forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 11, 2018 7:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 437 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 9:46 am 
Аватар

LargeD1914 написа:
След време няма да са останали хора да си спомнят кога за последно тия несретници са вземали точка на Герена :)
В сезона за който говорят не играехме на Герена изобщо, щото имаше дървета поникнали между редовете.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 10:25 am 
Аватар

Изображение

Eто защо Антонио си отмъсти с тоя топовен шут към Божката!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 10:57 am 
Аватар

Велико е

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 11:00 am 
Аватар

Хахаха, пичага е Обертан, а и май са приятели с Вутов. Жалко, че не е много добър на футбол Антонио :(.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 11:05 am 
Аватар

Tрябва да се отвори тема за гифове. Такива не бива да се затриват :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 11:07 am 
Аватар

Добро синьо утро! :levski Новината от вчера, а и от последните месеци: На Герена има какво да се види! :lsfc1 :lsfc1 :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 11:30 am 
Аватар

Ако Обертан дойде да ми направи това на мен, веднага приключвам със заниманията които са провокирали действието му :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 12:22 pm 
Аватар

0 tolerance написа:
Бием в тежък мач с над 2,5 гола :bigok

Обливам се, г-н Пържолет. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 12:29 pm 
Аватар

Вчера се изкефих максимално. Пълни трибуни, протоколна победа над една от малките чорби, които бяха разпиляни тотално.
Две неща ме издразниха и понеже без мрънкане не може, да си ги кажа :smt003 . Орките ми приятели и брат, които знаейки от 5 дни, че ще ходят на мач не си бяха взели билети и влязохме в 15та минута :ohmygod2 , защото не само те обичат да се бутат на касите в последния момент :smt042 Бахти, още ли хората не знаят, че билети се продават 3-4 дни предварително на сума ти места. :ohmygod2
Другото е наш Божо, ама там к'во да кажа...

А за журналистчетата, които казват, че сме били 5-6 хиляди им пожелавам всеки път да сме поне толкова, колкото бяхме вчера и да се чудят как да лъжат, та микренци с техните 6 хиляди общо на първите 5 мача в София да не излеждат толкова жалки :mikre-fun :bii_chorbata :mikre-fun

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 1:15 pm 
Аватар

Същия тоя енев, който вчера вика 6к, миналата година на тире- разград за купата, 10те хил. оранжеви ги изкара 15 000 и цял мач не спря да говори за "невижданата атмосфера" :smt006 Толкова сме им влезли навътре, че не е истина- 2 седмици пропаганда за картинката- 5к на кочината с етър и бистрица, общо :lol: Загуби от морето и Разград- 20 000 на Герена, в следващите 2 домакинства :smt006 Ако стадионите ни бяха разменени и ние играехме в центъра, на мачовете на литекс повече от 1000 човека нямаше да стъпят, без значение от съперника :lol:
И още нещо- втори пореден мач на Обертан му дават жълт картон за чист шпагат, което ясно показва, че организацията срещу нас тече с пълна сила.

Последна промяна 20th century на Пон Ное 05, 2018 1:24 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 1:24 pm 
Аватар

Аз си мисля че и метрото до Герена като стане, ще има много повече хора. Сега с транспорта е много тегаво

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 1:29 pm 
Аватар

45 мин седяхме задръстване между блоковете зад пожарната след мача. Пеша щях да стигна до центъра за тва време.
С метро, целия тоя панаир след мач ще отпадне.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 1:30 pm 
Аватар

Направо се чудя, че няма "новина"- "Обертан нападна Вутов в тунела! Българинът му отмъсти подобаващо, а наказание за Обертан кога?"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 2:45 pm 
Аватар

Цялата атака за третия гол е ебаси красотата. Тиам и Нганиони покриват много добре в нашата половина -> папагал губи топката > Рейш веднага подава напред към Марияни, който чупи кръста едновременно на два папагала, напредва 20-30 метра, отваря на Обертан на крилото и от там следва перфектен пас, към перфектно позиционирания Костов. :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 2:53 pm 

ДипломатО написа:
45 мин седяхме задръстване между блоковете зад пожарната след мача. Пеша щях да стигна до центъра за тва време.
С метро, целия тоя панаир след мач ще отпадне.
Градският транспорт до Герена е абсолютна смърт. Нямам търпение да пуснат метрото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:08 pm 

ДипломатО написа:
.

Това е всеки път ебати. Вече се научих да пия една бира след мача, докато другите се изтеглят и след това да се прибирам :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:19 pm 

Adepta написа:
blue heart написа:
Присъединявам се към бачи Конвоец за Белмонт и Кабрал - определено започват да заприличват на футболисти. :lsclapp А бате Славе само да не пуска Неможката (ако може и Белаид :loser2 ) и всичко ще бъде топ. :lsfc1

Белмонт и Кабрал си бяха футболисти с перспектива и миналия сезон, друг е въпроса че форума бързо ги разкри :loser2, както и е друга тема че играят защото Павката е контузен, а Рейеш трябва да играе защитник :lol:
Едно се чудя - Полачек се издъни срещу Луноходец и е резерва, ок пускат Неможката та веднага да се издъни срещу Ч.М., сега зверски срещу папагалите. Ако пази следващия мач, това вече намирисва.

A аз мисля, че е време да видим на вратата Петър Иванов или Кръстев. Ние сме единствените в страната с 5 вратари в първия отбор, а продължаваме да въртим само двама от тях.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:31 pm 
Аватар

viva написа:
ДипломатО написа:
.

Това е всеки път ебати. Вече се научих да пия една бира след мача, докато другите се изтеглят и след това да се прибирам :bigok

Кой не е бил преебан - той не се е научил на тая схема :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:33 pm 
Аватар

Е аз отдавна не се бях нахендрял чак така. Но като се замисля и отдавна не се бях возил при някой, който е спрялточно там :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:34 pm 
Аватар

Или не се набивайте между блоковете :lol:

Аз в задръстване съм висял 2 или 3 пъти под моста на релсите по 10 минути.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:35 pm 

Подозирам, че третият лъч до Герена ще върне дъртите пиянки от ОК на стадиона. Кво друго да правят събота и неделя късния следобед при положение, че се качват и за бира време са стигнали :lsfc3 :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:37 pm 
Аватар

viva написа:
ДипломатО написа:
.

На мен ми е ритуал. Поне 1-2 бири и веднага за дюнери, че в Надежда са шит 90%. Тия до Герена са екстра. Докато ми сглобят дюнера, пия си сладко, сладко биричка, после полека към рейсчето и всичко е точно. :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:39 pm 
Аватар

Аз също се бях набил между блоковете зад пожарната, ама чак 45 мин не беше. Иначе курът е ужасен наистина.

Чакането за тия дюнери е по-гадно от висенето в колата, ебаси. Като някой поръча 10 хамбургера пред теб и ти иде да го заколиш :boisw

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:39 pm 
Аватар

Пари им братя, пари им:

Цитат:
Жаклин коврата: Да сдават доброволно титлата въобще не фигурира в техния оперативен план. Дори инспирираните от най-високо място сини декларации в ни най-малка степен не ги плашат. Веднъж вече спряха държавната директива :smt005 , защо да не го направят и втори път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:40 pm 
Аватар

Винаги с колата, кур за градския до Герена. Като ученик съм се прибирал по 1 час до Дружба, дейба и неадекватния 120.

П.С: Нито един от тримата ни вратари не става. Единственият ни задължителен трансфер зимата е на вратарския пост, всеки друг ще е, ако някой бъде продаден.

Последна промяна celeronhater на Пон Ное 05, 2018 3:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:40 pm 
Аватар

SZ_FEN написа:
Adepta написа:
blue heart написа:
Присъединявам се към бачи Конвоец за Белмонт и Кабрал - определено започват да заприличват на футболисти. :lsclapp А бате Славе само да не пуска Неможката (ако може и Белаид :loser2 ) и всичко ще бъде топ. :lsfc1

Белмонт и Кабрал си бяха футболисти с перспектива и миналия сезон, друг е въпроса че форума бързо ги разкри :loser2, както и е друга тема че играят защото Павката е контузен, а Рейеш трябва да играе защитник :lol:
Едно се чудя - Полачек се издъни срещу Луноходец и е резерва, ок пускат Неможката та веднага да се издъни срещу Ч.М., сега зверски срещу папагалите. Ако пази следващия мач, това вече намирисва.

A аз мисля, че е време да видим на вратата Петър Иванов или Кръстев. Ние сме единствените в страната с 5 вратари в първия отбор, а продължаваме да въртим само двама от тях.

Кръстев е много шубе, братче, за какво да го пускаме, да сгреши и да ни доосере сезона? Ако има качества, ако така са преценили треньорите, хубаво, нека стои, но да пази в мачове с по-слаби отбори, дето можем да си ги вземем. Според мен тия отдаваници/връщаници трябва да спрат и да се вземат нови вратари. Този Луков и на мен прави впечатление, но не съм убеден, че ще пасне идеално, дето се вика. Ако има силна психика - добре, ама иначе е сериозен риск да е още един подобен като останалите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 3:50 pm 
Аватар

Винаги си спирам около Еко-то на Ботевградско и ми е айляче, само в подлеза на гарата е малко по-тегаво минаването, но на мен ми е хубаво, когато го виждам пълен. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 4:03 pm 
Аватар

Аз няма да ви кажа къде спирам, че ще почнете и вие да спирате там :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 4:13 pm 
Аватар

Аз пък си имам абонаментна карта за А и си спирам до касите. Гъзарийка :bigok
Най-якото нововъведение на маркетинговиО директор :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 4:27 pm 
Аватар

И аз съм с карта за А, но въпреки, че ми е включен тоя паркинг го избягвам, защото ми прави впечатление, че дори на селските мачове изнасянето оттам става доста бавно и тромаво. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 437 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]