forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 3:23 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 438 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Ное 10, 2018 9:44 pm 
Аватар

Да, и това е едно от нещата, които трябва да се променят в клуба. Но проблеми в играта и състава се чистят точно по време на подготовката.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 10, 2018 9:56 pm 
Аватар

Ако толкова рано ще отписваме отбора и треньора... Направо да се спира пъренството и да се дава титлата на сигурните шампиони, щом ние се отказваме :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 10, 2018 9:58 pm 
Аватар

Да

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 10, 2018 10:00 pm 

На Тича винаги се е играло трудно и ще се играе трудно. Реално ЧМ освен тая грешка, след която дойде гола нямаха атака мисля. От друга страна и нашите не знаеха как да атакуват. К'от такова.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 10, 2018 11:14 pm 

Живко написа:
Как подяволите от 2 вратарски гола и 1 карамбол с общо 3 чисти положения в първия мач са те надиграли тактически? Тия тактиката им се изразяваше в яко ритане, бягане и блъскане. Абсолютен бонус им дойдоха нашите вратари, без които прословутата им тактика най-вероятно щеше да им донесе 1 равен мач днес.

Глупави грешки на Славишата и невероятни подаръци от вратарите, това е тактиката на Илиянчо. Нищо повече. Второто полувреме днеска идея си нямаше какво да прави и само късмета и Буш го спасиха да не изравним с човек по-малко.

Преди да кажа това, което ще кажа, искам да подчертая, че никой НЕ Е награбил треньора. Тази истерия от треньорски награбвание я има само в този форум.

Относно твоя конкретен коментар, това, което си написал щеше да важи ако не бяхме изиграли втори мач на Тича 10 дена след първия. Ако и втория мач си загубил пак по същите причини това вече се казва тенденция, а не случайност.

След като Илиян няма стратегия защото в два почти поредни мача не знаем какво да направим срещу липсата му на стратегия?

Илиян има стратегия. Тя е да играе за равен разчитайки само на физика и преса (терена е бонус). И днес игра за равен, но ние решихме да му подарим победата.

Славишата направи сериозни грешки за втори пореден път с/у Морето.

В крайна сметка нищо не е станало. Време има. То ще работи за нас само ако не повтаряме грешките си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 10, 2018 11:53 pm 

Мисля си че няма катаклизми, както и че ще продължим да вярваме на отбора и да го подкрепяме. Срещу Враца пак над 10к, пък кажете че съм луд. Тоя отбор грабна хората, пък стъпвания на криво се случват... Лека вечер, сини братя.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 12:24 am 
Аватар

Тоя отбор грабна хората, ама до тая загуба. На стадиона с Враца ще сме аз, ти и още 1000-2000 дето разсъждаваме така. 99% съм сигурен, че ганя пак ще си заебе отбора, както често е ставало през годините и ще сме шепа хора. Кур за тича, бе, кур.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 12:44 am 
Аватар

Изиграхме слаб мач и логично го загубихме.

Нямаме достатъчно дълбочина на състава и класа, за да поддържаме постоянно високо ниво.

Паулиньо се очаква да ни е от основните играчи, нормално е Славиша да започне с него, след като е здрав за 85 минути футбол на Тича. Проблем е, че от пейката днес (а и по принцип) нямаше кой да влезе, за да направи някаква съществена разлика.

Малко ме дразни, че конструктивен разиграващ халф е само Мариани, който няма физика за такива здрави мачове, а и е доста посредствен изпълнител на статични положения, което си е допълнителен проблем, когато играта и без друго не върви.

Нищо фатално не е станало, да се фокусираме над следващия мач. Имаме общо взето добра програма, а и двата селски отбора скоро играят помежду си.

При всички положения обаче трябват 2-3 попълнения, за което не съм много оптимистично настроен, защото обикновено селекцията се забавя или не се вземат набелязаните от треньора футболисти, после ги чакаме да се сработват и да навлизат във форма, а междувременно губим точки.

:levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 1:42 am 
Аватар

Продължавам да се изумявам колко малоумни можем да бъдем като фенове! :ohmygod Миналата седмица цветя и рози, тази пак се раздават смъртни присъди и се режат вени..
Балканското ли е виновно не знам, но е смешно чак на моменти.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 2:57 am 
Аватар

Изиграхме адски слаб мач, но АКО имахме вратар беше Х. Сух, могъщ и разгромен от 0:0.

Писна ми на кура да губим точки заради бездарници на вратата.

Културистът щеше да става и тия, които виждаха как не става бяха питани, дали са играли на финал в ШЛ, ама май стана това от което губим всички - кур и всеки мач с неможидар или тоя започва от 0:1 или 1:0. Да си вдига железата и да се маже по конкурсите и да прави стойки. Футболът не е неговият спорт. Този сезон най-вероятно ще бъде провален с контролен пакет от над 51% заради вратарския пост. Останалите акции се разпределят в нападението, съдиите, политиката и Спас а.к.а Спасителя. Последният има голям шанс да се окаже най-вреден, но затова ще си говорим отново като му дойде времето, че сега ще изкочи някой да попита, дали сме управлявали някога Microsoft или Аpple. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 10:47 am 
Аватар

Откъм точки нищо толкова сериозно не се е случило - ясно беше, че ще има мачове, които няма да вземем, а гостуване на калната нива във Варна е един от мачовете, където вероятността това да се случи е голяма. Грешките в защита и на вратата обаче започват да натежават и ще продължаваме да берем ядове. Вратарят се сменя през мач, Холмар и Горанов контузени, съответно половината дефанзивна линия е нова - да, Нганиони и Реиш се справят добре, но със сигурност и това разстройва играта в защита, вчера Яблонски беше тотално неадекватен. Абсолютно задължително е да имаме нов вратар от началото на зимната подготовка, което значи, че трябва вече да има набелязани футболисти и да се следят. Без стабилен вратар ще изпуснем доста мачове.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:36 am 
Аватар

blue heart написа:
Тоя отбор грабна хората, ама до тая загуба. На стадиона с Враца ще сме аз, ти и още 1000-2000 дето разсъждаваме така. 99% съм сигурен, че ганя пак ще си заебе отбора, както често е ставало през годините и ще сме шепа хора. Кур за тича, бе, кур.

Така се говореше и след загубата от Лудогорец и отпадането за купата, но хората пак бяха на Герена. Този отбор радва окото и ако времето е хубаво има всички предпоставки да продължим да сме по 10 000. За две седмици на всеки ще му се доходи на мач. Имайте малко положително мислене и надъхвайте свои приятели и познати.

С или без отпадане за купата, Варна пак беше изцяло синя. :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:44 am 
Аватар

Дано.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:47 am 

По-малък си и не знаеш колко инатливи можем да бъдем понякога :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:50 am 
Аватар

За масата не съм убеден, че разсъждава така. Едни 10 000 срещу Враца ще са ясен сигнал за подкрепа, не съм голям оптимист, но да видим.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:52 am 
Аватар

Важното е, че през повечето мачове водим играта и играем добре. От два слаби мача не може да се прави трагедия. Първо, имахме много играчи, които не са на позициите си или не са играли заедно. Второ, играем на отвратителния терен и стадион. Трето, нямахме и късмет. Въобще, не бих обвинил нито треньора, нито играчите. Полачек не се разбра с Яблонски, иначе пасът си беше окей. Мога да го виня по-скоро за мятането му, отколкото за паса. Има и такива мачове. Нищо ме е изгубено, има сума ти мачове.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:55 am 

Е и аз не очаквам 10К, но не заради тази загуба вчера. Първо Враца не е такъв дразнител като жАлтити, както и след 2 седмици времето се очертава да е леш. 5-7К би било повече от ОК за такъв мач.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 12:08 pm 
Аватар

Във всички загуби и отпадания тоя сезон е замесен вратарския пост пряко и въпреки това вратар след културисто не е търсен, защото някой е настоявал и твърдял, че имаме вратари. След фиаското на двамата некадърника под рамката, бих казал очакваното защото единия си го знаем, а другия си личеше от километри- продължаваме да им се любуваме... Това се определя, като дебилизъм, идиотизъм и изхвърляне на милионите за заплати и селекция в кофата! Още след Вадуц трябваше да се търси заместник, без да се слуша човека довел Митрев, налагащ Любенов, мислещ О'Кунчев за перспективен или видял качества в Културиста защото явно има сериозни проблеми с преценката на качествата на вратарите, които очевидно са съвкупност от физически и ментални такива. Вратар може да се търси и сега сред свободните агенти, което съм сигурен, че не правим защото плявата останала от преди в клуба явно подкрепя Митрев и си мисли, че той ще заиграе. Отделно липсата на спортен директор в клуба и опит при финния ще си кажат думата. На път сме да изгубим златна възможност ако не се реагира! Сухия е треньор на Разград бе! Много сме близо до това да се занулим. Всеки замесен в гоненето на Боян ако е още в клуба- ВЪН НА МОМЕНТА! В. Захариев, Букарев и Боримиров ако може да не се слушат изобщо ще е най-добре, като съм сигурен, че поне двама от тях са виновни за привличането на Митрев и гоненето на Боян.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 12:16 pm 
Аватар

konvoec написа:
Важното е, че през повечето мачове водим играта и играем добре. От два слаби мача не може да се прави трагедия. Първо, имахме много играчи, които не са на позициите си или не са играли заедно. Второ, играем на отвратителния терен и стадион. Трето, нямахме и късмет. Въобще, не бих обвинил нито треньора, нито играчите. Полачек не се разбра с Яблонски, иначе пасът си беше окей. Мога да го виня по-скоро за мятането му, отколкото за паса. Има и такива мачове. Нищо ме е изгубено, има сума ти мачове.

Съгласен съм в голяма степен. Лошото е, че Агата едва ли ще си позволи да губи точки. Ей го, днеска бият, правят ни 4 разлика, ние бъркаме още веднъж, което е най-нормалното нещо на света и всичко заминава. В нормално първенство битката щеше са е адски люта. Уви...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 1:19 pm 

Извод от мача: Аз или Блу Хърт трябва да пускаме темите за следващите мачове. :strkstrk :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 3:00 pm 
Аватар

Да се отричат треньорските грешки е също толкова малоумно както и да се разпъва на кръст след 3 месеца начело на отбора. Видни са грешките на СС в тактика и постове, но за разлика от миналия сезон играчите са повече време заедно, свикнали са заедно, състава е повече изчистен и аз лично неодумявам дали той се инати или някой от щаба му "помага".
Друго лошо което ми направи впечатление е критиката му към играчите че играели само в София едва ли не. Също и какво искаше да каже и с "и 15 годишните не правят такива грешки" не ми е ясно. Такива грешки се правят и в елитните 4 на Европа, но по-лошо е това публично изказване. Да беше казал "направихме груба грешка". И за първото обвинение "не се старахме достатъчно". Това е твърде остра критика, особено на фона на треньорските очеизвадни неправилни решения.
Само СИНИТЕ написа:
Продължавам да се изумявам колко малоумни можем да бъдем като фенове! :ohmygod Миналата седмица цветя и рози, тази пак се раздават смъртни присъди и се режат вени..

Не знам честно кой е бил в еуфория след миналия мач, но аз се почувствах все едно съм гледал друг :lol: . Половината ни удари във вратата влезаха, включително имахме късмет да вкараме от първия удар след техния гол, мисля и третия дойде без да пропуснем, а останах с впечатление от медиите и от част от феновете, че сме размазали папагалите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 4:16 pm 

Сега се прибирам от Варна преспал и пропътувал разстоянието до София да кажа няколко думи-Първо и най важно евала на великата Синя Публика дошла от всички краища на страната- едно голямо браво на всички.Относно стадиона нема такава кочина пак намокрен добре терен отвратителни трибуни ужас с две думи.Относно мача няма какво да кажа толкова,изключително слаб мач за нашия отбор,като добре играли бих отличил само Рейш,Тиам и Нганиони всичко друго под всякаква критика.Да се правят треагедии не бих казал,но Славишата трябва да позатегне нещата,че кривата ни тръгна надолу!Предстоят няколко леки мача които трябва да се вземат с лекота,жалко е че ще има отлив на публика,но затова са си виновни само те! :lsfc4 :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 4:23 pm 
Аватар

Adepta написа:
Да се отричат треньорските грешки е също толкова малоумно както и да се разпъва на кръст след 3 месеца начело на отбора. Видни са грешките на СС в тактика и постове, но за разлика от миналия сезон играчите са повече време заедно, свикнали са заедно, състава е повече изчистен и аз лично неодумявам дали той се инати или някой от щаба му "помага".
Друго лошо което ми направи впечатление е критиката му към играчите че играели само в София едва ли не. Също и какво искаше да каже и с "и 15 годишните не правят такива грешки" не ми е ясно. Такива грешки се правят и в елитните 4 на Европа, но по-лошо е това публично изказване. Да беше казал "направихме груба грешка". И за първото обвинение "не се старахме достатъчно". Това е твърде остра критика, особено на фона на треньорските очеизвадни неправилни решения.
Само СИНИТЕ написа:

Не знам честно кой е бил в еуфория след миналия мач, но аз се почувствах все едно съм гледал друг :lol: . Половината ни удари във вратата влезаха, включително имахме късмет да вкараме от първия удар след техния гол, мисля и третия дойде без да пропуснем, а останах с впечатление от медиите и от част от феновете, че сме размазали папагалите.

:bigok Велик си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 6:20 pm 
Аватар

Не можем да очакваме победа във всеки мач, колкото и да ни се иска и да вярваме, че този отбор може да го постигне. Това, което ни кара да бъдем по-крайни при загубата на точки е не толкова това, че сме стъпили накриво, а осъзнаването, че конкурентите ни няма да губят точки в такива мачове...
Сега следват 4-ри домакински мача, които се надявам да вземем с лекота и това ще е страхотна възможност да върнем позитивната настройка на всички, които я позагубиха... И разбира се, че е възможно в тези четири мача да сме отново по 10 000, от нас зависи :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 6:44 pm 
Аватар

Честит имен ден :bigok
Проблема в случая е че един и същи отбор ни побеждава в разстояние на 10 дена. Също и факта, че правим едни и същи грешки, а не си взимаме поука. Другото което ме притеснява, е че след като получим гол отбора е в нокдаун 15-20 минути, на практика не играе и втори гол по някоя случайност не получаваме. Добре, вкарали са ти гол (баламски или не) - ами затегни играта, затвори пространствата, прави фаулове ако трябва.
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
:bigok Велик си.

Предпочитам СС и сие да са великите и да не правят повече така.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 8:02 pm 

Вждаш ли как и ти започна да разсъждаваш като мен :wink:

Последна промяна SZ_FEN на Пон Ное 12, 2018 5:17 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 8:17 pm 
Аватар

Трябва да се притесняваш по-скоро :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 10:20 pm 
Аватар

SZ_FEN написа:
Вждаш ли как и ти започна да разсждаваш като мен :wink:

Единствената разлика е, че аз не искам да взимаме секачи от Кафевата да раздават правосъдие по нивите. Такива можем да вземем от други държави и освен да оперитат като Тиам ще имат и футболни умения които да прилягат на отбора. Щото като гледам в титулярните 11 не виждам кой българин да играе, дори новото черен е класа над Горанката.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 10:49 pm 
Аватар

На първо време ни трябва широчина на постовете,дори тука сме доста назад от турците. Вратарите ни са пълна скръб,нямаме адекватен 3-ти централен защитник,и пак правим врътки по постовете. Имаме повече креативни играчи в средата и само двама дефанзивни,като единия го ползваме като централен защитник. Зимата ни трябва пак мащабна селекция от поне 3-4 нови,като за вратар вече трябва да сме набелязали,и да видим преговори,а не да го взимаме февруари месец.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2018 11:03 pm 
Аватар

Франсето Белмонт е ДХ а имаме и Юруков, проблема е че юношките ни са почти пълна скръб. Нормално и желателно е ДХ да може да играе и като ЦЗ, та за мен Рейеш е удар. Гледам Милан са почти с половин резервен отбор срещу Дузпентус. Ма не им пречи толкова :wink:
Проблема са ни вратар, ЦН (каквото и да говорим за Костов в тегавите мачове се вижда) и човека с паса. Имаше такъв, но е в Кипър. А приказките за Мариани и Обертан какви пасове давали са за децата.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 438 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]