forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 5:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:07 pm
Мнения: 6794
Местоположение: София
Пич, ако не искаш да се борим за нищо, защо си недоволен? Всичко е ОК. Аз припознавач няма да стана, а ти?

_________________
数は数です

バンドーム


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10356
За мен е ОК, ако трябва 3 години (примерно) да играем с Орачевци и Галиновци, за нищо, но да изчистим каквото имаме и да оцелеем, а не тая година да станем шампиони, а другата да ни закрият скоропостижно като бившата чорба. Стабилно съществуване пред тенекета, ръйш ли?

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 8:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30178
За да чистим нещо, приходите трябва да надхвърлят разходите. Или трябва да влезем в групи (малко трудно постижимо ми се вижда с орачевци и гауиновци) или спонсорите да наливат повечко пари. Обаче ми се струва, че ако 3 години наливат пари без резултат, макло ще изгубят интерес и ... тръгвам да бягам бате. Има и трети вариант. Претенциозната синя публика пълни стадиона и купува много артикули на орачевци и гауиновци. И три години пълен стадион им се радва. Обаче този ми се струва най-малко вероятен.
Трябва да се търси баланс, но като не знаем каква е действителната ситуация можем само да си ляляме.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 8:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23496
Местоположение: Палма де Мостьорка
По-скоро идеята е бюджет от 15М да се намали на 7-8, а с разликата да се покриват стари задължения. Иначе в мизерното ни първенство е трудно да направиш големи приходи, освен с някой трансфер.

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:07 pm
Мнения: 6794
Местоположение: София
Sociyall написа:
За мен е ОК, ако трябва 3 години (примерно) да играем с Орачевци и Галиновци, за нищо, но да изчистим каквото имаме и да оцелеем, а не тая година да станем шампиони, а другата да ни закрият скоропостижно като бившата чорба. Стабилно съществуване пред тенекета, ръйш ли?


Клубът няма да се оздрави с пестене от заплати на класни играчи и даване на по-малки възнаграждения на българчета, докато тъне в посредственост. Единственият вариант е баланс между разходите и приходите. Трябва да се спре безумното пилеене на пари (да се дават високи заплати, но само на такива, които вдигат класата на тима), но и да се гонят успехи, защото те повишават приходите.

_________________
数は数です

バンドーム


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Цитат:
....Идеята на шефовете на "сините" е да се освободят постепенно от всички играчи с високи заплати. Павел Колев вече заяви, че Левски ще залага основно на българи, а в момента на "Герена" те не са много. Именно попади тази причина "сините" ще търсят начин да продадат част от чужденците в отбора.

Според „Меридиан Мач“ сега на ред идват играчите и клубът ще направи всичко възможно, за да продаде в най-кратки срокове звездата Габриел Обертан и още няколко от легионерите. Основната причина за това е огромната заплата на французина.

Припомняме, че той наскоро подписа нов договор, според който месечното му възнаграждение е близо 100 000 лева, които той не оправдава на терена. Огромната заплата на французина е взривила съблекалнята на „сините“. Всички футболисти - и българи, и чужденци, го дават за пример, настоявайки да взимат повече пари.

Друг футболист със статута на титуляр също е в списъка за бърза продажба. Става дума за швейцареца Давиде Мариани. И при него причината за спешна раздяла се крие в огромната му заплата. Припомняме, че мениджърът на Мариани пъти обявява, че нито един клуб в Швейцария няма да даде на клиента му заплатата, която прибира на „Герена“.


Който е гледАл Обертан - гледАл!
На негово място по крилото ще броди Гауин! :bigok

Имам някакво дежа вю. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23496
Местоположение: Палма де Мостьорка
Ако е истина, защото източник е ММ, явно това засега е начина да избегнем тирето. Някой ден като се оправим, ще вземем Чичарито и приятели :bigok

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Белмонт, Виана, Ривалдиньо, Полачек, Митрев... Едва ли общо взимат по-малко от Обертан. Махнете тях, а не единственият футболист в тоя отбор, който носи нещо различно, бе!

П.П. Ако все пак е неотложно за да се закрепим, ще го приема, но има далеч повече плява, която взима сериозни пари и ако тя се изчисти, Обертан не би трябвало да бъде проблем.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:07 pm
Мнения: 6794
Местоположение: София
Ривалдиньо нали отиде във Виторул?

_________________
数は数です

バンドーム


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Отиде.

gosh написа:
Ако е истина, защото източник е ММ, явно това засега е начина да избегнем тирето. Някой ден като се оправим, ще вземем Чичарито и приятели :bigok

Сега ще дойде Omraz да ни се скара, че единия глупак е пуснал тъпа "журналистическа" статия/измишльотина,
а другия е коментирал "Ако е вярно това, то..." :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
Тия ако махнат Обертан верно... :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15678
Местоположение: Sofia
Аз съм съгласен да има някакъв таван и минимум и да се търсят хора, които покриват изискванията. Умно е и би било добре за формирането за приход-разход, като се знае на 100%. Обаче няма да е лошо и да се продадат поетапно всички с високи заплати, а до този момент, или да станат мъже някои от тях, или да останат. Идеята да им се платят по 3 заплати, тц...
Относно Обертан, много добър играч, но не е решаващ. Ако имаме равностоен отбор и играем като отбор, ще се изгуби сред другите. Като няма възможност да си го позволим, продажба в турция и всички доволни.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Vendome написа:
Може да ме анатемосате, но аз все повече мисля, че заради силната (доскоро) публика, този клуб умишлено не е убит, а оставен на командно дишане. В това му състояние (посредствен, без да се бори за нещо), няма смисъл да съществува. Или нов клуб или да се приключва и останем (тези, които ги имаме) с хубавите спомени.


Т.е. смяташ, че един нов клуб Левски ще има много пари за класни играчи и ще се бори за титлата? Не забравяй, че Лудогорец тръгна от -по-долни дивизии докато се обиграят опитните български играчи, които бяха взели. Домуса пръсна страшно много пари за заплати и съдии за да може да стане шампион още първия сезон и не забравяй, че ако Деко не беше вкарал онзи пряк свободен удар, можеше и да не станат шампиони. Обстоятелствата бяха перфектни за тях. Това не значи, че и за един нов Левски биха били такива.

Щом си окей да си останеш само със спомените - good for you. Обаче, има други от нас (мисля си повечето), които предпочитат клуба да се оздрави по нормалния път, а той неизбежно включва стесняване на бюджета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Ама верно се пишат някакви глупости и вие ги коментирате.

Няма да има резки промени до 06.03

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23496
Местоположение: Палма де Мостьорка
По повод по-горния коментар, тва много ме дразнеше при умрелите. Забиваш няколко отбора като Сливен и Ботев с пари, като им взимаш играчите, забиваш държавата с данъци, осигуровки, чез, Екотой :loser2 , обаче ако нещо стане, правиш нов отбор и всичко ти е точно и чисто. Мангалска работа

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49311
Местоположение: ШОПландия
Vendome написа:
Може да ме анатемосате, но аз все повече мисля, че заради силната (доскоро) публика, този клуб умишлено не е убит, а оставен на командно дишане. В това му състояние (посредствен, без да се бори за нещо), няма смисъл да съществува. Или нов клуб или да се приключва и останем (тези, които ги имаме) с хубавите спомени.

Мене се немине и някой се сети за тази измишльотина как властта я е страх от шепа запалени по Левски фенове, които кой знае какво ще направят, ако ни закрият клуба. Е какво ще стане? Абсолютно нищо. Най-много някоя еднократна демонстрация и се пръскаме при един такъв сценарий.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1637
blue heart написа:
Белмонт, Виана, Ривалдиньо, Полачек, Митрев... Едва ли общо взимат по-малко от Обертан. Махнете тях, а не единственият футболист в тоя отбор, който носи нещо различно, бе!

П.П. Ако все пак е неотложно за да се закрепим, ще го приема, но има далеч повече плява, която взима сериозни пари и ако тя се изчисти, Обертан не би трябвало да бъде проблем.


Че има бая плява за чистене е ясно,но сериозния въпрос е огромната пропаст между парите на Обертанката и останалите. Всички знаем какво стана след като преподписа и как "професионално"се отнесоха към трудовите си задължения останалите псевдозведи :loser2

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:07 pm
Мнения: 6794
Местоположение: София
significantone написа:
Vendome написа:
Може да ме анатемосате, но аз все повече мисля, че заради силната (доскоро) публика, този клуб умишлено не е убит, а оставен на командно дишане. В това му състояние (посредствен, без да се бори за нещо), няма смисъл да съществува. Или нов клуб или да се приключва и останем (тези, които ги имаме) с хубавите спомени.


Т.е. смяташ, че един нов клуб Левски ще има много пари за класни играчи и ще се бори за титлата? Не забравяй, че Лудогорец тръгна от -по-долни дивизии докато се обиграят опитните български играчи, които бяха взели. Домуса пръсна страшно много пари за заплати и съдии за да може да стане шампион още първия сезон и не забравяй, че ако Деко не беше вкарал онзи пряк свободен удар, можеше и да не станат шампиони. Обстоятелствата бяха перфектни за тях. Това не значи, че и за един нов Левски биха били такива.

Щом си окей да си останеш само със спомените - good for you. Обаче, има други от нас (мисля си повечето), които предпочитат клуба да се оздрави по нормалния път, а той неизбежно включва стесняване на бюджета.


Не виждам някой готов да изсипе 20-30 милиона, за да оздрави клуба (това с разсрочването за 10 или 15 години няма да проработи, а само ще ни дозакопае в посредствеността). Дайте да не се лъжем. Спонсорите на всички клубове ги праща падишахът от Банкя и нито един от тях не е навит да плаща подобни големи стари задължения.

_________________
数は数です

バンドーム


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:07 pm
Мнения: 6794
Местоположение: София
Goviado написа:
Vendome написа:
Може да ме анатемосате, но аз все повече мисля, че заради силната (доскоро) публика, този клуб умишлено не е убит, а оставен на командно дишане. В това му състояние (посредствен, без да се бори за нещо), няма смисъл да съществува. Или нов клуб или да се приключва и останем (тези, които ги имаме) с хубавите спомени.

Мене се немине и някой се сети за тази измишльотина как властта я е страх от шепа запалени по Левски фенове, които кой знае какво ще направят, ако ни закрият клуба. Е какво ще стане? Абсолютно нищо. Най-много някоя еднократна демонстрация и се пръскаме при един такъв сценарий.


На теб какво ти е обяснението за това, че очевидно вече Н на брой години този клуб не се бори за нищо? Почти всеки сезон приключва най - късно до НГ относно шампионата, а малкото пробиви за купата бяха загубени по идиотски начин.

_________________
数は数です

バンドーム


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49311
Местоположение: ШОПландия
С илюминати, които треперят от милионите левскари, разбира се и се чудят как да ни съсипят.

С поредица от грешки и некадърно управление ма грешните бащици.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:07 pm
Мнения: 6794
Местоположение: София
Goviado написа:
С илюминати, които треперят от милионите левскари, разбира се и се чудят как да ни съсипят.

С поредица от грешки и некадърно управление ма грешните бащици.


За грешките вярвам само по отношение на Батков. Останалите просто бяха спуснати и нямаха намерение да развиват успешен клуб. Кой нормален клуб ще бави на два или три пъти заплатите на играчите преди ключови мачове? Кой нормален клуб няма да вземе мач за титлата срещу Славия? И т.н. и т.н.

_________________
数は数です

バンドーム


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 1:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49311
Местоположение: ШОПландия
Славия са евреи, имат триъгълник, сиреч пирамида, на емблемата. Се'ш се? ;)

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 1:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
konvoec написа:
...
Относно Обертан, много добър играч, но не е решаващ. Ако имаме равностоен отбор и играем като отбор, ще се изгуби сред другите. Като няма възможност да си го позволим, продажба в турция и всички доволни.

има такъв отбор , в който Обертан се губи сред другите,Манчестър Юнайтед се казва...ако не можем да си го позволим е друга тема .
Нгони,Нашименто,Белмонт са по на 23-24г ,такива г-н Джудже нарежда недвусмислено на актуалния треньор да ги налага,лъска им имиджа,препродава...ние ги държим на пейката,накрая плащаме по 3 заплати и чао.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Vendome написа:
Goviado написа:
С илюминати, които треперят от милионите левскари, разбира се и се чудят как да ни съсипят.

С поредица от грешки и некадърно управление ма грешните бащици.


За грешките вярвам само по отношение на Батков. Останалите просто бяха спуснати и нямаха намерение да развиват успешен клуб. Кой нормален клуб ще бави на два или три пъти заплатите на играчите преди ключови мачове? Кой нормален клуб няма да вземе мач за титлата срещу Славия? И т.н. и т.н.


Чакай малко, искаш да кажеш, че изгубените титли и купи през последните години са резултат на симулативна игра ли? Автогола беше допуснат нарочно, изпуснатите дузпи също?

Айде стига. Това, че сме управлявани некадърно, не значи, че Левски не се е опитвал да спечели трофеите. Именно защото Левски се опита НА ВСЯКА ЦЕНА да спечели трофей сега сме в това положение. Спас заложи всичките си карти на спечелването на купата и сега няма търпение да избяга, след като се провали чутовно.

EDIT: Клуба не печели титли, отбора ги печели. Дори и един клуб да е управляван перфектно, какъвто не е случая при нас, ако отбора се насере това веднага се отразява и на клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 1:53 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Vendome написа:
Кой нормален клуб няма да вземе мач за титлата срещу Славия? И т.н. и т.н.


Любимите ми мнения. :bigok Два мача със Славия определят дали си нормален клуб.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Става все по-интересно. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 2:00 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Нашият живот написа:
Не е сериозно да имаш такива дългове, и да имаш играч със заплата на година над 1 милион :smt006


Поне не трупаме нови големи задължения към НАП. Осигуряваме го на 2 600 лв. :bigok

ЕДИТ: 3 000 лв.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8821
Да знаеш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Няма шанс в момента при мощната му статистика да му вземем пари. :bigok

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 23, 2019 2:14 pm 
Не е като да няма интерес :wink:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 135 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com