forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 11:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Авг 03, 2018 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24208
Местоположение: СЕКТОР Б
Intruder да създаде Културната. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 03, 2018 9:32 pm 
Online

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3831
Сега заради Intruder,ще трябва ДипломатО да слее тази тема с "Надъхващи мисли на известни хора". :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2018 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13139
Местоположение: Града
Един ден Диоген ядял леща, седнал пред някаква къща.

В цяла Атина нямало по-евтино ядене от тази манджа.

С други думи, щом ядеш леща, значи съвсем си закъсал.

Минал един от министрите на Александър Велики и му рекъл:

- А, Диоген! Ако се беше научил да си по-покорен и да ласкаеш малко повече Александър , нямаше да ядеш толкова леща.

Диоген спрял да яде, вдигнал поглед, взрял се в богаташа и му отвърнал:

- Бедни ми братко, ако се беше научил да ядеш малко леща, нямаше да има нужда да си покорен и да ласкаеш толкова Александър . :smt005

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2018 2:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24208
Местоположение: СЕКТОР Б
Сократ бил един от най-големите мъдреци на Древна Гърция. Веднъж един човек отишъл при великия философ и му казал:
– Знаеш ли какво научих току-що за един твой приятел!
– Чакай малко– спрял го Сократ- Преди да ми го разкажеш, иска ми се да направя проверката с трите сита. Преди да ми разказваш разни неща зад гърба на другите, хубаво е да отделиш малко време, за да помислиш какво точно се готвиш да кажеш. Това наричам „проверка с трите сита.
Първото сито на Истината. Проверил ли си дали това, което искаш да ми кажеш, е вярно?
– Не, просто чух другите да говорят…
– Добре. Значи не знаеш дали е вярно. Дай сега да пробваме с второто сито, то е сито на Добротата. Това, което ще ми кажеш за приятеля ми, нещо хубаво ли е?
– Ами, не! Напротив!
– Значи- продължи Сократ- искаш да ми разказваш лоши неща за мой приятел, без дори да знаеш дали са верни. Но може би все пак ще успееш да минеш успешно проверката, защото остава последното сито – на Ползата. Ще ми бъде ли от полза да ми разкажеш това, което си научил за приятеля ми?
– Хм…всъщност- не особено
– Тогава- заключил Сократ– ако това, което имаш да ми казваш не е нито вярно, нито хубаво, нито полезно, защо въобще ще ми го разказваш?

:bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2018 7:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30118
Изображение
Група мъдреци цъкат карти на яхтата на един фин човек.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2018 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Цитат:
Бившият футболист и треньор на Левски Емил Велев - Кокала даде положителна оценка на новия наставник на “сините” Славиша Стоянович. Велев, който беше треньор при последната титла на тима от “Герена”, беше сред най-големите противници на италианеца Делио Роси, отчасти и защото той беше предпочетен пред близкия му израелски специалист Авраам Грант.
“Стоянович ще преобрази отбора, но това няма да стане с магическа пръчка. След уволнението на Роси телефонът ми прегря от обаждания и всеки ме питаше дали ще ставам треньор на Левски. Аз преговори с ръководителите не съм водил, дори не се познавам лично със собственика Спас Русев.
Левски изтегли късата клечка с Роси. Грант имаше ясна идея как да направи клуба успешен. Той нямаше да доведе чужденци в щаба си и щеше да играе с много повече българи, отколкото сега”, казва Кокала пред “Канал 3”.

Много голям кокал явно е изпуснал, щом още реве... :strkstrk

Само се чудя кой седи зад гърба на тоя, че нон-стоп го търсят за мнения или сам се предлага.. :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2018 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 27, 2015 6:37 pm
Мнения: 1059
Местоположение: Somewhere in Time
Търсят го, защото знаят че ще дриска по клуба. Както и дъртия Курдов. А т'ва се чете.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2018 5:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
E ти ако си журнале и ти трябва някой за "скандална новина", няма ли сам да се сетиш, че Кокалчето е винаги готов да дрисне? Даже няма да ти иска 10 лева...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2018 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Омразата върши чудеса с хората :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 1:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 14, 2018 7:15 pm
Мнения: 428
Цитат:
Общото събрание на Левски, което трябва да се проведе на 14 август няма да се състои, научи Дарик радио. Според наша информация най-големият акционер във вековния клуб ще бъде възпрепятстван да присъства и така няма да има кворум.

Става дума за собственика Спас Русев, който има голям дял от акциите на Левски. Бизнесменът има неотложен и важен ангажимент извън България, който ще го спре да присъства на традиционното събитие.

При това положение Общото събрание ще се проведе на следващата дата, която е 4-ти септември.

Дарик радио се свърза с изпълнителния директор на Левски Красимир Иванов, който потвърди за отсъствието на Спас Русев от страната.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21356
Чичо Спас ще ебе онова джуклестото нещо на яхтата тогава. Кой се занимава с работа през август. :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30118
Правилно. Стратегията за сезон 2018/2019 може да се мисли и през септември. Защо да бързаме, като си имаме ново менте да опере пешкира.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Другият вариант да сме по-дълго в борбата за титлата и да ни провърви за купата, тогава масовият левскар ще е доволен и няма да има никакво значение батака в управлението на клуба :roll:
А такива неща като (липсата на) дългосрочна стратегия за развитие ще си ги пишем 15 човека във форума :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Доста повече пишем за това.
15+ човека сте само ти :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2018 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Сигурно ще бъда обявен за наивен, неинформиран и тн, но някой може ли да ми обясни защо и как Бойко Борисов има политически или икономически дивидент от Левски?
Така и не разбрах защо Боко да е сложил предходната света троица като параван да управлява Левски, защо налагат (според вас) на Спас Русев да вземе и Левски при сделката с Виваком и до колко са вярни нещата за връзките между Левски и Пеевски.
Като цяло съм чел хиляди конспиративни коментари и все пак не съм видял смислен аргумент за всички тези връзки.
Както и същите с тирето и умрелите преди тях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2018 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 27, 2015 6:37 pm
Мнения: 1059
Местоположение: Somewhere in Time
Щото е по-вероятно, от това троицата и $пас да са дошли от любов към клуба.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2018 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Това, че не са пили от левскарското мляко и са тук по някакви схеми е видно.
Въпроса е защо Боко да е онзи, който е наредил схемите и е лелката за водата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2018 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3737
Щото е по-добре да ни държи в будна кома, от колкото цифра левскари без отбор, протести а-у, и да му се клати "стабилността". Аз поне друго обяснение нямам


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2018 6:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Ferio написа:
Цитат:
Бившият футболист и треньор на Левски Емил Велев - Кокала даде положителна оценка на новия наставник на “сините” Славиша Стоянович. Велев, който беше треньор при последната титла на тима от “Герена”, беше сред най-големите противници на италианеца Делио Роси, отчасти и защото той беше предпочетен пред близкия му израелски специалист Авраам Грант.
“Стоянович ще преобрази отбора, но това няма да стане с магическа пръчка. След уволнението на Роси телефонът ми прегря от обаждания и всеки ме питаше дали ще ставам треньор на Левски. Аз преговори с ръководителите не съм водил, дори не се познавам лично със собственика Спас Русев.
Левски изтегли късата клечка с Роси. Грант имаше ясна идея как да направи клуба успешен. Той нямаше да доведе чужденци в щаба си и щеше да играе с много повече българи, отколкото сега”, казва Кокала пред “Канал 3”.

Много голям кокал явно е изпуснал, щом още реве... :strkstrk

Само се чудя кой седи зад гърба на тоя, че нон-стоп го търсят за мнения или сам се предлага.. :smt017

Питай някой от Монтана и ще ти каже кой му диктува да говори и кога. Същия тоя който му даде една сума преди финала за Купата 2016г.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Ама как така, нали е пил от левскарското мляко и е ял бял хляб на "Герена", легенда на "Левски" е....не може да е истина :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:46 am 
Online

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Кое, това за сумата ли? Щом Гари го казва, НЯМА КАК ДА НЕ Е ИСТИНА, при него няма празно :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2016 12:18 pm
Мнения: 3947
Ferio написа:
Това, че не са пили от левскарското мляко и са тук по някакви схеми е видно.
Въпроса е защо Боко да е онзи, който е наредил схемите и е лелката за водата?


Сам казваш, че са по някакви схеми начело на Левски, а в нашата мутро-държавица НИКОЯ по-голяма схема не става без Боко. Така че той не е лелката за водата ми направо си е водата ......


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 11:35 am 
Online

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10718
Цитат:

Клуб на Христо Стоичков е сезирал УЕФА заради неуредени финансови взаимоотношения с Левски, пише в-к „Труд”.

Каталунският вестник „Спорт“ разказа как „сините“ не са платили на школата на Камата в Барселона за трансфера на Божидар Краев в датския Мидтиланд.

Нападателят е продукт на каталунската академия, която е на Стоичков. Европейската централа въведе правило за солидарност, свързано с бъдещи трансфери. При всяко преминаване на футболист от отбор в отбор родната му школа има право на процент. В случая става въпрос за под 100 000 евро.

Вестник „Спорт“ твърди, че собственикът на Левски Спас Русев вече „е демонстрирал предразположеност да разреши този казус, който притеснява Стоичков“. Изданието добавя, че „един от излезлите от школата футболисти на име Божидар Краев, е предизвикал разкол в УЕФА.“

Нападателят рядко играе в Мидтиланд, но се води шампион на Дания. Футболистът бе звезда в Левски, но не спечели нито един трофей със „сините“, пише още „Труд”.

Стоичков се е чул преди няколко месеца със Спас Русев, който е обещал, че проблемът ще бъде оправен. Само че все още това не се случва.

В школа „Христо Стоичков“ тренират над 800 момчета и момичета. „От Маями той наблюдава внимателно какво се случва – пише „Спорт“. – Повече от 18 години Стоичков се е посветил на обучението на деца.“

Това ми се вижда някаква глупост. Това за процент от всеки трансфер не е ли за отбора, с който е подписан първи професионален договор, а не за всяка школа, през която е преминал даден играч :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Не, намазват и школите.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Но няма как да е за 100,000 евро :smt002

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
В сайта за милиони има нещо като опровержение.

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21356
Цитат:
На 13.08.2018 г. във вестник „Труд“ е публикувана статия, свързана с трансфера на Божидар Краев във ФК Мидтиланд, която създава впечатлението, че ПФК Левски има задължение от 100,000 евро към школа "Христо Стоичков".

Трансферът на Божидар Краев в системата за трансфери на ФИФА е затворен и като част от този процес не са регистрирани финансови задължения на ПФК Левски към трети страни.

Информацията, изнесена в горецитираната публикация, е поредната фалшива новина, свързана с нашия клуб.

https://levski.bg/news/details/176712

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 1:06 pm 
Online

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10718
Niki4a написа:
Но няма как да е за 100,000 евро :smt002

Е те пишат, че става дума за под 100 000 евро - 100 евро пак са под 100 000 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 1:22 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1071
Ето това е добра реакция :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30118
Малко съд за клевета? Йористите да кажат може ли.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com