forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 3:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1449 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 9:57 am 
Аватар

Разпореждам да се заключи темата. :pastor И без това беше в някакъв тъп формат от една тема, което тотално е на карък.

Гледаме напред. Според мен, освен контузиите, нищо лошо не се е случило.

Фокусираме се върху първенство, защото това само щеше да цеди сили и губи време. БДЖ да пуска темата за Жълтурците. Славе ще си вземе поука и ше пипне схемста. Да напълним Герена и да им серем на селските животи!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 10:04 am 
Аватар

Такива селски отборчета като морето не трябва да се допускат да играят футбол. Наводнен терен нарочно, контузии на основни футболисти и куп други лайна. Дано фарират и ги закрият, майка им деба селска.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 10:21 am 
Аватар

Минавам и аз да кажа смърт за сватбата. Само Левски докрай!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 10:23 am 
Аватар

Концентрираме се върху първенството. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 10:29 am 
Аватар

Крайно селски мач.А ония мангал , който дойде да се радва след мача съм му вкарал такава клетва , че до 3 дни му е измряла цялата фамилия.И следващия път да се вкара един мегафон , че момчетата останаха без глас да разпяват :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 10:35 am 
Аватар

Този отбор има бъдеще и заслужава подкрепа докрай ! Твай ! Сменяйте ми аватара, поемам отговорността за загубата, деба мърсния мач.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 10:40 am 

Тежка сутрин. Брутална треньорска загуба. Тоя пич Славиша много изгради за 10 мача, но тук се насра до уши. Не може да даваш на играч с 4 игрови минути от началото на сезона толкова важна дузпа. Това го няма никъде. Друг въпрос е този късокрак ментак какво още дири в Левски. Гостуването за първенство на тая селска нива трябва да се вземе, на живот или смърт.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 10:50 am 
Аватар

Неприятна загуба от един груб, селски отбор, чиято най-голяма цел и едничка радост е да победи Левски веднъж в годината, воден от един злобен треньор, който споделя същата цел. Наводнен терен, двама контузени, неотсъдена 100%-ва дузпа, няколко ключови тактически грешки на треньора и един некадърник и наглец на вратата. Този мач трябва да ни напомня, че докрая на сезона няма да е лесно, всички ще се хвърлят яко срещу нас и ще се опитат да спрат този ентусиазъм, който се зароди покрай последните мачове. От привържениците, футболистите и треньора зависи да не им позволяваме и да вземем мача с Ботев, на който да се усети, че подкрепата зад отбора я има и този мач не променя нищо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 10:52 am 

Страшни драми и глупости са се изписали тука.Май доста хора забравиха,какво беше преди няколко месеца и отпадането от Вадуц.След онзи мач надали някой се е надявал,че в момента дори ще сме и на това ниво.Този отбор има страшно много потенциал и заслужава огромна подкрепа.За мен по важно е Холмар и Горанов(мисля си,че няма нищо сериозно,защото се върна и догледа мача)да са ОК.Като изключим още едно гостуване на тая нива и гостуването на Чорбое програмата ни е добра,да се закрепим максимално близо до рязаните.Зимата задължително вратар и един класен нападател и нещата заспиват.
В неделя всички на Герена,да подкрепим отбора,защото го заслужава. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 11:00 am 
Аватар

Гадно ми е. Ревеше ми се вчера, викаше ми се, днес просто ми е гадно. Предполагам, че за всички е така.
Това обаче не трябва да ни спира. В първенството трябва да сме по-надъхани, знаейки че няма резервен план. А ние трябва да сме зад този отбор. Сигурно ще има и други загуби, но трябва да сме сполотени и да сме на всеки мач. Защото тогава емоцията на футболистите е различна. А и за нас.
Само Левски!
:levski :levski :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 11:01 am 

Ако някой има подходящ кадър,при първия гол на Хюмнето нека да изскочи,защото ми се видя,че десния крак на Зехиров е в засада.При едно от повторенията на Диема ми се видя засада.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 11:12 am 
Аватар

Някой трябва да начертае на Славишата един план във всяко едно гнусно село как се играе и номерата на селяците :ohmygod Някой да седне да му обясни историята на всеки един наш играч от към биене на дузпи, примерно сега за мача с чорбое колко бивши чорбари има този отбор и как ще ни скачат на кръв + че путака гаджев ще направи мача на живота си. Или пък как всички наши бивши играчи ни играят на кръв. На този човек много неща не са му ясни за селските отборчета.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 11:32 am 
Аватар

Безполезника Букарев трябва да прави точно това.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 12:12 pm 
Аватар

А защо си мислите, че Славиша не ги знае тия работи :smt017
До сега да сте видяли отбора да се подпичква и да излиза неподготвен? Само с Велбъжд играхме слабо, но пак имахме големи шансове за равен и дори победа.
10 000 на Герена всеки мач и нещата ще станат :lsfc4

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 12:27 pm 
Аватар

Единственото нещо, което ме интересува след този мач е състоянието на Горанов и Холмар :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 12:32 pm 
Аватар

Горанката не личеше да го е закъсал много. Даже се върна от болницата да си догледа като пич. :lsfc1

Обаче Холмар... :?

Гасете я тази прокажена тема!

Имаме папагали да пребиваме.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 12:37 pm 
Аватар

Аз пък не мога да спря да го мисля. Действително най-важното е да се оправят бързо, защото са ни много нужни, но начинът, по който загубихме, много ме ядосва. Дори не е въпросът в загубата, а че стигнахме изобщо до дузпи, че си осираме спечелен мач и т.н. Вчера не бяхме на топ ниво, но си вземахме мача. Много не е яд, не мога да го преглътна, а това, че за пореден път тоя ни закопа, в момент, в който си контролирахме мача и не виждах лично аз как ще се върнат в мача толкова бързо, тоя ги реабилитира. Тъпото копеле пак излезе много напред и просто легна. Просто легна и топката се търкулна анемично покрай него. Не съм бесен, а вбесено бесен. Искам да ви призная, не че ви интересува, но да ви призная, че този дори син да ми беше, пак нямаше да го защитавам. Не знам защо все още има единици, които да го правят, не им знам подбудите. Бих му казал "моето момче, не ставаш за този отбор, търси си щастието другаде, тук просто не се получават нещата. Развивай се, не е казано, че само в Левски можеш и трябва да играеш. Ако не издържаш на напрежението, просто си тръгни с достойнство, вместо да съсипваш себе си, а и своя отбор". Примерно... съвсем примерно. Не, че само Митрев е виновен, в никакъв случай, но вече много тежат такива изпълнения. Едно-две на мач, и мачът ти тръгва съвсем в друга посока. Стегнало ме е в гърдите и ме е яд, не ме пуска. И шампиони можем да не станем, не заради разград, не заради съдиите, а е заради такива единици в отбора. Ако искаме шампионски отбор, задължително трябва да се освободим от този вратар. Задължително от статисти като Нашименто, или ако им се дава още шанс, да е като резерви, доста дълбоки. Задължително освен Костов, всички други нападатели трябва да се разкарат, плюс да се вземе по-добър от Костов. Нека има конкуренция. Просто ме е яд, че в мачове, в които не играем супер добре, можем да си ги вземем, но един или двама винаги преебават на целия отбор труда. Въобще няма да говоря и за някои неадекватни отсъждания, но тези неща са ясни, че ще са така, ние въпреки тях трябва да си вземаме точките/мачовете.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 1:37 pm 
Аватар

След като имах време да се уталожат малко страстите и нервите от вчера, мога да кажа, две неща:

Първо: Толкова гнусен и селски отбор като черно хюмне не е съществувал никога. Правят чорбое да изглеждат като светци. Наводнената нива едно на ръка, то не бе хапене, кюскане, щипане, ритане. И на всичкото отгоре, тия абсолютно винаги ни бият по някакъв абсолютно калитарски начин. Дали ще е на дузпи, дали ще са с голове в последните минути, все по някакъв супер каръшки начин ще е. Когато и да ги затрият, все ще е късно. Душевно ги мразя тия аграри, мразя им шибаната, крива нива, на която се играе всичко друго, но не и футбол, мразя им футболистчетата за които всеки мач срещу Левски е финал, мразя им селските фенчета и им пожелавам косопад и трипер от все сърце. И не на последно място, много мразя гнусното им, злобно треньорче. И покойниците не са ни мразели толкова, колкото "легендата" илЯн. Най-много ме дразни от снощи точно това, че усмислихме живота на шепа бедни душици, начело с него. Кур за Тича и черно хюмне, ега не изкарат до Нова година.

Второ: Вече стана банално от вчера да се повтарям, но го писах и в темата на Славишата. Каквото и да е сгрешил или объркал в някой мач, на следващия веднага се забелязва промяно в този аспект. Тъй че мисля, че срещу Сопот в неделя, ще има корекции. Или поне се надявам да има. Защото ако не е забелязъл, че продажника на вратата трябва да изчезне от Левски на секундата и че Обертан зад Костов и Мариани по крилото, не работи вече втори мача (срещу рязаните пак играхме така), то тогава проблема става по-голям. Но няма да бъда фаталист и съм почти сигурен, че ще се направят промени в идващите мачове. Не очаквам Неможката да се разкара от вратата за съжаление, но поне в дргите аспекти да се пооправим, иначе ни чакат доста проблеми до края на годината.

И накрая искам да си пожелая всичко на Холмар и Горанов да им се размине и да се върнат при нас възможно най-скоро. Особено първия, който ни е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важен играч и ще бъде изключително трудно да го заместим.

Изображение

Последна промяна THE BLUE BEAST на Чет Ное 01, 2018 5:35 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 1:46 pm 
Аватар

Даже тъпите папагали и марули винаги се стремят да играят футбол колкото и да ни мразят и никога не са правили такива лайнарии с терена и такова ритане.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 2:42 pm 
Аватар

Цитат:
До

Г-н Борислав Михайлов, Президент на БФС

Г-н Борислав Попов, Изпълнителен директор на БФС

Копие до:

Г-н Красен Кралев, Министър на младежта и спорта

1 ноември 2018 година

ОТВОРЕНО ПИСМО

Уважаеми г-н Михайлов / г-н Попов,

Ежегодно отборите от професионалния футбол инвестират десетки милиони левове в развитието на българския футбол. Футболният съюз продава телевизионните права от наше име за шест милиона на година. Ние сме един от тези отбори. Ръководствата на клубовете се стараят да работят в унисон със своите привърженици, с рекламодатели, да представят постоянно футбола в позитивна светлина, като в същото време се борят за собственото си оцеляване, в буквален смисъл. Същите тези клубове са натоварени с очакванията да произведат футболистите, които да прославят нашата родина с националната фланелка.

От парите от телевизионни права се удържат съдийски такси, глобяват ни за поведението на привържениците. Цялата отговорност за организацията на всеки мач отново е във всеки клуб домакин, който дори държавата натоварва с нови и нови нормативни изисквания за организацията на футболни срещи.

Тъй като сами правим всичко, дойде време да кажем, че очакваме от футболния съюз да осигури обективно, честно и справедливо съдийство. Сега, днес, веднага. Защото дори децата знаят, че това не се случва. Новият шеф на съдийската комисия г-н Йордан Сталев се оказа поредният провал. И като първа стъпка трябва незабавно да бъде отстранен.

В настоящия шампионат вече няколко пъти сме сериозно ощетявани и вече не един път сме изказвали своето несъгласие. Някак си вие неглижирахте тези проблеми може би с мисълта, че шампионата е дълъг и в неговите рамки няколко случая биха изглеждали не толкова открояващи се.

Ако в рамките на няколко месеца в различни градове ви удари кола, но се окаже, че шофьорът в различните случаи е един и същ, няма как да не се усъмните, че е нарочно.

Вчерашният мач обаче показа това по един брутален начин. Играе се мач, след който за единия отбор приключва участието му в турнира. Нямаше даже опит за нещо да се случи деликатно. Още преди започване на мача домакините разполагат свои охранители пред съдийската стая, а хора от ръководството изпровождат отборите към игрището. Едва ли ще го видим описано в доклада на делегата. Теренът е нарочно подготвен в ужасно състояние и домакините играят брутално грубо, в резултат на което са контузени сериозно двама наши основни играчи. Жълтите картони са раздавани срещу нас като бонбони на детски празник. Футболист на отбора домакин организира провокации към нашите привърженици и футболисти в края на мача. И най-фрапиращото, неотсъдена неоспорима дузпа. Всяко едно от тези неща може да се опитате да неглижирате, но тяхната съвкупност не можете.

Ако футболният съюз не може да се справи с организацията на съдийството и първенството по честни и справедливи критерии, незабавно се обърнете за съдействие към държавните органи и посочете ясно проблемите, както ние вече започнахме.

Ако и това не даде ефект, оставете професионалната футболна лига да се занимава с това. Както се наемат футболисти от чужбина, нека наемаме професионалисти и съдии. Логиката е идентична, прави се с цел да се намери това, което няма на местно ниво. А липсите са огромни.

И да се върнем в началото, именно заради оцеляването се търси и успешно участие в европейските турнири, което минава през спечелването на местното първенство или купа. И вече е явно, че тази битка се води по маси, тайни срещи и с неприкрити заплахи, а не на футболния терен. Ние не искаме да толерираме това. Уморени сме, но няма да се предадем.

В края на миналата година вие получихте нашия кредит на доверие и нашата надежда, че ще водите футбола в посока на развитие. Сега е време да покажете дали сте част от статуквото или милеете за футбола. Ако не може да се справите сами или с помощта на държавата, то ние настояваме футболният съюз да престане да организира съдийството в професионалната футболна лига, дори самия шампионат. Да се намери начин това да стане. Може би професионалната футболна лига да изземе изцяло тази дейност и реструктурирайки се да бъде управлявана справедливо от всички участници в нея и да получи шанса да реши този проблем, защото ако не може да се намери решение, то обричаме на провал не един или друг клуб, а целия български футбол.

И в заключение, не искаме следните съдии повече да ръководят мачове, в които участва нашият отбор – Георги Кабаков, Станислав Тодоров и Ивайло Стоянов. Аргументът, че са хора и че на всеки се случва да прави грешки, вече не се приема.

С уважение

Управителен съвет

ПФК Левски

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 2:55 pm 
Аватар

Слабо. Никъде не пише КУР ЗА БЕ ФЕ СЕ!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 3:00 pm 
Аватар

Или поне гъгрици за Боби :smt012

ПС. Точната декларация, но файда от нея няма ... ще си го преместят от единия крачол в другия и твай

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 3:06 pm 

Ще ни свирнат една дузпа други ден та да ни затворят устата и на следващия мач във Варна пак ще ни порежат. Спас не може да разбере трябва да вложи финансови стимули в БФС! Няма да стане без това.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 3:08 pm 
Аватар

23 май 2016

Цитат:
"Ръководството на ПФК Левски изразява своето възмущение относно отсъжданията на главния съдия Георги Кабаков по време на двубоя със Славия от ХХXV-я кръг на А група.....

Заявяваме категорично, че не желаем Георги Кабаков да бъде назначаван повече за съдия на двубои на ПФК Левски.

Колко мача ни е свирил от тогава до сега, има ли смисъл да припомням. Точно заради това е хубаво, че клубът е реагирал, но за да не останат тези думи във въздуха е нужно да ги подкрепят с реални действия.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 3:11 pm 

Една вметка..всяко гостуване на Левски е удобно за рязане от съдиите. Мача с Дунав 6-7 картона и отсъдена смешна дузпа срещу нас, срешу Локомотив Пловдив отменен чист гол и недаден червен картон за играч на Локомотив още в 6та минута и 6-7 картона за нас, с Лудогорец 6-7 картона малко продължение лежане и подпиране с измислени фаулове за Лудогорец в последните минути, с Етър 6-7 картона и няколко фаула за Етър в последните минути с цел да ни изравнят, вчера 4 картона недадена дузпа 1200%ва неотсредн фаул в нападение срещу Стаси преди втория гол за домакините....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 3:14 pm 
Аватар

Декларациите от тези тип са ташак...

Или директно се внася предложение за чужди съдии/друго решение или по-добре да си мълчиме. Декларации всеки месец...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 3:18 pm 
Аватар

ПРОКЛИНАМ ви, зелени курви след всеки домакински мач да сте с поне 2 тежки контузии и прекратяване на селската кариера. :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 3:49 pm 
Аватар

Наспах се, потренирах, взех си душ, хапнах, опитах да се разсея по още сто начина и не става. Ей, да умрете, бе, долни селяндури и да ви изгори стадиона дано, бе.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 3:55 pm 

garry.rodriguez написа:
с Лудогорец 6-7 картона малко продължение лежане и подпиране с измислени фаулове за Лудогорец в последните минути

...спестен директен ЧК на Дяков за удар с лакът в лицето на Кабрал и спиране на голова атака, не отсъден фаул пред тяхното наказателно поле в следствие контра и гол от засада на Лукоки, спестен втори ЖК на Дяков, недадена дузпа срещу Костов...

Последна промяна Zlostar_1111 на Чет Ное 01, 2018 3:57 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2018 3:57 pm 
Аватар

Отдавна замина мача,още 50 пъти да ги напишете нищо няма да стане.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1449 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]