forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:05 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 513 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:03 pm 
Аватар

А на теб лепилото за дишане от кеф няма да ти стигне, когато това стане

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:07 pm 
Аватар

Не мога да намеря хубав репортаж,ама при изпълнението на тъч преди техния гол,има засада

Левски - това е моя идеал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:10 pm 
Аватар

При изпълнение на тъч засади няма.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:10 pm 
Аватар

При тъч засада няма :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:12 pm 
Аватар

:ohmygod :oops: :oops: :oops:
ебаси шматката съм :smt005

Левски - това е моя идеал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:13 pm 
Аватар

Това добре, а при засада има ли тъч? :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:15 pm 
Аватар

Дербитата не ги мислете толкова. Шампион не се става като биеш Луноходец и тирето. Шампион се става като биеш всички останали.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:16 pm 
Аватар

Това с велика защита при Роси ми е любимата дебилщина. Да, по-добре беше, отколкото при Митов, ама я кажете тирето колко гола ни вкараха за шест мача?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:19 pm 
Аватар

Само Гуардиола е намерил цаката на офанзивен футбол с добра защита. При това с доста скъпи попълнения. Искахме офанзивен футбол, това несъмнено води до огромни пространства в защита. След време може и да намерим баланса, до тогава 6 отзад, 5 напред и без халфове...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:20 pm 
Аватар

Spindoc написа:
Това с велика защита при Роси ми е любимата дебилщина. Да, по-добре беше, отколкото при Митов, ама я кажете тирето колко гола ни вкараха за шест мача?

10. Я сега ти кажи колко от тях бяха дело на любимия ви Божко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:22 pm 
Аватар

Spindoc написа:
След това кажи колко ние вкарахме на тирето. И това ли ти е любима дебилщина?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:24 pm 
Аватар

blue heart написа:
Spindoc написа:

10 :bigok плюс още няколко подаръка за Лудогорец

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:28 pm 
Аватар

Ибааааааси анализаторите :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:53 pm 
Аватар

Bellamy написа:
Дербитата не ги мислете толкова. Шампион не се става като биеш Луноходец и тирето. Шампион се става като биеш всички останали.

Малко клише е това. Ние от много години не сме ги били за първенство.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 1:58 pm 
Аватар

Като ги биеш и после не успееш да биеш Верея, Етър и Пирин, кур файда че си ги бил.. 3 точки е всяка победа, това което ни спира винаги са издънките срещу слабите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 2:20 pm 
Аватар

Ако вземем та бием и Бирой, тук вече ще е страшно от хейт и клетви :smt007

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 2:21 pm 

Не ми се проверява за максимална точност, но завършват всеки шампионат със средно по 1 загуба и около 5-6 хикса. Говорим преди да пуснат юношите последните 2-3 мача. :bigok За тази цел трябва да бъдат бити и в директните мачове, иначе ще оставаме на достойните 5-6 точки май месец. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 2:31 pm 
Аватар

blue heart написа:
Spindoc написа:

А ти кажи кой беше треньор на вратарите :smt047 Или и за това няма вина 'Светеца от Римини'?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 2:35 pm 
Аватар

Че той цял живот си работи с този треньор на вратарите, тва че любимото ви вратарче е с психика на момиченце и Господ не може да го промени.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 2:43 pm 
Аватар

Наистина е добре да не се залъгнаме, има още доста работа да свършат. Мен ми изглежда, че тези победи ги взехме малко на мускули и надъхване. Дано да бием чорбое и после Славишата да пипне нещата, най вече да не ритаме постоянно топката от защита към нападение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 2:43 pm 
Аватар

Тоя до 2012 е бил футболист, обаче с Роси бил цял живот. Мислете ги тея оправдания малко, че иначе си е чиста секта.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 3:07 pm 
Аватар

Шампионските амбиции са нещо хубаво, но имаме доста ключови недостатъци в отбора, за да сме реален конкурент докрая на сезона. Победи като вчерашната изграждат идентичност на победители в играчите, но е явно, че липсва класа на някои постове. Хубавото на този отбор е, че вече има едно ядро от 7-8 качествени играчи покрай, които да се гради отбора като. Затова и тези поредни победи не са случайни, а са на база класа, която сме натрупали в отбора.

Имаме крещяща нужда от още един халф с по дефанзивни фукнции. Когато Мариани + Белмонт, Стаси или Нашименто губим преимущество при отнемането на топката и правилното позиционира като това принуждава Доктора да е навсякъде. По офанзивните халфове изобщо нямат нужните навици, за да спечелят топката в средата. Срещу по силни отбори много ще страдаме от това. Централният нападател е другата позиция, но според мен оправим ли положението в средата на терена и на нападателите ще им тръгне. Костов може да ниже селските отборчета, докато Автобуса се бори доста в дербитата и муши, когато е нужно.

Нашата част от задачата е да подкрепяме отбора и да се насладим на момента, че отбора тръгва добре, побеждава и поражда положителни емоции у хората.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 3:10 pm 

Дерипаска написа:
Наистина е добре да не се залъгнаме, има още доста работа да свършат. Мен ми изглежда, че тези победи ги взехме малко на мускули и надъхване.

Ето го и положителното. Ръгане, блъскане... но се печелят три точки. Други години и на мускули и на надъхване не става. Това е малкото положително, което може да се извлече и да се надгражда над него. Второ място и обигран отбор през май месец, лично аз ще бъда удовлетворен от годината. Предвид и приятелските отношения между нашето ръководство и Разград, точно ние спънки няма да им правим за титлата този сезон. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 3:11 pm 
Аватар

Diabolik написа:
Само да напомня,че преди 1 месец същите играчи отпадната от Вадуц. :smt042 За мен е мистерия как сезона не само,че не приключи след третия кръг,ами дори сме и на първо място,след шестия. :strkstrk
За теб мистерия, за мен - най-логичното нещо.

Имаме добър отбор, както повтарям на разбирачите вече две години. Само настроение трябва. С италянския изкуфялник просто извадихме супер лош късмет, че той кандиса, а не Грант примерно.

И съвсем закономерно играчите сега играят с кеф, макар и в лоша физическа форма. Единствено Лудогорец имат по-класни играчи от нас и не знам какво по-логично има от това да сме първи в момента с треньор който май пасна добре.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 3:30 pm 
Аватар

Тая лоша физическа форма е обяснение всеки път като не върви играта. Щом отборите от Кафевата лига дето и пари нямат за подготовка мислите, че тичат повече от нас заради italqnskoto менте....
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
А на теб лепилото за дишане от кеф няма да ти стигне, когато това стане

"когато това стане" :lol:
Много се надявам да не стане. Ако ти се надяваш да стане е друга тема :loser2
Дерипаска написа:
Наистина е добре да не се залъгнаме, има още доста работа да свършат. Мен ми изглежда, че тези победи ги взехме малко на мускули и надъхване. Дано да бием чорбое и после Славишата да пипне нещата, най вече да не ритаме постоянно топката от защита към нападение.

Недей така, че и теб ще емнат :wink: . Иначе не искам да си спомням предишния период на победи на мускули и надъхване - магическите 7 поредни победи на Жадното :ohmygod2
А това с игровото поведение на отбора няма как да стане и за 3 месеца, не за една седмица.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 3:49 pm 
Аватар

Правят се някои неточности в защита и в средата на терена, но виждам отбор, който иска да победи с разлика и превъзходство. При Делио Роси виждах отбор, който иска да излъже противника. И двата стила си имат своите фенове, но този на Роси не подхожда на клуб като Левски. Поне не и срещу Бистрица, Септември и Верея.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 4:06 pm 

Не разграничавай неточностите в защита от тези в средата. Точно че тотално си разбихме халфовата линия с изпускането на Роман и Васко и с гоненето на Гомес сега се надяваме от Белмонт да стане играч :ohmygod , който дори не попадаше в групата когато другите бяха здрави и за който italianskoto mente каза че е по-зле и от "лимитирания Панайотов". Вчера докато Мариани беше на терена нещата бяха ОК, като останаха обаче само Тиам и Белмонт халфове стана като в махленски мач - защита и нападение. Тиам е без алтернатива, а Мариани се доближава най-близо до това да играе в центъра до него, но пък от това ще изгубим доста в атака. За мен най-важно в момента е не да се търси резервен бек или нападател, а човек който да замени Гомес в центъра. Срещу Септември не си пролича толкова, но второто срещу тия несретници от Етър ясно си пролича каква дупка се оформи в центъра с напускането му.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 4:12 pm 

Let There Be Rock написа:
Ако вземем та бием и Бирой, тук вече ще е страшно от хейт и клетви :smt007

Берое ги бием безпроблемно. Само на Роси му трябваха 4 мача да разбере как да го направи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 4:18 pm 
Аватар

Дано да е безпроблемно. Миналата година бяха в доста добра форма, тази не съм ги гледал.
Zlostar_1111 написа:
Не разграничавай неточностите в защита от тези в средата. Точно че тотално си разбихме халфовата линия с изпускането на Роман и Васко и с гоненето на Гомес сега се надяваме от Белмонт да стане играч :ohmygod , който дори не попадаше в групата когато другите бяха здрави и за който italianskoto mente каза че е по-зле и от "лимитирания Панайотов". Вчера докато Мариани беше на терена нещата бяха ОК, като останаха обаче само Тиам и Белмонт халфове стана като в махленски мач - защита и нападение. Тиам е без алтернатива, а Мариани се доближава най-близо до това да играе в центъра до него, но пък от това ще изгубим доста в атака. За мен най-важно в момента е не да се търси резервен бек или нападател, а човек който да замени Гомес в центъра. Срещу Септември не си пролича толкова, но второто срещу тия несретници от Етър ясно си пролича каква дупка се оформи в центъра с напускането му.

Всъщност нито Роман, нито особено Васко бяха твърди титуляри след идването на Тиам и Нашименто. Играеха когато се контузи или е наказан титуляра - Вутов, Нашименто и Цветко. За липсата на Гомес съм писал достатъчно. За мен обаче основния проблем е липсата на подсигуряване, която беше много очевидна вчера.
Вчера Белмонт игра добре, докато Мариани не направи добър мач и логично беше сменен. Затова и беше ядосан.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2018 4:28 pm 
Аватар

Някой с инфо, колко приблизително човека е имало снощи? :smt017

Пише ~6700? :bigok Мен ми се сториха повечко.

Изображение

Последна промяна Sociyall на Нед Авг 26, 2018 4:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 513 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]