forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 11, 2018 7:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 445 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2018 4:37 pm 
Аватар

А според мен изобщо не беше това идеята, а просто нямахме как да задържим топката. Ако можехме, щяхме да си я цъкаме и така да ги "изтеглим", и да пробваме контри. А не изнасянето ни да се състои в безцелно сипане напред, от което губим топката и става атака за тях, при това - опасна. В тия минути на терена си беше хаос, което всъщносте проблема.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2018 4:41 pm 
Аватар

Ми Буш влезе в 60 минута някъде и осра 2-3 перфектни възможности за контра.Особено опита му да изведе Цветкович на фланга,който завърши с подаване в тъч. :lol: А излизаха нещо от сорта на 2 на 1.Както и да е,да видим срещу Дунав как ще е.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2018 4:41 pm 
Аватар

Не знам, ама пролетта играехме компактно и разстоянието м/у последния в защита и най-предния нападател бе макс 40 метра. А сега често (не само вчера) се разтягаме от едната до другата пелантерия. Което предполага много свободно място за съперника.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2018 4:44 pm 
Аватар

Играехме ама от април месец.Периода с шестте мача поред без победа,играехме баш същото като сега.Проблема за който ДивотоДете говори идва оттам,че вторите полувремена окапваме и халфовете губят центъра.Оттам и противника стига лесно до пред наказателното ни поле.Вчера по едно време Тиам играеше буквално като трети централен защитник.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2018 4:47 pm 
Аватар

В интерес на истината вчера започнахме сравнително ок с разстоянието между линиите, но второто полувреме окапахме тотално...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2018 5:12 pm 
Аватар

Wildkid написа:
А според мен изобщо не беше това идеята, а просто нямахме как да задържим топката. Ако можехме, щяхме да си я цъкаме и така да ги "изтеглим", и да пробваме контри. А не изнасянето ни да се състои в безцелно сипане напред, от което губим топката и става атака за тях, при това - опасна. В тия минути на терена си беше хаос, което всъщносте проблема.

Именно. Освен това, контролиращия играта отбор на теория се изморява по-малко.
П.С. Не смятам, че сме играли толкова зле от 11 месеца, особено в серия от 3 мача срещу непрентециозни съперници. Между другото този сезон имам чувството, че половината Кафева лига е пред фалит още сега, което ни дава шанс да бием тези слабаци, които миналия сезон не успяхме :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2018 5:36 pm 
Аватар

По някакво стечение на обстоятелствата гледах и двата предишни мача на Ботев Враца - те не играят затворен футбол по принцип, в никакъв случай глуха защита - нормално е да ни създадат положения, особено след като пореден мач 90% от отбора не може да ходи след 60-тата минута.

Не искам да изпадам в дебилното положение като тези, които донесоха от девет кладенеца вода, за да изкарат Вадуц смислен отбор, обаче специално загубата им Черно Море....да кажем, че ако нас ни порежат така ще се изпишат минимум десет страници клетви срещу съдията и родата му.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2018 6:22 pm 

Ако бяхме отстранили Вадуц и имахме два допълнителни мача с Жалгирис, щеше да я някакво страшно влачене по терена. Добре, че програмата е прилична и може да се поизчистят някои пропуски и да се вземат още 2-3 грозни победи. След 3 седмици има и пауза за националните.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2018 6:34 pm 
Аватар

Тия мачове с Жалкарис само щяха да попречат на старта. Друго си е да пуснем Ривалдиньо и ко. в почивка, още в края на април, когато ще сме спечелили титлата и останалите мачове ще са формалност.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:49 am 

Adepta написа:
П.С. Не смятам, че сме играли толкова зле от 11 месеца, особено в серия от 3 мача срещу непрентециозни съперници.

Правилно ли разбирам, че твърдението ти тук е, че в предишните 11 месеца не сме играли толкова зле, колкото в трите последни мача срещу (т.е. тези срещу Ботев, Черно море и Ботев)? :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 1:58 am 
Аватар

Йес :lol: Роси - назначен август, уволнен юли - 11 месеца. Само казвам защо са точно последните 11 месеца. Не повече. Не по-малко :lol:

Не знам какво изобщо се коментира игра, като всички са контузени или пред контузия. Физически бяхме по-добре при Екимов. :smt007 Личи си от 100000000 километра. Кур за Роси, два са Подготовката. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 2:27 am 

Пак не си чел последните дни, изобщо не внимаваш. Изнесе се информация във форума, че Подготовката си е била съвсем ок и Дуче е дозирал правилно нещата, за да мачкаме вече тия дни. Обаче след това идват Симов и чичо Гошо и две седмици не тренираме нищо, което тотално съсипва всичко.

И за капак Кирил Вангелов с тежкия си ботуш изгони де що имахме читави халфове и отказа да вземе Луков за вратар...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 8:44 am 
Аватар

:bigok

Извинявам се в такъв случай.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 9:13 am 
Аватар

Добре, де. Ако случайно, в средата на полусезона сме над всички във физическо отношение (както беше пролетта), нали осъзнавате, че тия иронийки отиват на боклука?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 9:14 am 
Аватар

Е, да, така ще, защото всички ще са контузени и ще играят юноши, които не са карали подготовка :bigok.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 9:26 am 

blue heart написа:
Добре, де. Ако случайно, в средата на полусезона сме над всички във физическо отношение (както беше пролетта), нали осъзнавате, че тия иронийки отиват на боклука?

Най-много да стане като в темата на Тиам, където доста хора го обявяваха за менте, как ще бъде мъж лятото, как няма да запише повече от мач и т.н., пък сега са по-ниски от тревата :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 9:28 am 
Аватар

Ние сме на принципа най-силните оцеляват - който е с под 2 скъсани мускула, 4 скъсани връзки и 3 разтегнати сухожилия до края на полусезона ЩЕ МАЧКААААААААААААААААА!@!!@!@

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 9:35 am 
Аватар

Даже не разбирам защо продължава да се обсъжда Роси. Не мисля, че мога да класифицирам някого от пишещите като "тъп" тук, но не разбирам този детски инат, който наистина си граничи с тъпотия. По-жалка Подготовка не сме имали, повече контузени в началото на сезона едва ли има някой отбор в Европа. Очевидно е от километри. Вина няма САМО и единствено Роси, но за спортно-техническата част носи на 100% вина. Като се почне от небалансирания състав и се стигне до подготовка, контузии, настроение в отбора, отпадане от Вадуц и т.н. За съжаление ще страдаме цял сезон заради тези неща. Доказало се е в годините. Единственото хубаво е, че другите отбори са много, ама много слаби. Поне от това, което съм гледал до тук, което е 2-3 мача на Славия и нашите мачове.

Последна промяна АЕ СИНИТЕ БААААААА на Вто Авг 07, 2018 9:37 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 9:36 am 
Аватар

Е, на тая страница, конкретно, ти подхвана темата с "кур за Роси". :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 9:38 am 
Аватар

Е, щото положението е кур за Роси. Наистина не осъзнаваш колко дълго това, което се случи лятото, ще има ефект върху представянето на отбора. Нещата няма да се оправят просто ей така. А тези късметлийски победи просто заблуждават за пореден път.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 9:52 am 
Аватар

Мога да се съглася, че Роси е донякъде виновен за подготовката и настроението в съблекалнята, но не разбрах защо Роси е виновен за небалансирания състав? Той ли скаутва, води преговори и подписва договори?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 9:55 am 

Човек, аре спри се вече. По същия начин ни обясняваше и след зимната подготовка, че ще сме страшно слаби и всички ще са контузени.
Да не говорим пък какво пишеше за Тиам - класическо менте, няма да запише мач, старшен некадърник и т.н. Разбрахме, че много разбираш, ама вече почваш да досаждаш като пишеш все едно и също във всички теми.

П.П. това беше към Ае Сините баааа

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 10:02 am 
Аватар

Не знам кой скаутва и води играчи. Но със сигурност достатъчно играчи бяха махнати по негово желание, за да се стигне до днешното състояние на състава ни, така че накрая да играят Белмонт, Кабрал и Белаид в мачовете на сезона... и да загубим. Защото, дори и да бяхме били Вадуц, то бяхме аут със сигурност следващия кръг със същите играчи в това физическо състояние.

Viva, :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 10:05 am 
Аватар

New Order написа:
Мога да се съглася, че Роси е донякъде виновен за подготовката и настроението в съблекалнята, но не разбрах защо Роси е виновен за небалансирания състав? Той ли скаутва, води преговори и подписва договори?

Не, но той като млада девица се лъже, че ще му доведат по-добри :bigok
Тук не е Италия, бро! :strkstrk
Най-малкото, имаш двама, които са ти основни в състава. Вместо да махнеш Вутов и жерсон Мангал, както и вратарчето капитан, което ти осра всичко, ти махаш от гръбнака на отбора, па макар да са те излъгали, че по-добри щели да дойдат. Дори да се по-добри, а адаптация, а пасване в тоя отбор? Или то става за две седмици? Колкото са виновни от ръководството, толкова е виновен и Дедо, това е.
Извинявай, малко едит, вместо да махнеш Белмондо, който С НИЩО не е показал, че заслужава да остане, махаш други хора.
Окей, сигурно ръководството му е казало, "дедо, махаме тия, ти нЕмаш думата, ще дойдат по-добри" и дедо си е казал "джокааааааааа, джокааааааааааа", защото и дума на български не вдява и е решил 'квот-такоа'.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 11:02 am 
Аватар

Точно Роси ги махна, гаранция :bigok :bigok :bigok

Няма никакъв смисъл да се коментира повече Роси. Разбрахме, че ще е виновен дори за уволнението на Славишата, защото е съсипал напълно цял отбор. Малко ми е странно защо би го направил, и наистина ли го смятате за такъв идиот, че да не може да проведе подготовка (зимата нЕкак си му се получи, дейба, тука валяха суперлативи колко сме добре физически, след първите 3 мача, в които пак бяхме добре физически, но нямаше кой да вкара....). Някак си не си представям да е забравил как се прави, но вероятно го е направил нарочно, нали е италианско менте. Разбира се, в никакъв случай не може да става и дума за бойкот на треньора, когото никой не харесва и вероятността да е имало сериозно подпичкване от доста играчи, камо ли пък това да е било казано в прав текст - все пак при нас такива неща са невъзможни.

В крайна сметка тоя смешник Роси ще е виновен, явно, за следващите 3 години и 8 треньори, защото никога не сме имали по-лоша подготовка и е продал Мапуку, Панайотов и Прохазка и е оставил Белмонт. Или за догодина ще е виновен Славишата - не знам, ама можете отсега да си ги определите.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 11:04 am 
Аватар

Пак се започна с треньора е виновен за всичко. Не знам кой сезон това е все още актуално :ohmygod2
Ако сегашния се спъне или стигне до раздор с ръководството (който бе виден при Роси) какво ли ще пишем и за него след 12 месеца?
Само една забележка към критикарите - миналия сезон като дойде italqnskoto менте още в първият мач имаше видим прогрес в отбора откъм защита и поне не бяхме като дантела. Силно се надявам новият да стабилизира отбора най-вече психически (за мен там е основният проблем) и да натрупаме точки от очертаващите се лесни мачове.
Едит: Дивото го каза по друг начин :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 11:05 am 
Аватар

Мен ме притесни това, че каза, че ще ми трябват играчи на разни постове. Което за мен означава, че изобщо не се е разбрал със Спас къде е попаднал.....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 11:24 am 
Аватар

konvoec написа:
Колкото са виновни от ръководството, толкова е виновен и Дедо, това е.

Wildkid написа:
Няма никакъв смисъл да се коментира повече Роси. Разбрахме, че ще е виновен дори за уволнението на Славишата, защото е съсипал напълно цял отбор

Adepta написа:
Пак се започна с треньора е виновен за всичко.

Може би аз не съм го написал както трябва.
Не го смятам за идиот, в никакъв случай. Смятам, че можеше да излезе и да каже, че му е обещано, а не му е дадено. В прав текст, както треньорът на Ботев направи. С намеквания, бим-бам-буки гнили ябълки и подобни, не, мерси. Ама явно и той като всички други, "имам много неща да кажа, но ще ги кажа по-натам" :bigok
Хвърлянето на цялата вина върху ръководството, или цялата върху Роси, не го разбирам. Нито някога съм казвал, че е виновен за всичко, лично аз поне. Но много избирателно четете.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 11:29 am 
Аватар

Той постоянно си казваше “Питайте рАководството”, ама всички му се присмиваха и искаха в наш стил да изока “Еби му майката и мошенник е тоя Спас/Усмивката/Кирчо...”. Може пък да не е такъв характер и възпитанието му да е малко по-различно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 11:30 am 
Аватар

Що, той си каза, според мен....каза, че е казал на ръководството какви играчи му трябват, а оттам - да ритат тях къде са...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 445 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]