forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 445 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 11:46 am 
Аватар

Разбирам ви, просто ми е писнало от недомлъвки. Културата е нещо много хубаво, което не вирее тук и не би могло да бъде разбрано тук. Също, не съм казал никога и никъде, че само Роси е виновен, но го обвинявам точно и конкретно за няколко неща.
- Макар да си разбира най-вероятно от подготовката, явно не е добре направена, за да има толкова много контузени.
- Комуникацията с играчите му, а и като цяло езиковата бариера.
- Това, че не успя да ги направи отбор, макар да имаше тези изгледи към края на миналия сезон.
Нали не вярвате, че за да му вдигнат мерника 20 човека и през зъбки да казват, че им е по-добре сега и т.н, Роси е едно божество и един благ и готин пич, а тия всичките до един са лигльовци. Да, нямат право и да, повечето от тях може да са точно такива, но играчи като Обертан и Гомез са абсолютни професионалисти. Тези неща му ги отчитам като грешки, както и това, че в прав текст не излезе да каже как стоят нещата. По този начин си поема вината върху себе си, цялата, а другите излизат пичове в очите на много хора.
Всички други грешки ги отчитам на аматьорското ръководство.
- Забавяне на заплати
- Освобождаване на някои добрите ни играчи(макар, че Роси можеше да се запъне, дори да не е негова вината за махането им).
- Оставане на Неможката и подобни играчи(това вече не знам към кой да го числя като грешка)
- Липсата на спортен директор.
- Липсата на яснота и план за действие и функциониране на клуба като цяло.
И още много други... Просто това, че ръководството има толкова много грешки, не значи, че Роси няма и че трябва едва ли не да му се кланяме. Точно и това дразни много. Той е никой за Левски, дори легендичка не е. На всички ни се искаше да успее, немалко хора му дадохме огромно доверие, независимо от резултатите. Накрая резултати никакви, логичното беше махането му. Разбирам, че главните грешки са на ръководството, но в спортно-технически аспект, бяха на треньора и ако другото не можем да оправим, но с друг треньор бихме изглеждали дори 30% по-добре, го предпочитам.
Това се надявам да ми е последното мнение включващо Роси по някакъв начин. Желая му да е жив и здрав и да успее, в следващия си отбор!
Относно нас, имаме г/д добра програма, дано успеем да вземем максимума, дано треньорът бързо влезе в час, което смятам, че ще е така, предвид от къде е и най-важното, дано има развитие със спортния директор и новите играчи, защото иначе не Роси, а Анчелоти да е, все тая.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 11:48 am 
Аватар

Трудно ще държим топката и инициетивата, след като 1 година тренирахме точно обратното.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:14 pm 

Аз все още чакам някой да даде разумно обяснение, ако Роси е искал Панайотов да остане, защо гадното ръководство го е изгонило. Вероятно той е бил с най-ниска заплата от първия отбор, т.е. не е за да се спестят пари, тогава каква е причината? Ако може обяснението наистина да е логично, а не че е изгонен защото СКАУТЪТ не го е харесвал.

Също ми е много интересна теорията за бойкота от футболистите, поради който всъщност играели слабо въпреки брилянтната подготовка. В тая връзка искам да питам, нарочно ли се контузиха 10 професионални футболиста, само и само да дават вид, че подготовката е била слаба? И още по-интересен въпрос, ако са бойкотирали за да изгонят Роси, защо продължават да бойкотират и след като го махнаха, та чак новия треньор казва, че явно не са се подготвили както трябва?

Също ми харесва и иронията всеки път когато някой си позволи да каже, че Роси има някакво отношение към това кои футболисти остават в отбора и кои се махат. В тая връзка да питам, защо Рошу не е футболист на Левски, и това ли е решение на Спас/Усмивката/СКАУТА, с което Роси е трябвало да се примири?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:24 pm 

Панайотов не е гонен - изтече му договора и не му беше подновен. Това че е най-евтиния е все тая при положение, че можеш да се отървеш от една заплата, без да плащаш неустойки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:27 pm 

Добре де, да не се хващаме за думите, приеми че съм питал защо не му беше подновен договорът. Едва ли причината е била да се отървем точно от неговата заплата, при положение че така или иначе вече сме се отървали от две далеч по-високи заплати на Прохазка и Рошу.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:34 pm 

С Рошу разтрогнахме след това май .
Честно казано нямам представа защо не му е подновен договорът, но ако причината беше Роси, то Панайотов нямаше да помирише терен през сезона ( като Рошу ), а не да играе сравнително редовно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:42 pm 

Сравнително редовно игра последните 4-5 мача, когато имахме много контузени и наказани (и когато примерно един Ивайло Найденов също натрупа 3-4 мача като титуляр). Преди това беше твърда резерва и играеше една идея повече от Рошу.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:44 pm 
Аватар

Е като е Роси, що не го върнахме на секундата, след като и той даже ни чака да го вземем?

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:49 pm 

Е кой да го върне, временният треньор, който е за два мача или ръководството, в което няма един футболен човек? Сега вече има кой да го върне, ако прецени - ако му трябва такъв играч, предложен му е и той не го вземе, отговорността за това вече ще си е негова.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:52 pm 
Аватар

Добре де, глаДния скаут Кирчо Вангелов футболен или нефутболен чуйек е?
И как Роси да поднови договора на Панайот, скед като той няма правомощия да подписва договори?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:59 pm 
Аватар

Има ли все още някой, който мисли, че Роси е искал Панайотов да остане? Не говорим за правомощия.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:19 pm 

spurs написа:
Сравнително редовно игра последните 4-5 мача, когато имахме много контузени и наказани (и когато примерно един Ивайло Найденов също натрупа 3-4 мача като титуляр). Преди това беше твърда резерва и играеше една идея повече от Рошу.

Първия полусезон беше титуляр в почти всеки мач. Втория полусезон, от 17 мача е бил титуляр 7 пъти и в два е влязал резерва ( като и двата пъти не е в края на мача, а поне 30 мин е играл ).
Само 8 човека са записали повече мачове от него през сезона.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:22 pm 

Първия полусезон си игра, да. Аз говоря за втория, когато (аз поне не разбрах по какви причини) беше забит твърда резерва и до последния месец имаше примерно един мач като титуляр и два като резерва за по 15-20 минути. След това дойдоха последните 5 кръга, в които нямахме хора (както и оня мач с Ботев преди финала, в който дори и Рошу беше титуляр), и там игра като титуляр и така ги е натрупал тия 7 мача. За да се види колко е показателно това ти казвам, че в същите последни 5 кръга, Найденов има 3 или 4 мача като титуляр.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:24 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:
Има ли все още някой, който мисли, че Роси е искал Панайотов да остане? Не говорим за правомощия.
Роси искаше краен защитник(ци), централен защитник и крило. Обаче нека не говорим за правомощия.
Сигурно Роси не е искал и Вутов?
П.С. Не разбрах глаДният скаут футболен или нефутболен чуйек е? Или той не е в ръководството?

Последна промяна New Order на Вто Авг 07, 2018 1:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:26 pm 
Аватар

Ако не беше паднал от Вадуц можеше и да му ги доведат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:28 pm 
Аватар

Ако беше завършил полусезона с разлика пред втория, вероятността да му ги доведат ставаше още по-голяма.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:33 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:

Абсолютно съм убеден, че никой не е питал Роси "искаш ли го", а му е казано "тоя си тръгва, няма да преподпише". На въпроса "а кой ще играе", му е казано "ще има нови, по-добри". И съжалявам, никой не може да ме убеди в противното. И съм абслоютно сигурен, че точно това имаше предвид Роси на оная пресконференция....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:37 pm 
Аватар

Великата пресконференция. :bigok Единственият шанс да се знае със сигурност е да говорим с бат Делио, което вече е трудно.... Усмивката също може да разясни това онова, ама не знам дали ще може да се приеме за чиста монета. Ще се нагърбя да питам. Детето му ходи в една детска с племеника ми. :bigok

За протокола - аз мисля, че имаше предвид, че Панайотов не е на нивото на "Левски" за разлика от по-добрия, според него, Мариани. (убеден съм, че това и каза..)

Последна промяна tzvetan_22 на Вто Авг 07, 2018 1:43 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:37 pm 

spurs написа:
Първия полусезон си игра, да. Аз говоря за втория, когато (аз поне не разбрах по какви причини) беше забит твърда резерва и до последния месец имаше примерно един мач като титуляр и два като резерва за по 15-20 минути. След това дойдоха последните 5 кръга, в които нямахме хора (както и оня мач с Ботев преди финала, в който дори и Рошу беше титуляр), и там игра като титуляр и така ги е натрупал тия 7 мача. За да се види колко е показателно това ти казвам, че в същите последни 5 кръга, Найденов има 3 или 4 мача като титуляр.

Ами втория полусезон трябваше да се конкурира с Тиам и Роман, а е по-слаб и от двамата. Когато обаче се появиха контузии, той беше първия, който влизаше, а не Рошу, Белмонт или някой от юношите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:38 pm 

New Order написа:
tzvetan_22 написа:
Роси искаше краен защитник(ци), централен защитник и крило. Обаче нека не говорим за правомощия.
Сигурно Роси не е искал и Вутов?
П.С. Не разбрах глаДният скаут футболен или нефутболен чуйек е? Или той не е в ръководството?

Вутов го искаше, не виждам някой някъде да го е споменавал и не знам каква полза има да опровергаваш неща, които никой не твърди.

А за другото, аз поне не съм чувал за скаут, който да взима решения кои футболисти да се освобождават и кои да се привличат. Такова решение може да вземе спортен директор или, ако няма такъв, старши треньор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:40 pm 
Аватар

Ордъра често използва този прийом. Като предния път с Васко Панайотов и пресата в края на втория полуфинал дето изобщо не беше по темата. :bigok

Последна промяна tzvetan_22 на Вто Авг 07, 2018 1:41 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:41 pm 

Wildkid написа:
tzvetan_22 написа:

Абсолютно съм убеден, че никой не е питал Роси "искаш ли го", а му е казано "тоя си тръгва, няма да преподпише". На въпроса "а кой ще играе", му е казано "ще има нови, по-добри". И съжалявам, никой не може да ме убеди в противното. И съм абслоютно сигурен, че точно това имаше предвид Роси на оная пресконференция....

Хубаво е, че си абсолютно убеден и в конкретните реплики, това прави абсолютно достоверно убеждението ти, но все пак не изяснява за какво им е на лошите ръководители да не предлагат договор на най-евтиния си основен футболист без да питат треньора.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:44 pm 
Аватар

Защото не желаят да подписват нов договор с него, а да трябва да махнат човек с валиден договор, чието разтрогване ще струва пари.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:46 pm 
Аватар

Всякакво коментиране на подготовката е безпредметно. Нима очаквате, че отбор, в който от 3 седмици "най-грамотния" с кондиционната подготовка е Букарев, ще изглежда добре :smt005 :smt005 :smt005 Каквито и идеи да е имал Роси, каквито и планове да е правил за сезона - те вече са тотално мъртви. :loser2 ОК, разбрал е някой принципи на системата, но това не значи, че я познава в детайли, че я разбира, че е способен да анализира данни на играчи и да ги готви. Смях. СС да довлича някакъв там спец, че в това състояние на екипа му ще берем як резил :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:46 pm 
Аватар

Ама нали взеха друго футболист на негово място? Няма логика. (да не говорим, че Мариани почти сигурно взима повече от Пана)

2. До колкото си спомнят НЖ или ЛТБР каза, че договор му е предложен, просто с ниски условия.

Тцъ, резилът ще е много голям. Сигурно ще сме на 30 точки от първия и ще паднем от втородивизионен отбор от Лихтенщайн.

Последна промяна tzvetan_22 на Вто Авг 07, 2018 1:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:48 pm 
Аватар

Доста политици биха ви завидели :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:51 pm 
Аватар

Аз също не съм чувал за скаут който не пътува да гледа футболисти, а всеки мач седи в ложите (плътно до чичо Спас, когато последния е на мач), и който селектира помощник треньори.
П.С. Замислете се от колко години е скаут Кирчо Вангелов, колко рАководства смени, дали не е човек на някого, и каква заслуга има за “успешната” трансферна политика през този период.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 2:22 pm 

Т.е. да обобщим - лошото ръководство, което е тотално незаинтересувано, предишните два трансферни прозореца доведе Обертан, Гомез, Холмар, Паулиньо, Тиам, Цветкович, Кабрал, Белмонт, Ривалдиньо, Буш и т.н., сега подписа постоянни договори с Холмар и Тиам и привлече Мариани и Полачек, но еднолично отказа да преподише с Панайотов или за да спести мизерната му заплата, или за да саботира треньора. Версията за да не махнели човек с валиден договор също не издържа, защото махнаха Рошу, който беше с валиден договор, само и единствено защото треньорът не го харесва.

Тцъ, заради Букарев ли имаме над 10 контузени от началото на подготовката?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 2:27 pm 
Аватар

spurs написа:
Тцъ, заради Букарев ли имаме над 10 контузени от началото на подготовката?

Кои са тези 10?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 2:33 pm 
Аватар

Нашименто, Буш, Горанов, Тиам, Найденов, Паулиньо, Ривалдиньо.

Аз ги броя 7, което не е по-малко притеснително.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 445 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]