forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:05 am 
Аватар

We are top of the league,
Said we are top of the league,
Said we are top of the league,
Said we are top of the league..

:strkstrk

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:06 am 
Аватар

Аааааааа, пиете ли, ненормалници???? :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:09 am 
Аватар

mech0 написа:
Включването на Найденов първото полувреме :smt007

Е това му беше за мача...за сметка на това удара му :roll: добре че поне уцели вратата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:10 am 
Аватар

Абе само на мен ли тези резерви екипи ми се виждаха леко оранжеви, а не жълти....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:12 am 
Аватар

:strkstrk :strkstrk :strkstrk :strkstrk Дайвате титла, купа и да се стягаме за ПОНЕ 8 мача в ЕКТ! :strkstrk :strkstrk :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:12 am 
Аватар

Това е заради светложълтите ръкави, но все пак са мега противни. Да се изгорят след сезона.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:20 am 

Поставени ли сме в квалификациите за ШЛ? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:23 am 
Аватар

На мен не са ми толкова противни, даже се замислям дали да си взема един. Разбира се, кога ще почнат да се продават е друг въпрос.

А сега по темата - много измъчен мач, но Дунав играха доста затворено. Кеф ми е, че ги обърнахме. Никаква дузпа нямаше освен това.

blue heart написа:
Аааааааа, пиете ли, ненормалници???? :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

Не се пие. Бръска се, чуйек. :bigok

ТИМ ЛЮБИМ ЕДИНСТВЕН НА СВЕТА, ТОЙ Е САМО ЛЕВСКИ СОФИЯ. :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:23 am 
Аватар

Давайте разбивките по регионален принцип. Дано сме със Стяла или Пармезан :lsfc3 :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:26 am 
Аватар

Тях ще ги клатим другата година. Нека. Ще. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:30 am 
Аватар

Аз наистина съм доволен. :levski След трагичното отпадане от Вадуц,щеше да е напълно в наш стил вече да сме сдали сезона и в първенството...Вместо това ние сме с три от три победи в гостувания ИЗВЪН София.Даже още ме е яд за тъпо изпуснатите 2 точки срещу ЧМ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:33 am 
Аватар

mech0 написа:
Това е заради светложълтите ръкави, но все пак са мега противни. Да се изгорят след сезона.

На мен пък всъщност доста ми харесаха, особено в сравнение с други жАлти екипи от предишни сезони.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:38 am 
Аватар

Хора споко, бихме Дунав, които миналия кръг свинете ги разкатаха. Отборчето ни си е разграден двор, както и да го погледнеш. Пак имаме прекалено много дупки в състава, пак сме без централен нападател и вратар. Новото треньор поне ме кефи, че явно е "надъхвач", което ни липсваше отявлено миналата година. Продължаваме да мИчтаем, ама след няколко кръга като паднем 2-пъти по ред, моля ви, не режете вените. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:45 am 
Аватар

knave написа:
Хора споко, бихме Дунав, които миналия кръг свинете ги разкатаха. Отборчето ни си е разграден двор, както и да го погледнеш. Пак имаме прекалено много дупки в състава, пак сме без централен нападател и вратар. Новото треньор поне ме кефи, че явно е "надъхвач", което ни липсваше отявлено миналата година. Продължаваме да мИчтаем, ама след няколко кръга като паднем 2-пъти по ред, моля ви, не режете вените. :smt006

За съжаление това е най-вероятният сценарий.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:49 am 
Аватар

Аз си представям как правим 10 поредни победи и 14 мача без загуба и сръбския ни треньор си тръгва 2 часа преди мача, като Букарев довършва годината а сезона го довършва Илиан Илиев.
Другия вариант е да мачками да стигнем на мач от титлата и да играем с черно море славия или берое натам е ясно.
Няма вариант в който поне малко да се зарадваме на 10т от 12 възможни и най-силен старт от 6сезона насам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:53 am 
Аватар

Извинявам се, че се зарадвах на победата... Всъщност.. Sram sme bratqqqqq ujaaaaas ni6to ne stava ot tva srubsko mente trqbva da bqgame za6toto ni6to ne igraemeeeeeeeeeeeeeeeee!1!11!111!! :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:57 am 
Аватар

knave написа:

Не знам дали е надъхвач, но определено не играехме като надъхани да мачкаме тия опърпани дракони - до гола ни второто бяхме много зле, а втория дойде...абе как да се изразя - за тоя мач трябва да целуваме левия крак на Кабралата :lol:
Дотук срещаме отбори с различни проблеми - без пари (папагалос), Дунав и Ботев(Враца) са мега зле като състав и игра. Първия отбор който е без големи драми ни взе точка. Дано съберем самочувствие от победите, защото без него видимо няма да стане. Но игрово нямаме ритъм, липсва сработка все едно се виждаха за втори път. Надявам се до месец-два със всички титуляри да сме различни и дано купят някой най-после.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 1:00 am 

Така като те чета явно продължаваме да правим най-слабите си мачове от 11 месеца :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 1:05 am 
Аватар

Ако целта е да си търсим за какво да се зарадваме, винаги ще се намери нещо. За тва сме на тва дередже от толко години. Щото много бързо забравяме, че Белаид няма мач без да направи поне една безумна грешка, примерно. Ама нищо сега, дай да се зарадваме, да не сме черногледи. После като ни разкрият, ще викаме "Върнете Наско!" :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 1:08 am 

На мен пък горе-долу ми допадна играта днес, със сигурност стояхме по-нормално отколкото срещу черно море и враца. На тоя абсурден терен най-важното беше победата, беше ала Тича в златните му времена. Голям проблем е липсата на нападател и вратар, Костов и Полачек са със сигурност в топ 3 на най-слабите титуляри на постовете им в това първенство (единият е задминат само от Ники Кръстев :lol: ). Дано Ривалдиньо не се счупи до другия уикенд и да го видим като титуляр, Костов е абсолютно безсмислен. Добре, че идва мач срещу Септември, че Обертан най-накрая да вкара единствените си голове за цял сезон, днеска ме изуми как след гредата се ядоса и се обърна с гръб докато все още имаме опасна атака :ohmygod Хубаво е, че сърбето е сплотил колектива, радостта след втория гол беше доста показателна :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 1:30 am 
Аватар

knave написа:
Ако целта е да си търсим за какво да се зарадваме, винаги ще се намери нещо. За тва сме на тва дередже от толко години. Щото много бързо забравяме, че Белаид няма мач без да направи поне една безумна грешка, примерно. Ама нищо сега, дай да се зарадваме, да не сме черногледи. После като ни разкрият, ще викаме "Върнете Наско!" :bigok

“Върнете Наско!” ?

Сериозен ли си или това е дебела ирония която не схващам!?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 3:21 am 

Смешна дузпа за Дунав, ама и ние сме на нивото на Берое в момента. Ще имаме съвсем леко подобрение до зимата, защото нито ще имаме нападател, нито вратар. Надеждата е Славиша пак да затегне защитата като при Делио и напред да разчитаме на проблясъци на Обертан и Паулиньо - това в мачовете срещу другите два основни съперника.

Тирето в момента са в най-добра форма и ако сега имахме мач с тях, много щяха да ни се зарадват. Гората са в лека криз, но все още играчите им са прекалено добри технически, за да им се противопоставим с Белаид, Полачек и двамата Станиславовци.

Иначе интересно - много контузени, слаба подготовка, а вече вкарваме четвърти гол в последните 10-15 минути на мача.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 3:28 am 
Аватар

Нищо нелогично, бачи. Този отбор вече ИСКА победата :smt006

Обърнете внимание как се зарадваха при гола. Искам да видите и как се зарадваха при победата над Ботев.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 7:42 am 

Играем с Аякс решителен бараж за ШЛ. Легените със салата се консумират с барбекю под на Макето работата, поради липса на налична вила :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 8:27 am 
Аватар

Имайте предвид и че играем без най-доброто си крило, който може и сам да вземе засуканите мачове. Защитата ни досега не е била никога 4 от 4, а да не говорим че вчера един мангал в червено беше дошъл с идеята да ни спре да бием. За момента сме доволни и се надяваме с резаните и тирето да сме в оптимален състав

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 8:51 am 
Аватар

При тоя терен, от който се оплакаха Кабралата, Холмар и СС не знам още кой, 3те точки са най-важното. С Яблонски, Паулиньо, Горанов и Нашименто би трябвало да изглеждаме доста по различнно. Ама при нападателите е плачевно състоянието.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 9:02 am 
Аватар

Добро утро, изроди, направо ми е кеф! :strkstrk :strkstrk :strkstrk

Сериозно - тегав терен, шибан съдия, надъхан противник у дома, губене в резултата, всичко това предразполага към издънка. Но, успяхме да вземем мача, което беше най-важното. Направи ми впечатление радостта при втория гол, отдавна не бях виждал такива искри в очите на играчите. :smt007 Предвид, че ни ги няма няколко основни футболисти, мисля, че извлякохме максимума от тия 2 мача. Надявам се да започнат полека-лека да се връщат контузените (Горанов влезе като резерва, Паулиньо и Нашименто май скоро се завръщат, Яблонеца малко по-нататък) и вече да си заприличаме на нормален отбор. Само Левски и след седмица, елате на стадиона! :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 9:26 am 
Аватар

Играхме срещу отбор, който беше подреден така че да ни открадне точка, терена беше разкалян, така че да изпитваме ние трудности опитвайки се да градим игра, съдията... все фактори, от които се вижда как ще е докато имаме теоретични шансове за първото място. Дано поне "заинтересования" ни президент дето е в изпълкома пресече съдийската гавра. Защото с тая къса скамейка, като ни извадят картоните ни оскатяват доста при липса на Тиам, Гомез, бековете или някой от централните. Трябва ни много късмет да се преборим с мутрите без чадър от горе, дано Славишата го има, така както го имаше вчера за изравнителния гол- точно на време, от никаква ситуация, от слаб играч.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:20 am 
Аватар

Титлата е синя. :lsfc4

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 11:03 am 
Аватар

spurs написа:
Така като те чета явно продължаваме да правим най-слабите си мачове от 11 месеца :?

Ами не видях особено добра игра от нашите. Между линиите имаше проблем, а средата беше по-плачевна от нападението. Ако ти е направило впечатление влизанията на Тиам и едно на Холмар разкъсаха защитата на Дунав, второто му включване реши мача, но тези неща се случиха в последните 30 минути. Срещу по-тегав съперник като Ч.М. се видя, че издишаме като футболна състоятелност.
Ентусиазма и усилията на играчите са нормални при нов треньор. Затова е важно да направим победна серия. Но нито само успешна серия срещу слабаци, нито гъделичкането на егото на играчите сами по себе си ще ни свършат работа :wink: .
За терена не знам какво да кажа....едновременно лош и въпреки това играчите на Дунав не падаха като нашите. А терена и за двата отбора е еднакъв. Явно опира и до други неща като правилен избор на обувки :lol: .

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]