forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 11, 2018 7:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 526 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 4:18 pm 
Аватар

Не знам кой ще е този луд. За това вчера казах, че ни трябва чудо. Ама от тия истинските чудеса. Друг вариант няма.
Не мисля, че и да имах парите, които биха стигнали за акциите на Левски и се срещна утре със Спас, той ще ми ги даде. Както и на който и да било.
Клуб, който има пари, няма да направи всичките тия неща, които се случиха и се случват това лято. Не ми е до ИТК, но нещата не са ок. И не е нужно да си ИТК за да го видиш с очите си.
Wildkid го е казал прекрасно, но на мен наистина ми писна от повторения вече. Това, което е казал по-горе, го е казал за 39493439 път сигурно, правя го и аз, ама не е нужно.
Нека всеки вярва в каквото си иска и да гледа хубавото, където и да го вижда.
Аз виждам това, което е описал Wildkid по-горе.
Черешката на тортата ми е това с тия Моко. Пак казвам, че една справка в търговския регистър, който е публичен би отказала и Асен заварчика от Столипиново да прави бизнес с тези. Усмихнатия обаче не е на това мнение и този огромен шамар от PR гледна точка и правенето за смях на клуба си е за нас и Левски... и Гунди.
Вчера го казах и днес ще го повторя и не мисля повече да се занимавам и да се ядосвам.
След като лайно стигна и до лицето на най-голямата личност, която се е докосвала до Левски, значи дъното вече е тук.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 4:21 pm 
Аватар

Пак влизаме в някакви подробности, които бяха изброени по-горе само като примери. Дали ще е заплати, или нещо друго, не е толкова важно.

А конкретно по тоя въпрос, аз лично го чух от трима различни души, че не са получавали заплати от мача със Славия насам. И да, платиха им преди мача с Вадуц (пак по инфо от 2-ма от същите 3-ма). А как и защо им се е отразило, не трябва да питаш мен....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 4:30 pm 
Аватар

BLUE CRUSADE написа:
Каква точно структура е създал Дришльо? Той коли и беси.Набива им в канчетата както ти се изрази.Но го прави,а при нас няма такъв.Стреляния само се изявява като фейсбоклук-играч,плюещ всичко живо.Това му е функцията.Пламен Марков хабер си няма какво му влиза в длъжностната характеристика,а чичо Митко го разкарват като панаирджийска мечка по "жребието"-Каква точно структура е създал?

Ами и това дори е някаква структура. Идиотска и мутренска, от типа "аз коля и беся и ше правите квот ви кажа, иначе бегежник", но структура, и дори тая структура е по-добра от пълната липса на структура. Там се знае, че ако някой се пичкосва, може да го шамарят, затова никой не се пичкосва. Там се знае, че няма как да кажеш "ми мене тоя треньор не ме кефи, много е дърт, не си говори с нас, гледа ни накриво", щото ще излетиш. И това е структура, да. Изградена по погрешен начин, но вес пак - съществуваща. За мен такава структура не може да работи в дългосрочен план и да доведе до среиозни резултати, но води до поне НЯКАКВИ резултати. Не смятам, че трябва да имаме такава точно структура, но е достатъчно показателна, че дори сбърканата като ценности и принципи структура е по-добра от пълния хаос и никаквата структура.....Както и че дали "собственика" ти се е нахъсал и иска да пробива напред (макар и с рутренски методи), или е "финяга" и ти си му през кура, в общи линии, и се занимава с тебе колкото да отбие номера и да му се махнат от главата някакви там 500 човека, дето пискат, е от огромно значение.....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 4:51 pm 

Ами нали това казвам и аз - НЯМА ТВЪРДА РЪКА! Без значение кой на какъв пост е и дали се казва Боримиров,Пелето Йовов или Букарев.Спас нека си е фин не ми пука,ама тия дето ги е назначил да им стягат гъзовете!Въпроса е разбира се и Спас дали го иска.Тук съм съгласен - трябва наистина да те е грижа,за да работиш правилно.Грешки ще има,неправилни хора назначени също,въпроса е пука ли ти или само отбиваш номера.Ние с баща ми имаме бизнес с производство насочено към строителството и ни трябваха 3 години за правилните хора.А що народ мина...Търпимост трябва и от нас,но нека покажат,че го искат.Тръгна добре,искаше известни имена,които хем да свършат работа,хем да промотират клуба,но май надцени българската действителност.Ега не е парашутист,защото алтернативата е доста черна.. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 4:53 pm 
Аватар

Естествено, че ще има грешки. Ама според Спас явно не са грешки, или най-малкото му е през кура дали са грешки. Точно затова е хаос и сме на това дередже. И докато това не се промени изначално, е все тая дали ще сменяме треньори и играчи - разликата ще е минимална, а общия статус - същия. Това обяснявам вече 1 година....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 5:57 pm 

BLUE CRUSADE написа:
...Колкото до трансферите,мисля че не си направихме добре сметките.Спас явно вярваше,че ще бием първите 2 кръга и тогава да подсилва отбора за евентуално преследване на групи,ама май не ни е гледал предните сезони....

Тук не съм много съгласен , зимната пауза се взеха играчи,което и бе правилно , няколко месеца да поиграят заедно и да са във форма за мачовете в ЛЕ .За влизане в групите ясно,че се иска и голям късмет .Нови попълнения в средата или края на юни,трудно щяха да се разиграят за Вадуц или Жалгирис.За тази краткосрочна цел , 2-3 кръга в ЛЕ ръководството по-скоро си свърши работа,като качество имахме достатъчно потенциал .
Не били получавали заплати от мача със Славия , е той бе в края на май , т.е месец май са си получили заплата а за юни им е закъсняла две седмици ? Това ли е голямата драма ?
Сираков и твърдата ръка,срещу Копи и Домовчийски може ама ...в момента имаме 5-6 човека,които са си професионалисти ,играят на макс според моментните си възможности,това влияе положително и на останалите ,по кой начин Горанов или Панайотов не се раздаваха , та дори Костов или Вутов ? Просто трябваше комуникация,общ език,дори за най-елементарното - да обясниш на треньора си кое ти е трудно на позицията на която те е сложил,какво да се промени,как да подходиш и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 02, 2018 2:11 am 
Аватар

Wildkid написа:
Ами и това дори е някаква структура. Идиотска и мутренска, от типа "аз коля и беся и ше правите квот ви кажа, иначе бегежник", но структура, и дори тая структура е по-добра от пълната липса на структура. Там се знае, че ако някой се пичкосва, може да го шамарят, затова никой не се пичкосва. Там се знае, че няма как да кажеш "ми мене тоя треньор не ме кефи, много е дърт, не си говори с нас, гледа ни накриво", щото ще излетиш. И това е структура, да. Изградена по погрешен начин, но вес пак - съществуваща. За мен такава структура не може да работи в дългосрочен план и да доведе до среиозни резултати, но води до поне НЯКАКВИ резултати. Не смятам, че трябва да имаме такава точно структура, но е достатъчно показателна, че дори сбърканата като ценности и принципи структура е по-добра от пълния хаос и никаквата структура.....Както и че дали "собственика" ти се е нахъсал и иска да пробива напред (макар и с рутренски методи), или е "финяга" и ти си му през кура, в общи линии, и се занимава с тебе колкото да отбие номера и да му се махнат от главата някакви там 500 човека, дето пискат, е от огромно значение.....

Структурата и постовете са обвързани с отговорност, защото и да ги има тези хора това автоматично не означава, че вършат това, за което са назначени. За съжаление, ние българите трудно разбираме какво е отговорност. Някакси смятаме, че човека щом е там, той автоматично ще си върши работата , че дори с маниакално старание (от любов към клуба, по логиката че ние го обичаме и това е общовалидно за всички :lol: ). И това е валидно за всичко, не само да футбола.
Затова и сума ти години се мрънка защо с тези играчи би трябвало да мачкаме с поне по 5:0 всички след 4-то място, а не можем да бием и най-селския отбор, всеки казваше "какво Батков е виновен, нали дава парите", и "защо тези не играят нищо, взимат по 15 бона, аз за тези пари ще изора терена" и прочее клишета. А всъщност просто машината има нефункциониращи елементи. Колкото са повече, толкова по-зле.
Основния проблем е, че колкото си по-нагоре, толкова решенията ти имат по-голяма тежест. Видно е, че сравнително голямото име на треньора не свърши работа. Случвало се е на доста по-големи имена, в доста по-големи клубове. Но истинският проблем е, че Спас не взе решението по-рано. Да не говорим за липса на селекция, СТД и други видими от космоса неща.
Понеже се дава Жожето за пример- видно е, че в Микреспор хората с управленски функции си дават зор (колкото и да са некадърни) т.е. носят отговорност и това дава някакви резултати. Не е реално да смятаме, че в очите на играчите техния физкултурник :lol: е бил дори близо до Роси. Но метода на микренсия лорд явно е такъв, че и магаре да сложат за треньор гък няма да кажат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 02, 2018 10:52 pm 
Аватар

Това е най-добрата линия, която можах да изчисля. Според мен в това положение е безумно да се търси засада.
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 02, 2018 11:35 pm 
Аватар

Стига бе, очевадно е, че няма засада...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 02, 2018 11:59 pm 
Аватар

На Бергендорф му пуснете капча като си влиза в акаунта. Вместо да пише трите числа, по едно положение за засада, докато се научи на правилата. Предполагам, че ще му трябва помощ да си влезе в профила, или ще налучква. :loser2

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Авг 03, 2018 12:03 am 
Аватар

Каква е ебавката с Бергендорф, че съм изпуснал? :smt017

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Авг 03, 2018 11:57 am 
Аватар

Сипвахме на някакъв чорбар, който каза, че ако погледнем реално ситуацията, и 3-те ни гола били нередовни. С ник berg1914, накратко - Бергендорф. :bigok

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2018 12:21 pm 
Аватар

Какви засади, като и за слепец е видимо, че Костов е по-близо до централната линия, ма'нете я линията на последния.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2018 1:24 pm 
Аватар

nuHaKoJIaga написа:
Миналата година с Роси тези ги бихме 3 пъти от 3 мача. Подозирам, че цял сезон ще го обвинявате него, а съм сигурен, че Роси е виновен, че жените ви не ви пускат :ohmygod2
Още когато се контузи Паулиньо преди началото на сезона стана ясно, че една от основните причини е, че между сезоните не си е мръднал пръста да поддържа форма. Почти не е тренирал при Роси през този сезон и подготовката му е изцяло при сегашните треньори. Те го пуснаха, но все пак Делио е виновен, че Паулиньо се контузи 2 седмици след като италианеца напусна.
И не, не съм от църквата на Роси, не харесвах футбола, който играехме при него и резултатите, които постигнахме. Но едното нещо, което беше добро при Роси беше подготовката, а указанията му по време на мач подреждаха футболистите поне да застанат правилно. Днес Холмар и Яблонски се скараха на 2 пъти, понеже стояха така, че да не могат да си комбинират един с друг. Цветкович увисна безброй пъти и зоната му беше свободна, а при втория им гол Яблонски дори не беше в нашето наказателно.

Не знам за Роси, но Митов(ли искаш) ги бие с по 5 гола :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2018 1:31 pm 
Аватар

Чудна логика. Митов падна като домакин от Ботев,

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2018 1:34 pm 
Аватар

Няма логика тук, майтапя се.
Относно засадата на Костов, има засада, в по-предни страници съм дал положението с прекрасна линия!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 526 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]