forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:26 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 445 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 2:34 pm 
Аватар

На пръв поглед се сещам, за Костов (от миналия мач), Паулиньо, Деян Иванов, Нашименто, Ривалдиньо, Тиам (доскоро), Божката :smt005 :smt005 , Горанов май ги докарах до 8 :shock:

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 2:34 pm 

Добави Илийката, Костов и Белмонт и станаха 10.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 2:47 pm 
Аватар

И Божката ли е контузен от подготовката на Делио :lol: :lol: :lol:
Някак си не върви да направи една зимна подготовка (която не беше правил) и отбора да е ок, а след лятната да е виновна пак същата подготовка и да има много контузени вследствие от нея. Нито е нормално повече от месец след същата подготовка играчите да не могат да тичат повече от селски отбори(аз лично смятам че си тичат, но като мухи без глави). Каквато и да е тази подготовка била, би трябвало вече да са във форма. Нещо не е наред.
Wildkid написа:
Мен ме притесни това, че каза, че ще ми трябват играчи на разни постове. Което за мен означава, че изобщо не се е разбрал със Спас къде е попаднал.....

Мда, и го каза още като дойде.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:11 pm 
Аватар

Божката не бе контузен, а в цикъл. Моля за коректност!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:12 pm 
Аватар

:smt007

Бааааааааа, велики сте, признавам ви. Нито и дума за платените пари за Тиам. За заплатите 20 страници.

Няма контузии - Велика Подготовка, няма контузии. Има контузии - 200 страници се измества проблемът, накраят се пишат неща с пряка реч и се вметва, че няма как да са контузените от Подготовката. По-голям комунизъм от това трудно се постига. :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:28 pm 
Аватар

На мен лично ми е чудно как нямаше един контузен в отбора пролетта, а сега лазарета е пълен. Това смятам за ненормално. Лошото е, че новият няма да каже истината за проблема (по ред причини), ако изобщо успее да го установи.
Какво означава "платените пари за Тиам"? От Марс се вижда, че е супер класен играч и беше видно добра идея да го задържим. Леле, купили сме играчи за някакви къси пари, трябва да се изненадваме от това и да разчитаме само на свободни трансфери :lol:
Между другото и при свободните се дават пари "на ръка", но не са колкото трансферна сума.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:33 pm 
Аватар

Тцъ написа:
Всякакво коментиране на подготовката е безпредметно. Нима очаквате, че отбор, в който от 3 седмици "най-грамотния" с кондиционната подготовка е Букарев, ще изглежда добре :smt005 :smt005 :smt005 Каквито и идеи да е имал Роси, каквито и планове да е правил за сезона - те вече са тотално мъртви. :loser2 ОК, разбрал е някой принципи на системата, но това не значи, че я познава в детайли, че я разбира, че е способен да анализира данни на играчи и да ги готви. Смях. СС да довлича някакъв там спец, че в това състояние на екипа му ще берем як резил :loser2

Сръбският треньор,който дойде със СС е кондиционен треньор.Отделно до края на месеца ще дойде и още един помощник.Реално българи в щаба ще са Вальо Захариев и Буки,който ще носи конуси.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:34 pm 
Аватар

Баа, платени пари за Тиам, обаче нямаме пари за краен защитник. Нищо, че имаме общо 2. Дано не съм лош пророк, но Тиам и Холмар са платени защото ще бъдат продадени.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:38 pm 
Аватар

Adepta написа:
На мен лично ми е чудно как нямаше един контузен в отбора пролетта, а сега лазарета е пълен. Това смятам за ненормално.

Аз си го обяснявам с това, че повечето футболисти нямат капацитета да издържат на натоварване съответстващо на средноевропейско ниво. Четох или слушах, не помня вече, дълго интервю на немския кондиционен треньор на тиретата и той го обясняваше това. Няколко месеца след като започна работа при тях, имаха същия проблем с постоянно трупащи се контузии и той каза, че футболистите тук не са подготвени и нямат капацитета да издържат на необходимите натоварвания - нито като аеробен капацитет, нито като мускулна сила и издръжливост. Затова постоянно покачвал натоварването, за да може и постепенно да се подобрява физиката на футболистите. Някои обаче не издържат и се стига до контузии. Показателно е, че при нас, единственият играч, който през цялата си кариера е играл в нормални първенства - Гомес нямаше никакви проблеми да изкара почти цял сезон като титуляр и две подготовки без никакви оплаквания.

Последна промяна shalala на Вто Авг 07, 2018 3:39 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:38 pm 

Adepta написа:
На мен лично ми е чудно как нямаше един контузен в отбора пролетта, а сега лазарета е пълен. Това смятам за ненормално. Лошото е, че новият няма да каже истината за проблема (по ред причини), ако изобщо успее да го установи.
Какво означава "платените пари за Тиам"? От Марс се вижда, че е супер класен играч и беше видно добра идея да го задържим. Леле, купили сме играчи за някакви къси пари, трябва да се изненадваме от това и да разчитаме само на свободни трансфери :lol:
Между другото и при свободните се дават пари "на ръка", но не са колкото трансферна сума.

Добре де, какво е твоето обяснение за контузиите. Разбрахме, че треньорът не е виновен, защото се е доказал като бог на подготовките. Какво е тогава? Злият Спас им е направил нещо, че да се контузват? Некадърният Вангелов е саботирал Подготовката като е дал други указания на футболистите? Какво е?

А "платените пари за Тиам" означава, че ръководството както е тотално незаинтересовано и абсолютно е вдигнало ръце, не иска даже да даде минимална заплата на Васко и през главата на треньора не му предлага нов договор, всъщност освен че привлече Мариани, привлече за постоянно Тиам и Холмар, които са топ футболисти.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:40 pm 
Аватар

Точно за Алфонсо няма какво да се говори. Поредният идиотски трансфер. Още тогава беше ясно, че ще си тръгне лятото и увисваме. По същите причини се изказах и против този на Тиам. Не очаквах да го откупим. Парите за Тиам нали са 300 000. А заплати нямало от май. На мен това не ми се връзва..

Гомез на всяко клипче бяга най-отзад с 30 процента по-бавно от другите. При представянето на СС пуснаха 15 минути лайв. Той ходеше пеш, другите бягаха :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:45 pm 
Аватар

Изпуснал съм 15 минутния лайв, но за сезон 2017/2018 има 39 мача и средно по 81 минути на терена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:47 pm 
Аватар

Той играе пеш буквално :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:49 pm 
Аватар

Явно българските, италианските и словенските ментета, които са го тренирали не са забелязали този факт и затова всички започват съставите си с него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:52 pm 
Аватар

Точно така, Гомез не бягал :D
В клуба имат система за измерване на пробяганото. Сигурно там има данни кой колко се движи. А проблема е, че дори и да се скъсат да тичат, като не са добре подредени няма ефект - т.нар. мухи без глави.
New Order написа:
Баа, платени пари за Тиам, обаче нямаме пари за краен защитник. Нищо, че имаме общо 2. Дано не съм лош пророк, но Тиам и Холмар са платени защото ще бъдат продадени.

Инвестицията в тези двамата е смислена, но като цяло не се връзва с останалото. Провала със селекцията е поради две неща - или кранчето е било затворено поради някакво си събитие, или някой не си е направил сметката за 2-3 години напред. Нещо не се връзва - привличаш и говориш със скъпоплатен треньор, който ти казва че трябва да инвестираш в играчи, после ти не само не инвестираш, а даже режеш за да намалиш бюджета за заплати :lol:
shalala написа:
Adepta написа:
На мен лично ми е чудно как нямаше един контузен в отбора пролетта, а сега лазарета е пълен. Това смятам за ненормално.

Аз си го обяснявам с това, че повечето футболисти нямат капацитета да издържат на натоварване съответстващо на средноевропейско ниво...

Ок, ама същите нямаха проблеми пролетта. И даже бяхме в доста добра кондиция. Това ми е чудното.
spurs написа:
Добре де, какво е твоето обяснение за контузиите. Разбрахме, че треньорът не е виновен, защото се е доказал като бог на подготовките...

Значи аз не съм писал такова нещо. Просто ми е чудно как зимата му се получи подготовка която не е правил никога, а сега не.
Миналата година примерно при Жадното втория кръв в ЕКТ бяхме по-напред от противника първия мач, те още влизаха в кондиция. Втория (седмица по-късно) ни разпориха. А ние месец след започване на официални мачове според повечето от вас не сме във форма.
Надявам се да не са плод на някаква глупава интрига част от контузиите, а да са лошо стечение на обстоятелствата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:53 pm 
Аватар

АЕ Сините Баааа има нужда от почивка...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:54 pm 
Аватар

shalala написа:
Явно българските, италианските и словенските ментета, които са го тренирали не са забелязали този факт и затова всички започват съставите си с него.

Приятел е с Боримиров и затова го пускат!!!! Все пак дойде по негово време :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Аватар

Просто е нихилист.Простено му е.

Върнете се в началото
 Профил  

Аватар

За 99% от нещата е прав, но е по-яко да си затваряме очите ;).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 3:55 pm 
Аватар

Има как да са контузени от подготовката. И най-вероятно са. Е, има минимална вероятност някой да е получил удар, усукване, разтежение, но това е минимална възможност. Е, има и още по-минимална възможност да има такива, които са се подпичквали в почивката, но най-вероятно това не е вярно, щото го каза ментето. Има и възможност някакви хора да са контузени още от края на миналия сезон, ама това е съвсем невероятно.

Че подготовката не беше сметната правилно - не беше, ама некак си не вярвам Роси изведнъж да е забравил как се прави и да е решил да почупи отбора. Има нещо тука, ама най-вероятно е това, че е менте...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 4:13 pm 
Аватар

Ето и положението с Костов от другата камера, когато се "самоконтузи". :smt023

Прикачени файлове:
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png [ 2.43 MiB | Прегледано 747 пъти ]

Изображение
Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 4:26 pm 
Аватар

Wildkid написа:
Има как да са контузени от подготовката. И най-вероятно са. Е, има минимална вероятност някой да е получил удар, усукване, разтежение, но това е минимална възможност. Е, има и още по-минимална възможност да има такива, които са се подпичквали в почивката, но най-вероятно това не е вярно, щото го каза ментето. Има и възможност някакви хора да са контузени още от края на миналия сезон, ама това е съвсем невероятно.

Че подготовката не беше сметната правилно - не беше, ама некак си не вярвам Роси изведнъж да е забравил как се прави и да е решил да почупи отбора. Има нещо тука, ама най-вероятно е това, че е менте...

Има и друго нещо - с тия ранни мачове в ЕКТ колко добре може да се "сметне" една подготовка? Имахме по програма официални мачове повече от 5 месеца до средата на декември (или докогато богообразните от БФС решат да се играе). Или я форсираш и играчите са дроб към средата да полусезона, или разпределяш сили за целия полусезон. В по-смисления на хартия вариант е ясно, че първите 2-3-4 седмици няма как да сме в много добър ритъм, проблема беше че след това нямаше значение :ohmygod2 . Но остава въпроса дали (аз съм на различно мнение тук) и защо все още играчите не са в добра форма дори по стандартите на Кафевата лига?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 4:42 pm 
Аватар

Нямам идея от физическа подготовка ама си мисля, че написаното за оня кондиционен треньор на тирето е твърде вероятно да е вярно. По принцип тежките натоварвания в белите клубове трябва да са разчетени за развита мускулатура, която се изгражда още в школата на т.н. бял отбор.

А това, че играчите ни в момента не могат да изкарат 60 минути в жега с нормално темпо се дължи основно на липсата на адекватен треньор по физическата подготовка, който да поеме веднага след уволнението на Роси и екипа му. Сърбина дойде преди няма и една седмица и докато се запознае с нещата отбора беше "трениран" в продължение на поне 2 седмици единствено и само от специалисти от школата и капацитети на ниво Букарев. Иначе който си мисли, че италианското менте и треньора му по физическа подготовка не могат да подготвят отбор да издържа 90 минути трябва да е прекалил със слънцето или да е на хапове.

Така или иначе в момента ни трябва спешно пауза на националните отбори и изключителен късмет в мачовете до тая пауза.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 4:52 pm 
Аватар

Абе че при Роси подготовката не беше идеална е ясно, но за мен е смешно да се твърди, че всичко е точно, просто той я е преебал. Явно е нещо комплексно, но това няма значение, в крайна сметка.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 5:06 pm 

Живко написа:
...
А това, че играчите ни в момента не могат да изкарат 60 минути в жега с нормално темпо се дължи основно на липсата на адекватен треньор по физическата подготовка, който да поеме веднага след уволнението на Роси и екипа му.

Това не е сериозно ,Симов и Гошо Тодоров ни провалиха сезона ...Зимата на Роси му бяха осигурени футболисти , отбора имаше необходимото качество ,имаше време да се сработи и да е във форма за победа над Славия,да е във форма за Вадуц и Жалгирис , защо не се получи той си знае ...да , треньорско решение е да се освободи Панайотов , защо и за това му търсите оправдание,за нещо което му е право. Пролетта нямало контузии ,игра ли сме супер.Три кръга преди края се ревеше,че няма да участваме в ЛЕ ,толкова мачкахме,да чакаме Разград,Ботев и тирето да играят феърплей. Добър или лош,модерен или изостанал треньор е Роси не ние ще определим , просто не успя и бе далеч под очакваното .

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 445 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]