forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 2:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 2:14 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 17, 2015 2:36 pm
Мнения: 37
Сирака, Чандъров и Божков след НГ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14181
Местоположение: София
Почвам празненствата


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Ще уредят едно тенеке значи другата година. Под уреждане всички май разбират какво имам предвид. И редовия Ганьо ще е доволен.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
vlfornia написа:
Сирака, Чандъров и Божков след НГ
Само си ляляме някакви глупости през седмица :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Adepta написа:
Ще уредят едно тенеке значи другата година. Под уреждане всички май разбират какво имам предвид. И редовия Ганьо ще е доволен.
От 10 години всеки сезон някой урежда тенеке.Ама нещо все не идва,дейба.Стига с тия чорбарщини,щото сме си лика-прилика вече,което мен ме яде най-много.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 3:24 pm 
Гледам пак драми, катаклизми и вътрешни информациЙ тук :smt001
Спокойно, всичко върви по план и Левски е там, където всички трезвомислещи очаквахме и където традиционно се намира през последните години - в борбата за бараж за ЕКТ :wink: Жалко само, че не успяхме да вземем повече преднина пред конкурентите ни преди очакваните загуби на точки през пролетта :roll:
Тук някои душички се бяхте размечтали за титла (не се правете, че всичко е било на бъзик), както и всеки юни си мечтаете за групи в ЕКТ, но реалностите са други :smt006
С "не му е сега времето", Тара, Мазньо, бащата на Алекс33 и т.н. и т.н. толкова.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 3:47 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 20, 2010 11:45 am
Мнения: 138
Ква е тая глупост?
https://mobile.sportal.bg/news.php?category=&id=761266


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 3:53 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10377
https://www.sportal.bg/news.php?news=761261

:!:

Цитат:
"Собственикът за две години си плати 25 милиона, за да се научи на футбол. И си мислеше, че може всичко, но в един момент разбра, че не може. Говоря за Спас Русев - ти правиш селекция, ти правиш трансфери. Нямаш спортен директор, не можеш да избереш, нямаш доверие на никого. Имаш един директор - Краси Иванов, който... Мога да ви кажа нещо по случая с Яблонски - мой приятел го представлява, а той по две седмици не му вдига телефона. Краси Иванов не отговаря на мениджъра. Е, как Яблонски да подпише нов договор? Да не си вдигаш телефона или да пишеш някакви съобщения, че си с детето. Как да стане? И това е само един пример, а те сигурно са 20", каза още Гонзо.
:smt006


Последна промяна fontnatura на Нед Дек 16, 2018 3:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 700
Да излезе усмивката да каже :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23427
Местоположение: Палма де Мостьорка
Тва за несъстоятелността пак е пълен цирк. Дори да опитат да обявят клуба в несъстоятелност, трябва съда да реши дали е така. И това става ако не можем да си обслужваме ВСИЧКИ задължения, което май не е така :smt017
В следващия момент ако съда не обяви Левски в несъстоятелност, може да се заведе обратно дело срещу тия микренски смешници, което със сигурност се печели.

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
celeronhater написа:
vlfornia написа:
Сирака, Чандъров и Божков след НГ
Само си ляляме някакви глупости през седмица :bigok.
Естествено, че са глупости.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
За съжаление и Гонзо беше част от статуквото. И продължава да е, колкото и да е прав че Спас се учи. Само дето и той така се учеше. И продължава със същите глупости за левскарчета, пили мляко на Герена. Вутов и Гаджев - тук ме загуби :smt006 :smt006 :smt006
madball написа:
Adepta написа:
Ще уредят едно тенеке значи другата година. Под уреждане всички май разбират какво имам предвид. И редовия Ганьо ще е доволен.
От 10 години всеки сезон някой урежда тенеке.Ама нещо все не идва,дейба.Стига с тия чорбарщини,щото сме си лика-прилика вече,което мен ме яде най-много.

Ако се уреди една купичка само гледай каква еуфория ще настане. А как сме я взели никой няма да го интересува, защото и другите правели така.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2562
Какво означава как сме я взели? В най-тегавите ни времена играхме 2 финала за купа, които загубихме само и единствено заради собствената идиотия. :smt006 Или пък Спас е капарирал 1/2 купа само. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 4:56 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
gosh написа:
Тва за несъстоятелността пак е пълен цирк. Дори да опитат да обявят клуба в несъстоятелност, трябва съда да реши дали е така. И това става ако не можем да си обслужваме ВСИЧКИ задължения, което май не е така :smt017
В следващия момент ако съда не обяви Левски в несъстоятелност, може да се заведе обратно дело срещу тия микренски смешници, което със сигурност се печели.
Не е пълен цирк. Определено е сериозна индикация към всички кредитори на Левски, както и към бъдещи и настоящи партньори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 5:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Roshko написа:
Какво означава как сме я взели? В най-тегавите ни времена играхме 2 финала за купа, които загубихме само и единствено заради собствената идиотия. :smt006 Или пък Спас е капарирал 1/2 купа само. :bigok

Пиша в случай на предполаемото завръщане на Насо и реките от пари от Черепа :wink: .

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2562
Е не може ли просто да купят по-добри играчи и да я спечелим честно. :bigok Ако я спечелим като покойниците съм съгласен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30135
Roshko написа:
Е не може ли просто да купят по-добри играчи и да я спечелим честно. :bigok Ако я спечелим като покойниците съм съгласен...
Честно казваш, като покойниците? При нагласен жребий, шпалир на чорбое, полегнала е Монтана?
Иначе не се съмняваме, че си съгласен. Отдавна ти личи.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Така и ще се получи с Насо, Черепа и кешовица.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2562
Не се изказах правилно. Съгласен съм с Адепта, ако я спечелим така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 5:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3676
Това да се отстранят всякакви пиявици, клубът най-накрая да започне да функционира нормално и да се управлява от нормални хора на колко тенекета е равно, че ми е важно да знам? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Ако ще печелим трофей по Насовия начин, по-добре още 10 години да си седим така. Левски е преди всичко чест и свобода, а не тенекийки.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
За съжаление мислещите по този начин сме доста малко. Не искам да пиша предполагаемия процент защото е обидно малка цифра.
Roshko написа:
Не се изказах правилно. Съгласен съм с Адепта, ако я спечелим така.

Аз при Насо и сие и ако има пари друг начин не бих очаквал. Включително в първенството.
Миналата година бяхме много близо да я вземем както трябва (без уговорки) и то по категоричен начин. И това на фона на помията по тренера (по мое мнение единствения футболен в клуба на ръководна позиция) започнала още след третия му мач. Същото беше и с сръбския пияница - кал и лайна от самото начало. Сега се мълчи многозначително. Чудно защо. Иска ми се някой да пита примерно Ромето Тусев що не храчи след всеки мач по тренера - щото имаме по-добра голова разлика може би? Не би трябвало да е защото играем по-добре от миналия сезон, защото не е вярно. Просто имаме повече точки.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23427
Местоположение: Палма де Мостьорка
IN HOC SIGNO VINCES написа:
Не е пълен цирк. Определено е сериозна индикация към всички кредитори на Левски, както и към бъдещи и настоящи партньори.

Затова се надявам след като мине това дело, клубът задължително да даведе едно срещу тия братя

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 700
За мен от както махнаха Наско и Мъри Левски просто съществува .Не казвам че като се върнат ще сме шампиони защото времената сега са други. Но тогава имаше привидно някъкъв ред във Левски сега е пълен ред ибезпорядък както се вика все чакаме някои да ни оправи всяка зима и лято Лично аз незнам как ис кои щебъдем пак този Левски които искаме. Единствената ми утеха че все още ни има и все още Левски е без тире или число


Последна промяна привърженик 1914 на Вто Дек 18, 2018 2:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Откакто видях някой да пише без препинателни знаци се отчаях от българската образователна система :lol:
Отиди и разцелувай левскаря Мъри, който преди два дена ни препоръча да сме правели като Лудогорец. Ми не, благодаря.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 700
Ми ще се радваме че сме шестицата тогава


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
grigor_todorov написа:
Браво и от мен за jordanofff, че си е направил труда да събере всичко за тези последни ужасни над 10 вече години. Дано да се отдели някъде в отделна тема и да стои за поколенията, а не знам дали и да не се прати в клуба да прочетат хронологията. Просто ей така, че не нещо ще се промени... После се чудим защо сме на този хал, като повтаряме едно и също нещо отново и отново и очакваме различен резултат. Жалко, че и сред феновете има такава къса памет и забравяме миналото. Трябва дългосрочна стратегия, да се откажем от всичко за още години и тогава да очакваме нещо. Сега само се хвърлят пари нецеленасочено и неструктурирано (поне за покриване на дългове да отиваха) и на всичкото отгоре без никакъв резултат. Дано един ден Левски се върне там, където му е мястото, но със сигурност това няма да е скоро. :levski

Добро мнение!
Иначе няма смисъл за подчертаното от мен. Просто ще е безсмислено да се хаби някой да го праща, за жалост.
То тук и то хора, на които им пука за Левски, се подиграват на jordanofff, та безхаберниците в управлението ли ще прочетат.
Тях не ги интересува никакво развитие, а само да изпълняват разпореждането "отгоре" да ни държат в коматозно състояние, а публиката да сме кротки, примирени и разединени, с изчезваща левскарска ценностна система, като истинската цел е левскарите да сме без никакви съпротивителни сили, за да сме някакъв обществен коректив. Вече го направиха с по-лесното за целта и поначало по-глупаво съсловие - чорбарското. При нас са на финален етап и остава само едно тире към името ни.
Методите всички сме ги виждали, но колко вече са ги осмислили е друг въпрос
Ето и част от тях:
- Смени на собствеността, като новодошлите сами заявяват, че не им се е занимавало с това, но са "помолени" да го правят.
- Естествено, те са и некомпетентни, но дори и да не бяха, то при нежеланието си за положително развитие на "Левски", не се прави смислена стратегия за управление, а само такава, която да замазва очите на неразсъждаващата маса, вдъхвайки й напразни надежди, година след година, което пък води до обезверяване.
- Преточват се едни пари от фирми-спонсори към лични джобчета.
- Назначават се разни легенди и "легенди" на клуба, за да се запуши на едни устата, а други да се вкарат в конфликт помежду си.
- Отебава се инфраструктура, а и други елементарни структурни неща, които са важни за добрата работа в един приличен клуб.
- Създават зависимости на финансова основа с най-крайната част от публиката. Така си осигуряват спокойствие, средство за промиване на мозъците на масата левскари, както и такова за репресия срещу евентуалните инакомислещи. Това е и още един ефективен метод публиката на стадиона, а и като цяло интересуващите се привърженици, прогресивно да намаляват през годините. А пък тези, които остават да са още по-лесно държани под различни типове контрол.

Няма смисъл да пиша сега за качество на игра, треньори, играчи, школа и т.н. Те са производни на всичко останало, както е подчертавано тук много пъти, но не и от много хора. Разбира се, ще продължаваме да коментираме футболните неща, забравяйки изобщо или само от време на време истинските проблеми. Това е нормално и разбираемо - все пак сме фенове.

П.С. Извинявам се, че този пост е дълъг и нямаше досега емотикони! :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 10:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Diabolik написа:
Дам.Тирето е близо,може би вече е и неизбежно.Докато ние продължаваме да се делим изток,запад,север,юг,люпковисти,росовисти,славишти и т.н.

Споко. Още не сме за тире :wink:

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Adepta написа:
Отиди и разцелувай левскаря Мъри, който преди два дена ни препоръча да сме правели като Лудогорец. Ми не, благодаря.

Почти двоен пост, но не се сдържах, простете!
Адепт, я цитирай какво е казал Мъри, моля те! Защото аз само това видях и прочетох по темата:

"Селекционерът на Казахстан Станимир Стоилов посочи как може да бъде прекъсната хегемонията на Лудогорец, която продължава вече седем години в родния елит.

Според бившия треньор на Левски претендентите първо трябва да се изравнят с шампионите и след това да започнат да ги надиграват постоянно.

"Левски и лит(*кс-етрополе имат още доста да се потрудят, ако искат да свалят Лудогорец чисто от игровия връх. Аз лично ще подходя, ако съм на работа в конкурент на този тим, както беше в случая с Ботев, да изравня първо по игрови стил отбора.

Да играе толкова добре, колкото и те играят и да ги надиграва. И това да се случва постоянно", сподели Мъри Стоилов пред "Нова телевизия".

"Аз от дълго време повтарям, че на Левски проблемът никога не е бил финансов в последните години, винаги е бил спортно-технически за решаване.

През годините съм казал за Левски всичко. Убедих се, че никой от хората, които ръководят, не искат да го чуят, те се обиждат или се сърдят", добави българският специалист.

"Надявам се Левски най-после наистина да успее да спечели титлата. Това ще бъде един наистина дългоочакван подарък за всички левскари", каза още Стоилов."

:smt017 Аз на такава препоръка, казана от този човек, отговарям: "Да, благодаря!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2018 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
По бтв даваха за Моко. Тоя е завлякъл маса народ и има десетки провалени концерти, вкючително на Хосе Карерас, Горан Брегович, разни мюзикъли и още много. От НДК са го дали на прокурор, защото им е дал фалшив документ от банка за преведени пари, а пък Мюзикаутор са сезирали ГДБОП, Арена армеец водят дела. Общо взето няма човек дето да не го съди. Наядохме се жестоко с тая алпийска фирма.

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 97 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com