006 Вчера ги гледах с бирой, пуснете си 2-3 ситуации от мача ви ще разберете защо са 1ви :smt006 Поне 3 спестени картона още първото полувреме, плюс 100% дузпа срещу Райнов пред погледа на поредния наемник :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 10:56 am 
Аватар

Едва ли някой обвинява треньора за трите загуби. Отбора видимо беше започнал да играе красив и нападателен футбол. Изскачат обаче същите глупости напоследък като от миналия сезон, което ме замисля дали някой дебильок не му дава акъл как да си реди състава, кой да играе и къде.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 2:10 pm 
Аватар

Не е виновен (само) треньорът за загубата при глупостите на вратарите, но все пак... Обертан е абсурдно да играе зад нападателя, особено на този по-тесен терен. Просто не се получава, а и като цяло според мен тримата с Кабрал и Паулиньо нямат място на терена едновременно. Освен това срещу тия ръгачи Мариани няма място като втори опорен. Това са двете неща, които за много хора, вкл. и мен, Славиша обърка. Лошото е, че това с Обертан не е сефте.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 2:20 pm 
Аватар

Има известен резон да пускаш Обертан зад нападателя и Мариани на крилото в мачовете срещу Тирето и Домуса, защото те имат силни флангови футболисти и Банкерчето се връща назад за да помага, но срещу отбори като Черно море този ход не го разбирам. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 2:24 pm 
Аватар

Играем красиво и нападателно, ама кои мачове? Всичките или предимно в София :lol:
Това че имахме добра серия частично заради леки съперници, частично заради надъхването е едно, но с тегави съперници е видим резултата.
И да, треньора има вина конкретно за загубата от Ч.М. защото направи същата грешка срещу същия съперник. Да се отрича и да се приписват нещата на други фактори е безмислено. Което не означава, че трябва да се гони и да го пишем "физкултурник".
SZ_FEN написа:

Като вземем за 200 хилки един като тези за които говориш и скъса кръстни връзки оща в първия мач на Тича, ще започнеш да гледаш на нещата от моя ъгъл.

А като е некадърник и изпуснем важен мач заради липсата на класа къде е смисъла? Примерно кефят ли те вратарите ни в момента?
Между другото мисля че имаме достатъчно класни полеви играчи като изключим ЦН и вратар. Ч.М. на практика играха с резервна защита, лявото им бекче беше по-кльощав от Кабралата което не им попречи да опазят звездното ни нападение. Ако е наШо мУмче млада надежда на 23 има 50% вероятност да се наака в гащите. Трябва да се работи с психиката на юношките, те могат да помагат в такива мачове.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 2:29 pm 
Аватар

Абе Обертан може да се справя в центъра, ако по крилата има такива играчи, че да издърпват яко защитата и да оставят дупки в средата, които Обертан да използва, защото и на него силата му е да овладее и да развие атаката, а не да трябва да меша сам по 15 човека. Освен това трябва и нападател, който да може да използва всяка ситуация при подобна. Мариани на крилото, обаче, е адски беззъб, защото му се губят всички положителни качества. Оттам - в средата пространства - никакви. Когато, на всичко отгоре, от другата страна е Кабрал, нещата стават съвсем зле. Мариани мястото му си зад нападателя и там е най-полезен, ето Сопот ги направи диви и щастливи. Обертан на крилото ги тормози ужасно, оттам се освобождава място и по второто крило, та Ка брал не е чак толкова безполезен. И да, и за мен Кабрал, Павлин и Обертан заедно не могат да играят. Но в момента Павлин е адски далеч от каквато и да е форма, което е номрално - не е играл от края на миналата година. Трябва да влиза в игра постепенно, и със сигурност не в мачове като тоя. Ето, сега идват мачове с дървари, при които спокойно може да бъде пускан по за 20-тина минути, да влезе постепенно в ритъм, особено при добър резултат. Тъпо е да играе титуляр. Почни си с Мариани в средата, Кабрал и Обертан на крилата, вкарай 2 гола и тогава пусни Павлин. Тогава вече даже можеш да върнеш Обертан в средата....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 3:08 pm 
Аватар

Обертан в средата може и да стане, ама ако има пространства което е обвързано с ред фактори като голям и хубав терен, игра на скорост с бързи преливания на линиите, едно докосване и тн. Това по ред причини не се получава - дали защото играем атакуващо и конкретно Ч.М. се бяха окопали, дали заради тактика - все е тая. Но си мисля, че беше глупаво пак СС да опитва за пореден път нещо очевидно неработещо и пак срещу Ч.М. Не е като и Делио да не опитваше това миналата есен, ама нали уж сега играчите са сработени и постовете са изчистени баси...
А Мариани на крилото мен ме учудва повече от Обертан в центъра :lol: защото Мариани няма никакви характеристики за крило. Горанката или новото негро биха били в пъти по-полезни там.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 3:45 pm 

Adepta написа:
Играем красиво и нападателно, ама кои мачове? Всичките или предимно в София :lol:
Това че имахме добра серия частично заради леки съперници, частично заради надъхването е едно, но с тегави съперници е видим резултата.
И да, треньора има вина конкретно за загубата от Ч.М. защото направи същата грешка срещу същия съперник. Да се отрича и да се приписват нещата на други фактори е безмислено. Което не означава, че трябва да се гони и да го пишем "физкултурник".
SZ_FEN написа:

А като е некадърник и изпуснем важен мач заради липсата на класа къде е смисъла? Примерно кефят ли те вратарите ни в момента?
Между другото мисля че имаме достатъчно класни полеви играчи като изключим ЦН и вратар. Ч.М. на практика играха с резервна защита, лявото им бекче беше по-кльощав от Кабралата което не им попречи да опазят звездното ни нападение. Ако е наШо мУмче млада надежда на 23 има 50% вероятност да се наака в гащите. Трябва да се работи с психиката на юношките, те могат да помагат в такива мачове.

Ти сериозно ли? Търсиш Кристияно Роналдо да играе ръгач за 4-5 мача на Тича (и още няколко подобни мача) на сезон?

С други думи, търсим поне Обертан за да свърши кариерата на играчи като Енчев и Божилов.

Това е еба ти разхищението!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 4:09 pm 

Обертан с физиката, която има, ако реши, може да приключи кариерата на всеки един играч от кафявата лига

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 4:19 pm 
Аватар

А защо трябва да се приключват кариери? Не може ли да ги бием на футбол или Черно море са ни Барселона ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 4:22 pm 
Аватар

Защото ние сме Левски баааааааааааааа :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 4:26 pm 
Аватар

SZ_FEN написа:
Ти сериозно ли? Търсиш Кристияно Роналдо да играе ръгач за 4-5 мача на Тича (и още няколко подобни мача) на сезон?

И аз да питам - защо толкова си се вманиачил на тема приключване на кариера, ръгачи и прочее?
Иначе кални ниви и лоши терени има дори в топ 5 първенствата на Европа, камо ли от вторите лиги откъдето можем да си позволим играчи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2018 8:56 pm 
Аватар

Мариани на крилото е ок, ама той с Черно море почна като опорен халф, което срещу тия ръгачи няма как да стане просто.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2018 5:00 pm 

Adepta написа:
SZ_FEN написа:

И аз да питам - защо толкова си се вманиачил на тема приключване на кариера, ръгачи и прочее?
Иначе кални ниви и лоши терени има дори в топ 5 първенствата на Европа, камо ли от вторите лиги откъдето можем да си позволим играчи.

Едно време имаше един играч на име Аян Садъков (Бог да го прости). Той беше известен д 2 неща:

1. Беше играл във всяка една национална гарнитура на България (включително и екзотични за днешно време такива като олимпийския и Б националния отбор).
2. Стана национал директно от Б група и то без връзки.

Причината за това не беше, че отговаряше на съвременните тенденции във футбола. Просто като захапеше един играч не му даваше да диша. Виждал съм го да играе с еднакъв успех както срещу Атанас Пашев така и срещу Мишел Платини.

Съдъков се справяше еднакво добре както на градския стадион в Асеновград, така и на Парк дьо Пренс.

Познай защо ти го пиша това :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 438 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]