forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 513 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 4:37 pm 
Аватар

SZ_FEN написа:
Let There Be Rock написа:
Ако вземем та бием и Бирой, тук вече ще е страшно от хейт и клетви :smt007

Берое ги бием безпроблемно. Само на Роси му трябваха 4 мача да разбере как да го направи.

Дано си прав. Мен Белаид и най-вече Белмондиньо ме притесняват адски много, но да видим. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 5:04 pm 

Белаид наистина е доста хазартен играч и за мен трябва да влиза само като резерва на Тиам (какво по дяволите става с Деян Иванов?). Белмондо не изигра толкова лош мач вчера колкото всички го изкарват особено с оглед на това, че не игра на най-подходящата за него позиция. Ако Славишата го счожи зад нападателя, а Марияни заеме неговата позиция до Тиам нещата ще се наредят.

Чорбое са типични лузъри, чиято основна функция в първенството е да правят орални инхалации на всеки отбор припознал името лит(*кс-етрополе.

Последна промяна SZ_FEN на Пон Авг 27, 2018 2:52 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 5:22 pm 

Аз преди време прогнозирах, че при първа издънка, сектата на Роси ще емне Славишата и отбора, но чак толкова скоро, и то след победа, и аз не очаквах. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 5:28 pm 
Аватар

А кой е емнал Славишата?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 5:36 pm 

При италиянския менте-изкуфялник първият полусезон се чакаше Подготовката, преди нея всичко се оправдаваше. Сега отборът е пълен с контузени, тепърва ще намира облика си според изискванията на новия треньор, който е тук само от няколко мача, на всичкото отгоре взе да побеждава, но се започва мрънкане как сме играли слабо в защита, как Полачек бавил, как съдията ни подпрял и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 5:47 pm 
Аватар

Panzerfaust написа:
Аз преди време прогнозирах, че при първа издънка, сектата на Роси ще емне Славишата и отбора, но чак толкова скоро, и то след победа, и аз не очаквах. :bigok

Ти в ред ли си?!?!? :ohmygod Точно същите хора сега си подкрепяме Славишата, бахти, тва ли намери да изсереш?!?!? :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 5:50 pm 

Много съм си в ред даже. Всеки може да прочете мненията и да види кои потребители какво пишат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 5:52 pm 
Аватар

Е това са 1-2 потребители. Естествено, това не ти попречи да ни сложиш под общ знаменател. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 5:54 pm 
Аватар

Panzerfaust написа:

По-скоро сектата анти-Роси :lol: не харесва реалистите и прехвърля всичко на italqnskoto менте. Аз лично се радвам на точките и тая надежда отбора поне да започне да играе концентрирано 90 минути, а не както вчера да е решил, че мача е свършил след първото полувреме. Това само да се случи ще свърши работа до зимата. Славиша ако ще да е магьосник, може да внесе максимум някакви малки корекции. Другото е утопия ала "вижте колко добре играем, как мачкаме" която вече се наблюдава сред феновете. Че и сред форумните потребители :loser2
Хубавото е, че имаме вратар за чиито намеси не треперим при всеки удар :strkstrk .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 7:31 pm 
Аватар

Ментето е добър треньор, просто е имал проблем с комуникацията и е бил малко темерут. Двама футболяги ми го казаха. Славишата е сплотил колектива, пробва се да ге направи приятели и да си помагат на терена. Факт е, че има още много работа, дори със Септември второто полувреме си минаваха през центъра лесно. Много се надявам в палзата да работят правилно, защото надъхването го има. Дано и ние ходим повече хора да помагаме за взимането на завързаните мачове.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 7:33 pm 
Аватар

Adepta написа:
Panzerfaust написа:

По-скоро сектата анти-Роси :lol: не харесва реалистите и прехвърля всичко на italqnskoto менте. Аз лично се радвам на точките и тая надежда отбора поне да започне да играе концентрирано 90 минути, а не както вчера да е решил, че мача е свършил след първото полувреме. Това само да се случи ще свърши работа до зимата. Славиша ако ще да е магьосник, може да внесе максимум някакви малки корекции. Другото е утопия ала "вижте колко добре играем, как мачкаме" която вече се наблюдава сред феновете. Че и сред форумните потребители :loser2
Хубавото е, че имаме вратар за чиито намеси не треперим при всеки удар :strkstrk .

@Аdepta, всичко добре, ама ... нали ти е ясно, че няма как за 5 мача СС да ни превърне в Байерн ?

@blue_heart го написа в една друга тема. Всичко, което сектата ( и аз в това число ) писахме 1 година, е същото, което ще пиша/ем за СС - търпение и подкрепа.

Има правота в някои от тезите ти, но зарадвайте се малко, бе човек :!: Левски бие, води и играе приемливо на този етап. :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 7:40 pm 
Аватар

https://www.facebook.com/kirilborisovae ... 0MzQxMjgx/

:smt007 :smt007 :smt007

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 8:01 pm 
Аватар

Дерипаска написа:
Ментето е добър треньор, просто е имал проблем с комуникацията и е бил малко темерут. Двама футболяги ми го казаха. Славишата е сплотил колектива, пробва се да ге направи приятели и да си помагат на терена. Факт е, че има още много работа, дори със Септември второто полувреме си минаваха през центъра лесно. Много се надявам в палзата да работят правилно, защото надъхването го има. Дано и ние ходим повече хора да помагаме за взимането на завързаните мачове.

Ментето явно има проблем с играчи извън бяла държава като Италия, където е тренирал далеч по-големи имена. Или защото нямаше никой зад него. Но няма смисъл да го обсъждаме. Дано СС им влезе под кожата.
Силно се надявам да си имал предвид да ги направи приятели помежду им, а не да е приятел с тях, защото ще е пагубно.
Gesha91 написа:
@Аdepta, всичко добре, ама ... нали ти е ясно, че няма как за 5 мача СС да ни превърне в Байерн ?

@blue_heart го написа в една друга тема. Всичко, което сектата ( и аз в това число ) писахме 1 година, е същото, което ще пиша/ем за СС - търпение и подкрепа.

Има правота в някои от тезите ти, но зарадвайте се малко, бе човек :!: Левски бие, води и играе приемливо на този етап. :lsfc1

Виж сега, вече го написах - няма начин който и да е треньор да промени нещо значително в играта ни бързо, нещо малко - може.
Аз се радвам на точките, просто не слагам очила да се съгласявам че сме мачкали и тн. защото товае измамно и ще ни изиграе лоша шега.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 11:42 pm 

Какъв треньор може да е след като отбора му завърши 3-ти в първенството, направи епични мачове с Витоша, Етър и Берое, изгуби финал от по-слаб отбор след като в отбора му нямаше един който да вкара дузпа, не взе в разширения състав Ривалдиньо при положение, че Ривалдо дойде от другия край на земята за финала ни, отпадна от Вадуц пак благодарение на изпусната дузпа, изгони за изпроводяк играч, който можеше точно сега да ни бъде полезен.

Благодаря. И аз съм най-добрия икономист на земята само дето нямам резултати с които да го докажа, иначе съм супер.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 1:34 am 
Аватар

:lsfc1

Прикачени файлове:
IMG_20180827_013252.png
IMG_20180827_013252.png [ 27.01 KiB | Прегледано 755 пъти ]

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 2:05 am 
Аватар

SZ_FEN написа:
Какъв треньор може да е след като отбора му завърши 3-ти в първенството, направи епични мачове с Витоша, Етър и Берое, изгуби финал от по-слаб отбор след като в отбора му нямаше един който да вкара дузпа, не взе в разширения състав Ривалдиньо при положение, че Ривалдо дойде от другия край на земята за финала ни, отпадна от Вадуц пак благодарение на изпусната дузпа, изгони за изпроводяк играч, който можеше точно сега да ни бъде полезен.

Благодаря. И аз съм най-добрия икономист на земята само дето нямам резултати с които да го докажа, иначе съм супер.

Това казват футболистите, че е добър треньор, но е нямало комуникация и оттам е идвал проблема. Ти ако искаш вярвай на спортал, аз ти казвам какво са ми казали 2 ма от футболистите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 9:58 am 
Аватар

Капарирахме си титлата снощи :lsfc4 :lsfc3 :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:02 am 
Аватар

SZ_FEN написа:

Как смееш да говориш такива факт.... ааааа, лъжи! Тук такива не се толерират! :hitl1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:05 am 
Аватар

Това, че Ривалдо е дошъл от другия край на света е сериозен аргумент за пускане в игра най-малко през второто полувреме. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:06 am 
Аватар

Минавам да кажа, че Делио Роси и Жорди Гомес са виновни! :pastor Не знам за какво, но са те! :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:09 am 
Аватар

Иван Костов е виновен, че изпуснахме Рошу и не пуснахме Ривалдиньо да играе за кеф на баща му!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:10 am 
Аватар

blue heart написа:
Минавам да кажа, че Делио Роси и Жорди Гомес са виновни! :pastor Не знам за какво, но са те! :pastor

srabskoto mente в момента бере плодовете от труда на Роси и ниже победа след победа :bigok :levski

Последна промяна Knoxville на Пон Авг 27, 2018 10:11 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:11 am 

Дерипаска написа:
SZ_FEN написа:

Това казват футболистите, че е добър треньор, но е нямало комуникация и оттам е идвал проблема. Ти ако искаш вярвай на спортал, аз ти казвам какво са ми казали 2 ма от футболистите.

За кое да вярва на спортал? Той е изброил само факти, за кой от тях се е подвел от спортал?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:17 am 
Аватар

Knoxville написа:
blue heart написа:

srabskoto mente в момента бере плодовете от труда на Роси и ниже победа след победа :bigok :levski

Да!!! :smt005 :smt005 :smt005
А талянското менте не можа за година и ... там нз колко, заради тандема БориМитов. Ебаха мамата на всичко тия... :smt006
Години след това ще се усеща. Ако падаме, ще е заради тях, ако бием, заради талянското менте...
Абе, беше забавно, стана незабавно, а вече е леко отвратително.
Относно Жордито, само да питам, защо един човек не каза една лоша дума за Обертан? Който също гледам, че не се усмихва по терена? :smt017 :smt115
Айдееее приятен Анортозис!!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:18 am 
Аватар

В Омония е :bigok :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:24 am 
Аватар

konvoec написа:
Knoxville написа:
blue heart написа:

Да!!! :smt005 :smt005 :smt005
А талянското менте не можа за година и ... там нз колко, заради тандема БориМитов. Ебаха мамата на всичко тия... :smt006
Години след това ще се усеща. Ако падаме, ще е заради тях, ако бием, заради талянското менте...

Ти като посадиш домати в двора в Сусурлево, веднага ли почваш да ядеш домати или чакаш до август :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:24 am 
Аватар

celeronhater написа:
В Омония е :bigok :bigok
Където веднага застъпва титуляр, бият 1:0, а киселяка дава асистенция.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:30 am 
Аватар

Ти пък... Не знаеш ли, че е най-слабият футболист, идвал някога в Левски? А и си имаме Тонката Белмонт. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:30 am 
Аватар

New Order написа:
Spindoc написа:
Това с велика защита при Роси ми е любимата дебилщина. Да, по-добре беше, отколкото при Митов, ама я кажете тирето колко гола ни вкараха за шест мача?
След това кажи колко ние вкарахме на тирето. И това ли ти е любима дебилщина?

Великата защита на Делио е мит. Факт е трагичното нападатение и -30 гола (минус тридесет) от оранжевите.

Иначе, по равно си вкарахме с тях 8 на 8. #JeSuisDelio #ZemahaMuPanaiotov #ВърнетеДелио

Последна промяна tzvetan_22 на Пон Авг 27, 2018 10:32 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 10:31 am 
Аватар

Ще стигнат Омония до ЕКТ и ще плачат.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 513 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]