forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 3:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49178
Местоположение: ШОПландия
Муджахидините се подготвят за атентат при първа загуба или хикс на бат Славе. :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Тука си говориш яко наизуст. Точно същите хора сме зад Славиша сега.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49178
Местоположение: ШОПландия
Защо тогава плачът по един дето вече съм обещал да не го споменавам и коментирам не спира? И не се пропуска да се натяква.

Преживейте го най-после.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15635
Местоположение: Sofia
немлад написа:
Ментетата се поддържат. :bigok

:smt005
Просто много от играчите не са дорасли за такъв вид общуване, за което Роси и Гомез са. Както и не са с такива характери. Аз ги разбирам, защото съм темерут като тях, а и менте :bigok Но в Света такива хора не се харесват, не се общува лесно с тях. Яко и прогресивно е да си цветен, усмихнат, лигав и да даваш дупе - футболист, а и не само...
Вероятно Гомез и Роси, са нямали желание да обсъждат фолк курвите, малките пички, новата х6-ца, книги за Хари Потър и филми за Трансформърс, та са били скучни на другите, или просто са си мълчали :)

Относно това кой зад кой е(как звучи само), зад Славиша съм. Бях и зад Роси дълго време, макар точно заради характера му и начина ни на игра, да смятах, че няма да го бъде при нас. Все пак беше по-добре да се даде доверие, отколкото да се плюе наляво и надясно. Няма градивно в това. След загубен финал и мач с Вадуц, а и спад във формата, много контузени и т.н, за мен бе логично да се оттегля и да искам смяна.
За Славиша имам огромни надежди, за които си траех, но наистина са огромни. Този човек зарежда отбора позитивно, за работата му тактически и т.н, няма и как да говоря. По-скоро играем доста изнесени напред и опитваме преса. На моменти много добре, в други моменти не ни се получава. Топката не се изритва напред, не се подарява на противник, а се подава и изнася постепенно. Движението на линиите е добро. Но изключвам тези неща, просто ми изглежда, че ще го бъде.
Щ-А-М-П-И-О-Н-И! :pastor

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 26, 2018 11:09 am
Мнения: 155
В тоя форум имам чувството, че някои хора са абсолютни дебили, които ще предпочетат Левски да изпадне със Славиша, за да могат да кажат "Ето ви го новия треньор. Нали гонихте Роси и казвахте, че не ставал." Абе малоумници, един треньор няма как да се хареса на всеки футболист , както няма как да бъде мразен от всеки футболист. Евала, че голямата ни звезда от миналия сезон Жорди Гомез е казал, че е научил нещо от Роси! От всеки треньор, ако искаш и от Митов, футболистите ще научат нещо ново. Всеки човек е различен и може да те научи на нещо ново - дали е правилно или не е друг въпрос. То бива да сте некомпетентни на тема футбол, ама поне като нямате и грам акъл за тоя спорт, недейте да се излагате и да дразните другите. Когато хора като Обертан, Горанов, Цветкович, Паулиньо, все титуляри, които казват, че се чувстват много по добре в момента със СС, мисля, че тяхното мнение тежи много повече от един бивш футболист на клуба, който освен с голямата си заплата, с бавната си игра и с това, че не може да бие дузпи няма с нищо друго да се запомни от 95% от феновете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Goviado написа:
Защо тогава плачът по един дето вече съм обещал да не го споменавам и коментирам не спира? И не се пропуска да се натяква.

Преживейте го най-после.


Какъв плач, не виждаш ли, че постът ми е с яка иронийка? :bigok Сериозно - бОли ме кура кой ще ни е треньор, стига отборът да върви. Щом Славиша е човекът, мощна подкрепа за него и то най-вече при издънките и трудните моменти! :lsclapp

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6302
Иронийката е тотално изтощена вече от съдържание. Аз мога да си правя иронийка и с Нед и Гроши от Биг Брадър, ама никой няма да му е смешно, щот никой не го интересува вече. Както и никой не го боли какво е казал Жорди за Делио Роси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 15, 2016 10:58 pm
Мнения: 2868
Местоположение: Некъдеси
Starboy1914 написа:
... Абе малоумници, един треньор няма как да се хареса на всеки футболист...
:ohmygod2 Не си тъпо парче, никак даже :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Никога не съм могъл да зачитам мнения на хора, които залагат на обидите и унижението когато водят спор.

Аз подкрепях Роси до мача с Вадуц. Все още смятам, че е много добър треньор, но не е за тук. Харесвах много и Жорди.

Това не ми пречи сега да подкрепям Славиша и да се радвам на успехите.

Трудно ми е да преценя дали съм малоумен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
significantone написа:
Никога не съм могъл да зачитам мнения на хора, които залагат на обидите и унижението когато водят спор.

Аз подкрепях Роси до мача с Вадуц. Все още смятам, че е много добър треньор, но не е за тук. Харесвах много и Жорди.

Това не ми пречи сега да подкрепям Славиша и да се радвам на успехите.



:smt023

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Тцъ написа:
Starboy1914 написа:
... Абе малоумници, един треньор няма как да се хареса на всеки футболист...
:ohmygod2 Не си тъпо парче, никак даже :smt006

Пичове, по-полека с квалификациите едни към други, става ли? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
levskar_dokrai написа:
Жорди Гомез:
Цитат:
Уважавам много Делио Роси, който е страхотен треньор и наистина се наслаждавах на работата с него. Имал съм много треньори в моята кариера, но той е един от тези, от които научих най-много.

Май само смъртните резерви не са го харесвали. :lol:


също Жорди Гомез:
Цитат:
Беше много приятно да живея в България. Имах шанс да работя с трима треньори и да науча много от всеки от тях, което беше важно за мен.

Научил е и от Митрев...
възпитан човек,говорещ със заучени фрази,което всъщност е жалко


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
significantone написа:
Никога не съм могъл да зачитам мнения на хора, които залагат на обидите и унижението когато водят спор.

Аз подкрепях Роси до мача с Вадуц. Все още смятам, че е много добър треньор, но не е за тук. Харесвах много и Жорди.

Това не ми пречи сега да подкрепям Славиша и да се радвам на успехите.

Трудно ми е да преценя дали съм малоумен...


+1

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 26, 2018 11:09 am
Мнения: 155
blue heart написа:
significantone написа:
Никога не съм могъл да зачитам мнения на хора, които залагат на обидите и унижението когато водят спор.

Аз подкрепях Роси до мача с Вадуц. Все още смятам, че е много добър треньор, но не е за тук. Харесвах много и Жорди.

Това не ми пречи сега да подкрепям Славиша и да се радвам на успехите.

Трудно ми е да преценя дали съм малоумен...


+1
Да се повтаря едно и също вече 150 пъти не е спор, а "малоумщина". Роси вече е минало. Гомез също! Ако кача статия как Либан Абди твърди, че Стоев е прекрасен треньор някой ще си направи ли труда да отвори линка и да прочете статията? Какво ни интересува какво е казал един бивш футболист, от когото няма да останем с приятни спомени за един бивш треньор? Дразни ме егото у някои хора в този форум, които ще предпочитат Левски да се проваля само и само да излезе, че те са прави. Е извинявай, ама нормална дискусия с такива индивиди не се провежда :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Наистина ми е трудно да разбера хората, които си мислят, че някой си "подкрепял Роси" и дори по тая причина "искал Славишата да се провали/Левски да пада", само и само "да може да каже - "аз казах ли ви"". Не виждам тук никой, който да се доближава до подобно нещо. Тия неща съществуват само в болните фантазии на някои хора, които в мига, в който видят думата "Роси" в контекст различен от "тоя е ебати смешника", изпадат в някакъв делириум. Колкото и да не ви се вярва, дедо Роси не е пълен смешник и менте, но ако ви помага да спите нощем - пишете си го такъв. Въпросът е да не плачете, когато и следващия се окаже "менте".

А всичките тия неща по-горе - и от Панайотов, и от Гомес, и израстването на Горанов и още немалко неща идват да покажат, че далеч не цялата вина за провалените резултати е на Роси - впрочем, единственото нещо, което и аз, а и немалко други хора в тоя форум продължаваме да твърдим. Роси си допусна своите грешки и по тая причина съвсем логично си замина. Доста глупаво е, обаче, на него да се приписват всички грехове на света, след като е очевидно, че за немалко от нещата любимото ни ръководство успешно му помогна. Толкова успешно, че дори самият Стоянович например от първия си ден тука обяснява колко сме небалансирани и как му трябват попълнения - попълнения, които дойдоха след като се обърна колата (за качества пък изобщо не говорим, щото тепърва предстои да видим дали дошлите стават за нещо и ще решат проблеми, а няма да създадат нови със заплатите и договорите си....). И за пореден път би трябвало да стане ясно, че проблемът не е в това, че Роси си тръгна (той трябваше да си тръгне след провала с Вадуц със сигурност), а в това как ръководството помага на треньора си (или как му пречи). Защото, макар да се надявам с цялото си сърце на противното, тая серия на Славишата рано или късно ще спре, и именно тогава ще се види какво сме напарвили и с треньор, и с нови попълнения. Когато биеш е лесно (впрочем и Роси биеше и имаше оптимизъм в началото), въпросът е какво правиш като спреш да биеш. И дали тогава няма да лъсне това, че продължаваме да нямаме нападател, например. И кой ще бъде виновен, ако продължим да нямаме нападател и пролетта и пак имаме трудности с вкарването, а Славишата каже "ами аз на ръководството съм им казал още септември какви играчи ни трябват, питайте ги тях защо ги няма" (пример давам, не казвам, че ще стане така и искрено се надявам да не стане). Никой реално не "защитава" Роси и не "иска" Роси. Напротив, изразява се притеснение, че както Роси излетя, така може да излети и Стоянович, като и той бъде обвинен, че "с тия играчи какво направи - стана трети, ми то и Митов беше трети", и отново да го отнесе някой, от когото редица неща изобщо не зависят, а тия, от които нещата зависят, да си останат в бяло.

Както и да е - не виждам защо продължава да се дъвче и споменава Роси, след като в момента най-важното нещо е някак си да задържим максимално инерцията и да стискаме всички възможни палци серията да продължи, яловите ни нападатели да вкарват всеки мач, независимо с колко късмет, шанс, рикушети, подхлъзвания или каквото там, наличните ни играчи да се развиват на макс и да играят и се раздават на 110% и да се държим в челото колкото може по-дълго, с надеждата звездите да ни се наредят докрая. Нямаме друга алтернатива! Имаме брутална нужда от късмет, еуфория и позитиви!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14181
Местоположение: София
Starboy1914 написа:
Да се повтаря едно и също вече 150 пъти не е спор, а "малоумщина". Роси вече е минало. Гомез също! Ако кача статия как Либан Абди твърди, че Стоев е прекрасен треньор някой ще си направи ли труда да отвори линка и да прочете статията? Какво ни интересува какво е казал един бивш футболист, от когото няма да останем с приятни спомени за един бивш треньор? Дразни ме егото у някои хора в този форум, които ще предпочитат Левски да се проваля само и само да излезе, че те са прави. Е извинявай, ама нормална дискусия с такива индивиди не се провежда :)


Тоест се зачита само мнение на действащи играчи и треньори. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Starboy1914 написа:
blue heart написа:
significantone написа:
Никога не съм могъл да зачитам мнения на хора, които залагат на обидите и унижението когато водят спор.

Аз подкрепях Роси до мача с Вадуц. Все още смятам, че е много добър треньор, но не е за тук. Харесвах много и Жорди.

Това не ми пречи сега да подкрепям Славиша и да се радвам на успехите.

Трудно ми е да преценя дали съм малоумен...


+1
Да се повтаря едно и също вече 150 пъти не е спор, а "малоумщина". Роси вече е минало. Гомез също! Ако кача статия как Либан Абди твърди, че Стоев е прекрасен треньор някой ще си направи ли труда да отвори линка и да прочете статията? Какво ни интересува какво е казал един бивш футболист, от когото няма да останем с приятни спомени за един бивш треньор? Дразни ме егото у някои хора в този форум, които ще предпочитат Левски да се проваля само и само да излезе, че те са прави. Е извинявай, ама нормална дискусия с такива индивиди не се провежда :)


Сериозно ли си мислиш, че искам Левски да се провали? :ohmygod2 Искам Славиша да успее, заради себе си, заради нас и заради Левски. Това, че съм харесвал Роси, не означава, че не харесвам Славиша, даже напротив, отношението ми към него е същото като при италианеца.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Перфектно мнение на дивото дете!

Иначе, ако намерите интервю в което Абди коментира Стоев, нямам проблем и него да коментирам. Имам мнение за качествата и на двамата и смятам, че форум късаещ ПФК Левски София е правилното място да се споделят подобни мнения.

Колкото повече контри има, толкова по-дълго ще продължават и споровете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30132
немлад написа:
Starboy1914 написа:
Да се повтаря едно и също вече 150 пъти не е спор, а "малоумщина". Роси вече е минало. Гомез също! Ако кача статия как Либан Абди твърди, че Стоев е прекрасен треньор някой ще си направи ли труда да отвори линка и да прочете статията? Какво ни интересува какво е казал един бивш футболист, от когото няма да останем с приятни спомени за един бивш треньор? Дразни ме егото у някои хора в този форум, които ще предпочитат Левски да се проваля само и само да излезе, че те са прави. Е извинявай, ама нормална дискусия с такива индивиди не се провежда :)


Тоест се зачита само мнение на действащи играчи и треньори. :strkstrk
и легенди!

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 1:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44232
Местоположение: София
Още не е коледа, а сте се наредили за банани


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
:strkstrk

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8254
Местоположение: София
levskar_dokrai написа:
Жорди Гомез:
Цитат:
Уважавам много Делио Роси, който е страхотен треньор и наистина се наслаждавах на работата с него. Имал съм много треньори в моята кариера, но той е един от тези, от които научих най-много.

Май само смъртните резерви не са го харесвали.
Като Горанов и Обертан? :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2018 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Цитат:
Левскари, във връзка с продължаващи ремонтни дейности и зареждане с артикули на официалния магазин в Сектор „А“ на „Герена“ ви информираме, че официалното отваряне ще се състои на 21.09. (петък) от 17:00 часа непосредствено преди домакинския мач срещу Витоша (Бистрица).

Предстоят много изненади, а до тогава очаквайте част от новите артикули и в онлайн магазина ни!

Само Левски!


Айде малко! :lsclapp

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2018 10:29 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10377
Отдавна не съм чел тази тема и минах тази сутрин към 10 страници.
Този клуб се управлява от пълни смешници и мишки - само им вижте лицата. Краси Усмивката пълен флегматик и некадърник, на зала ходил ли е някога поне? Спаската Русев му е през кура абсолютно и вече не се съмнявам за това хич. Само говори красиво и нищо друго, типичен позьор който е много далеч от футбола и иска да е в добри отношения със всичко и всички, типичен льольо с розови очила или путка която не иска да си отвори очите широко. Дадоха магазин за аутсорсинг - олигофрени, стигна се до ситуация в която баща се чуди къде да купи екип или тениска на детето си... Ситуацията е пълен ташак и при Батков беше в пъти по-добре, поне му пукаше за ЛЕВСКИ! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2018 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Последното изречение жестока ирония ли е? Щото ако не е...

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2018 11:57 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10377
Жестока ирония спрямо сегашното положение - да.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2018 12:02 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Батков беше този тумор от който започна потъването. Тези след него са разсейките, които е много вероятно да ни приключат или най-малкото да продължат да ни държат в това вегетиращо състояние.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2018 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23419
Местоположение: Палма де Мостьорка
Първа загуба и се започна с малоумни статии кои играчи ще освобождаваме, кой ще гоним, треньора какъв бил...

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2018 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Аз също мисля, че един от големите проблеми на клуба е, че Краси усмивката не е ходил на зала!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2018 12:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Май 01, 2009 3:42 pm
Мнения: 999
Събота тренираше в 2фит, това броим ли го за ходене :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com