forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Дек 10, 2018 5:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 526 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 9:22 am 
Аватар

Стига с тоя Роси бе, деба! Роси та Роси! Не е въпроса в Роси, Моси или Жоси! Роси си направи грешките и си замина. Въпроса е в това, че други са още тука и няма да си заминат за своите грешки, ми че даже и се защитават! А когато тия грешки продължават, си обричаме на същия "успех" и следващия треньор, и по-следващия.....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 9:30 am 
Аватар

Някои хора явно нямат "праг/предел/крайна точка/последна капка" на търпение и си обичат да гледат всяка година едно и също..
Който си мисли, че Роси е проблема за всички злини, ще е хубаво да преосмисли гледната си точка.
На мен лично ми писна на кура да чета за Роси.
Божидар Корнера сам ли се пускал? Сам ли се бил направил капитан? Ок... Роси сам ли дойде? Роси сам ли си избираше играчите? Ок... Усмивката сам ли дойде? Сам ли им дава счупени химикалки? Схващате ли.. Нека продължим. Спас? Той къде е в картинката? ЗАЩО СПАС РУСЕВ Е В ЛЕВСКИ? Какво търси Спас Русев в Левски? Какво направи Спас Русев от както дойде в Левски? Всичко от него до чистачката на кенефите, които отдавна трябваше да бъдат бутнати и сега на тяхно място да има нов сектор и завършен стадион - има кур.

Нали имаме пари - защо продължаваме да сме на същото ниво във всяко едно отношение? Защото нито имаме пари, нито имаме и един кадърен човек в тоя клуб, който да си върши работата. Просто е.

И накрая за финал - при тати смолянски беше по-добре. И ако се замислим малко по-сериозно, всъщност ще осъзнаем, че това е тъжната истина. Ляляйте си за Роси после и за това как ще вдигаме тенекията и как ще мачкаме и как сме богаташи и играем само на скъпото.

Аматьорщина до край и после от начало! :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 9:34 am 
Аватар

Вчера ни предложиха една помия! Доказателство какво става, когато нямаш треньор! Тук това говорехме цяла година, ако сменят Роси да е с по-добър! Палете свещи от словенското менте да става нещо, иначе знаем какво ни предстои!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 9:40 am 
Аватар

jordanofff написа:
Който си мисли, че Роси е проблема за всички злини, ще е хубаво да преосмисли гледната си точка.

Еми, не, ама също беше проблем, а вече е решен проблем. Като имаме 5 други проблема и не можем да решим нито един от тях, дай да не решим и шестия, който можем? Тук никой, никъде не съм прочел да каже, че само и единствено Роси е проблемът за всички злини. Може да има и такива хора, сигурно са трима човека. Ти си по цитатите, може да извадиш къде хората казват, че Роси ни е единственият и най-голям проблем, а Краси усмивката, бим-бам-буки и чича Спас са перфектните ръководители и т.н.
Само че ако има възможност някой да си върши по-добре работата с наличното, а аз съм убеден, че такъв човек има, по-добре той да ни е треньор. Дали е Славиша или друг, все тая. Ако Роси бе останал, нямаше да има надграждане, това е всичко, а не, че е виновен той за всичко.
Разбирам ви гледната точка и на вас, но за по-големите проблеми, не виждам какво можем да направим. А дори да има някакъв минимален шанс с друг треньор и наличното да постигнем по-добри резултати, предпочитам го, отколкото да тъпчем с "джокаааааа, джокааааааааа" и тия да го гледат все едно е извънземно.

:batkoff
Ех, Тати, Тати, защо ни остави на лошия чичко!?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 9:42 am 
Аватар

Вчера Бай Ганьо Левскаря зад мен: на полувремето и като почна второто вика: "Ееееее, аре пускай Паулиньо, бе, ееееееее, за кога го пазиш...". Мина се време, Паулиньо влезе в игра и към 80-тата напусна принудително, при което същият олигофрен: Е, браво, за кво го пускаш като не е възстановен, бе, ееееее...".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 9:46 am 
Аватар

Нормално. Хората искат да си гледат добрите футболисти, но е работа на сп.т.щаб да определи готови от не съвсем готови за игра. Тяхна работа + тяхна отговорност.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 10:14 am 
Аватар

Трети пореден сезон се изстрелваме с 4 точки в началото и сме пред носителя на купата и пред настоящия шампион, как няма да има позитивизъм. Нападател вкарва, новият вкарва, ШАМПИОНИ СМЕ!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 10:25 am 
Аватар

Сънувах, че в дебютния му мач, Славишата губи с 1:0 до полувремето, което го принуждава да промени схемата на 3-5-2 и се събудих. To be continue... :bigok

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 11:02 am 
Аватар

3-5-2 ми е любимата схема. :smt023 :lsfc3 :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 11:08 am 
Аватар

Славишата каза, че треньорското дуо е пипнало малко схемата за мача с хюмнето. Видяхме и резултата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 11:16 am 

Малко ми приличат нещата на момента, когато се махна Петрович - първия мач срещу Берое оставиха същата схема и състав и ги убихме, след това ( пак срещу Черно море ) решиха да експериментират и ни биха за купата

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 11:16 am 
Аватар

blue heart написа:
Вчера Бай Ганьо Левскаря зад мен: на полувремето и като почна второто вика: "Ееееее, аре пускай Паулиньо, бе, ееееееее, за кога го пазиш...". Мина се време, Паулиньо влезе в игра и към 80-тата напусна принудително, при което същият олигофрен: Е, браво, за кво го пускаш като не е възстановен, бе, ееееее...".

При мен едно чиче направи пълен разбор на отборите на тирето и ботев и не пропусна да спомене как са "класи над нашите", нищо че вторите ги бихме миналия кръг :loser2

"Аре е Тошкооо, за кога ги пазиш тия смени вее?"
"Ма какви са тия дето пускаш бе, ти акъл имаш ли е?"

Точни цитати :bigok

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 11:23 am 
Аватар

Като преспах след мача, основна вина за вчерашния мач имат треньорите, Белаид, малшанса, липсата на скамейка, контузиите.
Най-голямата грешка от вчера е похабяването на Паулиньо защото очевидно с питане на играча- "ти ше моеш ли да играеш" няма да стане трябва си и наука в случея т.е. лекари, изследвания и т.н. които вярвам ние не сме и чували нито знаем какви точно трябват. Иначе Х-са не би трябвало да ни попречи в борбата за купата и баража, който можем да достигнем и през втората седмица.

Дано новия треньор успее да каже какви точно играчи му рябват и да направи колектив, най-важното е да станат отбор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 7:46 pm 

jordanoff, много съм любопитен ти кой искаш да е собственик/ръководител/бащица на Левски? Дреме ми за Спас или Краси Усмивката,ама това е нелепо.В отбора ти играят хора като Обертан и Жорди Гомес,които "на хартия" са такава класа,че в марката кафЕва лига би трябвало да са 5 класи над 99% от играчите в нея.Испанеца взима една камара пари,а не мога да се сетя играч от който и да е отбор в халфовата линия да е по-неадекватен от него.Ако са го взели за маркетинг - ОК, ама футболно е потресаващ.Стига с глупостите. Нещото,което ме дразни най-много е,че ония от тирето,дори чужденците са в пъти по-нахъсани от нашите.Пълна апатия.Това е за което аз обвинявам ръководството.Няма твърда ръка.Тоя мач беше ясно,че без треньор така ще свърши.Ще го видим и Стоянович.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 8:11 pm 
Аватар

Толкова време ми се иска да го напиша тоя пост, даже на 2-3 пъти го пишех и го изтривах, щото не ми се влиза в безкрайни полемики, цитирания и т.н. Само не съм съгласен, че Гомез е слаб. Ако се ползва зад нападателя, където се желае по-малко покриване на терен, а и може да бие и да дава извеждащи пасове, мисля, че ще пасне много добре.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 8:25 pm 

Като каже някой "имаме играчи като жорди" ми се присира резко. Жорди бате, класата, величието.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 8:26 pm 
Аватар

1914 Докрай написа:
Толкова време ми се иска да го напиша тоя пост, даже на 2-3 пъти го пишех и го изтривах, щото не ми се влиза в безкрайни полемики, цитирания и т.н. Само не съм съгласен, че Гомез е слаб. Ако се ползва зад нападателя, където се желае по-малко покриване на терен, а и може да бие и да дава извеждащи пасове, мисля, че ще пасне много добре.

Всичко от Роналдо и Меси надолу е трашшш.. знаеш как е.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 8:30 pm 
Аватар

Гомес точно играеше точно зад нападателя заедно с Мариани вчера, като и двамата бяха потресаващи... Играхме 4-1-4-1, това дето някои му викат схемата с двете осмици, тъй като Тиам е достатъчно добър, за да е единствен дефанзивен халф, а не както първите мачове, когато Белмонт/Гомес нямаше как да играят тая роля и играехме с двама опорни. Проблемът е, че той е добър, за да покрива необходимата зона в началото на контраатака, но не и толкова добър, че да може да бъде единственият халф (и нападател), който играе в защита :bigok, защото другите не се връщаха...

Впрочем това е лелеяната схема за доста народ, които обясняват как няма нужда срещу такива отбори да играем с двама опорни. И е точно така. Само че все пак има нужда и офанзивните халфове и нападателите да се връщат назад, когато се защитаваме, а не да остава 30-40 метра дупка между защита и нападение...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 8:34 pm 

Привърженикът написа:
Като каже някой "имаме играчи като жорди" ми се присира резко. Жорди бате, класата, величието.

Някога е бил класен. Сега дочаква старините. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 9:11 pm 

Как е новата класация на форона? Адмира<Рига<Хайдук<Вадуц<Черно море ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2018 9:53 pm 
Аватар

BLUE CRUSADE написа:
jordanoff, много съм любопитен ти кой искаш да е собственик/ръководител/бащица на Левски? Дреме ми за Спас или Краси Усмивката,ама това е нелепо.В отбора ти играят хора като Обертан и Жорди Гомес,които "на хартия" са такава класа,че в марката кафЕва лига би трябвало да са 5 класи над 99% от играчите в нея.Испанеца взима една камара пари,а не мога да се сетя играч от който и да е отбор в халфовата линия да е по-неадекватен от него.Ако са го взели за маркетинг - ОК, ама футболно е потресаващ.Стига с глупостите. Нещото,което ме дразни най-много е,че ония от тирето,дори чужденците са в пъти по-нахъсани от нашите.Пълна апатия.Това е за което аз обвинявам ръководството.Няма твърда ръка.Тоя мач беше ясно,че без треньор така ще свърши.Ще го видим и Стоянович.
Писна ми да пиша едно и също. Надявам се това да задоволява любопитството ти.

За Гомез, може да четете Noctis и Alek. Уморих се от повторения в тоя форум вече.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 12:31 pm 
Аватар

За да се спре коментирането на Роси (не знам по каква линия) в тая тема, да засегна две неща, които подминах в яда си досега.

Първо на първо, лицето Ил. Ил. за пореден път доказа колко е жалък, страхлив и смешен. Да се оплакваш от съдиите, при положение, че Кабаков направи един от най-некадърните мачове, които съм виждал в последно време (и за първи път от години чувам така брутално да бъде освиркван и хранен съдия, при все че нашите играха доста недъгаво), си е висша форма на жалкарщина. Не може съдията да ти пожали поне 3-ма души още първото полувреме, вместо да ги нашари с картони, не може да пропусне поне 3 фала, не може да пусне 2 авантажа на Обертан, който в следващата секунда губи топката, а съдията не ги връща, камо ли картон да даде, а ти да ревеш как "с тоя съдия няма как да бием". Абсолютно жалки, смешни еклери, с единствена мисъл да бавят още от 20-тата минута. Съдбата им се усмихна и им подарихме 2 гола, втория в самия край на мача, и това е единствената причина изобщо да вземат нещо от тоя мач. Бяха излязли за 0:0 и ако успеят да ни излъжат от статично или на контра - ами излъгаха ни, при това по наша собствена вина. Напълно смешен и жалък отбор. Така че, благодаря на Ил. Ил за всичко, което е направил за нас като играч, но оттогава насам (включае когато ни беше треньор) си е пълна путка и се държи точно като такава. И не знам как може да искаш фал при последния ни гол, след като е очевадно, че няма такъв, а и самия Макенджиев почти наби клетия си защитник, който му попречи да хване топката. Изключителна жалкарщина!

Второто - самият Кабак. Аз по-бездарно съдийство, както казах, отдавна не съм виждал. Този е пълен връх на безсилието, убеден съм, че ако му плеснеш шамар, може и да не посмее да те изгони дори. Не знам дали дойде с поръчка, но беше брутално некадърен през целия мач в опитите си да се прави на съдия и осра почти всичко, което можеше да осере. Недадени картони, същевременно вдигна на Белаид жълт на секундата (ония направиха поне 4 фала, напълно идентични, но картон нямаше), сбъркани авантажи (два пъти Обертан се освобождава от някакъв, който му виси на врата и го дърпа, след което веднага губи топката, но Кабака не връща фала, нито пък дава картон на тоя идиот), недаден чист фал срещу Павлин, който се измъква сам по крилото. Уникално смешен с постоянната си престорена педантичност да връща изпълнение на фал в нашето поле или засада с метър-два назад, като на всичко отгоре всичко се прави ужасно бавно и тромаво. Връх на смехорията - построяването на стена на 11-12 метра при много опасен фал (не знам каек не влезе, бях почти сигурен....), което не бях виждал на живо досега, и което, честно казано, трудно може да се обясни само с некадърност.... Изключително смешен, когато тръгна да показва картон на оня мангал на тъча пред сектор А в 88-та минута и това му отне над минута, защото със спокойна крачка тръгна към него, спря се да говори с някакъв друг нещастник, после отиде, даде му картона и писа 2 часа в тефтера.....и пълната гавра да даде 3 минути (плюс 1 на първото) продължение, след като сам загуби поне една, да не говорим за бясното накъсване преди това, когато тия лежаха на копеле. Уникален бездарник и боклук, който трябва да бъде бит постоянно!

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:50 pm 

Jordanoff,разбирам те,но ти не казваш име.Някой който да прави пари и успешен бизнес...Кой? Кажи някой на прима виста.В БГ моделите са само два-такъв близък до правителството,сключващ големи поръчки(Гела),такива като Арда,чийто гръб е от бизнесмени близки до ДПС,перейки пари или голяма компания с мощни финансови възможности (Газпром да кажем). Ясно,че тоя в спуснат.Тръста например искат да управляват ама без да дават пари.Що не намерят въпросния човек за който говориш? Всички ще го подкрепим.Ама са големи само на думи.На дела са мишки.Изобщо не подкрепям тук Спас, напълно безразличен ми е,но смятам че той не е виновен,че с тия иначе добри играчи не можем да бием Вадуц.Искаме да махаме тоя и оня,но нямаме никаква алтернатива.Давай някой който има желание и аз първи ще го подкрепя.В тоя момент вина виждам само във футблистите и бившия треньор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 2:03 pm 
Аватар

Цитат:
Реферът Георги Кабаков, който направи куп гафове в мачовете ЦСКА-София Лудогорец за купата и Дунав - ЦСКА-София за първенство, отново ще свири срещи от професионалния футбол.

Случайност все в полза на един отбор да греши?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 2:05 pm 
Аватар

Цитат:
Лицето Георги Кабаков не беше свирило мач на Левски от 22 май 2016 година когато след скандално съдийство срещу Левски от клуба излезнаха с декларация, че повече не желаят той да ръководи наши мачове... и така до май месец тази година при 0:3 от ГМО-то и сега 21 октомври отново срещу ГМО-то, след година прекъсване пак го назначават за главен съдия на мачове на Левски, но само в такива срещу Микре. Между другото съдейки по корицата му във фейсбук (която сме пуснали отдолу, има приемственост един вид) явно и той припознава, а и е публична тайна, че е запален привърженик на ГМО-то.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 2:55 pm 
Аватар

Пак гледате малката картинка. Да, Спас не е виновен да не отстраним Вадуц - за това е виновен Роси и игралите срещу Вадуц футболисти (за което, съответно, пак е виновен Роси). Спас, обаче, е виновен като цяло да сме една пълна пародия на клуб, за пореден път. И това не зависи от това дали при нас играе Обертан, или Еньо Кръстовчев! Да, с друг треньор можеше и да бием Вадуц, всъщност даже и със същия можеше да бием Вадуц, ако автобуса беше вкарал дузпата, ако Неможката и Полачек не бяха проспали по един гол, ако бяхме вкарали едно от 15-те пропуснати положения и пропиляни атаки... Това, обаче, по никакъв начин нямаше да промени общата картинка, а именно - че в клуба е пълен хаос и няма и помен от структура, цели, план, работа.... Да, бием Вадуц, супер, минаваме нататък, взимаме 300 000 евро. Дори заплатите нямаше да покрием, щото тия пари ще ги получим догодина, така че и финансово нямаше да е нещо чак толкова велико. Но щеше да дойде следващия мач, я тоя с Жалгирис, я тоя със Сопот, я с Чорбое, я с Тича, я с друг отбор - и пак щеше да има издънка, със същите тия играчи. И в крайна сметка резултата щеше да си е същия - жалък клуб, без структура, без отговорност....това е. И това няма да се промени, докато Спас продължава да "работи" по същия начин, а той друг надали и знае.

Не е въпроса в това "кой" ще бъде собственик, че да даваме име. Все едно е кой ще бъде, стига в клуба да се работи правилно. А именно - да се създаде адекватна структура от адекватни хора. Да е ясно кой за какво отговаря, и за всяко нещо да отговаря човек, който знае какво прави. И тези структури да работят заедно. Да се знае от какви играчи има нужда треньора (не просто да "каже", ами и някой да чуе), да се следят подходящи играчи и да се знае с какви пари разполагаме за привличането им. Да се привличат своевременно. Да се знае с кого ще се разделяме, и когато се знае от месеци, че Прохазка си тръгва - да му е намерен заместник, при това - сигурен, а не "миии, ще видим, ама ще вземем по-добър...". Разделянето с играчи да става само, ако имаме готови варианти. И те да са адекватни. Да се работи адекватно с школата и да се изискват от нея резултати. Ама не в детските първенства, където бием с по 10 гола разлика. А резултати под формата на научени футболисти, които или да стигат до първия отбор, или да се продават в други отбори (включително навън) и да носят приходи. От тая школа трябва да излизат играчи, които знаят какво правят на терена, а не гледат като в небрано лозе. Трябва да има адекватен маркетинг, адекватно търсене на приходи, адекватно оптимизиране на разходи....

За тия неща отговарят Спас и ония, които той е назначил. Не играчите или треньора. Те са само брънка от цялата работа. А няма как тая брънка да работи добре, ако всичко друго е пълен хаос.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:15 pm 

Гошо Тъпаков е най-личната куртизанка на Дриша Микренски. Щом си позволи най-нагло да ореже Лудогорец в мача им за купата... Най-вероятно е возен поне 2 пъти в багажник.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:40 pm 

Wildkid написа:
Пак гледате малката картинка. Да, Спас не е виновен да не отстраним Вадуц - за това е виновен Роси и игралите срещу Вадуц футболисти (за което, съответно, пак е виновен Роси). Спас, обаче, е виновен като цяло да сме една пълна пародия на клуб, за пореден път. И това не зависи от това дали при нас играе Обертан, или Еньо Кръстовчев! Да, с друг треньор можеше и да бием Вадуц, всъщност даже и със същия можеше да бием Вадуц, ако автобуса беше вкарал дузпата, ако Неможката и Полачек не бяха проспали по един гол, ако бяхме вкарали едно от 15-те пропуснати положения и пропиляни атаки... Това, обаче, по никакъв начин нямаше да промени общата картинка, а именно - че в клуба е пълен хаос и няма и помен от структура, цели, план, работа.... Да, бием Вадуц, супер, минаваме нататък, взимаме 300 000 евро. Дори заплатите нямаше да покрием, щото тия пари ще ги получим догодина, така че и финансово нямаше да е нещо чак толкова велико. Но щеше да дойде следващия мач, я тоя с Жалгирис, я тоя със Сопот, я с Чорбое, я с Тича, я с друг отбор - и пак щеше да има издънка, със същите тия играчи. И в крайна сметка резултата щеше да си е същия - жалък клуб, без структура, без отговорност....това е. И това няма да се промени, докато Спас продължава да "работи" по същия начин, а той друг надали и знае.

Не е въпроса в това "кой" ще бъде собственик, че да даваме име. Все едно е кой ще бъде, стига в клуба да се работи правилно. А именно - да се създаде адекватна структура от адекватни хора. Да е ясно кой за какво отговаря, и за всяко нещо да отговаря човек, който знае какво прави. И тези структури да работят заедно. Да се знае от какви играчи има нужда треньора (не просто да "каже", ами и някой да чуе), да се следят подходящи играчи и да се знае с какви пари разполагаме за привличането им. Да се привличат своевременно. Да се знае с кого ще се разделяме, и когато се знае от месеци, че Прохазка си тръгва - да му е намерен заместник, при това - сигурен, а не "миии, ще видим, ама ще вземем по-добър...". Разделянето с играчи да става само, ако имаме готови варианти. И те да са адекватни. Да се работи адекватно с школата и да се изискват от нея резултати. Ама не в детските първенства, където бием с по 10 гола разлика. А резултати под формата на научени футболисти, които или да стигат до първия отбор, или да се продават в други отбори (включително навън) и да носят приходи. От тая школа трябва да излизат играчи, които знаят какво правят на терена, а не гледат като в небрано лозе. Трябва да има адекватен маркетинг, адекватно търсене на приходи, адекватно оптимизиране на разходи....

За тия неща отговарят Спас и ония, които той е назначил. Не играчите или треньора. Те са само брънка от цялата работа. А няма как тая брънка да работи добре, ако всичко друго е пълен хаос.

Да приемем,че си прав,обаче това вълнува теб,мен и другите,които милеят за Левски.Тези долу,най-вече чужденците ги интересуват парите.Само това.Нищо друго.Еня ги е как върви школата и каква е структурата в клуба.Обаче продължават да играят слабо и без никакъв хъс.Нима искаш да ми кажеш,че Дришата е създал перфектна организация,плаща всичко,школата му е Дъ Бест и циганите затова му играят на макс?Казах го милион пъти-липсва ЗДРАВА РЪКА! Може да се смеем за багажниците ама там пипат твърдо.Тука е пълна лиготия - един прави заговори заради пари,друг излиза на полувремето щото го били обиждали...Абсолютни ЖЕНЧОВЦИ! Е това е вината на ръководство за n-ти път ще го кажа

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:48 pm 
Аватар

Чакай сега, това е нещо съвсем различно. И всъщност опира точно до структурата. Дришата може да е всякакъв, но е създал съответната структура там. И те може и да нямат 5 стотинки, да играят на развалина и да дължат пари на целия свят, но на играчите там им е набито в канчетата, че ще тичат на макс, и няма да се подпичкват, и че никой не го интересува те харесват ли си треньора, или не. Съответно, обаче, съм и сигурен, че е осигурено плащането на заплатите им. Може да е за сметка на нещо друго, но е осигурено. Но тука пак опира до структурата, кой за какво отговаря и кой каква отговорност носи. Съответно как се справя със задачите си. При нас няма нищо такова.

А че чужденците ги е еня да си получават парите, е ясно - ама работата на съответните хора е да ги осигуряват тия пари. А ние това първото го нямаме....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 4:08 pm 

Добре,а според кой не плащаме? Писано беше по медии,които знаем в последните години как се "отнасят" с Левски.Така ли е наистина?Доклада,който изнесоха "фейк" ли е?Аз не мисля.Може да е имало някакво забавяне,но съм убеден,че не е повече от 1 заплата.Дори така да е,след като по същите "медии" се изписа как е платено преди реванша,как повлия това на играта и настройката на футболистите?И Мъри и Сираков бяха достатъчно твърди да не позволяват такива неща.И преди да ме питаш,не искам Сираков,смятам че в тоя момент не може да е полезен след всички "излияния",но Букарев е доказал,че е мекушав.Само глупакът може да се спъне в един камък два пъти.Спас може и да го направи с повторното назначение.Колкото до трансферите,мисля че не си направихме добре сметките.Спас явно вярваше,че ще бием първите 2 кръга и тогава да подсилва отбора за евентуално преследване на групи,ама май не ни е гледал предните сезони....

П.С. Каква точно структура е създал Дришльо? Той коли и беси.Набива им в канчетата както ти се изрази.Но го прави,а при нас няма такъв.Стреляния само се изявява като фейсбоклук-играч,плюещ всичко живо.Това му е функцията.Пламен Марков хабер си няма какво му влиза в длъжностната характеристика,а чичо Митко го разкарват като панаирджийска мечка по "жребието"-Каква точно структура е създал?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 526 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]