forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Дек 10, 2018 5:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 448 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 1:16 am 
Аватар

garry.rodriguez написа:
Кои са наказани за Витоша?

Тиам

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 1:20 am 
Аватар

Локо Пловдив няма нищо общо с играта футбол. Нито като клуб, нито като игра, нито като стадион. Да мрат в мъки оттук насетне. Заслужено загубихме, но кур за това подобие на футболен отбор, което се изправи срещу нас днес. Кур и за онова недоразумение румънско, което даже носи номер 9 на гърба си. Нефелна седмица - радвам се, че свърши. Лека нощ от мен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 1:47 am 
Аватар

В тоя мач като цяло влезнахме много лошо.
Забелязва се стар проблем - когато отбора срещу нас е с 11 човека в защита, ние нямаме идея какво да направим за да ги преодолеем. Тук да речем е от липсата на ЦН, макар далеч да не съм убеден в това само.
Когато пък и на агресия противниците са по-надъхани от нас - нашите почват да се шашкат.
Така ни го взеха тоя мач, така Черно море почти ни би на Герена, така не веднъж и тиретата ни биха.

Знам, че стана досадно, ама ми е много интересно какво толкова показва Буш на тренировка, че да го предпочита и Славиша, и Делио пред Костов! А последния макар и с късмет - поне вкарва! Супер скандал е тоя човек!

Обертан, Цвятко, Тиам и Мариани също не бяха в час! Ванката Горанов напомни за старите времена когато го разминаваха по аут линията от външната страна и си оголваше непрекъснато зоната.

Кабрал и Белмондьо пък вкараха заблуда в 2-3 селски мача, че видиш ли влизат във форма и стават за нещо. Уви!

Странно впечатление ми направи как докато разигравахме със защитния вал, Тиам седеше между Холмар и Белаид като последен в защитата (!?), Горанов е нейде по крилото, а Белаид все дно беше ляв бек !?

Славишата според мен обърка състава пускайки Буш и Белаид. За първия нямам обяснение, а за втория се надявам е защото Яблонски все още не е във форма, макар срещу Сурдулица да беше отново най-добрия! При гола на Локо Холмар видя, че Тиам изостава и ще бъде надскочен от Аралица, но не му стигна време за да остави своя човек и да стигне до другия. Смятам, че ако и Ябслонски беше там, това нямаше да е така. Отделно, че Полачек стигна тази топка, но ръкавицата явно я е взел на заем от Ел Капетано.

Въпреки тези грешки на Славиша, силно се надявам си осъзнае грешките, осъзнае, че Буш, Белаид, Белмонт и Кабрал само в краен случай може да ги ползва когато някой титуляр се контузи.

Също така заявявам категоричната си подкрепа за него!

Срещу Витоша - Костов/Димитров вместо Буш, Паулиньо вместо Кабрал, Нашименто вместо Белмонт, Яблонски вместо Белаид и мисля, че ще гледаме коренно различен Левски!

Имайте вяра в отбора и треньора!

САМО ЛЕВСКИ! :lsfc1

П.С. Последните няколко минути се наложи да слушам мача при Ромето по радиото - всички в студиото казаха, че съдията е хванат и го обявиха за престъпник, намеквайки за онази среща в ресторанта с Кирчо, връзките му с ГГ и присъствието на Караманджуков на стадиона! Вчера тирето вкарват гол след каратистки шут и няма проблеми, днес Локо трябваше още в 15-тата минута да са с човек по-малко, трябваше да ни дадат дузпа и да изгонят поне още един, но ние нито сме онези с титличките от последните години на които всички да се кланят, нито возиме в бахажници, нито пък ни и вълнува..... така и с Роналдо и Дибала няма да станат нещата. Иначе и футбола ни куцаше, ама съдийството беше все едно Жоро Илиев с VAI Holding се гласят да взимат титла. Мишки! Слабия Левски не беше падал в първенството и веднага се пратиха правилните хора. Нещастници!

Пикам и легам. Горе главите и САМО ЛЕВСКИ! :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 1:56 am 
Аватар

Цитат:
Странно впечатление ми направи как докато разигравахме със защитния вал, Тиам седеше между Холмар и Белаид като последен в защитата (!?), Горанов е нейде по крилото, а Белаид все дно беше ляв бек !?

Днес не си личеше много по телевизора, защото снимат грозно, но ако гледаме мача на живо би ми било по-лесно да ти го обясня. :bigok Та, Тиам влиза там, защото на практика минаваме в схема 3- 6/5/4 - 1/2/3 когато владеем топката :bigok Знам, че така написано звучи абсурдно, затова ще го обясня по просто. Третият човек в защита позволява на бековете ни да играят дълбоко и широко ( :bigok ), т.е. на тъч линията дълбоко в половината на противника. Затова Белаид и Холмар отварят също - ставаме с 3-ка отзад ( :bigok ) и имаме стабилност, ако загубим топката. Когато бековете ни стоят така на теория би трябвало да има повече пространство в средата на терена, през където да атакуваме. Опитахме се да го направим 20 пъти днес, 2-3 пъти беше успешно :bigok Има 2 типа треньори в света - едните са "За" този метод, другите са против. Лично аз не го харесвам като тактическо указание.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 3:08 am 
Аватар

Благодаря за разяснението, като на малко дете. :bigok
Ясно е, че не Тиам сам си е решил това.
Просто направи явно впечатление и дори на стадиона не ми беше правило такова.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 6:58 am 
Аватар

Още първите минути си пролича как ще се развие мача. Лежане, блъскане, бавене от страна на кюстендилци. Срещу такава игра ние нямаме противодействие, а за капак вчера бяхме необяснимо лежерни първото полувреме. Грешка беше изваждането на Мариани. Павлин трябваше да влезе на мястото на Буш. Горанов отново беше преодолян от тъч. Добрата новина е, че ни чака подобен мач с/у Бистрица и чаршафите, а с/у тирето и агите ще има сериозно блъскане и сиропи за кашлица.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 7:48 am 
Аватар

Кофти влязохме в мача според мен. Има няколко фактора, които повлияха. Първо, сбъркан състав. И не, не е "сръбското менте", но си обърка състава. Второ, играта на Локо предразполагаше към такъв селски мач. Едно, че бяха мега прибрани, ръгачи, друго, че лежаха. Не ги съдя, това могат. Абсолютно ми се припокрива с финала със Славия, с тази разлика, че нямахме положенията в този мач. Трето, Бусчето. Костов може да не влезе добре в мача и да сбърка две отигравания, но Бусчето бърка всичко. Костов и Димитров може да не са никаква особена класа, но ако имат положение, ще вкарат, Бусчето - не! :smt031
Четвърто, съдията. Изключвам, че ни даде половината картони незаслужено, но много накъсваше играта и ги остави да лежат. Достатъчно. Не е лошо да си извадим поуките.
Мисля, че ако Локо играеха открито, както играха някои предходни противници, щяхме да имаме в пъти по-голям шанс за победа. Когато ни затворят по подобен начин, въртим и сучем около наказателното, и като ги няма играчи като Паулиньо, да преодолеят някой 1:1 - курец! И като цяло курец...
Отрезвително дойде тази загуба, да видим дали ще си вземат поука.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 8:38 am 
Аватар

Точно сега трябваше да дойде една грешка,че бяхме вирнали доста носовете. Никаква игра не показахме,дори удари във вратата нямаше,тая пауза отново ни еба майката на ритъма на игра.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 8:43 am 
Аватар

А бе то и преди паузата не беше много цветущо положението откъм игра, ама просто на Кабралчето му върза няколко мача и ги избутахме. Тепърва според мен ще се появява "Левски, който сме свикнали да гледаме". :smt031

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 8:44 am 
Аватар

Минавам само, за да кажа, че с Роси този мач щяхме да го вземем и да гледам коментарите след това :lol: :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 8:54 am 
Аватар

Абсолютно незаслужена загуба на фона на показаното от двата отбора, може би Х трябваше да е 0-0.

Шампионски отбор го взимаше тоя мач с 1 гол, първо защото шампионски отбор има вратар и измисления гол на Доко няма как да влезне и второ защото шампионски отбор трябва да има централен нападател, който да умее да извади отбора с 1 положение, вчера Буш имаше 4, две от които много чисти за централен нападател. Та... когато си намерим класен нападател и ненасиращ се вратар с нормални рефлекси можем да се мерим вече с агата, ако до тогава не сме продали някой от титулярите и започнем кръговрата от начало.

Такъв тип мач се взима и със съдия спокойно, което по принцип винаги е по-лесния вариант и жожето и гела си го знаят много добре.

И още нещо, вчера забелязах как Доко играха на всяка цена да ни вземат токи, такова лежане никога не е било в мач в началото на шампионата за отбор борещ се за нищо т.е. очевидно бяха премирани. Няма лошо де.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 9:04 am 
Аватар

По-важното е как целият минал сезон си повтаряхме, че имаме зловеща нужда от вратар и нападател и сега имаме 4 некадърника за нападатели, които ще чакаме да развият потенциала си и вратар, който е... просто голям. :strkstrk

Всеки мач, в който румънския неадекватник е на терена с 9ти номер на гърба е подигравка с тази фланелка!

Кабралата, дето ни "опикаваше", показа нагледно вчера защо от този тъп маймун няма да стане нищо. Дори да видим само ситуацията как си изкара жълтия картон, простата маймунка.

Белмонт не знам кога ще си развива потенциала, ама до тук е развил само гледането на мач от терена.

ВратарО все още се надявам да се случи чудото и да вземе да се окаже боК, ама все по-слабо го вярвам това вече.

Белаид не знам защо го върнахме. Може би защото ние сме Левски и обичаме да си въртим едни и същи хора 10 години.

Но пък те не са дошли сами и не се пускат сами да играят, така че всичко ни е точно. :strkstrk Със стратегията на чичо Спас просто няма как до 5 години да не сме сменили лудогорбахче от върха в кафявата лига. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 9:35 am 
Аватар

Споко, догодина ще върнем Пацо Водката и ще изгубим още един сезон без вратар. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 9:42 am 
Аватар

Само ще спомена, че последният пропуск на Буш беше с каратистки шут и съдията не отсъди фаул, макар и Буш да не успя да ритне Луков. Не ми се мисли как щяха да се извъртят нещата тук, ако имаше гол и не беше отменен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 9:49 am 
Аватар

Защо никой не коментира гола, който ни отмениха? Вярно Обертан не протестира, но той е така възпитан. Едва ли ако същото положение беше за Литекс или Лудогорец щеше да се свири нарушение в атака.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 9:54 am 
Аватар

Аз още се чудя нарушение ли е. По-скоро и двамата се сбутват стабилно. На Обертан още 3 подобни му свириха, само че не в наказателното.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 9:56 am 
Аватар

Прикачени файлове:
Screenshot_2018-09-17-07-29-32.png
Screenshot_2018-09-17-07-29-32.png [ 627.6 KiB | Прегледано 728 пъти ]

Ах, как ме е яд... И то най-вече заради, ето тези левскари, едвам намиращи си място в ПРЕТЪПКАНИЯ сектор за гости... След края на мача абсолютно както си трябва - без чобании и простащини, а с аплодисменти - момчетата се раздадоха, просто нямаха ден. Съгласен съм, че може и да подейства отрезвяващо тази загуба, но, мамка му, трябваше да направим Х поне... Зашивайте вените и петък на стадиона!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 10:00 am 
Аватар

Цитат:
Крушарски: Не разбрахте ли, че бия този, който си искам и когато ми е кеф - и Ливърпул ще бием

:ohmygod2 Тоя как го търпят. :roll:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 10:12 am 
Аватар

Неприятно е когато губим, но пък е ясно, че без загуби няма как да минем. В предни мачове с недобра игра печелехме, вчера не се получи. Локомотив по подобен начин биха и Лудогорец, само тогава вкараха в края. Ръгане, блъскане, лежане, нормална селска тактика. Нашите влязоха лошо в мача и цяло първо полувреме бяха надборени. През второто понатиснахме, но почти не създадохме нещо опасно. Сега се надявам да вземем комфортно мачовете с Бистрица и Куклен и да се влезе с добро настроение и самочувствие в мача с Тирето.

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 10:22 am 
Аватар

С тази разлика, че тогава агите поизпуснаха и не свиреха всяко падане на играч от Локо, че и с жълти картони. Изгледах ситуациите.
1. Буш нз дали е неможач, но дори да му е психологически проблемът, е чао засега. Няма да ни е от голяма полза.
2. Нарушение на Обертан срещу негера по-скоро няма, ръцете и на двамата са леееееко палави, едва забележими, иначе с физика Обертан надделя. Разбира се, това положение никой няма и да го коментира.
3. Трябваше да има втори жълт за играч на Локо, за удар без топка, макар и неволен.
4. Полачек е муден и бавен на моменти, нормално, с тази физика и височина, но не бих обвинил него за гола. Вижте летежа на топката. Само отличен вратар от топ отборите в Европа, би могъл да я прецени тая топка още от самото центриране и при самия летеж да направи няколко крачки, да скочи и да я улови. Не е невъзможно, не е да не се е случвало, но центрирането не е в малкото наказателно, а отива на самата граница. По-скоро вина има човекът, който е до Аралица, мисля, че беше Тиам и не скочи така, че да му прецака баланса и Аралица да не може да отправи удар.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 10:32 am 
Аватар

Обертан надделя с физика срещу нигериеца и онзи падна като видя, че губи единоборството. Можеше да не се свири. Можеше да не се вдига и картон на Тиам, но той е нарочен и ще му се вдига за всичко.
Да, гората изпуснаха доста положения, но Локото играха по същия начин. Просто имаха късмет, докато вчера ние не създадохме кой знае какво.
Колкото до избора на състав - нормално е да гласуваш доверие на хората, с които си постигнал победи. В следващите мачове очаквам да има раздвижване и някои хора да седнат на пейката.

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 10:36 am 
Аватар

АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Цитат:

Днес не си личеше много по телевизора, защото снимат грозно, но ако гледаме мача на живо би ми било по-лесно да ти го обясня. :bigok Та, Тиам влиза там, защото на практика минаваме в схема 3- 6/5/4 - 1/2/3 когато владеем топката :bigok Знам, че така написано звучи абсурдно, затова ще го обясня по просто. Третият човек в защита позволява на бековете ни да играят дълбоко и широко ( :bigok ), т.е. на тъч линията дълбоко в половината на противника. Затова Белаид и Холмар отварят също - ставаме с 3-ка отзад ( :bigok ) и имаме стабилност, ако загубим топката. Когато бековете ни стоят така на теория би трябвало да има повече пространство в средата на терена, през където да атакуваме. Опитахме се да го направим 20 пъти днес, 2-3 пъти беше успешно :bigok Има 2 типа треньори в света - едните са "За" този метод, другите са против. Лично аз не го харесвам като тактическо указание.

Бил съм на семинар по треньорство Coaching in football в Малта с лектори треньори от футболната асоциация на Англия и това, което казваш за схемата е точно така. За играта с 3-ма в защита и двама complete wing backs, каквито бяха вчера Горанов и Цветкович, не трябваше да имаме крила, защото дефакто wing back e бек-крило. За това специално отбелязаха, че погрешно се прилага от треньори в старите школи от Източна Европа, но в съвременния футбол се смята за неправилно да играеш едновременно с 3-ма в защита, крило-бек и отделно крило. Философията на тази схема е превъзходство в центъра, което реално ние нямахме, защото освен 3-ма в защита (когато Тиам играеше там) и двама бекове-крила имахме и отделно още две крила - Обертан и Кабрал, т.е. нямахме повече хора в центъра, нито пък имахме двама централни нападатели, за сметка на това бяхме излишно много хора на тъча, които да си пречат, а на всичкото отгоре и губехме Тиам. Твърде вероятно замисълът е бил Кабрал и Обертан да действат като Inside forwards, което не се получи. Казано с две думи, според мен, нещата бяха кардинално сбъркани, като добавим и стартовия състав. Все пак Стоянович е треньор с опит, ставал шампион и силно се надявам нещата да се подобрят, като отдавам грешките от вчера на това, че не познава състава и качествата на играчите в дълбочина. Това е рискът при смяна на треньора, понякога се налага да изтърпиш някой неможач още един сеозн, докато и новия треньор се убеди, че не става. Ние гледаме този отбор в този си вид вече 1 година, явно на Славиша ще му трябва време да опознае всички и да забележи очевидни неща, например импотентния нападател, които се скъсва да вкарва на тренировки, но за всеки, които следи Левски вече е ясно, че освен да причинява щети с появата си в официалните мачове, на друго не е способен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 10:44 am 
Аватар

Гадна загуба. Много се надявах поне до Х да го докараме, но с тая импотентност отпред трудно ще стане. Вчера, обаче, набързо стана ясно, че никой няма да ни пусне да припарим до първото място. На мача са били Караманджуков и Генов, които след мача са се целували като любовници и се хилели като след няколко тека ебане! Плешивия педераст си ни почна отначало, без изобщо да ни бави. Ясно е каква е била заръката и от къде! Определено, явно, трябва да се изрази позиция срещу БФС ама не такава, че да затворим Ботевградско. Доста по-хард трябва да е и тоя фин господин да вземе да се възползва по-пълноценно от позицията си в Изпълкома, щото явно тука с нормални методи няма да станат нещата.
Колкото за мача - първото полувреме тотално проспано! От второто играхме само 20-25 минути, което пак можеше да е достатъчно срещу тия нещастници АКО имахме нападател.
Живи и здрави, надявам се на изразителни победи срещу Витоша и Пийняците и Микре кура да ми яде!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 10:53 am 
Аватар

FLAME написа:
Обертан надделя с физика срещу нигериеца и онзи падна като видя, че губи единоборството. Можеше да не се свири. Можеше да не се вдига и картон на Тиам, но той е нарочен и ще му се вдига за всичко.
Да, гората изпуснаха доста положения, но Локото играха по същия начин. Просто имаха късмет, докато вчера ние не създадохме кой знае какво.
Колкото до избора на състав - нормално е да гласуваш доверие на хората, с които си постигнал победи. В следващите мачове очаквам да има раздвижване и някои хора да седнат на пейката.

Според мен изобщо не е така това със състава, но аз не съм треньор, така че мнението ми е 0. Просто ми е странно, при условие, че имаш играч като Паулиньо, който е готов да играе, да го оставиш резерва на Кабралата, колкото и да има последния проблясъци. Както и при тва, че Слави Индзаги ти вкарва, макар през 80% да излиза в засада или да не може да спре топката, да пускаш Бусчето, който милия силен шут в кариерата му не съм виждал да отправи. Или например Васчук, който влезна и беше в пъти по-полезен от Мариани. Или да не можеш да разбереш, че Белмондо го няма никакъв, а Фалшименто макар да не е показал нищо особено, е класа отгоре. И в отнемане, и в подавания и технически и във всичко. Но, стига толкова "разкриване". Хубаво е, че за разлика от други хора, няма да споменавам кои са, Славиша видя, че не сме играли добре и също очаквам промени.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 11:05 am 
Аватар

Белаид, Белмонт и Кабрал си имат едно ниво. Да, направиха някои добри неща в последните мачове, но то това им е нивото, трудно биха го надскочили. Ябло, Нашименто и Павлин, според мен, трябва да са титуляри, но вече Славишата си вижда по-добре нещата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 11:08 am 

The End написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Цитат:

Бил съм на семинар по треньорство Coaching in football в Малта с лектори треньори от футболната асоциация на Англия и това, което казваш за схемата е точно така. За играта с 3-ма в защита и двама complete wing backs, каквито бяха вчера Горанов и Цветкович, не трябваше да имаме крила, защото дефакто wing back e бек-крило. За това специално отбелязаха, че погрешно се прилага от треньори в старите школи от Източна Европа, но в съвременния футбол се смята за неправилно да играеш едновременно с 3-ма в защита, крило-бек и отделно крило. Философията на тази схема е превъзходство в центъра, което реално ние нямахме, защото освен 3-ма в защита (когато Тиам играеше там) и двама бекове-крила имахме и отделно още две крила - Обертан и Кабрал, т.е. нямахме повече хора в центъра, нито пък имахме двама централни нападатели, за сметка на това бяхме излишно много хора на тъча, които да си пречат, а на всичкото отгоре и губехме Тиам. Твърде вероятно замисълът е бил Кабрал и Обертан да действат като Inside forwards, което не се получи. Казано с две думи, според мен, нещата бяха кардинално сбъркани, като добавим и стартовия състав. Все пак Стоянович е треньор с опит, ставал шампион и силно се надявам нещата да се подобрят, като отдавам грешките от вчера на това, че не познава състава и качествата на играчите в дълбочина. Това е рискът при смяна на треньора, понякога се налага да изтърпиш някой неможач още един сеозн, докато и новия треньор се убеди, че не става. Ние гледаме този отбор в този си вид вече 1 година, явно на Славиша ще му трябва време да опознае всички и да забележи очевидни неща, например импотентния нападател, които се скъсва да вкарва на тренировки, но за всеки, които следи Левски вече е ясно, че освен да причинява щети с появата си в официалните мачове, на друго не е способен.

Ааааааа крайно време беше във форума да се появи човек, който е бил на семинар по треньорство. :strkstrk :smt007 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 11:09 am 
Аватар

Аре сините бааа и той е треньор :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 11:18 am 
Аватар

Кур за тая загуба, имало да става...Обаче едно нещо много ме издразни вчера - толкова ли НЯМА КАК да вземат да научат някой да вкарва от пряксвободни бе дееба, ако трябва по цял ден само тва да прави, някой безполезник като френския на джендър например. А не да се стига до оная жалка, комична и нелепа ебня дето спретнаха към края.....ГОЛ там и можеше и да обърнем. НЯМА да споменавам литекс как с всичкото подпиране и нередовни голове можеше и да не бият ако оная бръсната путка не беше вкарала от фала.

Тия закучени, селски мачове срещу натегнати селяци освен със съдия/нападател (както се пише тука) се взимат и с голове от статични - я от пряксвободен, я от корнер. Ама ние и от корнер дееба немаме нормално центриране цел мач (испанския бурсук поне това правеше). Тука няма значение дали си във форма, дали ти висят със заплати, дали си изморен и тн. Просто не знам защо е толкова трудно това центрирането от корнер за нас....

Аре стига, че дълги постове не четем....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 11:19 am 
Аватар

Пичове, не е станало нищо страшно, или кой знае колко неочаквано. За всеки трезво мислещ човек беше ясно, че такъв мач ще дойде. Реално този мач не се различава особено много от някои от предишните, които взехме с по 1 гол, влязъл с немалка доза шанс (я единствения смислен удар на Белмонт, я чукване в крака на Кабрал, я полупрепъване в топката на Костов....). Просто вчера такъв късмет нямахме, а тия вкараха гол с единственото си полуположение. Впрочем, за гола Полачек не е виновен за центрирането, там вината си е изцяло на защитата (да, Тиам закъсня, а Холмар нямаше как да го покрие). Полачек евентуално можеше да извади самия удар, и това също е с условности. Голът е адски тъп и това дразни всички, но не е вратарски.

Доста по-голям проблем е твърде малкото положения. Но това не е от вчера, а си ни е проблем срещу всеки по-селски отбор, който играе с 11 души пред вратата си. Ето в такива моменти трябва читав нападател, който да тормози защитата, защото тогава се отваря възможност и на крилата. Ние, обаче, сме с безопасна игла в средата, поради което няма как да създадем нищо. И въпреки това създадохме нещичко, но Буш и Костов (накрая) не могат дори да спрат топката. За капак и Мариани не беше на ниво вчера, което допълнително свали всичко в атака. Кабрал си е обичайния безполезник, Белмонт е ясен, Белаид също....така че - съвсем закономерно.

Не виждам защо се скача на Славишата, който първо опознава отбора, второ тия същите досега успяваха някак да измъкнат победа, и трето - алтернативите му се завръщат от контузии и/или нямат и 5 минути с отбора - нелогично е да ги хвърли от първата минута, още повече накуп. Така че, реално няма и много алтернативи, а що се отнася до нападението - там нещата са потрес и реално е абсолютно все тая кой ще играе - нито един не се доближава до това да става, и вчера го показаха и Буш, и Костов (ако и да беше за 15 минути, беше потресаващ). Човекът работи с каквото има, а то хич не е много, нищо че на бройка сме яката работа.... Тепърва ще има такива мачове с подобно "нападение". Единствения ни шанс е тоя Виана да се окаже някакъв диамант, но този шанс е изключително нисък, така че - свиквайте!

След подобен мач логично на съдията не се обръща много внимание, а за съжаление това е погрешно - съдията вчера беше (за пореден път) отвартителен и абсолютно тенденциозен, и това ще продължава. Картони, фалове, накъсване на играта - напълно достатъчно за да ни се попречи, особено в мач, в който и без това не ни върви играта. Да, смешно е да оправдаем загубата със съдията, но е идиотско и да се затварят очите за шаренето с картони и безумните фалове. На Обертан вчера му свири 4 нарушения, където единственото му прегрешение беше, че е по-бърз и по-силен от противника, връх сред които беше едно отнемане на топка на фланга с тръгване към средата пред наказателното, пред очите на съдията, когато кюстендилеца дори не разбра кога Обертан му взе топката и след като вече беше на 3 метра от него се хвана за глезена и погледна жално съдията, който побърза да го свирне. Отменения гол също е абсолютно чист, няма никакво нарушение - негера го буташе, но Обертан просто не падна, заобиколи го, и мангала се строполи, защото го изпусна.....

По темата със съдиите е крайно време "ръководството" ни да разбере, че у нас "европейското поведение" и откъслечните прихленчвания не вършат работа, напротив - така ти се качват на главата. Гела е ясен, а тирето налива открито срещу съдиите от години и това очевидно върши работа. Крайно време е клуба да започне открито да хленчи и да се жалва от съдиите преди, по време и след мач, постоянно, непрекъснато, открито и много звучно. Крайно време е да се натисне и по медиите в същата посока (макар да сме отдавна изгубили всякакви позиции в медиите)...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 11:31 am 
Аватар

Непризнатия гол е скандален- негърът бута Обертан и пада, а шуменския капут свири фаул в атака :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 448 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]